OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Aachi & Ssipak
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 22:57    Teema: Aachi & Ssipak Vasta viitega

Kui aus olla siis ma pole juba jupp aega näinud midagi sellist eee mokkamööda värskendavat vanemale vaatajale mõeldud animefilmi, no ja miks just vanemale vaatajale ega sela mingit suurt põhjuts olegi , kui just välja jätta kohati ropp jutt ja täiskasvanutele mõeldud huumor...

Tegevus leiab aset futuristlikus maailmas kus "kakamine" on tähtsal kohal...

Väga palju hästi teostatud võilusseeni ja lugu ise on ka selline kaasakiskuv ja ilus

pikkust on tal 1,5h

roppuu suupruukimist ja myrtsutamist on palju

ei jäta ma ka teid ilma trailesrist et kui kellegil om oma silmaga vaja näha kas ikka on mekki, aga ma hoiatan ette et seda pole mõtet kaka kvaliteediga vaadata , kuna palju ilusat värvi ja head muusikat läheks mudu vist raisku (et siis niku H264.AC3)...

ma ise skriinotte ei viitsi teha kuna mp klassik mängib miskipärast paremate värvidega vilmi maha kui vlc












_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Kolm Mai 02, 2007 23:06). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 23:02    Teema: Vasta viitega

ma nägin selle trailerit/klippi/muud lühikest asja ja pean ütlema, päris huvitav tundus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 09:02    Teema: Vasta viitega

Kuna anidb's seda pole, siis pole see anime või kuidas ??? Aga ükskõik, kuidas seda nimetada, ainult et info mõttes oleks võinud ära mainida, et see on Koreas tehtud animatsioon, mitte Jaapanis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 09:19    Teema: Vasta viitega

.










irw

kas se tähendab seda et kui ta on tehtud koreas siis ta on korea pask v ?
ja et kui ta pole mõnda andmebaasi kantud siis ta pole mitte midaig ?
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 09:28    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
.










irw

kas se tähendab seda et kui ta on tehtud koreas siis ta on korea pask v ?
ja et kui ta pole mõnda andmebaasi kantud siis ta pole mitte midaig ?

jah, c0en, sa oled tõesti üks tark isik, et sa midagi sellist suutsid zorki tekstist välja lugeda.

tõepoolest, ma poleks ise suutnud arvatagi, et zork enda kirjaga seda mõtleb, et ülalolev film on korea pask ja tühine üllitis, aga näe, c0en avas mu silmad. pean edaspidi zorki postitustesse ettevaatusega suthtuma, sest tont teab mis varjatud mõtted neis peidus on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 11:26    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
kas se tähendab seda et kui ta on tehtud koreas siis ta on korea pask v ?
ja et kui ta pole mõnda andmebaasi kantud siis ta pole mitte midaig ?

Hea asi on, mõnus vaatamine vahelduseks, ei laida ega tee midagi maha. Ma ainult mõtisklesin selle ühe lausega niiöelda sõna anime kasutamise üle selle kohta, kuna ta on koreas tehtud ning anidb's teda mainitud pole. Et ära nüüd iga pisikese kommentaari peale ka nii silda mine ning ära hakka kõige negatiivsemaid asju kohe välja lugema. Et tõesti, mul ei olnud isegi 0.00001 kraadist kallet negatiivsuse ja mahategemise poole mõttes, kui seda eelmist kirja kirjutasin(EDIT: samas vaadates c0en'i eelmist ja järgmist kirja paistab, et ta on pilves või mõnes muus arusaamatus meeleseisundis. alustatakse punktiga, siis vajub pea enterile ning siis tuleb natuke seosetud juttu).
Filmi kohta veel niipalju, et lastele ja nõrgemanärvilistel pole see ikka üldse soovitatav. Verd muudkui lendab ning neid pisikesi diaper gang'i tüüpe notitakse maha ja tükeldatakse igal viisil. Toredad pisikesed ja kuulekad tüübid on, valmis ennast ohverdama nende juicy bar'ide eest. Filmis olevast taustast ka natuke.
Tulevikus on otsa saanud igasugused energiavormid ning nüüd ehitati valmis linn, kus energiat saadakse inimeste ekskrementidest. Sellega seoses pandi paika reeglid et genereerida ja kontrollida seda energiat:
1) iga linnaelaniku anusesse installitakse ID kiip et kontrollida kui palju igaüks ekskremente väljutab
2) ekskrementide väljutamise eest anda igale linnakodanikule üks sõltuvust tekitav "juicy bar"
Tänu sellele tõusis ekskrementide väljutamise tase taevasse, kuid linn täitus "juicy bar" 'ide sõltlastega. Samuti muutus tavaliseks illegaalne kaubitsemine "juicy bar" 'idega. Tänu "juicy bar" 'ide kõrvalmõjudele tekkisid pisikesed rumalad mutandid, kes organiseerusid jõuku, mida hakati nimetada "Diaper Gang".


Viimati muutis seda zork (Nelj Mai 03, 2007 14:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 14:03    Teema: Vasta viitega

.











räägime nyyd natuke pronkssõdurist kaa ma olen kindel et se haakub teemaga või siis hoopis Marcia Crossist kes lubas mitte rasestuda
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 15:47    Teema: Vasta viitega

Ärme nüüd tülitse, tore anime tundus, aga kas see on juba ära tõlgitud või üldse välja lastud? Ma märkasin, et see ilmub 29. juunil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

Sa ikka aastaarvu vaatasid?
http://www.imdb.com/title/tt0972542/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 16:11    Teema: Vasta viitega

.












kellele me siis täna järgmisena kõlli kartgame ?
äkki on vabatahtlikuid ?
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 16:32    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Sa ikka aastaarvu vaatasid?
http://www.imdb.com/title/tt0972542/

Ei vaadanud... Ma nii suuri arve ei vaata.


Viimati muutis seda raidomees (Nelj Mai 03, 2007 17:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 16:49    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kellele me siis täna järgmisena kõlli kargame?


Räme OT: Mina ei saa aru, miks alati nii suurt numbrit teha sellest, kui ruri või zork (enamasti just nemad) kellegi suhtes üleliia nõudlikud on ja temalt mingit täpsustust nõuavad või kasvõi tillukese faktivea või eriarvamuse pärast viis lehekülge kemplevad. Ma arvan, et selline üliinimlik järjepidevus ja detailidele pühendumine on neil lihtsalt DNAsse kodeeritud. LaLaLaa

Enda bännimiseks nad reeglina alust ei anna, sest mõttetust ropendamisest ja paarisõnaliste spämmpostituste lainetest on neil tavaks hoiduda ning lihtsalt iseloomu pärast inimeste väljaviskamine pole meil siin eriti kombeks (veel). Sestap olen üha enam õppinud selliseid sündmusi külma kõhuga võtma ja soovitan seda ka ülejäänud avalikkusele.

Päris vatikookoni sees ei saa see avalikus foorumis suhtlemine kunagi olema, et keegi midagi halvasti ei ütle ja kõik on koguaeg õnnelikud. Nagu elus muidu, nii ka siin on igasuguseid inimesi. Teen ettepaneku olla vähem tundlikud siukeste väikeste asjade suhtes, päriselt ka!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 17:38    Teema: Vasta viitega

.











minu avameelne avaldus:

mulle meeldib olla avameelne ja ma vihakn ainult päevi mil naistel on moo-dsjoo läinud
ma ei vihka peaaegu midagi ja ei armasta ka peaaegu kedagi
mulle meeldivad need päevad kui poest saab viinarallit pidada kuigi ma viina ei joo
täna oli poes 2 alkoholivaba frederikku aga mina joon ainult mingit poola kromatsi kangem kui 0,5 paneb mind magama aga kui ma magan kuidas ma siis tööd saan teha ?
sampust joovad ainult lollid

miskipärast ma kirjutasin oma avalduse alkoholist kuigi juua mul ei meeldi ilmselt on syydi kuiv seadus
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 17:45    Teema: Vasta viitega

Random Hero on ärganud ja haistab spämmimise võimalust.

*viskab kõiki tühjade spamikonserivedaga.*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 17:47    Teema: Vasta viitega

Mh, ära katkesta edaspidi c0en'i mojot, Random Hero :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 20:30    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
kellele me siis täna järgmisena kõlli kartgame ?
äkki on vabatahtlikuid ?

No tead, sa jätad mulje nagu oleksid sa nii õrnahingeline naisinimene, kellele ei tohi isegi hindavat pilku peale visata, sest ta hakkab selle peale nutma, kuna arvab, et sa teda paksuks pead. Ma ei ole siin praegu kedagi hinnanud, kritiseerinud, ühtegi teravat sõna öelnud ja siiski, iga asi mida ma kirjutan, pöörad sa selliseks nagu ma ründaks isiklikult ja teravalt sind või kedagi teist. Ausalt öelda vabandust, ma üritan edaspidi mitte sinu postitusi lugeda/kommenteerida, kui sa seda sellevõrra isiklikult võtad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 21:40    Teema: Vasta viitega

ma arvan et syydi on aljoossa ja kuiv seadus
sest tegelikult olen ma terminaator




ps

relaks
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 22:17    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:

ps

relaks


Jah, tõesti, ma tunnen end sellest juba üsna väsinud, et vist tasub relaksida sellest siin. Nii kuu-paar...aasta jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

nonii, koerad, lõpetage vingumine ja vaadake imet: Random Hero teeb täiesti On-topic postituse!

Vaatasin selle imelooma ka ära, just lõpetasin. Action oli minu arust väga hea, mis siis et verine. Samas ei olnud seal mõttetuid verejõgesid, nagu seda oli Elfen Liedis näiteks, verd oli parajalt niipalju, kui on ühes inim/mutantkehas.

Teine huvitav asi mida ma märkasin, oli see, et üksikisikusse suhtuti väga ükskõikselt. Keegi mainis, et see on Korea film ja mitu korda tekkis küsimus, et äkki on tegemist Põhja-Korea sünnitisega, kuid see oleks juba müstika. Igatahes jäi tunne, et kui bossil on paha päev, siis võib ta nii kaua alamate ajusid välja lasta, kuni tuju paremaks läheb.

Isiklikult meeldis mulle selle küborg-supersõdalase juures tema kiirus. Millegipärast on kiirus mind alati rohkem lummanud kui rumal jõud.

Ahjaa, joonistusstiil oli kohati hea, kohati jube. Plahvatused, ehitised ja muu kraam oli vägagi hästi joonistatud, see et inimestel olid all ebaproportsionaalsed jalad ka ei häirinud, pigem häiris naispeategelase välimus - kas see oli meik või oligi ta selliseks muteerunud?


Vahemärkusena olgu mainitud, et inimfekaal on üldiselt energiavaene, ehitusmaterjalina vilets ja üldse igas mõõdetavas mõttes kasutu, välja arvatud väetisena, kuid siis on ka selles oleva energia rakendamiseks tarvis päikeseenergia lisa.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 01:04    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Räme OT:

aitäh offtopicu eest. tekitab mus tõsiselt tunde teatud eesti vanasõna (see mis kulda sisaldab) järgi käituma hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: