OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

DC++

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 01:29    Teema: DC++ Vasta viitega

Selline andmevahetus programm on olemas. :)
Üpris lihtne kasutada kiirus on üldiselt väga hea. endal üpris aeglane ühendus ja tõmbab hellsingi ~25kb vahel ka 37kb sekundis :) Ad-e pole maksta vaja pole palju parem kui näiteks kazaa vms. Aga juttude järgi sarnaneb IRCle aga graafiline. Tõeline meistriteos. Kas keegi teine ka kasutab?

http://dcplusplus.sourceforge.net :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Beaware noob here...
??? 0.o :( URRRRRR Hentai :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:08    Teema: Vasta viitega

Mina kasutan, kui vaja läheb. Mulle ka meeldib, suht kiiresti saab asju kätte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:15    Teema: Re: DC++ Vasta viitega

Kran kirjutas:
Ad-e pole maksta vaja pole palju parem kui näiteks kazaa vms.
Mis see "Ad-e" on, mida "pole maksta vaja"? Ja kui "pole palju parem kui näiteks kazaa vms.", miks just seda soovitad, aga mitte mõnda muud programmi, mis oleks KaZaast parem?

P.S. Ühtlasi on see postitus ka minu vastuseks erick'u lennukatele väidetele "lause dünaamika" kohta.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:26    Teema: Vasta viitega

Ma kahtlustan, et silmas on peetud 'ad-e pole, maksta vaja pole, palju parem kui näiteks kazaa vms.''...
Komad said sinna selleks, et ka Vabarnamees lause ehitust mõistaks.

Minul näiteks probleemi ei tekkinud sellest reast kolme lauseosa leidmisega...

Liiga vähe kasutad MSN-i järelikult, Vabarnamees :P

Kui piisavalt kaua seal taga istuda ja sõpradega kiir-re¾iimis juttu trükkida, siis õpib ka märksa keerukamaid lauseid õigesti tõlgendama...

LaLaLaa
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:34    Teema: Vasta viitega

Täiesti võimalik, et kui ma piisavalt palju harjutaksin kõrrega läbi nina vee joomist, õpiksin ma sel moel ka neljaviljaputru sööma. Aga ma ei tee seda, sest see idee on mulle üdini vastumeelne.

Kasutan MSN Messenger'i regulaarselt, ent kordagi pole mul tulnud seejuures mõttesse kirjavahemärkidest loobuda, samamoodi, nagu vaatamata tõigale, et mulle meeldib ilusa ilmaga väljas jalutada, pole mul tulnud mõttesse loobuda hingamisest.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Reede Aug 06, 2004 09:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:34    Teema: Vasta viitega

Foorum ei ole eriti reaalajakriitiline keskkond, siin võiks ikka komasid ja muid kirjareegleid kasutada küll.

Aga programmist, mis on DC++ eelised/erinevused võrreldes näiteks Emulega?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:40    Teema: Vasta viitega

Nii palju kui mina DC'd mäletan, oli selle põhhiliseks omapäraks sharemislimiit, ehk siis kui sa tahtsid mõne hub'iga (pmst server, kus vegeteerib ports kasutajaid) liituda, pidi sul olema x Gb asju sheeritud ning enamasti oli see x kahekohaline arv, ka pidi vaba bandwidthi parajalt olema. See tagab võrdlemisi laia valiku ning enam-vähem ok'd kiirused. Lisaks sellele toimub tõmbamien otse kasutajatelt, sarnaselt soulseekile, mistõttu saab alati inimestega rääkida kui midagi eraldi vaja on vms.

Nii mäletan mina igatahes, parandused teretulnud : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 09:48    Teema: Vasta viitega

DC++ üheks oluliseks puuduseks võrreldes eMule'iga on minu meelest see, et ehkki jagamislimiit peaks tagama "võrdlemisi laia valiku", kehtib see üksnes enam-vähem populaarse kraami osas, nt mainitud Hellsing. Kui aga on soov leida midagi tunduvalt haruldasemat, nt Akira Kurosawa varajase loomeperioodi (1940.-1950. aastad) filme, siis võib DC++'s jäädagi sobivat hub'i otsima, eMule'is aga on kohe võimalik näha, kas üldse kusagil vastavalt faili leidub, ja ka kohe end järjekorda seada. Järjekorras olek võib, tõsi küll, kesta kaua, aga tundub mulle oluliselt vähem väsitav kui hub'ides surfamine. Pealegi pole ju eriti kuhugi kiiret, sest kraamist, mida vaadata/lugeda/kuulata, mul tavaliselt puudust ei ole.

Edit: Ma ei taha siiski jätta muljet, et DC++ oleks minu arvates kasutu asi. Kasutamisel on abiks selline lehekülg.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Reede Aug 06, 2004 23:24    Teema: Vasta viitega

Palun vabandust kirjavigade pärast :(
vot mis juhtub kui koolis tähele ei pane :)
Vaadake ka kirjutamise aega, ma pole suve jooksul ühtegi korda õieti maganud. :(

acousmatique
sa ei pea just selliseid hub-e otsima ma jagan hetkel 6GB ja olen kõiki otsitud asju leidnud.

Vabarnamees
Sa proovi MSNis 4 tüübiga samal ajal aktiivselt suhelda. Küll siis kirjavahemärgid ära unustad :)


Ad tähendab ju reklaami. ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 07, 2004 09:11    Teema: Vasta viitega

Tegelikult kui harjunud oled siis pole vahet, topid need kirjavahemärgid ikkagi. Ega ma ise tegelt msnis ei kirjuta korralikult, foorumites lihtsalt üritan seda teha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaniyodrift



Liitunud: 1 Dets 2004
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 15:28    Teema: Vasta viitega

olen Direct Connect võrgu veendunud entusiast - kui aru saada kuidas asi töötab ja ise ka normilt jagada siis on üles leitav pea kõik mida hing ihaldab ja kiirused on ka imo kõige paremad üldse - oleneb muidugi kellelt tõmbad Bunnysmile

üks asi mida soovitan lugeda on http://whyRAR.has.it - suurem osa animest ei ole küll "Original Release" -formaadis väga levinud (üksikud filmid) aga muud kraami jagades/tõmmates tasub kõrva taha panna - on suur vahe kas tõmmata 700 megaseid ISOsi & AVIsi ühe kaupa või paarikümne megaseid RAR jupikesi korraga mitmelt kasutajalt Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 15:53    Teema: Vasta viitega

DC++ on üks peris ea asjake tõesti ja nuh anime kuni 100 giga välja shareda pole ka probleemiks. saadaval on peaaegu kõike, otsima muidugi peab vahest. kiiruste kohta niipalju et kui veab satud mõnem ehe otsa kellelt ka ntx 200 Kb/sec tuleb. istudes 8 megase ühenudse taga on seni suurimad kiirused kogusummas alla midagi üle 450 Kb/sec olnud.

minu arvamus asjast vega hea.
mõned favorite hubid kah kirja

panda.dyndns.org [SWE] Panda Anime 30 giga share 2 slotti vaba
killua.student.utwente.nl AF1 - Killua Anime - Topic M.I.A. 30 giga share 3 slotti vaba
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 21:15    Teema: Vasta viitega

DC-d või siis DC++'i kasutades tuleb ka ise share(jagamine) välja panna. Seega on tegu süsteemiga kus saad vastavalt sellele kui annad. Need, kes sealt just palju ei leidnud võivad teha omad järeldused.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: