OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

It all started when noticing a ladybird on our windowsill.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 19:39    Teema: It all started when noticing a ladybird on our windowsill. Vasta viitega

It all started with noticing a ladybird on our windowsill. There were 3 of us: Me, a girl and the red bird. The little creature took off the windowsill and slowly started drifting towards her. It reminded me of a spark, a red little spark between us which eventually landed on her nose. I found myself not looking at the bug, but staring at her eyes which were doing the same to mine. We were lost in each others eyes. I was terrified. All I could hear was the sound of my own heartbeats, piercing trough the silence like a heavy musket fire. If I could only say something now, something that would take away this silence which like a blade keeps twisting and twisting in my heart. No, this is not the time to talk. This is the time to act, it is now or never. I stood up and started walking towards her. I took a gun from my pocket and shot her in the head. The ladybug flew of her nose in terror. With a smile on my face I asked her: “Do you like water guns?”


Võibolla tegi kellegil tuju paremaks Happybunny

Sorri kui valesse teemasse sai ???


Eestikeelne tõlge IceWolf'i poolt :

See kõik sai alguse, kui märkasin lepatriinut meie aknalaual. Meid oli 3: mina, tüdruk ja punane lind. Väike elukas tõusis aknalaualt lendu ja hakkas aeglaselt tüdruku poole triivima. See meenutas mulle sädet, väikest punast sädet meie vahel, mis viimaks maandus tüdruku ninal. Ma leidsin end mitte putukat vaatamas, vaid jõllitamas tüdruku silmadesse, mis tegid sama mulle. Me olime kadunud teineteise silmades. Ma olin hirmunud. Kõik, mida ma suutsin kuulda, oli minu oma südamelöökide hääl, lõikamas läbi vaikuse, nagu raske musketi tuli(?). Kui ma ainult suudaksin praegu öelda midagi, mis võtaks ära selle vaikuse, mis terana keerutab mu südames. Ei, praegu pole aeg rääkimiseks. See on aeg tegutsemiseks, nüüd või ei iial. Ma tõusin üles ja hakkasin tema poole kõndima. Ma võtsin taskust relva ja tulistasin tüdrukule pähe. Lepatriinu tõusis tema ninalt hirmunult lendu. Naeratusega näol ma küsisin temalt: "Kas sulle meeldivad veepüstolid?"
_________________
The guy with the top hat~.


Viimati muutis seda antiviirus (Laup Sept 19, 2009 20:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 19:46    Teema: Vasta viitega

Võib-olla töörahvakeelne tõlge teeks tuju paremaks!?
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 19:53    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Võib-olla töörahvakeelne tõlge teeks tuju paremaks!?


Kahjuks pole ümbertõlkes eriti kõva tegija ja lugu pole ka teab mis hea et kellegi abi küsida.
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 19:54    Teema: Vasta viitega

Oota, kas selle pidi mingi mõte olema?

Tõlkimisega pole probleemi, aga ausalt, ei saanud aru.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:07    Teema: Re: It all started when noticing a ladybird on our windowsil Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
It all started with noticing a ladybird on our windowsill. There were 3 of us: Me, a girl and the red bird. The little creature took off the windowsill and slowly started drifting towards her. It reminded me of a spark, a red little spark between us which eventually landed on her nose. I found myself not looking at the bug, but staring at her eyes which were doing the same to mine. We were lost in each others eyes. I was terrified. All I could hear was the sound of my own heartbeats, piercing trough the silence like a heavy musket fire. If I could only say something now, something that would take away this silence which like a blade keeps twisting and twisting in my heart. No, this is not the time to talk. This is the time to act, it is now or never. I stood up and started walking towards her. I took a gun from my pocket and shot her in the head. The ladybug flew of her nose in terror. With a smile on my face I asked her: “Do you like water guns?”


"See kõik sai alguse, kui märkasin lepatriinut meie aknalaual. Meid oli 3: mina, tüdruk ja punane lind. Väike elukas tõusis aknalaualt lendu ja hakkas aeglaselt tüdruku poole triivima. See meenutas mulle sädet, väikest punast sädet meie vahel, mis viimaks maandus tüdruku ninal. Ma leidsin end mitte putukat vaatamas, vaid jõllitamas tüdruku silmadesse, mis tegid sama mulle. Me olime kadunud teineteise silmades. Ma olin hirmunud. Kõik, mida ma suutsin kuulda, oli minu oma südamelöökide hääl, lõikamas läbi vaikuse, nagu raske musketi tuli(?). Kui ma ainult suudaksin praegu öelda midagi, mis võtaks ära selle vaikuse, mis terana keerutab mu südames. Ei, praegu pole aeg rääkimiseks. See on aeg tegutsemiseks, nüüd või ei iial. Ma tõusin üles ja hakkasin tema poole kõndima. Ma võtsin taskust relva ja tulistasin tüdrukule pähe. Lepatriinu tõusis tema ninalt hirmunult lendu. Naeratusega näol ma küsisin temalt: "Kas sulle meeldivad veepüstolid?""
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:08    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Oota, kas selle pidi mingi mõte olema?

Tõlkimisega pole probleemi, aga ausalt, ei saanud aru.


Mõte seisnes lõpus, millest keegi vist täpselt aru ei saanud. ???

Tsiteerin::
"See kõik sai alguse, kui märkasin lepatriinut meie aknalaual. Meid oli 3: mina, tüdruk ja punane lind. Väike elukas tõusis aknalaualt lendu ja hakkas aeglaselt tüdruku poole triivima. See meenutas mulle sädet, väikest punast sädet meie vahel, mis viimaks maandus tüdruku ninal. Ma leidsin end mitte putukat vaatamas, vaid jõllitamas tüdruku silmadesse, mis tegid sama mulle. Me olime kadunud teineteise silmades. Ma olin hirmunud. Kõik, mida ma suutsin kuulda, oli minu oma südamelöökide hääl, lõikamas läbi vaikuse, nagu raske musketi tuli(?). Kui ma ainult suudaksin praegu öelda midagi, mis võtaks ära selle vaikuse, mis terana keerutab mu südames. Ei, praegu pole aeg rääkimiseks. See on aeg tegutsemiseks, nüüd või ei iial. Ma tõusin üles ja hakkasin tema poole kõndima. Ma võtsin taskust relva ja tulistasin tüdrukule pähe. Lepatriinu tõusis tema ninalt hirmunult lendu. Naeratusega näol ma küsisin temalt: "Kas sulle meeldivad veepüstolid?""


Kiire ja samas ka väga hea tõlge. Tänud Happybunny
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:12    Teema: Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
Mõte seisnes lõpus, millest keegi vist täpselt aru ei saanud. ???



Selgita palun?
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:21    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
antiviirus kirjutas:
Mõte seisnes lõpus, millest keegi vist täpselt aru ei saanud. ???



Selgita palun?


Lugu algab püüdlusega mageda armastusloo poole. Loo lõpus aga laseb poiss tüdrukut pähe püstoliga mis peaks lugejas tekitama üllatust (terve lugu oli ju mingi tunnetest jahumine) ja mõningal puhul ka hirmu. Seda proovib tekitada ka hirmust põgenev leatriinu. Loo lõpus esitatut küsimus aga peaks eelneva emotsiooni asendama rõõmsamaga ning tekitama lugejas küsimuse "kas poiss lasi tüdrukut veepüstoliga" mis on omamoodi koomiline viis alustada vestlust.
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:30    Teema: Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
Kiire ja samas ka väga hea tõlge. Tänud Happybunny


Palun... LaLaLaa
Ma ei tea, aga ma arvan, et ma küll selle jutu mõttest aru sain... ???
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 20:45    Teema: Vasta viitega

Ma sain hea kõhutäie naerda, kui lõpp jõudsin. LaLaLaa
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 21:03    Teema: Vasta viitega

Inimeste lollus on piiritu. Iga pooletoobine oleks aru saanud pointist. Isiklikult olen päris mitmes animes selle sarnast loo arengut kohanud. Nagu PLZ GRRRR!

EDIT: me and my bad mood :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 21:09    Teema: Vasta viitega

antiviirus kirjutas:
Lugu algab püüdlusega mageda armastusloo poole. Loo lõpus aga laseb poiss tüdrukut pähe püstoliga mis peaks lugejas tekitama üllatust (terve lugu oli ju mingi tunnetest jahumine) ja mõningal puhul ka hirmu. Seda proovib tekitada ka hirmust põgenev leatriinu. Loo lõpus esitatut küsimus aga peaks eelneva emotsiooni asendama rõõmsamaga ning tekitama lugejas küsimuse "kas poiss lasi tüdrukut veepüstoliga" mis on omamoodi koomiline viis alustada vestlust.


Minu viga siis, aga mu "emotsioonid" ei muutunud seda lugedes kordagi.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 21:16    Teema: Vasta viitega

Ma üle poole tekstist hoidsin üleval peas kogu aeg ka võimalust, et see, kes "mina" vormis räägib, on ise ka lepatriinu ning ta lömastatakse lõpus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 22:20    Teema: Vasta viitega

Ma ka ei saanud aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Sept 19, 2009 22:27    Teema: Vasta viitega

Tore teemake, jätka samas vaimus!
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 00:49    Teema: Vasta viitega

Jätk minu positiivse maailmavaatega peas.
Tema aga ei naeratanud. Ta vaikis, näitamata kübetki kavatsust vastata mu küsimusele. Võib-olla oli asi selles, et talle ei meeldinud veepüstolid. Võibolla talle lihtsalt ei meeldinud vesi. Või äkki oli asi selles, et ma olin teda just pähe tulistanud ja küsimus oli esitatud tema surnukehale. Ma ei kujutanud ettegi, et selline asi võiks probleeme tekitada.

Samas, tihti peetakse vaikimist nõusolekuks. Äkki talle meeldivadki veepüstolid. Ilmselgelt oli see nii. Püüdlikult otsisin ma kapinurgast ühte veepüstolit, täitsin selle veega ja andsin selle talle. Või noh, paigutasin selle tema kahvatusse kätte. Lepatriinu tiirutas ta peakohal ja pärast mõningat mõtisklemist maandus tagasi ta ninal, mida ilustasid nüüd punased piisakesed.

Keetsin teed. Tema seda ei tahtnud, nii et jõin üksi. Lepatriinu läks vahepeal minema. Olime kahekesi. Olin üksi.

T_T

EDIT: st ma loodan et teil läks tuju paremaks!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 01:49    Teema: Vasta viitega

Jätk minu õiglase maailmavaatega peas.
Ta nägu oli ikka veel tõsine. Mitte midagi ütlev. Jume oli kahvatu nagu tal alati on. Ma jõin aeglaselt oma tee lõpuni. Minu vastas istuti ikka veel rahulikult.

Kuid ikkagi minus tekkis kahtlus. Ei valitsenud minu südames selline rahu, nagu ma oleks tahtnud. Midagi oli selles toas või püstolis või ma ei tea milles tol hetkel valesti. Mu peas tekkis absurdne mõte, et äkki on minu käes punaste paintballi kuulikestega püstol. Ma hakkasin närviliselt püstolit uurima. Ma ei jõudnudki seda eriti uurida kuna äkitselt jäi mu pilk kinni ta klaasistunud silmadesse. Ta pilgutas, ta naeratas, toas toimus äkiline liigutus, lask...

Lepatriinu oli endiselt kadunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 09:42    Teema: Vasta viitega

Jätk minu... mis iganes sõna minu maailmavaatele sobiks, maailmavaate kaudu:

Siis ma võtsin ta aardekirstu, haarasin lepatriinu ja põgenesin. Jooksin kiiresti oma laevale, kus ootas juba minu ustav meeskond ja me asusime teele maailma lõpu poole, või esialgu vähemalt järgmisele saarele. Kolm päeva oli meri vaikne ja igav, tüdruku juurest saadud varandus ei olnud teab mis suur, aga rummiraha saab küll kokku.

Neljanda päeva hommikul avastasime end keset paksu udu, meie navigaatori arust olime küll avavetes, aga ometi suutsime me millelegi otsa sõita, see oli tõeline ¹okk. Kas see tähendab, et meie navigaator eksis ja me oleme eksinud, või tähendab see seda, et me laev võis just kuskil keset ookeani tõsiselt viga saada, kumbki mõte ei meeldinud mulle, aga ma läksin asja uurima. Me olime otsa sõitnud jõehobu laibale. Laev oli õnneks terve ja maad ka kuskil näha ei olnud ning see kuidas jõehobu laip sinna oli sattunud oli tõeline müsteerium. Arvatavasti olid mängus üleloomulikud jõud, näiteks keegi, kellel on Kuradi Puuvilja võimed.

Lepatriinu, kelle ma olin tüdruku juurest kaasa toonud läks segaseks, ta hakkas metsikult tiirutama, kuni tiirutas otse vette. Ma ei teinud sellest välja. Ma ei teinud välja, sest mu pilk oli kinni ühel teisel laeval, ma ootasin, et nemad ongi kogu selle udu ja jõehobu asjaga seotud. Ma ei eksinud. See laev kuulus mafioosodele, udu ja jõehobu laip olid tegelikult illusioonid, mis olid tekitatud udu elemendiga sõrmust kasutades.

Nende perekonna udu liige oli tõeliselt osav illusionist. Tormi mees oli ka osav, sest ta oli juba märkamatult meie laeva oma tormi leegiga hävitama asunud. Siis tuli ette vihma elemendi kandja, ta ründas mind oma vihma dugongiga, mille nimi oli Dugongo di Pioggia. See oli julm ja märg rünnak nagu vihma elemendiga ikka. Ma rippusin vaevu veel oma elu ja teadvuse küljes, kui ta küsis: "So I herd u liek Mudkipz?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 13:31    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Võib-olla töörahvakeelne tõlge teeks tuju paremaks!?


Mina näiteks ei saa aru mis point sul selle inglise keele vihkamisega on, kallis Trash. Tegu on ikkagi animefoorumiga ja eesti keeles animet saadaval on ropult vähe - enamus peaks päris tasemel oskama inglise keelt.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 20, 2009 15:25    Teema: Vasta viitega

mina näitkes üldse ei oska inglise keelt. Subadest saan aru küll aga rääkida ei oska.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: