OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Terra e... (Toward the Terra)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 18:49    Teema: Terra e... (Toward the Terra) Vasta viitega

Tegu siis 2007. aastal välja lastud sarjaga, millel 24 osa, igaüks 24 minutit pikk.
®anrid: Action, Genetic Modification, Human Enhancement, Military, SciFi, Space Travel, Super Power, Tragedy, Violence

Kogu lugu on siis tulevikust, kui tavainimeste sekka ilmuvad erivõimetega inimesed (Mu'd) ja abielupaarid ei kasvatagi oma lapsi, vaid saavad ühe lapse valitsuselt, milleks on arvuti, endale mingisuguse suvalise lapse 14-ks aastaks kasvatada. 14-ks just sellepärast, et siis saavad nad täiskasvanuteks ja peavad läbima eksami, mille läbimisel tunnistatakse nad täiskasvanuteks. Lapsi tehakse katseklaaside abil.
Inimkond ei ela enam ka planeedil Maa mitte, sellelt lahkusid nad juba ammu, sest olid selle täiesti ära hävitanud ja see polnud enam elamiskõlbulik. Maad ei nimeta nad ka meie jaoks tavalise nimega, vaid kutsuvad seda Terra'ks. Mu'd ja need nn tavalised inimesed on üksteisest eraldatud ja tavainimesed ei teagi Mu'de olemasolust.
Peategelaseks on Jomy Marquis Shin, kes hämmastaval kombel osutub olema Mu ja Blue, Mu'de nn valitseja või siis juht, järeltulija Mu'de juhtimisel tagasi Terra'le. Jomy läheb Dreamworldi oma ärkamispäeval, mis on juhuslikult tema 14. sünnipäeval, kust kogu see jutt algabki.


Soldier Blue




Jalgpalli kohtunikud on ka nüüd mingisugused hõljuvad metallist jublakad.

Sõbrad LaLaLaa

Mälestused, mida kustutama hakatakse .__.


Väike armas hiir Marsilt. Kuid mina olin küll kogu aeg veendunud, et ta on hoopis Marsirebane LaLaLaa

Täiskasvanuks saamise testi esimene osa - mälu kustutamine

Blue on hea, päästab ära : D



Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 19:42    Teema: Vasta viitega

Soovitan siis lugeda ka kammerer'i vähemalt sama ladusasti kirjutatud arvustust "Terra e..." algupärase versiooni kohta. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 08:02    Teema: Vasta viitega

Kui keegi siin nii originaalfilmi kui ka seeriat näinud juhtub olema, siis võiks ehk natukene muljetada (et kui hea/halb TV seeria võrreldes filmiga on jne.). Ma olen ainult filmiversiooni näinud ja see meeldis mulle küll. Pidin ka TV seeria kunagi käsile võtma, täpselt ei mäletagi miks see plaan katki jäi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Märts 20, 2008 16:15    Teema: Vasta viitega

Pastab olevat huvitav, aga visuaalselt poolelt ei meeldi mulle see, et silmad paistavad juustest selliselt n6medalt läbi. :( 0.o
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2008 22:40    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just 22. osa ära. Täiega kurb koht oli just.. T_T Kõik see Mu'de ja Inimeste vaheline teema. see Matsuka ohverdus võttis pmst pisara silma.. Aga väga hea anime, homme vaatan lõpuni . Kurb veidike..

EDIT: Läbi sain just. Huvitav anime oli , ei olnudki selline lõpp nagu arvasin. Tegelased super, animatsioon ei olnud nii hea aga noh stoori tegi anime. Soovitan :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: