OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Juun 30, 2009 19:40    Teema: Vasta viitega

''Suve palavaim päev'' ja mina istusin rannas. 2. päeva juba. Fail?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juun 30, 2009 20:37    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
lugege mikuchannelit. Kuna asi on veel üsna nooruke, on kõik tagasiside ja soovitused teretulnud.

Ma otsisin seda vahepeal taga, aga ei suutnud leida kuidagi, "miku blog" oli parim, mida googeldada oskasin, kuid otsingutulemused olid, nagu arvata, liiga teemakauged. Võiksite endal profiili alla panna lingi, siis oleks külastajaid ilmselt rohkem. Kui ei, siis ei, ma igaks juhuks bookmarkin.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 30, 2009 21:12    Teema: Vasta viitega

"michael jackson autopsy pictures"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 17:27    Teema: Vasta viitega

A R G H !

täna kella kolmeajal sain töölt lahti, hakkasin politseisse minema. pidin sealt saama mingi dokumendi. et seda saada, küsiti dokumenti. hakkasin haarama ja selgus, et ei olegi rahakotti. kadund. tegin avalduse, et kadund dokumendid jne ja läksin panka, et kaarti sulgeda. sealt öeldi, et saan esmaspäeval uue kaardi. siis aga selgus, et ma ei saa asenduskaarti, kuna ei ole dokumenti. ja ilma ei saa ka uut kätte esmaspäeval. uue doki saan järgmisel neljapäeval. ehk siis....MUL EI OLE RAHA MINGIT jumala kaua :(
nõme
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 18:05    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
A R G H !

täna kella kolmeajal sain töölt lahti, hakkasin politseisse minema. pidin sealt saama mingi dokumendi. et seda saada, küsiti dokumenti. hakkasin haarama ja selgus, et ei olegi rahakotti. kadund. tegin avalduse, et kadund dokumendid jne ja läksin panka, et kaarti sulgeda. sealt öeldi, et saan esmaspäeval uue kaardi. siis aga selgus, et ma ei saa asenduskaarti, kuna ei ole dokumenti. ja ilma ei saa ka uut kätte esmaspäeval. uue doki saan järgmisel neljapäeval. ehk siis....MUL EI OLE RAHA MINGIT jumala kaua :(
nõme


Woah päris ebavedamine. Äkki unustasid töö juurde lihtsalt?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShiroiNeko



Liitunud: 4 Apr 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 20:05    Teema: Vasta viitega

annakas kirjutas:
Mul on üks küsimus nendele kes on endale Otaku ajakirja tellinud.
Kas mõni number on juba üldse välja tulnud ja teile postkasti sattunud.


Ka mulle pole veel midagi kohale jõudnud T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 20:37    Teema: Vasta viitega

Ulmekirjanik George R.R. Martin külastab Eestit

Lahe! Peab oma raamatuvirna kaasa võtma, ehk saab mõnele autogrammi alla :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 22:28    Teema: Vasta viitega

Samal ajal, kui Haruhi Suzumiya uus hooaeg põhjustab vanade osadega segatult peavalu, on välja lastud vana seeria soundtracki remix. Kuigi lähenemisviis seekord ebatavalisem - nimelt esitab muusikapalu Tokyo Filharmooniaorkester. Orkester, mida suure tagasihoidlikuse juures saaks lihtsalt kuulsaks nimetada.

Igatahes oli mõnus kuulda orkestriinstrumentidega mängitud Koi no Mikuru Densetsut ja Hare Hare Yukaid. Ka kuulsad God knows ja Lost my music olid täitsa olemas, kahjuks pidas paslikuks neid oma kehva lauluandega ilmestada Aya Hirano ise ja see enam nii nauditav ei olnud. Ka Chihara Minori (Yuki) on ühe looga esindatud, temal hääleke pisut kenam.

Annaks mõne youtube´i lingi, aga soovitan parem huvilistel see plaat tõmmata. Nt TokyoToshos on Suzumiya Haruhi no Gensou täiesti saadaval.



_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 23:03    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Samal ajal, kui Haruhi Suzumiya uus hooaeg põhjustab vanade osadega segatult peavalu,

Mulle põhjustab peavalu rohkem see, kui palju kvaliteetset K-oniliku joonistusstiili ja animatsiooni sinna sisse on saanud. K-on ei ole isegi iseenesest halb anime võibolla, aga sellist effekti Haruhile ma küll ei andesta.
cenorig kirjutas:
on välja lastud vana seeria soundtracki remix. Kuigi lähenemisviis seekord ebatavalisem - nimelt esitab muusikapalu Tokyo Filharmooniaorkester. Orkester, mida suure tagasihoidlikuse juures saaks lihtsalt kuulsaks nimetada.
Igatahes oli mõnus kuulda orkestriinstrumentidega mängitud Koi no Mikuru Densetsut ja Hare Hare Yukaid. Ka kuulsad God knows ja Lost my music olid täitsa olemas, kahjuks pidas paslikuks neid oma kehva lauluandega ilmestada Aya Hirano ise ja see enam nii nauditav ei olnud. Ka Chihara Minori (Yuki) on ühe looga esindatud, temal hääleke pisut kenam.

jaa, tõmbasin selle FLACis (kuigi ma absoluutselt ei näe mõtet sellel formaadil...ei leidnud muud versiooni). Hirano Aya laulmine on tõesti masendav, J-popina kõlasid Haruhi character laulud kuidagi paremini. Äkki oli siis lihtsalt muusika valjem ja selle pärast ei kuulnud kõiki detaile vms, mulle enne kunagi ei tundunud, et ta nii halvasti laulab.
Muidu orkestreeritud remixid on alati lahedad. Hilltop Hoods'i Hard Road Restrung näiteks (mis siis et ma olen Eestis vist ainus inimene kes seda bändi teab).
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 23:36    Teema: Vasta viitega





Tormi tulemusena sai pool päeva elektrita istutud ning nüüd ähvardab mu tuba järgmise tormi ajal kõver elektripost, mis ähvardab aknasse tungida. + Viasat njetu :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Juul 01, 2009 23:40    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ulmekirjanik George R.R. Martin külastab Eestit

Lahe! Peab oma raamatuvirna kaasa võtma, ehk saab mõnele autogrammi alla :)


arvasingi, et see on bakaspoti tõenäosusega üritus. :) aga ma peaksin vist enne vähemalt esimese osa läbi lugema. emm
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 00:15    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Muidu orkestreeritud remixid on alati lahedad. Hilltop Hoods'i Hard Road Restrung näiteks (mis siis et ma olen Eestis vist ainus inimene kes seda bändi teab).

Ei ole.

That is all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 00:52    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
shadowman kirjutas:
Ulmekirjanik George R.R. Martin külastab Eestit

Lahe! Peab oma raamatuvirna kaasa võtma, ehk saab mõnele autogrammi alla :)


arvasingi, et see on bakaspoti tõenäosusega üritus. :) aga ma peaksin vist enne vähemalt esimese osa läbi lugema. emm


Peab vist tõesti raamatukogu külastama. 13. juulini on pisut aega, küllap saab loetud. See ei kindlusta minu kohalolekut, aga kõigest olenemata peab selle seeriaga kunagi tutvust tegema - parem siis juba varem. Pärast on suht mage tunne, kui kirjanik on iidol, aga jäi nägemata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 00:54    Teema: Vasta viitega

Kevadhooaeg on lõppemas, kas suvehooajaks on ka sellist superlahedat tutvustuste teemat oodata nagu kevadel?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 07:02    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Stopa kirjutas:
Muidu orkestreeritud remixid on alati lahedad. Hilltop Hoods'i Hard Road Restrung näiteks (mis siis et ma olen Eestis vist ainus inimene kes seda bändi teab).

Ei ole.

That is all.


Maitse asi siis vast. Mina olen igatahes enamasti häid kuulnud.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 09:08    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Bushidon kirjutas:
Stopa kirjutas:
Muidu orkestreeritud remixid on alati lahedad. Hilltop Hoods'i Hard Road Restrung näiteks (mis siis et ma olen Eestis vist ainus inimene kes seda bändi teab).

Ei ole.

That is all.


Maitse asi siis vast. Mina olen igatahes enamasti häid kuulnud.


Ma arvan, et ta pidas seda pigem silmas, et eesti räpiringkondades on Hilltop Hoods päris popp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 10:44    Teema: Vasta viitega

kusjuures ei ole tundmatu bänd isegi minu kui mitte hip-hopari jaoks :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 17:28    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Kevadhooaeg on lõppemas, kas suvehooajaks on ka sellist superlahedat tutvustuste teemat oodata nagu kevadel?

Kevadhooaja teema tulemusega olen ma rahul, kuid tema järelmõjud on üsna ebameeldivad -- mitte ühtegi kevadhooaja seeriat pole väljaspool lühiarvustusi eriti diskuteeritud. Sellest lähtuvalt ei ole mul erilist soovi hooajateemadega nende senises formaadis jätkata. Mulle meeldib, kui seeriatel on omad teemad ja inimesed seal pikki ja lühidaid arvamusi iga uue osa kohta jagavad. Hooaja teema ei sobi selleks eriti.

See aga ei takista teil, kes te sellisesse formaati usute, nende teemadega jätkata,

Ning ega suvel eriti midagi peale selle oodata ei ole.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 18:43    Teema: Vasta viitega

MIS FILM SEE ON:
Ükskord õhtul roomas ühe poisi voodi alt välja kollionu. Poiss kartis loomulikult, kuid kollionu ei teinud talle liiga, sest poiss oli ta koduvoodi omanik vms. Iga õhtu ronis ta siis välja ja tegi pärast pimedat pahandust - lapsed hakkasid haiglasse sattuma jne. Lõpuks oli meie peategelane poiss ainuke, kes pärast pimedat õues käis.
Filmi lõpp ja püänt: Kuid ühel õhtul, kui ta üksinda kiikus, haaras kollionu tal kõrist. "Sa ei pidanud ju mulle haiget tegema!" karjub poiss. "Mina ei ole sinu kollionu." Lõpp.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 02, 2009 19:41    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
MIS FILM SEE ON:
Ükskord õhtul roomas ühe poisi voodi alt välja kollionu. Poiss kartis loomulikult, kuid kollionu ei teinud talle liiga, sest poiss oli ta koduvoodi omanik vms. Iga õhtu ronis ta siis välja ja tegi pärast pimedat pahandust - lapsed hakkasid haiglasse sattuma jne. Lõpuks oli meie peategelane poiss ainuke, kes pärast pimedat õues käis.
Filmi lõpp ja püänt: Kuid ühel õhtul, kui ta üksinda kiikus, haaras kollionu tal kõrist. "Sa ei pidanud ju mulle haiget tegema!" karjub poiss. "Mina ei ole sinu kollionu." Lõpp.

Ma mõtlen sellele filmile ise nime välja, ilmselt ei lähe täppi.

Boogey Man. Under the Bed. Children Eater. After the Dark. BLARGH!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: