OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Innocent Venus

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 17:51    Teema: Innocent Venus Vasta viitega

Kuna otsing tulemusi ei andnud sii tegin uue teema siia. Tegu siis järjekordse maailmalõpu järgse ajaga. mis mind isiklikult tõmbas selle anime juures oli selline mõnus stiillne madin, aga ka muidu silmarõõmu.

laisk nagu ma olen hetkel ülevaadet kirjutada ei viitsi aga neile kes inglise keelt valdavalt anna veikse lingi.

http://www.animenfo.com/animetitle,3757,relczh,innocent_venus.html
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 21:23    Teema: Vasta viitega

Sellest animest meeldis mulle 1 osa, kus kõik oli veel algusjärgus ning võimalusi kuipalju kuidas ta võiks edasi areneda...

Eriti esimese osa võitlustseenid olid väga meeldivad või oli se nyyd 2 os aka igatahes algus oli huvitav, peale seda selgus et nad polegi kõvad mehed vaid seal on veel teisigi kõvu mehi ning siis selgus veel et kõik polegi niihead kui paistavad ning siis siis siis igayks vaadaku ise.




_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: