OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Müüa anime DVD-d

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
paparazo



Liitunud: 7 Juun 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Juun 07, 2006 16:13    Teema: Müüa anime DVD-d Vasta viitega

Jälgides foorumireegleid,on kõik müüdavad DVD-d originaalid.Let us beginn:1)DOOMED MEGALOPOLIS-2 DVD-NTSC(USA ja Kanada ekraani ribasagedus) ja 1. regioon.Kasutatud kuid algses konditsioonis,koosneb siis neljast osast kahel dvd-l.Hind on 250.- eek-i.2)AKIRA 1 DVD Signature series-anamorfiline ekraan ehk siis 16:9 laiekraan(kuid sel pole vist tähtsust)-NTSC ja 1. regioon,hind 175.- eeki,kasutatud,kuid töötab veatult.3)TRIGUN ,kõik 26 osa,3 DVD-d,hardcover(papist),NTSC ja 2. regioon.Kilest võtsin lahti,ja vaatasin ainult viimast DVD-d,sest mul olid viimased osad nägemata :).Põhimõtteliselt täiesti uus.Hind 500.- eeki.4)PARANOIA AGENT kõik 13 osa,2 DVD-d,täna hommikul võtsin kilest lahti,aga vaadanud ei ole,regioonivabad DVD-d,peale ei ole kirjutatud,aga arvan,et PAL(euroopa ribasagedus)-süsteemil töötav.Ma arvan,et viimaste aastate parimaid sarju.Hind 275.- eeki.Wikipedias on kõikide eelpool nimetatud animete nimed ja sisututvustused.Just type in.Kõik plaadid v.a. Trigun ,on tellitud USA-st,Trigun on tellitud Jaapanist.Kõigil,kellel on ostmissoovi,tehke kindlaks,et Teie televussar ja DVD-mängija näitavad nii NTSC/PAL formaati ja et DVD-mängija on multiregionaalne.Kogu müük on lõplik,soodustusi ma ei tee,müün ainult Tallinna piires(pickup).Andke palun e-mailile teada,kui on ostmissoovi;ja kordan veel,kõigil,kellel ostmissoovi,palun tehke kindlaks,et Teie dvd-mängija ja telekas vastavad eelpool nimetatud nõudmistele,sest ma ei rahulda mitte ühtegi hilisemat kaebust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 17:53    Teema: Vasta viitega

berserki on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
paparazo



Liitunud: 7 Juun 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 18:59    Teema: Vasta viitega

Plaanis oli tellida,kui ei ole kahjuks.Need ainsad hetkel olevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 14, 2006 10:46    Teema: Vasta viitega

Kas Paranoia Agent on veel müügis? Huvitaks teada saada, mis väljaandega on tegu, sest kõik, mida siiani näinud olen, on mahult ikka 4 DVD-d olnud...

Äkki saad näiteks viidata amazon.co.uk või mõne muu veebipoe lehel sellele konkreetsele tootele?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Karasu



Liitunud: 25 Juul 2006
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 22:50    Teema: Vasta viitega

Kas Trigunil on subbid kah? Ma kunagi proovisin vaadata seda, aga kuidagi igav tundus. Äkki proovin nüüd uuesti LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 23:06    Teema: Vasta viitega

Keegi piraatkoopiaid tahab osta?
Tahta võid, mina ei müü LaLaLaa

Vihje kõigile, kes tahavad midagi osta, minge ebay.de, sealsed hinnad on parajad, saatekulud eestisse on € 10.50 ehk siis ~160 krooni.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 23:09    Teema: Vasta viitega

Mina vihjaks siis omakorda:

www.dvdpacific.com

Mõistlikud hinnad ja toimetamine Eestisse ei võta ka liiga palju raha ja aega. Minul on sellega ainult häid kogemusi.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
paparazo



Liitunud: 7 Juun 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 18:18    Teema: Vasta viitega

Trigunil on inglise keelsed subid ja mingid piraatkoopia naljad võib julgelt varna tagasi torgata.Kõik dvd-d on tellitud e-bayst.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ops



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 13:28    Teema: Vasta viitega

paparazo kirjutas:
Trigunil on inglise keelsed subid ja mingid piraatkoopia naljad võib julgelt varna tagasi torgata.Kõik dvd-d on tellitud e-bayst.

Kuna ebays on enamus müüjaid eraisikud, siis selle järgi, et asi sealt soetatud on ei saa automaatselt järeldada, et tegu on originaal asjaga. Originaal Trigun on välja lastud 8 plaadil ja ei ole pakitud pappkarpi vaid iga plaat on eraldi dvd karbis. Oman ise seda 3 dvdst koosnevat Triguni boxi ja ei oma illusioone, et tegu oleks originaal versiooniga.

Originaal:


Bootleg:

_________________
Opinions are like assholes - everybody has one


Viimati muutis seda Ops (Nelj Juul 27, 2006 21:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 15:48    Teema: Vasta viitega

Samast animest võib olla mitu väljalaset, erinevalt pakendatud jne.
Aga Paparazo, kui on 26 episoodi 3 DVD plaadi peal (st rohkem kui kolm ja pool tundi videomaterjali ühe dvd peal), siis hakkab paratamatult tekkima kahtlus selle kvaliteedi ja autentsuse suhtes.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 16:14    Teema: Vasta viitega

Ma olen aru saanud, et siin teemas müüdav Paranoia Agent on see väljalase, mis on ei sarnane eriti ainsale müügil olevale box set-ile, mida kohanud olen.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
paparazo



Liitunud: 7 Juun 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 18:37    Teema: Vasta viitega

jah,kui hakata nii pickiks,siis tõesti,ta võib olla bootleggim , kui originaalne väljalase,kuid,ma arvan,et siin foorumis ei ole just paljusid,kes ostaks 2000.- eeguga kõik Triguni osad,paranoia agentiga olid lood tõesti kummalised,ma sain midagi muud,kui lubatud,ma räägin ainult karbist,kuid kvaliteet oli siiski vägagi tasemel.Eelistaksin osta Jaapanist või Hiinast neid " bootlegge",mida küll nimetavad usa müüjad buutleegideks,müües ise palju jubedamat solki,kui "tirida" kusagilt,või käia välja suhteliselt ogaraid summasid. jne jne jne.Senini on mulle meeldinud rohkem idast tulnud kaup,kui läänest.Ja originaali alla mõtlesin ma rohkem seda,et ma ei ole neid ise kõrvetanud vms,mida muidugi ka e-gay`s müüakse.Ühesõnaga ma siis lõpetaksin selle topicu omalt poolt ära,kuna kellelgi pole ostmissoovi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 19:20    Teema: Vasta viitega

Eestlane on juba loomu poolest paras koonerdaja.
Mäletan neid toredaid aegu, millal sai Anne turult ~125 krooni eest piraatmänge ostetud, mis olid vene keeles, p**sse keeratud graafikaga ja mis tagatipuks olid nii ära retsitud, et jooksutasid mu arvuti iga paari minuti tagant kokku.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
paparazo



Liitunud: 7 Juun 2006
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Reede Juul 28, 2006 19:58    Teema: Vasta viitega

Njaa,kuid minule on 2000 eeku teistsuguse suurusega raha,kui mõnele ameeriklasele või jaapanlasele jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: