OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

anime stuffi kohta

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
anime-girl



Liitunud: 9 Juun 2006
Postitusi: 8
Asukoht: jõgeva

PostitusPostitatud: Reede Juun 09, 2006 22:46    Teema: anime stuffi kohta Vasta viitega

kas kellelgi on aimu kas eestis, mõnes linnas mingeid poode või midagi sellist ei ole kus oleks midagi anime/managa seoses stuffi ??? ???

käisin soomes see aasta ja seal oli ka ikka mangasi ja särke ja muid vidinaid, ma isegi sain kaks mangat ranma ja inuyasha oma kahjuks olid need soome keeles ja ma väga palju aru ei saanud, aga seal oli veel mingi pood ka kus paistis üpris palju sellega seoses olema aga ma ei saanudki sinna minna kuna me just siis ära läksime (käisin seal klassiga) T_T T_T T_T T_T
ma olin nii kurb et ei saanud sinna minna ja katsun nüüd suvel veel minna et seal saaks ka käidud.
selleks küsingi et ega keegi ei tea et kas eestis on ka kuskil sellega seoses asju???
_________________
anime/manga is my life!!
can't help it...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 10, 2006 14:53    Teema: Vasta viitega

Tere, anime-girl. Ma võin sulle autoga järele tulla ja näidat kus lahedat anime stuffi saab. Ära emale ütle.

... aga päriselt, mul on senimaani totaalselt kahe silma vahele jäänud see kui kerge oleks siit foorumist mõnel seksuaalse väärarenguga inimesel endale ohvreid leida. Lihtsalt lurk'id vaikselt ja kuni mõni sobiv välja ilmub, hakkad PM'ima.

Jääb üle vaid loota, et noorem kontingent rumal pole ja et sellised inimesed enda teed siia ei leia, kuid kogu selle lolicon'iga... ohjah. Hirmutav.

Ning ei, ma ei tea miks ma selle peale ühtäkki mõtlema hakkasin. Asi on vist selles väljakutsuvas signatuuris.

Aga, anime-girl, su küsimuse juurde tagasi tulles: otseselt ei ole. Siit-sealt võid midagi leida, nt Hoochi-mama's vist müüakse quasi-anime nänni Pucca produktide näol. Ning poodides on paar anime-dvd'd olemas, isegi eesti keeles, aga need on ülimalt halva kvaliteediga. Ja nii edasi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
anime-girl



Liitunud: 9 Juun 2006
Postitusi: 8
Asukoht: jõgeva

PostitusPostitatud: Laup Juun 10, 2006 16:40    Teema: Vasta viitega

eks ma ikka katsun nagu ettevaatlik olla nii lihtsalt ma ei lase end lollitada. LaLaLaa
kahju muidugi et siin eestis mingeid spets poode ei ole kus oleks ainult anime/manga stuffi,kõige lähemal olev koht kus võiks veel rohkem saada tundub soome olevat aga jah muidugi saksamaal juba on ikka palju stuffi ja sellest keelest saaksin paljugi aru ka, aga ega sinna sõit ka just kõige odavam ole, muidu kui saaksin sinna siis oleks kohe võimalus palju stuffi saada.
aga jah mis siis ikka eks lähen millalgi tallinna ja siis uitan seal nata ringi ja katsun midagi leida. :) :) :)
_________________
anime/manga is my life!!
can't help it...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 00:22    Teema: Vasta viitega

Tallinnas animenänni-shoppamise kohta ei ole ka mul erilisi soovitusi (v.a. see, et Apollo raamatupoest tavaliselt saab mõnda mangat), aga see-eest on pakkuda andmeid Helsingist, teisipäevase seisuga.

kesklinnas mitte just väga ammu avatud Kamppi ostukeskuse II korrusel on spetsiaalne jaapani kawaii-nänni pood (paistab kaugele silmatorkavalt roosa värvitooni tõttu :P ). t-särgid, kotid, mänguasjad, ehted, natuke plaate ja igasugust muud kola.

praktiliselt selle kõrval Tennispalatsis II korrusel olev Kukunori mänguasja- ja niisama laheda kola pood on ka järjest rohkem Jaapani nänni peale üle minemas (kuigi seal nähtud Pullipite põhjal otsustades on juurdehindlus päris jõhker... aga vähemalt saab asju vaadata.)

mangat saab Helsingis esiteks raamatupoodidest: Akateeminen Kirjakauppa on Pohjoisesplanadi ääres Stockmanni kõrval, koomiksid ja manga on I korrusel. Suomalainen Kirjakauppa on mitmes kohas - üks pood on Kamppi keskuse 0-korrusel ja teine Aleksanderinkatu ja Mannerheimintie nurgal Stockmannist teisel pool teed.

aga oluliselt suurem ja natuke odavam ingliskeelse manga valik on päris koomiksipoodides. 200-300 m kaugusel Kamppi keskuse madalamast-kaugemast otsast on neid 2 tükki: GoodFellows (Fredrikinkatu 38) ja Fennica (täpset aadressi ei tea, aga see on Albertinkatu ääres, Kalevankatu ja Eerikinkatu vahel - tegelikult samas kvartalis kui GoodFellows, ainult vastasküljel. välja näeb nagu kahtlane urgas ja on väga kitsas, aga mangat on üsna võimsalt)


ja kui Berliini saab endiselt easyjetiga lennata, ei ole sinnasõit üldse oluliselt kallim kui Helsingis käia. hotellid on Berliinis pealegi odavamad.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: