OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitus

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 17:33    Teema: Soovitus Vasta viitega

Niisiis, otsin ma animet mis oleks sarnane Ikkitousenile, Tenjo Tengele või/ja Samurai Girl Real Bout High School'ile, kellelgil on mingeid soovitusi?
Ei pea just ecchi sees olema, aga jah..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 17:45    Teema: Vasta viitega

Praegu tõesti ei tule pähe midagi peale ühe manga (Yakuza Girl oli vist nimi), aga sa pm [otsid animet, kus oleks hulk tegelasi, kes tegelevad võitluskunstidega ja kaklevad koguaeg. Ja veri. Ja kergestirebenevad riided.]?

Kuigi see kirjeldusele just hoobilt ei vasta, pakuks ma kõige lähemale Sekirei'd - minule see anime küll ei meeldinud, aga mingil tasandil meenutas ta mulle Ikkitousenit.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 18:04    Teema: Vasta viitega

Historys Strongest Disciple Kenichi

See peaks sulle sobima, vähemalt mulle meeldis!
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 18:22    Teema: Vasta viitega

Keegi võiks soovitada mulle (häid) H-animesid kus on nö "küpsed" naised, elik mitte koolitüdrukud vaid OL'id jms. Ma tean ainult sellist tükki nagu Enbo.

Ja siis veel selliseid kergetes toonides romantilisi shoujokaid nagu Hime-chan's Ribbon, Mizuiro Jidai, jne. võiks ka keegi soovitada.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 19:26    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Praegu tõesti ei tule pähe midagi peale ühe manga (Yakuza Girl oli vist nimi), aga sa pm [otsid animet, kus oleks hulk tegelasi, kes tegelevad võitluskunstidega ja kaklevad koguaeg. Ja veri. Ja kergestirebenevad riided.]?

Kuigi see kirjeldusele just hoobilt ei vasta, pakuks ma kõige lähemale Sekirei'd - minule see anime küll ei meeldinud, aga mingil tasandil meenutas ta mulle Ikkitousenit.

Kergestirebenevaid riideid pole vaja, aga meh, nagu mingit normaalset fighting animet, võiks toimuda koolis vms..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 23:13    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Keegi võiks soovitada mulle (häid) H-animesid kus on nö "küpsed" naised, elik mitte koolitüdrukud vaid OL'id jms. Ma tean ainult sellist tükki nagu Enbo.

Aga acousmatique-sensei, kas hentai ülesanne polegi mitte hoida armastust väikeste tüdrukute vastu elus?

Kui jätta mõned tenta-fukid välja siis ... vanemas Accelerando's olid vist kõik tegelased täiskasvanud. Noh, väljaspool kooliiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2008 23:24    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
Kui jätta mõned tenta-fukid välja siis ... vanemas Accelerando's olid vist kõik tegelased täiskasvanud. Noh, väljaspool kooliiga.

Yuki Seto tööd olen ma kõik mangadena juba läbi lugenud. Ma ei taha tema umbjubedaid character design'e animeerituna näha. Aga noh, tänud sellegipoolest.

See H-animete request oli rohkem naljana mõeldud, aga kui keegi mu teisele soovile lähtuvalt midagi soovitada oskab, siis ma oleksin väga tänulik.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 11:06    Teema: Vasta viitega

Nati offtopicusse läheb juba..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 11:40    Teema: Vasta viitega

Kuna topicuks on "Soovitus", mitte "Soovitage kergestirebenevate riietega võitlusanimet", siis ei ütleks, siin igasuguse anime soovitamine siin teemas offtopicusse läheks.

Mulle võite soovitada midagi Juuni Kokki sarnast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 12:03    Teema: Vasta viitega

Juuni Kokki sarnane võiks olla näiteks Saiunkoku Monogatari.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 18:11    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kuna topicuks on "Soovitus", mitte "Soovitage kergestirebenevate riietega võitlusanimet", siis ei ütleks, siin igasuguse anime soovitamine siin teemas offtopicusse läheks.

Mulle võite soovitada midagi Juuni Kokki sarnast.

Damn youuuuu.........!
Aga keegi siis ei tea midagi mida ma otsiks? Ehk siis kaklusanimet mis toimuks koolis. (Nagu ma ütlesin, EI pea olema ecchit, hentaid ega kergestirebenevaid riideid...)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 19:02    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Aga keegi siis ei tea midagi mida ma otsiks? Ehk siis kaklusanimet mis toimuks koolis.

Vaata Hullu postitust, see peaks sinu poolt esitatud kriteeriumitele vastama. Ma vaatasin seda, meeldis ja soovitan.

Mulle võib soovitada mõnda tõsisemat animet, sellist filosoofilisemat ja mõtlemapanevat. Komöödiast suht villand hetkel.
Actionirikkaid animeid võib kah soovitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 19:45    Teema: Vasta viitega

Air Masteris olid mingid kooliinimesed vist, lõi kuidagi laksti mõttesse, History's Strongest Disciple Kenichi on jube hea asi, koolis nad just eriti ei võidelnud, paar korda küll ja peategelane käib koolis mingite teiste tüüpidega. Seal Kateikyoushi Hitman Rebornis võideldi küll väga palju koolis, aga see on natuke kahtlane asi ja seal on kohutavad fillerid ja originaalloos on mõned osa sama kohutavad, aga kohati oli see väga, väga huvitav ja kaasakiskuv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 20:19    Teema: Vasta viitega

Vaatan siis Historys Strongest Disciple Kenichi ära, muidu see Hitman reborn tundub nati kahtlane..
Ja tegelikult võib üldiselt, mingit head võitlusanimet soovitada, lihtsalt mulle meeldib see fighting-schools-setting mis on nii Ikkitousenis, Tenjo Tenges ja Samurai Girls'is. (Ehk siis on kool(id) mis on seotud võitlemise või võitluskunstidega..)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 17:18    Teema: Vasta viitega

Reborn on kahtlane jah, väga kahtlane, eriti alguses, ma pidid umbes 50 osa ära vaatama, enne kui sain julgelt öelda, et see on hea küll. Tegelikult juba 20. osas tuleb natuke huvitavamat asja, aga see on väga läbi kulutatud shouneni jama, mis oleks võib-olla parem olnud kui ma sarnaseid asju kümneid kordi näinud poleks.

Ja muidugi võin põhimõtteliselt kõikidele palujatele soovitada One Piece'i vaadata, võitlus on seal ka väga huvitav, huvitav on ta sellepärast, et kõik need võitlused seal on nii ettearvatamatud ja imelikud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: