OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime vaatamine
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas on ajatajuga anime vaatamisel
Ei julge kella vaadatagi
33%
 33%  [ 11 ]
Täpse kellajaga
6%
 6%  [ 2 ]
vaatan siis kui vaba aega on, eraldi aega selleks ei võta
33%
 33%  [ 11 ]
siis kui aega saan
27%
 27%  [ 9 ]
Kokku Hääli : 33

Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 00:33    Teema: Anime vaatamine Vasta viitega

Niisiis, siin ma olen, kell on pool 1 ja homme on matemaatikas kontroltöö. Kuid ikkagi võtan ma järgmise videofaili ja avan selle, kuigi võiks magama kobida.


Niisiis, mis on teie anime vaatamise stiil?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 00:48    Teema: Vasta viitega

tavaliselt kuni 06 AM + - 1h.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 01:08    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
tavaliselt kuni 06 AM + - 1h.


kas tohib küsida, kas sa koolis või tööl ka käid?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 01:08    Teema: Vasta viitega

Samurai champloo lõpetasin just praegu kuigi homme on muusikas töö. LaLaLaa
Päeval ma vaatan vähe, kui aega on, siis vahemikus kolmest kuueni. Tavaliselt vaatan õhtuti alates kümnest kuni ühe-kaheni, oleneb kas homne päev on vaja vara ärgata. Viimased arvud tähistavad ka vaid vahemikku, tegelikult ma vaatan animed päevas suhteliselt vähe, aga kui vaatan, siis just nendel kellaaegadel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 01:16    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
chi kirjutas:
tavaliselt kuni 06 AM + - 1h.

kas tohib küsida, kas sa koolis või tööl ka käid?


im a nightWALKER Muhe
öösel tööl, päeval magan ning loomulikult teen peale iga osa vaatamist pausi, mille ajal lasen silmadel puhata(teen harjutusi, ringutan etc.) pimedaks ei tahaks ikka jääda, tervisele peab ka mõtlema, muidu läheb see tulevikus kole kalliks maksma, seega slogan-i "Think outside the box" saab isegi anime vaatamisel kasulikult rakendada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 01:42    Teema: Vasta viitega

Kell on 1:40 ja ma mõtlen, et mis kurat mul viga on. Viimased pool aastat olen unsekõndija - päeval seisan püsti kuid aju magab. Öösel olen selle eest ärkvel. Kahjuks ei taha maailm ennast minu järgi sättida.

Lubasin see nädal punkt 12 magama minna, pole seda veel kordagi suutnud! :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 12:50    Teema: Vasta viitega

"vaatan siis kui vaba aega on, eraldi aega selleks ei võta"

Anime vaatamine minul muid toimetusi ei sega. Tavaliselt vaatan anime`t õhtuti ja tavaliselt kauem kui 2AM ei lähe.

Õhtuti on hea sellepärast, et mu meeled tunduvad olevat palju avatumad ja tõsisema sisuga asju on just siis hea vaadata. Asi ei piirdu ainult anime`ga, filmidega on täpselt samamoodi. Samas komöödiate puhul pole minu jaoks vahet, kuna vaadata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 14:08    Teema: Vasta viitega

Ajataju kaob ära küll. Enamasti üritan enne 2'te öösel ära lõpetada, aga see ei tule just alati välja..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 15:47    Teema: Vasta viitega

Oleneb, missuguse animega on tegemist ja missugune tuju mul parasjagu on. Olen vaadanud kella kuueni hommikul, kella kaheni.

Aga mul on õnneks vend ja õde, kellega ma seda arvutit (ja tuba) jagan nii et nemad ei lase mul iga päev maratone teha.

Vahepeal saab anime otsa. Siis lihtsalt ei vaata. Vahepeal tüütab anime hoopis ära.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 19:07    Teema: Vasta viitega

Seda hääletust ma enne ei näinudki, vastasin nüüd, et ei julge kella vaadata. Kuid samas suudan ma end arvutit sulgema sundida, kui juba liiga hilja on. Suvel ja koolivaheaegadel aga kestavad päevad minimaalselt kaheni, tavaliselt kolmeni. Mäletan veel kuidas suvepäevadel Naruto hommikul kell seitse lõpetasin ja siis magama läksin, et paari tunni pärast jätkata. :P

Öösel eelistan vaadata, sest isegi kui kooli ja muud pole, siis päeval on aeg käia õues või sõpradega koos olla. Öösel peaks teoreetiliselt olema uneaaeg, aga ma ei taha elu maha magada, anime on parem. Teine põhjus, miks ma öösiti vaatan on, et mul on korteris üpriski palju inimesi ning nende pidev sebimine toas segab anime vaatamist, lisaks on mõne anime sisu selline mida nooremate ja vanemate silm ei kannata Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 19:37    Teema: Vasta viitega

Ma pean oma eluruumi jagama üliuuriva emaga, kes pidevalt kontrollib üle ukse mida ma toas teen. seega saan rahuga anime kallale asuda alles peale seda kui ta magama läheb.

Ja siis on ikka jube küll, eile olin peaaegu kaheni üleval ja täna oli äranäritud saapa tunne. Matemaatika kontrolltöö oli, tõmbasin enne tööd purgi coca-colat sisse ja ikkagi kulusid tunni 45 minutit ülesärkamiseks, enamuse arvutustest tegin 10 minuti armuaja jooksul, mida õpetaja vahetunnist andis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 19:38    Teema: Vasta viitega

Minu arvates pole küll rohkem kui poole üheni öösel animesid vaadata. Midagi ju ei juhtu kui nüüd mõnda osa ei näe - neid vaatan lihtsalt teine kord.

Pealegi magamine (eriti laupäevane lõunauinak) on hoopis mõnusam kui mingi keskpärane anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 19:49    Teema: Vasta viitega

Halvad valikvariandid olid mulle, polnud midagi valida, seal oli põhimõtteliselt, kas koguaeg, või väga harva. Ma vaatan siis kui juhtub, mitte koguaeg ja mitte ka siis kui mitte midagi muud teha pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 20:05    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Halvad valikvariandid olid mulle, polnud midagi valida, seal oli põhimõtteliselt, kas koguaeg, või väga harva. Ma vaatan siis kui juhtub, mitte koguaeg ja mitte ka siis kui mitte midagi muud teha pole.


Ma juba ootasin millal keegi seda ütleb. Ja ise järgi mõeldes pean eda ka tunnistama. Aga mis tahate, ma poolmagades vahtisin animet nii et vähe ei ole ja järsku tekkis mõte et teeks selle kohta bakasse teema.
hea et niigi on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 16:01    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga mis tahate, ma poolmagades vahtisin animet nii et vähe ei ole ja järsku tekkis mõte et teeks selle kohta bakasse teema.


no see on see, kui peaaegu kaheni üleval ollakse ja unesegaselt igasugu metsikusi tegema kukutakse. soovitan üldiselt ikka kofeiini doosi saamiseks seda coca purki pidevalt monitori juures hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 02:58    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kell on 1:40 ja ma mõtlen, et mis kurat mul viga on. Viimased pool aastat olen unsekõndija - päeval seisan püsti kuid aju magab. Öösel olen selle eest ärkvel. Kahjuks ei taha maailm ennast minu järgi sättida.

Lubasin see nädal punkt 12 magama minna, pole seda veel kordagi suutnud! :(

Kudagi tuttav tunne LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yukito18



Liitunud: 25 Okt 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 23:12    Teema: Vasta viitega

ma vaatan siis animed kui koolist tlen ag mul niuke värk et meil koolis õppida ei anta ainult siis kui kt on kuigi neid päris vähe meil tegelt..
niisiis ma vaatangi päevad ja ööd läbi animesid
_________________
yukito_san
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 19:32    Teema: Vasta viitega

Veab, meenutab mu venda, aga mu vend ei vaata animet. Tuleb koju ja mängib arvuti taga kuni ma ta sealt ära löön.(kuigi tavaliselt on see vastupidi, aga mitte täna :) )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Nov 24, 2006 11:53    Teema: Vasta viitega

koolilõpetamine on käsil ja aega arvuti või teleka ees passimiseks nagu polegi. ometi vaatasin eile 6st 10neni animet. kell 10 oli võimalus sõba silmale saada ja ma kasutasin võimalust.seegi üks paras ime, sest tavaliselt jätkub koolitükkide ja raamatutega jändamist kella 2-3ni.
üldiselt ma ei leia mitte mingisugust mõtet nõulaifimisel, olgu see siis anime vaatamine, või mängude mängimine. samas tuleb meelde kui omal ajal sa cowboy bepop'i ka just niiviisi ära vaadatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Reede Nov 24, 2006 16:11    Teema: Vasta viitega

0h00 kirjutas:
koolilõpetamine on käsil ja aega arvuti või teleka ees passimiseks nagu polegi. ometi vaatasin eile 6st 10neni animet. kell 10 oli võimalus sõba silmale saada ja ma kasutasin võimalust.seegi üks paras ime, sest tavaliselt jätkub koolitükkide ja raamatutega jändamist kella 2-3ni.
üldiselt ma ei leia mitte mingisugust mõtet nõulaifimisel, olgu see siis anime vaatamine, või mängude mängimine. samas tuleb meelde kui omal ajal sa cowboy bepop'i ka just niiviisi ära vaadatud.

Ühinen arvamusega aga samas ei ühine ka.
Koolilõpetamise kõrvalt on raske leida aega anime vaatamisele, sest tavaliselt sa oled uppunud oma kooliasjadesse aga samas anime vaatamisel suudan hetkeks kõigest välja lülitada ja ainult sellele animele kaasa elada kogu hingega.
Praegugi on mul ära tõmmatud üks hea anime aga see seisnud nii 5-6 päeva, sest aega pole olnud seda vaadata.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: