OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

READ AGAIN!!!!!

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acidburn13



Liitunud: 13 Dets 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 10:52    Teema: READ AGAIN!!!!! Vasta viitega

KURAT MIX TE MU TOPICU KUSTUTASITE???? MA JU RÄÄKISIN MIDA MA ARVAN TE KURADI SITAPEAD, või kas siin foorumis pole lubatud öelda mis sa arvad, idikatest perserammijad adminid kas te tõesti ei oska oma tööd teha, ja muidugi kui ma postitan selle topicu kõik hakkavad rääkima mida nad arvavad, aga teid see ei huvita ju PERSELAKKUJAD...nii et palun ärge kustutage selle topicu, sest ma olen kindel et teised kasutajad tahavad ka ju öelda mida nad arvavad. Kui te kustutate selle topicu siis ma arvan...et te olete suuremad sitalakkujad maailmas...m'kay. Cya^^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 10:56    Teema: Vasta viitega

LOL

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?p=16100

Keegi ei ole su surematut loomingut kustutanud ju. Lihtsalt sellised "adminid te olete suurimad sitalakkujad maailmas" teemad tehakse meie foorumis tavaliselt tagasiside alla okthxbye.

LOL
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: