OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jigoku shoujo/Hell girl

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 20:10    Teema: Jigoku shoujo/Hell girl Vasta viitega


Kas tahaksid teada, mis tunne on surra?


Osasid:
Jigoku Shoujo: 26
Jigoku Shoujo Futakomori: 26

®anr: Horror, Mystery, Psychological, Fantasy

On olemas internetisait Hotline to Hell. Selle kohta käib linnalegend, et kui sa tõsiselt soovid kätte maksta, nii tõsiselt, et oled valmis tapma, siis sa pead minema sellele saidile keskööl ja sinna oma pahategija nime sisestama ning peale seda viib Tüdruk Põrgust - Enma Ai, su kättemaksu täide, viies su ohvri keha ja hinge kõige otsemaid teid pidi Põrgu.
Aga midagi ei saa ilma tasuta. Ühe surma eest kaevatakse kaks hauda. Kui sureb isik, kes on kellegi Põrgusse saatnud, läheb ka tema hing sama teed.

Esimesed paar osa panid mind väga mõtlema inimeste ignorantsuse ja külmuse peale, kuid edasi hakkasid juhtumid mind üha enam ja enam külmaks jätma. Ma olen hetkel vaadanud ära esimese hooaja, Futakomoriga alustan võibolla homme. Samas alater 15. episoodist läks asi jälle põnevaks ning kusagil poole peal hakkas erinevate lugude vahel ka plot arenema.

Enamasti räägib iga episood oma loo, kuidas inimeste maailm vaikselt hukka läheb. Keelatud armastused, kiusamine, vihkamine. Mõni juhtum on peaaegu koomiline, aga mind muudab kurvaks mõte, et nii noored inimesed seal animes loobusid oma hingest, et tappa oma õpetaja või loomaarst.

Mõned episoodid, eriti need esimesed, hirmutasid mind, seega võib seda ka õudusanimeks pidada.


Seintel polegi enam ainult kõrvad...


Kena kimono. Huvitav, kuidas need lilled, mis tal igas episoodis kimono pealt minema lendasid, sinna tagasi saavad?


Teeme majale õhuauke juurde.


Ta veel imestas, miks ta välja visati.


Mida ma selle anime juures väga nautisin olid Enma kurvad punased silmad.

Piltide kvaliteet pole kiita, gomenazai :( Ma vaatan neid internetist (ei soovi sellel kohal teie arvamusi internetist anime vaatamise kohta), aga piltide pealt saate te ikka pihta, mis värk on.

Lemmiktegelane oli Ichimoku Ren, Ai teener/assistent. Kena noormees, kes oskas vahest ka nilbelt muiata ja kelle ekraanile ilmumine pani mind alati naeratama.



Sellegipoolest on tegu parima animega, mida ma olen näinud Full Metal Alchemistist alates ja soovitan väga vaadata, kasvõi esimest osa, te ei kahetse.

Üks mõnus AMV ka: Jigoku shoujo lauluga ''It's the fear'' Within Temptationilt.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.


Viimati muutis seda Cliodna (Reede Okt 12, 2007 08:35). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2007 20:21    Teema: Vasta viitega

Tõesti hea anime. Mul Futakomori on aind pooleli jäänud. Peaks mingi hetk edasi vaatama.

Enma Ai silmad on ilusad. Üldse se müstiline ja salapärae aura tema ümber on mõnus.

Anime paneb kohati ka mõtlema selle üle, mis siis oleks, kui saaksid 'ise' oma vihaobjektile otsa teha ja kui palju selle eest valmis ollakse maksma.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maarika



Liitunud: 11 Juul 2006
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 17:25    Teema: Vasta viitega

Kõik räägivad, et see anime muutub kiiresti korduvaks. Need kordused panid mind aga hoopis mõtlema, et inimesed on tõesti võimelised iga mõtettu asja pärast ükskõik, mis hinna eest kätte maksma. Teine hooaeg oli ka päris hea, igal juhul esimesele alla ei jäänud.

Jigoku Shoujo'l on päris head algus- ja lõpuvideod:

OP: http://youtube.com/watch?v=yb_FZvDdgcA
OP2: http://youtube.com/watch?v=wIINLTwuSY4

ED: http://youtube.com/watch?v=D1afcYp3lEg
ED2: http://youtube.com/watch?v=V60ZeExA60o
(ühed ilusamad lõpuvideod üldse, minu arvates. Aga YouTube'is see küll väga hästi välja ei paista.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 18:25    Teema: Vasta viitega

mul jäi see pärast kümmetkonda osa pooleli just korduvuse tõttu. ei jõudnud ära oodata, et hakkaks mingi suurem stoori arenema. :(
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 19:18    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
" Mõni juhtum on peaaegu koomiline, aga mind muudab kurvaks mõte, et nii noored inimesed seal animes loobusid oma hingest, et tappa oma õpetaja või loomaarst.


Lollusi teevadki pigem noored ju?
Mind paneks palju rohkem muretsema see, kui täiskasvanud inimesed poleks vaimselt piisavalt täiskasvanud, et teisele inimesele halba sooviksid. Kas valdavalt on või mitte, on igaühe oma kogemuste põhjal öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 19, 2007 08:46    Teema: Vasta viitega

pole väga viga sel animel jah. Kordub küll kahjuks :( .olen nõus, et Enma Ai silmad on tõesti ilusad ja kurvad ja op ja ed on ka lahedad :) vahetevahel siis päris mõnus vaatamine
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Mai 24, 2009 20:38    Teema: Vasta viitega

OK vabandust onju et kaks aastat vana teema üles tõstan Happybunny
Sõber, kes on reeglina üldiselt minu kloon või kaksik vms ja kes soovitas mulle muuhulgas lugeda Mysterious Girlfriend X'i nimelist mangat, soovitas ükskord ka Jigoku Shoujot.
Mõned inimesed lihtsalt ei oska halba soovitada.
Anime oli minu arust igas aspektis väga ilus, mis sest, et taustad olid tihti staatilised(mõnikord liiga staatilised) ja tüdrukutel olid näod natuke proportsioonist väljas.
Kõige rohkem meeldis mulle võibolla selle anime juures tegelikult hääl. Enma Ai häälnäitleja tundis oma tööd, ja paaris viimases osas, kus Ai ei olnud enam nii TEH REI ja oskas näidata välja emotsioone sai tööga väga mõnusalt hakkama. Ka OP ja ED meeldisid.
Paar esimest osa mulle tunduski, et mingit loo arengut ei hakka toimuma, aga selle juures segas ainult see, et Enma Ai rääkis igas osas täpselt ühte ja sama juttu, pluss-miinus kümme uut sõna. Episodaalsus ise nagu selline närvidele ei käinud ja igav ka ei hakkanud. Jigoku Shoujo ei olegi mingi äkt¹on anime, see üritab õpetada meile midagi. Lihtsalt mõnikord jääb natuke arusaamatuks mida, sest esimeses hooajas ainult üks tegelane otsustas Enma Ai teenuseid mitte kasutada ja üldiselt loobuti oma hingest pikema mõtlemiseta.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 24, 2009 22:00    Teema: Vasta viitega

Kõik kolme hooaega läbi vaadatud, kõige rohkem meeldiski vist isegi viimane. Muusikat kiidaks minagi.

Kui vaatamist alustasin, siis kiiresti muutus esimene hooaeg liiga üksluiseks, samuti häiris mind kohutavalt, et Enma Aile on hääle andnud Mamiko Noto. No kohe kuida ei sobinud see minu arust, hiljem muidugi harjusin ära.

Üldiselt on storyline põnevust tekitav ja paneb mõtlema ning võrdlema oma igapäevase eluga. Mõned põrgusse saatjad olid ikka eriliselt saamatud, kohati ütleks, et lausa lollid. Ise vist kedagi põrgusse saatma ei kipuks, kuna ei ole veel kohanud kedagi, kelle pärast peaks ise põrgu minema :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 11, 2009 10:18    Teema: Vasta viitega

Leidsin oma arvutist hunniku screenshotte, mis mind omal ajal kergelt muigama või ,,omgz shounen-ai'' piiksuma panid. Mäletan, et mõtlesin need siia toppida, aga ei jõudnud, seega mõtlesin, et miks ka mitte:













Tore, et ma siia sattusin, muidu poleks ma elu sees Jigoku shoujo kolmandast hooajast teada saanud. Muhe
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juun 18, 2009 00:56    Teema: Vasta viitega

Just sain futakomori lõpuni vaadatud.
omgomgomgomg Muhe
See ei olnud üldse üllatuseks, et stoori osa võeti kokku nii umbes kuue episoodiga kahekümne kuuest, aga meeldiv üllatus oli see, et mõneski osas näidati seekord, et inimese põrgu saatmine ei pruugi su elu lilleliseks teha (samas kui esimeses hooajas oli iga osa lõpp a la "and they lived hapily ever after").
Ja muidugi lõpp oli ikka väga hea. VÄGA hea.
viis viiest, mitsuganaet tõmbama. Muhe
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShiroiNeko



Liitunud: 4 Apr 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Nelj Juul 09, 2009 14:14    Teema: Vasta viitega

Live actionit olen näinud, peaks animet ka vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juul 09, 2009 14:46    Teema: Vasta viitega

ShiroiNeko kirjutas:
Live actionit olen näinud, peaks animet ka vaatama.

Laiväk¹on oli mingi seriaal onju?
On siis mingi hea asi? Ma olen näinud ainult pilte ja minu arust see näitleja eriti ei sobi Enma Ai'ks
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShiroiNeko



Liitunud: 4 Apr 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Esm Juul 13, 2009 17:45    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Laiväk¹on oli mingi seriaal onju?
On siis mingi hea asi? Ma olen näinud ainult pilte ja minu arust see näitleja eriti ei sobi Enma Ai'ks


Seriaal jah. Kuigi olen animel ainult paar osa algusest vaadanud tundub ikkagi, et anime on parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 04, 2009 10:00    Teema: Vasta viitega

lõpetasin just viimase hooaja vaatamise ära. Ütleme nii, et kõige parem oli ikka viimane hooaeg. See algus oli tavaline nagu ikka, aga kui jõuti lõppu, siis tabas mind täelik sokk, millega ma polnud arvestanud:
1. et aega on niipalju edasi läinud
2. ja ta polnud üldse see kes algul väideti olevat
Eriti kui meenutada seda, kes oli süüdi tema perekonna probleemides, kui isa surma sai, siis selgus, et see oli osaliselt tema parima sõbranna isa süüdi.
Kõige emotsinaalsed episoodid olid ikka kaks viimast osa. viimase osa lõpp oli nii kurb, et võttis pisara silma ja ilus ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Reede Sept 17, 2010 20:00    Teema: Vasta viitega

Nüüd sain ise ka kõik hooajad läbi vaadatud. Kõik hooajad meeldisid,väga mõnus anime.
1. hooaeg oli vägagi lahe. Paar esimest osa vaatasin ära,aga siis tüdinesin ja vätsin umbes 10-15 osa vahele. 1. hooaja lõpp aga tõstis üldist arvamust animest.Väga meeldis. Ainuke asi,mis mulle ei meeldinud oli see, et alati oli peale kellegi põrgu saatmist oli happy-ending.
2. hooaeg on vist minu lemmik. Kuid samuti ei viitsunud kõiki osi vaadata. Jätsin osasi vahele. 2. hooaja lõpp oli väge mõnus ja armas.
3-ndal hooajal polud ka midagi viga. Kõige rohkem meeldis see,et Ai oli kuidagi lõbusamaks ja elavamaks muutunud. Kuigi minu arust oleks võinud ka ainult 2 hooajaga piirduda. Aga noh pole viga ega see 3. hooaeg nii halb ka polnud.
Üldmuljes väga lahe anime. Soovitan kõigile,kes mingit pausi fighting animetest tahavad teha.


Viimati muutis seda Helen. (Laup Sept 18, 2010 14:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2010 13:00    Teema: Vasta viitega

Päris lahe, et mõnedel inimestel on animest ülemulje hea kuigi nad lasid ~75% osadest üle. mökk!
Ei saa nii rallit sõita, ei saa.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2010 14:26    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin seda mõne episoodi kaupa pikemat aega. Ja nautisin. Aga naljakas see sari küll ei olnud. C'mon, katkiseid inimesi või nende ohvreid saadeti põrgusse igaveseks piinlema. See pole naljakas ju, kurb hoopis.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: