OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

RTLII
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 20:38    Teema: Vasta viitega

peale ühe dubitud anime episoodi vaatamist kadus igasugune huvi dubleeritud animega edasi tegeleda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 00:47    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Emm, enne kui pimesi postad, võiksid eelmised postid ka läbi lugeda.

Sry...oli kahe silma vahele jäänud Happybunny

Ryujin kirjutas:
Ja võrdlused vene monotoonsete dubbidega ning ameeriklaste tsensuuritud&muudetud tekstidega, ei tee saksa omi kohe kuidagi paremaks.

Need kõik kolm nimetatud on dubid ja seetõttu saab neid juba võrrelda. Siinkohal oskan tuua võrdluseks Sailor Mooni, mida olen kuulnud nii jaapani, saksa kui ka inglise keeles (viimase kahe puhul siis dubitud). Jaapani omal ja saksa omal suurt vahet ei olnudki (nii dialoogi kui ka kõnelejate osas). Samas inglise keelne oli lihtsalt jube. Mingid vanemad tädid üritasid noormana kõlavat häält teha, mille tulemus oli väga kiledahäälne. Lisaks oli kõik tohutult lapsik. Hoopis teine dialoog, mis jaapani või saksa keeles.

Ryujin kirjutas:
Ma ei näe ka mingit põhjust, miks peaks opi&endingu dubbima, eriti kui neid on laulnud andekad jaapani artistid.

Eks neil on omad põhjused ja need saksa kanalid on suunatud eelkõige tavasakslastele, mitte jaapanihuvilistele, niiet las teevad, mis tahavad. Nende asi. Mind see ei häiri, kuna nad teevad oma tööd üldjuhul hästi ja korralikult.

Random Hero kirjutas:
The Last Samurai'l olid subtiitrid all kui jaapani keeles räägiti. Minu jaoks liikusid need aga kohutavalt kiiresti, rohkem oli mul edu jaapani keele aimamisega kui nende lugemisega.

Ma vaatasin üht inglise-hiina filmi ja ka seal oli dub ainult inglise keelsel osal. Hiina teksti ajal olid subtiitrid. Võib eeldada, et sakslased üritavad sellega oma keelt välismõjutuste eest kaitsta vms. Ilmselgelt on jaapani ja hiina keel saksa keelele 'vähemohtlikumad' kui näiteks levinumad inglise või prantsuse keel.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 07:23    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Ritsikas kirjutas:
Mu esimene anime oli seal vist. Sailor moon isegi LaLaLaa Aga sakslased teevad mõnusaid algus laule. Inuyasha ja Ranma viimast ma fännan. Kuigi show ise on jama!

Inuyasha ei ole jama ja ranma 1/2 ka mitte!!!! URRRRRR

Nu sorry aga minu silmis on!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 10:37    Teema: Vasta viitega

igastahes te nõustute, et RTL2 ruulib...?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 18:59    Teema: Vasta viitega

Mul tuli üks tore asi meelde:

"Monster Rancher" ehk "Monster Farm: Enbanseki no Himitsu"

Kahjuks ei leia ma mitte ühtegi fansub'i ega American DUB'i (youtube on viirastuslik nähtus) ... kõik kes oskavad linke jagada -> PM wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 21:07    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:
Yokai kirjutas:
Inuyasha ei ole jama ja ranma 1/2 ka mitte!!!! URRRRRR

Nu sorry aga minu silmis on!

jajah, kuidas kellelegi. muidu Inuyasha on päris vaadatav ja Ranma on lihtsalt lahe meelelahutus. eriti meeldib mulle Shmapoo hääl ... lauludes Ramna 1/2 Best Collections CD-lt :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 10:38    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Ritsikas kirjutas:
Yokai kirjutas:
Inuyasha ei ole jama ja ranma 1/2 ka mitte!!!! URRRRRR

Nu sorry aga minu silmis on!

jajah, kuidas kellelegi. muidu Inuyasha on päris vaadatav ja Ranma on lihtsalt lahe meelelahutus. eriti meeldib mulle Shmapoo hääl ... lauludes Ramna 1/2 Best Collections CD-lt :)

Mul viskab lihtsalt üle see pidev nagu mina ütlen Lovey-tovey stuff!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 10:00    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
RTL2 on kindlasti poole siinse rahva sõltuvuse esmane tekitaja.

Kuulun ka selle poole hulka. Cat`s Eye, Mila Superstar, Mirai Keisatsu Urashiman, mitmesugused jalgpallianimed ja muidugi Sailor Moon oleks vaid mõned mis hetkel meenuvad. :)

Ma küll ei ole RTLII`te viimastel aastatel enam jälginud kuid niipalju kui ma mäletan ei ole saksakeelsetele dublaa¾idele küll eriti midagi ette heita. Sama käib ka dubleeritud filmide ja teleseriaalide kohta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yukito18



Liitunud: 25 Okt 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 10:58    Teema: Vasta viitega

mina sain ültse tnu rtl II le teada mis anime ültse on.. :)
aga troppid koristasid mult rtl II kanali teleri eest ära ja nüüd vaatan animed ainult netist... Happybunny Happybunny
_________________
yukito_san
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 11:27    Teema: Vasta viitega

Tegelikult natuke tagasi mõeldes, ega ma siis ei teadnudki mis loom se anime on, vaatasin neid lihtsalt kui tavalisi multikaid. :P Aga animepisiku sain küll RTLII`st. :) Anime mõiste õppisin alles aastaid hiljem selgeks kui sattusin mingi WindowsMedia saidil erinevaid videosid vaadates ühe prantsusekeelse animeteemalise dokumentaali peale.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 21:20    Teema: Vasta viitega

Mina sain ka oma animepisiku RTL2st. One Piece'i ja Detektiv Conani saksa dubleerimine on küll minu arust super. Jaapani keeles ma küll kahjuks kuulnud ei ole. Inuyashat olen ma näinud saksa, jaapani ja inglise keeles. Ingliskeeelne variant oli lihtsalt õudne.

Jaapanikeelne on üldiselt parem, kui muu keelne anime, kuid RTL2 teeb väga tublit tööd. Ma ei usu, et One Piece'i ja Detektiv Conani jaapanikeelne versioon oleks kuigivõrd parem, kui saksakeelne, kuigi üldiselt ma eelistan jaapanikeelset animet. Jaapanlased suudava oma tegelaste häältesse emotsiooni sisse tuua, ameeriklased lihtsalt loevad peale, ilma erilise emotsioonita ja muudavad veel dialoogid ka ära! See käib tõesti närvidele.

Ma olen Shaman Kingi kuulanud nii saksa kui vene keeles ja võin öelda, et saksakeelne versioon on palju parem. Vene keelset versiooni vaadates tekib tunne, et pealelugeja on igavusest tüdinenud ja ei jõua tegelaste rääkimisele järele ning lühendab seetõttu dialoogi. Kuid see on kõigest minu arvamus.

Eelistan ma siiski jaapanikeelset animet eelkõige. RTL2el on vilets komme osad lõigud välja lõigata, mida nad ei pea sobivaks näidata. Eriti hakkab see silma Naruto puhul.

Mis puutub alguslaulude saksakeelde dubleerimisse siis jääb tavaliselt algus video ja meloodia samaks, ameeriklased muudavad algused ka ümber nagu YuGiOh puhul ja lasevad kõikidel hooaegadel ühte ja sama alguslaulu. Arvatavasti hoiavad raha kokku.

Muide kas keegi teab kust RTL2 Narutot sisse ostab. Sellist Naruto algust ei suuda ma kusagilt leida. See ei ole ei jaapani ega ameerika algus. Ehk keegi oskab aidata?

Vabandust, et nii pikaks läks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

RTL2 näitab Naruto't? mis kell ja mis päev?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 15:22    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
RTL2 näitab Naruto't? mis kell ja mis päev?


RTL2 näitab Narutot esmaspäevast reedeni kell 16:40- 17:00. Samuti kui pakub huvi siis RTL2 kava on aadressil http://www.rtl2.de/ . Sealt võid saada kõigi RTL2 näidatavate animesarjade kellaajad. Ainult sakslastel on teine ajavöönd. Sealsetele kellaaegadele tuli vist tund aega juurde panna. Nii et kui saksa kellaaeg on 15:40 siis meil on 16:40. :)

Siin veel üks link http://www.rtl2.de/pokito/ . Sellelt saidilt saab informatsiooni RTL2 näidatavate animesarjade kohta, kuid see on kõik saksa keeles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 15:48    Teema: Vasta viitega

Kõige parem kavade leht on ikka http://www.kava.ee, kus on ka kellaajad õiged.

RTL2 on siis vastavalt http://www.kava.ee/index_tv.php?view=kavad&d=28&m=10&y=2006&tvcid=53&stat_channelgroup=kavad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 21:14    Teema: Vasta viitega

Delfi TV ajab ka asja ära. Pigem oleks mu küsimus olnud: MIS AJAST? Ehk mis osa juures ollakse siis juba?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 14:43    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Delfi TV ajab ka asja ära. Pigem oleks mu küsimus olnud: MIS AJAST? Ehk mis osa juures ollakse siis juba?


Esmaspäeval 30. oktoobril näitab RTL2 Naruto 30. episoodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yukito18



Liitunud: 25 Okt 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 30, 2006 00:13    Teema: Vasta viitega

T_T kahju et minul enam rtl2 ple... T_T T_T T_T T_T
_________________
yukito_san
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 30, 2006 00:53    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult sain oma anime pisku oopis sellise saksa kanali nagu VOX pealt külge. Esimene asi mille otsa ma siis sattusin oli evangelion. Kunagi olid neil nii korra paari kuu jooksul kavas pikad anime ööd kus siis vähemalt minu arvamuse järgi anime paremat osa näidati. Ala stiilis Evangelion, record of lodoss war, escaflowne, MD Geist, DNA2 jne.
RTL2 pealt sai ka midagi vaadatud a see juba niikaua aega tagasi ja midagi erilist seal ei olnud kah.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: