OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tee ise anime

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Nelj Juul 19, 2007 20:59    Teema: Tee ise anime Vasta viitega

ma mõtlesin et teeks ise anime vähemalt ühe osa aga muu arust on see nyyd nii raske ja millega üldse animet on mõtet teha kas moviemaker sobiks või on veel paremaid programme
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Juul 19, 2007 21:05    Teema: Re: Tee ise anime Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
ma mõtlesin et teeks ise anime vähemalt ühe osa aga muu arust on see nyyd nii raske ja millega üldse animet on mõtet teha kas moviemaker sobiks või on veel paremaid programme
Palun ära tee koguaeg uusi teemasid. Kõigepealt tee manga valmis ja siis mõtle alles anime tegemise peale. See on pikk ja eganõudev protsess ja vaata baka reegleid siit.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Nelj Juul 19, 2007 21:06    Teema: Vasta viitega

olgu vabanda ma midagi kirjutasin aga jah see on tõesti pikk tõõ aga vabanda väga et tegin uue teema
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: