OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Okt 18, 2009 20:30    Teema: Vasta viitega

Ma käisin ka valimas
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 10:41    Teema: Vasta viitega

Ohh ma sain just emaili, et Rammstein Eesti. Juba korraldasin Soome minekut, aga vott, vedas. Nüüd vaja leida keegi kaasa, aga sellega saab probleeme olema T_T Aga kui ei leia, siis läheb üksi Happybunny
*happydance*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 12:56    Teema: Vasta viitega

kes siinsetest siis keski valis. keegi peab ju olema nende protsentide juures
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:02    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
kes siinsetest siis keski valis. keegi peab ju olema nende protsentide juures


arvan siiski, et eestikeelsed keski valijad on ülekaalukalt selles vanusegrupis, keda 2000 krooniga ostetakse.
nüüdsest peale hakkan rääkima iga tatikaga, kes kaubanduskeskuse juures jälle keskile mingeid allkirju kogub või nende flaiereid jagab, halbadest valikutest, mida ta oma noores elus teinud on. pikalt ja põhjalikult, kuni neil tekib tahtmine koju minna ja voodi alla pugeda.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:13    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:

nüüdsest peale hakkan rääkima iga tatikaga, kes kaubanduskeskuse juures jälle keskile mingeid allkirju kogub või nende flaiereid jagab, halbadest valikutest, mida ta oma noores elus teinud on. pikalt ja põhjalikult, kuni neil tekib tahtmine koju minna ja voodi alla pugeda.

Kõlab nagu mu vanaema. Nimelt mingid noored Keskerakonnast tahtsid talt midagi küsida, aga ta esitas omad küsimused, käskis kõik kirja panna ja nõudis kirjalikke vastuseid. Ja muidugi selgitas enda vaateid ka pikalt ja laialt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:27    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
doujimasan kirjutas:

nüüdsest peale hakkan rääkima iga tatikaga, kes kaubanduskeskuse juures jälle keskile mingeid allkirju kogub või nende flaiereid jagab, halbadest valikutest, mida ta oma noores elus teinud on. pikalt ja põhjalikult, kuni neil tekib tahtmine koju minna ja voodi alla pugeda.

Kõlab nagu mu vanaema. Nimelt mingid noored Keskerakonnast tahtsid talt midagi küsida, aga ta esitas omad küsimused, käskis kõik kirja panna ja nõudis kirjalikke vastuseid. Ja muidugi selgitas enda vaateid ka pikalt ja laialt.


granny revenge ftw! :)

ühe mu sõbra 96-aastane vanaema tahtis e-hääletada "Savisaare vastu"... asi jäi kahjuks selle taha, et küllatulnud lapselapsel polnud id-kaardi lugejat kaasas.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:37    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
kes siinsetest siis keski valis. keegi peab ju olema nende protsentide juures

Senikaua kui opositsioon endale ei teadvusta, miks Kesk nii populaarne on, ei muutu ka midagi. Tänitamine siin ka ei aita, tulihingelist keskerakondlast ei veena miski. Ja miks peakski, seisab tema ju Eesti populaarseima poliitiku eest, kes ainsa (kvasi)eestlasena suudab kõnetada russofoonset segmenti Eesti elanikkonnast.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:37    Teema: Vasta viitega

Mu vanaema töötas kunagi koos Savisaarega ühes Ahja koolis....ja ütles et Savisaar seisis bussipeatuses peale tööd alati mingid eredad kollased ja rohelised riided seljas..et buss peatusest mööda ei sõidaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:42    Teema: Vasta viitega

animegun1 kirjutas:
Mu vanaema töötas kunagi koos Savisaarega ühes Ahja koolis....ja ütles et Savisaar seisis bussipeatuses peale tööd alati mingid eredad kollased ja rohelised riided seljas..et buss peatusest mööda ei sõidaks.

Milline praktiline mees.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 14:54    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Senikaua kui opositsioon endale ei teadvusta, miks Kesk nii populaarne on, ei muutu ka midagi. Tänitamine siin ka ei aita, tulihingelist keskerakondlast ei veena miski. Ja miks peakski, seisab tema ju Eesti populaarseima poliitiku eest, kes ainsa (kvasi)eestlasena suudab kõnetada russofoonset segmenti Eesti elanikkonnast.


ma keeldun uskumast, et räme populism ongi ainuvõimalik meetod elanikkonna russofoonse segmendi kõnetamiseks. küsida tuleks pigem seda, miks alternatiivsed sõnumid jõuavad neist ainult ca 20%-ni.

ja kui aastate lõikes vaadata, kui tihti keskerakonnast ära minnakse, siis toimib tänitamine (+isiklikud pettumised) küll.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 15:17    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
alarkivi kirjutas:
kes siinsetest siis keski valis. keegi peab ju olema nende protsentide juures


arvan siiski, et eestikeelsed keski valijad on ülekaalukalt selles vanusegrupis, keda 2000 krooniga ostetakse.
nüüdsest peale hakkan rääkima iga tatikaga, kes kaubanduskeskuse juures jälle keskile mingeid allkirju kogub või nende flaiereid jagab, halbadest valikutest, mida ta oma noores elus teinud on. pikalt ja põhjalikult, kuni neil tekib tahtmine koju minna ja voodi alla pugeda.


Palun tee seda LaLaLaa, ja kirjelda pärast detailselt :3
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 16:26    Teema: Vasta viitega

Mu soome keele/eesti keele/kirjanduse/religiooni õpetaja märkis selle Keskerakonna suhtes ühe huvitava asja ära.
Olgem õnnelikud, et neil venelastel on vähemalt keegi eestlane, keda valida, mõelge kui kõik need hääled oleks mingi puht-vene erakond saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 18:07    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
mõelge kui kõik need hääled oleks mingi puht-vene erakond saanud.


Mitte et ma tahaks siin mingit holywari (jälle) tekitada, aga äkki erakonna poolt tuleks hääletada vastavalt nende eesmärkidele ja poliitilistele vaadetele, mitte rahvuslikule koosseisule?
Aga noh, see on ainult minu arvamus.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 18:31    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Olgem õnnelikud, et neil venelastel on vähemalt keegi eestlane, keda valida, mõelge kui kõik need hääled oleks mingi puht-vene erakond saanud.

See oleks jah tõesti jube kui veerandikul Eesti elanikonnast oleks nendega üht keelt kõnelev ja nende huvisid kaitsev esindaja.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 18:46    Teema: Vasta viitega

Tegelt tore, et kesk Tallinnas võitis LaLaLaa . Nüüd peavad nad ise selle supi ära sööma, mis nad kokku keetsid. See muidugi ei välista, et nad kogu süüd valitsuse kaela ei veereta, kuid probleeme on neil ikkagi.

BTW mujal Eestis (va Ida Virumaa) läks tsentristidel tunduvalt halvemini, kui eelmised valimiste.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 21:29    Teema: Vasta viitega

Hakkas natuke igav ja tegin siis sellise pildikese photoshopis.
Esimesk korda kasutan photoshopi, niiet pole palju oodata. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Okt 19, 2009 21:59    Teema: Vasta viitega

Eks esimese korra kohta käib kah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 00:37    Teema: Vasta viitega

Propaganda ja populism on Keskerakonnal muidugi god tier, aga parem pole ka teine äärmus, milleks on pea absoluutse hoolimatuse üles näitamine teiste parteide poolt. Kuigi hoolimatuses kõiki süüdistada ei saa, võib selle samastada hoolivuse mittenäitamisega. Kui ei näidata hoolivust, järelikult - ei hooli. Tsunderelik "te tegelikult meedite meile" kahjuks poliitikas ei mõju. Pole uudis, et Eestis elavate venelaste infotarbimine erineb tugevasti eestlaste omast, mistõttu ongi praegusel ajal oma sõnumi päralejõudmiseks vaja venelastele suunatud enesereklaami. Mis oleksid need "alternatiivsed sõnumid", millest doujimasan räägib? Venelaste jaoks on need sama kaaluga nagu meile Kristliku Erakonna reklaam. Selle väiksuse tõttu ei tee me sellest väljagi. Lasnamäel elades on sinu postkastis üheksa reklaami kümnest Keskerakonna omad (heal juhul). Tänaval käies paistab heal juhul silma mõni üksik Reformierakonna plakat. Sellest võib venelane aru saada ka nii: meile ei viitsita isegi propagandat teha, ilmselt ei peeta meie hääli vajalikeks. Kui see ei viita otseselt hoolimatusele ja ükskõiksusele, siis mis veel.

Mis Keskerakonna teise suuremasse toetajasgruppi puutub, siis minu vanaema on saanud mitmel sünnipäeval ja jõulupühadel Savisaarelt "isikliku" õnnitluse. Teistelt poliitfiguuridelt mitte. Minu vanaema küll Savisaare ega keski poolt ei hääletanud, kuid ta elab ka keskmiselt kõrgema poliitilise teadlikusega peres. Paljud eakad elavad aga üksi või üskinduses. Suudate ka ise üldistusi luua.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

ma olen kriitiline või väga kriitiline kõigi Eestis tegutsevate erakondade suhtes ega püüa kedagi välja vabandada, aga see hoolivuse teema seostub madalaimale ühisnimetajale mängimisega ja mul on pigem hea meel, et teised erakonnad peale K sellega avalikku ruumi ei reosta. pealegi on see keski hoolivus ju täiesti deklaratiivne. varem või hiljem (sõltuvalt meediast) hakkab ka venekeelne valijaskond aru saama, et Savisaar armastab mitte neid, vaid võimu ja piiramatut ligipääsu maksumaksja rahale. mingi tuhmima osa peal toimib demagoogia muidugi alati, aga tegemist ei ole nii homogeense grupiga, et rahvusküsimus jääkski igaveseks kõiki maailmavaatelisi erinevusi ("alternatiivsed sõnumid" käis just viimase kohta) ületama. Kesk on pealegi isiku-, mitte maailmavaatekeskne erakond - kui mitte lugeda maailmavaateks eetika puudumist -, ja ma ei usu eriti, et sel isikul on rohkem kui 10 aastat elada jäänud.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 15:44    Teema: Vasta viitega

http://www.ekspress.ee/2009/09/11/varia/45105-kuidas-savisaar-vene-valijatele-sydamesse-poeb
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 58, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: