OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cowboy Bebop 2

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 08:31    Teema: Cowboy Bebop 2 Vasta viitega

Nägin täna unes sellist asja, et olin kuskil väiksemas linnas bussijaamas ja bussi väljumiseni oli veel mitu tundi aega. Istusin ooteruumis mugavalt pingile ja hakkasin vaatama seina peal olevat telekat. Sealt hakkas aga jooksma Cowboy Bebop 2 anime seeria. Tegevus toimus enne esimest seeriat ehk siis Jet'i ei olnud alguses veel näha. Teemakäsitlus tundus olevat veelgi dramaatilisem võrreldes eelmiste Cowboy Bebop teostega. Värvid olid lahedad, animatsioon tasemel, muusika superhea - selline elektrooniline jazz ja kohati ambient. Disain oli aga veidi küsitav - vähemalt üks naistegelane nägi küll liiga hamstri moodi välja, Spike aga endiselt stiilne. Kahjuks jõudsin ära vaadata ainult 6 osa, siis sai kell 9 ja ma pidin oma bussiga ära sõitma. Selle peale ärkasin ka üles. Ootan huviga tänast ööd, ehk seeria jätkub.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 09:41    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, ma olen enda puhul märganud, et kõige paremini saab selliseid unenägusid näha hommikuti.

Mul on tihti nii, et poen kusagil 3-4 paiku voodisse, ei näe midagi märkimis(/mäletamis?)väärset unes, ärkan kusagil 7 paiku üles, vaatan kella, mõmisen midagi magamatusest ning tõmban teki taas üle pea. Järgneva tunni aja une jooksul näen ma oma unenägudes toimuvat lausa uskumatu selgusega, ning veelgi enam, tihtipeale on need unenäod... eee... lucid... kirgastunud? Igatahes ma muutun unenäo aktiivseks osaliseks.

Kõik see ei ole otseselt animega seotud kui välja arvata üks asjaolu: kõik mis neis unenägudes aset leiab on sihukeses hästi Gainaxilikus rütmis. Mingi plahvatus, ekspositsioon, ülikiire liikumine, kõik tõmbleb, venib, etc; unenäo peategelane, olgu ta siis mina või mitte, eirab maakülgetõmbejõudu, lendab, haarab kaugetest objektidest ilma vaevata kinni; kõik groteskne on kuidagi loomulik, ehkki ümbrustik tundub olevat pärismaailm, mitte animeeritud -- nagu mingi perversne CG film Shinya Tsukamotolt.

Ja hommikuti on värske olla ka.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Nelj Sept 22, 2005 15:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 13:04    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
lendab


radikaalne... niipalju kui ma kuulnud olen, on unes lendamine üldiselt naisterahvastele reserveeritud privileeg. :P
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
elajas



Liitunud: 24 Apr 2005
Postitusi: 41
Asukoht: elukate salajane urg

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 14:38    Teema: Vasta viitega

Nii palju kui mina kuulnud olen, ei ole ma sellest midagi kuulnud ???
_________________
Eluks ajaks elajas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 15:12    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
radikaalne... niipalju kui ma kuulnud olen, on unes lendamine üldiselt naisterahvastele reserveeritud privileeg


kindlasti mitte. ma lendan üleööti :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 15:34    Teema: Vasta viitega

ma tavaliselt ei lenda ma rooman kuskil muda sees
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 15:51    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
radikaalne... niipalju kui ma kuulnud olen, on unes lendamine üldiselt naisterahvastele reserveeritud privileeg. :P

Järeldus: acousmatique on metroseksuaalne. (´A`)-p

Kuid, kui aus olla, siis ma võin ka lihtsalt eksida. Lendamise asemel ma näiteks... heitun õhus? Kukun kusagilt alla? Ma ei oska seda eriti seletada. Mida Naota tegi kui ta kitarriga vastu pead sai? Lendas? Hmm.

Kuid, erinevalt päriselust, ei ole mul unenägudes kunagi tiivapaari selja küljes, nii et päris-päris lendamine see kindlasti pole. Õhus triivimine ehk? See kõlab hästi.

Tegelikult mulle meeldiks kui kaptengalaktlan uue Cowboy Bebopi sisu meile jutustama hakkaks, vähemalt mul endal on suur huvi selle vastu.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 16:28    Teema: Vasta viitega

Ise ka "lendan" suhteliselt tihti unes, enamus unenäod, mis meelde jäävad sisaldavadki seda hõljumist/lendamist. Viimasel ajal olen küll imelikke unenägusid nägema hakanud, kus ma räägin inimestega võrgu kaudu. Ju see tuleb #emanga-s valitsevast pidevast vaikusest :P

Tagasi teema juurde, ka mina oleks huvitatud selle uue CB seeria sisust :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 17:24    Teema: Vasta viitega

niipalju kui mina mäletan, siis filme vmt pole veel unes näinud, küll aga olen raamatut lugenud. paistab, et olen ajast maha jäänud, st multimeedia pole veel mulle unenägudesse jõudnud.

igaljuhul kaptengalaktlani jutt tuletab meelde mu ammust unistust seadmest mis võimaldaks unenägusid salvestada...

doujimasan kirjutas:
radikaalne... niipalju kui ma kuulnud olen, on unes lendamine üldiselt naisterahvastele reserveeritud privileeg. :P

see kindlasti kuulub kategooriasse "naised saunas rääkisid", eks ju :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 19:11    Teema: Vasta viitega

em...minu unenäod on alati väga...parim sõna oleks vist veidrad...
igatahes üritad pooltes neid vähemalt keegi mind mingil viisil tappa aga õudusunenäod polnud need üldse. lihtsalt....veidrad.
ruri kirjutas:

igaljuhul kaptengalaktlani jutt tuletab meelde mu ammust unistust seadmest mis võimaldaks unenägusid salvestada...
selles pole sa ainus
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 19:48    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
see kindlasti kuulub kategooriasse "naised saunas rääkisid", eks ju :)


ei, seda ütles mu psühholoogiaõppejõud. mees. nüüd siis kahtluste ilmnemisel kontrollisin... bullshit, nagu selgub, üldseis on suht 50:50.
(go me, usalda neid rohkem. T_T )

näidetest rääkides, midagi, mis psühhoanalüütikutele meeldiks: märkan vannitoas peeglisse vaadates juhuslikult ukseklaasil oma peegelpildi peegeldust - kes osutub olevat teistmoodi riides kui mina, liigutab minust sõltumatult ja jätab üldiselt vaenuliku mulje - ja kõik, kellele ma sellest räägin, friigivad välja, nagu teaksid midagi, mida mina ei tea, ja põgenevad mu lähedusest.

edit: kaaslendajatel soovitan proovida kõrgepingeliinide vahel surfimist. :P
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 21:23    Teema: Vasta viitega

Tõesti, mina lendan/hõljun ka unes väga tihti. Selline tunne on, et kui ma nüüd ikka väga-väga tahan ja end kokku võtan, siis ma suudan lennata ja tõusengi õhku. Aga mitte väga kõrgele, päris tihti muretsen elektriliinide pärast ja puuladvad kraapsavad jalgu ja kõhtu.

acousmatique kirjutas:

Tegelikult mulle meeldiks kui kaptengalaktlan uue Cowboy Bebopi sisu meile jutustama hakkaks, vähemalt mul endal on suur huvi selle vastu.

Kuulge - seda ma ei saa ju teha, see oleks sulaselge spoilimine!
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 22, 2005 22:44    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
edit: kaaslendajatel soovitan proovida kõrgepingeliinide vahel surfimist. :P

kusjuures olen seda teinud, samuti ka muude liinide vahel ning mäletamist mööda nii edukalt, et midagi ei juhtunud (või siis polnud neis voolu, st täpselt ei mäleta, et kas olen traate puutunud või mitte. mäletan ainult seda, et midagi ei juhtunud nende vahel/kohal/all laveerimisel)
kaptengalaktlan kirjutas:
Kuulge - seda ma ei saa ju teha, see oleks sulaselge spoilimine!

kui sa garanteerid, et see kusagil ka ilmub, siis küll, aga kui see ei ilmu kusagil mujal peale sinu unenenäo, siis pole vist kellelgi spoilerdamise vastu midagi. isegi mitte kogu loo ärarääkimise vastu :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2005 12:52    Teema: Vasta viitega

minu jaoks on klassikaline gravitatsiooni jõu eiramine. seda ei saaks ilmselt lendamiseks nimetada nagu acousmatique rääkis. pigem selline et hüppan õhku ja siis suudan kuidagi ühe meetri peale hõljuma jääda. ja siis tavaliselt triivin vaikselt puude latvadeni jne. mööda katuseid hüppamine on ka väga tihti esinev (kõlab nagu mingi imal smilersi lugu :P )

ükskord ma nägin unes et ma lihtsalt suitsetasin. istusin tugitoolis ja jõin kohvi ja tegin ühe sigareti teise järel ja niimoodi väga pikka aega. see oli ilmselt tingitud mu tollaaegsest võõrutamisest.

aga kõige toredamad ja paljudel juhtudel ka kõige veidramad unenäod on need mis väga selgelt meelde jäävad. tavaliselt on unenägu ise ka siis äärmiselt tajutav ja reaalne. ja siis ärgates ma vahest suudan täiesti detailidena ümbr jutustada selle mis unenäos toimus. taolised jäävad tavaliselt ka väga pikaks ajaks kummitama. kuigi enamikel juhtudel ma unustan ikka kõik kohe hommikul ära ja lähen hambaid pesema.

ainus anime mida ma korduvalt unes näinud olen erinevaid tegelasi kehastades või vahest isegi vaalaskalane esinedes või lihtsalt kogu selle mürgli sees hõljudes on studio 4C "mind game". ja mul pole ta unes nägemise vastu mitte vähimatki :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2005 17:47    Teema: Vasta viitega

kuna ma sain eile unes lendamise kohta lugedes ülearugi targaks: esinevad mitu konkureerivat "stiili". üks ongi selline õhus rippumine-hõljumine vahemaandumistega, siis on selline, mis eeldab õhus püsimiseks füüsilist pingutust, st meeleheitlikku jäsemetega vehkimist (võiks nimetada tuvi-stiiliks, ma oletan), ja siis on tuhisev nn "superman-style".

mina planeerin šefilt nagu lennuk. :) väga kiiresti ja tuju korral suurtel kõrgustel. muud polegi vaja kui paar sammu joosta ja käed laiali ajada.

aga muus osas on mu unenäod pigem ebameeldivad. huvitavad, seda küll, aga actioni ja filosoofiliste probleemidega kaasneb liiga palju negatiivseid emotsioone. näen ilmselt elu lõpuni unes variatsioone kunagiste toitumishäirete teemal ja pubekapõlvseid konflikte emaga. :(

teemasse mittepuutuvalt: üks lugupeetud arheoloog rääkis kunagi, et neljakümne kanti jõudes hakanud ta juurdlema teemal, kas on normaalne, et ta ikka veel oma ema kardab. mille peale vanem vend oli talle öelnud, et kui ta lootis, et see kunagi üle läheb, on ta loll. LaLaLaa
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 22:18    Teema: Vasta viitega

Ma sooviks et ma kunagi oma unenägusid mäletaks. Teeb kuidagi veidralt kurvaks.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Nibu



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Hõljun kuskil...

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 08:38    Teema: Vasta viitega

Siiamaani minu kõige ''ülim'' unenägu on olnud selline, et ma olen suutnud ühe uneaja jooksul suutnud korraga lennata, joosta üliinimliku kiirusega (üritasin nagu vihaga kiiresti edasi liikuda ja see mõjus), läbi seina liikuga ning kõige krooniks olin veel nähtamatu ka (kuigi unenägu lõppes sellega, et mingi tundmatu asjandus lõi mind millegagi valusasti ja siis lõppes unenägu sellise luupainajaliku effektiga, aga vähemalt algus oli ilsu LaLaLaa )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 18:57    Teema: Vasta viitega

Unenägudest rääkides... minu inglise keele õpikus on paar teksti unenägudest ja nende meelde jätmisest. Asi on siis selline, et enne magama jäämist ütled sa endale, et täna ma näen und ja ma mäletan seda hommikul..... Proovisin, töötas :).
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acidy



Liitunud: 4 Aug 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 21:30    Teema: Vasta viitega

(Unenägudest veel niipalju, et kes tahab neid mäletada JA täielikult kontrollida, võib alati külastada linki www.ld4all.com )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 14:50    Teema: Vasta viitega

väga hea adre :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: