OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tide-Line Blue

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 09:48    Teema: Tide-Line Blue Vasta viitega

TEre

Genres: Adventure, Drama, Military, Shounen
osasid 13 aastast 2005

maad on taband katastroof...(jälle) ning kuus biljonit inimest on saanud surma ning maakera on yleujutanud ooksean...

On loodud uus maailma organisatsioon kes proovib maad uuesti reorganiseerida.
Ning siis siis siis on seal mitte just paha mees aga no ikkagi vastane.
Ning nendevahel käib lahing.
Kui aus olla siis se anime ei pakkund mulle midagi ja ma isegi kaalun et teda plaadile kah ei kirjuta karistuseks.

Ilmselt probleem on selles animes se et seal ei ole armastust sisse toodud seal on ainult tegevus ja mingid eesmärgid kuid selliseid ylevaid tundeid pole, ning seetõttu on ka suht raske vist peategelastele ka kaasa elada...





dsiisas milline kräpp



Nyyd ka yleskutse !!!

Kui teil on mõni hea anime mis teile meeldib ja mis ei ole ära ketratud siin voorumis se tähendab mida te olete avastand ja pole veel kogu maailmale teada and , mis tähendab et tsa ei ole ei pepob ega trigun ega mõni selline YLTSUSELE TUNTUD JA HEA vaid on oopis selline 1 - x pikkusieni oav või aov siis antke aga julgelt teada et ka ma või me saaks sellest osa saada :)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: