OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kinokio

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 14:23    Teema: Kinokio Vasta viitega

Ostsin Konsumist sellise ajakirja. Tekitas minus väheke segadust. See et ta oli neljas keeles eriti ei häirinudki, lihtsalt tüütu oli seda eestikeelset teksti otsida, aga ma ei kaeba.
Kuigi kaanele on kirjutatud "ajakiri kinost" siis sees on juttu ka näiteks mangast(kuigi see on tegelikult arusaadav kuna ajakirja vähemalt see number suuresti keskendub animele). Mul tekkis paar küsimust. Äkki keegi oskab öelda:

Kui ilmub uus number, kas ta ongi siis lihtsalt "ajakiri kinost" või jääbki see animeteemaliseks?

Kas see hakkab olema rohkem lastele, suurematele või kõigile keskendunud ajakiri?

Ma ei leidnud mingit kodulehe aadressi sealt. Eks ma lähen ja otsin imelisest internetist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 15:10    Teema: Vasta viitega

Mõtle, äkki see "kio" lõpp viitab Tokyole?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 15:29    Teema: Vasta viitega

Peale pikka ja piinarikast mediteerimist, seitsme imiklapse verist ohverdamist ja üüratu koguse viina hävitamist, avaldus minu ees suure jumala Chtullurkulilollipepuseksi tahe. Ta ütles, et:"Ma ei ütle sulle seda!". Lõi ta siis mulle jalaga munadesse. Peale sellist jumaliku kogemust, usun, et maakera on ümmargune ja Dragon Ball GT imeb samab palju eesli kakat kui Naruto.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 15:33    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
DVD Kinokio on lastele mõeldud perioodiliselt ilmuv kinoajakiri, millega on alati kaasas lastele mõeldud film või multifilm. Kinokio on üks viiesest teemavalikust koosneva filmiajakirjade seeria osa, mille iga number toob väikese lugejani uue põneva ja sellesse kategooriasse sobiva lastefilmi. Igast ajakirjast leiab väike lugeja kaasasoleva filmiteemalise postri, joonistamise ja värvimiseülesandeid ning filmi tutvustuse. Lisaks sellele heidab iga ajakiri pilgu järgmisele samas seerias ilmuvale filmile ning kirjeldab tulevast väljaannet. DVD ajakirjade seeriasse kuulub 5 erinevat kategooriat: DVD Fun, DVD Classic, Kinokio, DVD Hits ja DVD Ru, mis toovad perioodiliselt filmihuvilisteni uued kinoelamused. DVD ajakirja seeria on kirjutatud neljas - eesti, vene, läti ja leedu keeles ning pakub avastamisrõõmu nii baltikumis kui ka Saksamaal.


Allikas: mingi google cache www.lehepunkt.ee -st (kuna lehepunkti lehel seda enam pole)

Ühesõnaga, ei mingit Tokyot :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ajakirja nimetus on sõnamäng lastele tuntud tegelase Pinocchio nimest. Kino+kio, get it?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 23, 2007 18:06    Teema: Vasta viitega

ärge muretsega, ma niisama lõõpisin --
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: