OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2010 22:59    Teema: Vasta viitega

Ma endiselt olen ka wowi peal. (hetkel sessi ja mõningate arvuti problemeide pärast paus)
Bloodfeather server, horde, WarLords Inc guild..
Mul hakkab varsti 5es aasta tiksuma ... hirmus kohe. LaLaLaa
Ei jõua uut expansioni ära oodata XD

Põhilised charid
shammy

maag tema saab vist mu mainiks kui ma jälle aktiivslet mängima hakkan, sest mul on tankimisest ja hiilimisest kopp ees XD.. liiga palju stressi .. ei ole väga suurt isu ka oma geari kokku ajada nii :(

war

+veel hunnik väikseid alte siin ja seal, kokku ~16 chari
altoholic
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2010 23:49    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
skullkiller kirjutas:
Mõni nädal tagasi sai uuesti World of Warcrafti retailis mängima hakkatud, kuigi pole midagi eriti jõudnud teha. Muidu olen seda 3 aastat juba mänginud 4 läheb.

server, faction, rass, klass, spec, level pls

Nagu Stopa sa ka mängid või?

Earthen Ring
Alliance
Human Paladin - Skullkiller lvl 80, retri/prot vahepeal sai ka holy oldud
Draenei Shaman - Kustutaja lvl 80, Elemntal on main ja enhancement on Off
Human Warrior - Inglike lvl 77 atm, arms kavatsen varsti 80 kh ära teha ku iaega on.

Sobib Stopa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 00:04    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:

Alliance


ei sobi :<
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 08:10    Teema: Vasta viitega

Eks tavaliselt meeldi eestlastele ikka hordi poolel olla.. Kui ma surfin läbi eesti foorumite mingi 70% nendest on asutatud hordide poolele..
Ise ma pole mõnda aega mänginud WoW-i legaalsetel servudel, kui raha vähe siis ikka privaat serveritele ja kui aus olla, mulle meeldib TBC rohkem kui WOTLK, sest mulle tundub, et WoW-i stiil on kuidagi wotlk poolt rikutud ja tunnetus on puhta erinev, kui see oli TBC-l mis mulle oli nii südame lähedaseks oli kasvanud..
Ise mängin ma TBC privaat serveris nimega 'lastwow' kus donatorid pole kuidagi 'overpowered' nagu nad üle poolte serverites on.. Ainuke probleem sellega on community (Puhta lapsed mis lapsed, pole ühtegi päeva, kus ma ei ole näinud ma mõnda last tegemas ''ema nalju'', kus ta solvab teise inimese ema ja räägib, mida ta oletavalt olnud temaga teinud...Mingi 80% kogu selle serveri playeribaasist moodustavad 10-14 aastased) ja mõningad bug-id (Kuigi halvemaid buge on hunnikute viisi vähem...Rohkem on buge mida inimesed saavad enda kasuks kasutada.)
Kuigi lootsin, et ei oleks 'lastwow' sarnane TBC-le aga kõiki neid mängijaid aitavaid buge kasutatakse ära ja on mind puhta imestanud, et keegi ei oska kasutada korralikke strateegijaid bosside peal, nende niinimetatud strateegia on ''Light dps at 97% and full dps at 95%'' ja nende taktikatega umbes 90% koostatud reididest feilivad..
Muidu on see kokkuvõttes ikkagi täitsa meeldiv privaat server ja on täitsa huvitav kogemus mängida selles..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 08:17    Teema: Vasta viitega

Ema sul on täitsa meeldiv, erik_schults.

Mul on mõnda aega olnud Starcraft II beeta, see on päris hea.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 09:29    Teema: Vasta viitega

erick_schults, you mad. Stiili poolt on just WOTLK lähedam old-world WoWile, ka ¾aanrilt on WOTLK rohkem sarnane old-world wowile. Kui ma ei eksi, siis TBC cahepeal võttis korraliku pöörde high fantasy poole.
Ja sinu ema naljad on alati naljakad ja lahedad! Muhe
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 10:58    Teema: Vasta viitega

Keegi Aionit mängib? On see parem kui WoW? (Viimane küsimus neile kes on mõlemat proovinud.)

Suvel tõenäoliselt saab olema piisavalt vabaaega ,et proovida seda. Kas tasuks? Lendamine ja õhus taplemine peaks suht kihvta olema. Kogu maailm tundub ka palju lahedam kui WoW'i oma ning tegelaste kujundus võimalused on ka hulga paremad.

Netist lugesin ,et terve mäng on üks suur grind fest, kuid ma ei julge nende allikate põhjal tegeliku arvamust kujundada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 12:20    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Keegi Aionit mängib? On see parem kui WoW? (Viimane küsimus neile kes on mõlemat proovinud.)

Suvel tõenäoliselt saab olema piisavalt vabaaega ,et proovida seda. Kas tasuks? Lendamine ja õhus taplemine peaks suht kihvta olema. Kogu maailm tundub ka palju lahedam kui WoW'i oma ning tegelaste kujundus võimalused on ka hulga paremad.

Netist lugesin ,et terve mäng on üks suur grind fest, kuid ma ei julge nende allikate põhjal tegeliku arvamust kujundada.


Aionis on väga vägevad pvp üritused ning kõik on väga ilus, maaliline ja effektne. Igasugused animatsioonid on väga vinged. Kõrge levelina seal igav küll pole.
Grindimise kohta seda, et tegu on tüüpilise questide tegemisega ning need küll midagi erilist pole (ma pole muidugi väga palju Aionit mänginud niiet ma räägin aint neist questidest mida ma nägin).
Samas WoW-i questid pole palju erinevamad.
Ütleks et WoW-is võib see levelupi tegemine natuke huvitavam olla kuid endgame on kindlasti Aionis parem.
See on muidugi aint minu arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 13:35    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
AndreS kirjutas:
Keegi Aionit mängib? On see parem kui WoW? (Viimane küsimus neile kes on mõlemat proovinud.)

Suvel tõenäoliselt saab olema piisavalt vabaaega ,et proovida seda. Kas tasuks? Lendamine ja õhus taplemine peaks suht kihvta olema. Kogu maailm tundub ka palju lahedam kui WoW'i oma ning tegelaste kujundus võimalused on ka hulga paremad.

Netist lugesin ,et terve mäng on üks suur grind fest, kuid ma ei julge nende allikate põhjal tegeliku arvamust kujundada.


Aionis on väga vägevad pvp üritused ning kõik on väga ilus, maaliline ja effektne. Igasugused animatsioonid on väga vinged. Kõrge levelina seal igav küll pole.
Grindimise kohta seda, et tegu on tüüpilise questide tegemisega ning need küll midagi erilist pole (ma pole muidugi väga palju Aionit mänginud niiet ma räägin aint neist questidest mida ma nägin).
Samas WoW-i questid pole palju erinevamad.
Ütleks et WoW-is võib see levelupi tegemine natuke huvitavam olla kuid endgame on kindlasti Aionis parem.
See on muidugi aint minu arvamus.

Lisaks veel, et see õhus taplemine on lihtsas interneti keeles öeldes täielik feil. Rangerina on päris tore, kui lendamise pealt kolle lased ja siis koll järsku sinu poole lendama hakkab. Või noh, pigem mööda õhku kõndima. Lendamise ainuke eelis on see, et kiiremini saab ühest kohast teise. Kuigi üle poole mapist on ala, kus lendamine pole lubatud. Muidu on lendamine päris huvitav :) .
Ise mängin hetkel InfiniteAionit ja privaatserveri kohta on ikka päris korralik teine. Buge ja muud sellist on minimaalselt ja mängijaid on sama palju kui mõnes suvalises MMORPGs.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 14:00    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Mul on mõnda aega olnud Starcraft II beeta, see on päris hea.


Jaa-ah, ma mängin ka seda, aga ma kaotan alati, nii et isu kaob ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 14:03    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ei viitsi eriti ühtegi mmod pikalt mängida, liige üksluiseks kisuvad nad kõik.

Nõustun 100%

ninjaking241 kirjutas:
Mis MMORPG-sid bakalased mängivad? Tahaks mitmekesi mingeid dungeon-crawling mänge mängida üle interneti. Ise mängin Shin Megami Tensei Imagine.

Mis lvl oled kah? Või oled ikka samasugune, et paned INT sellepärast, et "tahad tark olla" LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 15:15    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ummi kirjutas:
Mul on mõnda aega olnud Starcraft II beeta, see on päris hea.


Jaa-ah, ma mängin ka seda, aga ma kaotan alati, nii et isu kaob ära.

Aga võta natuke aega uurimiseks, kuidas tegelikult mängida tuleb! Nagu mina. 3 kuud vms. Ikka sakin.

Lendamisest ja mmorpg'dest. Kunagi mängisin FlyFF'i (Fly For Fun), mis oli tegelikult päris meeldiv kogemus. Kuni, noh, üle viskas. Aga lendamine oli tõesti lõbus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 15:18    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
raidomees kirjutas:
Ummi kirjutas:
Mul on mõnda aega olnud Starcraft II beeta, see on päris hea.


Jaa-ah, ma mängin ka seda, aga ma kaotan alati, nii et isu kaob ära.

Aga võta natuke aega uurimiseks, kuidas tegelikult mängida tuleb! Nagu mina. 3 kuud vms. Ikka sakin.


Aga see on igav! Ma parem mängin ja teen seda halvasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 20:16    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
erick_schults, you mad. Stiili poolt on just WOTLK lähedam old-world WoWile, ka ¾aanrilt on WOTLK rohkem sarnane old-world wowile. Kui ma ei eksi, siis TBC cahepeal võttis korraliku pöörde high fantasy poole.
Ja sinu ema naljad on alati naljakad ja lahedad! Muhe


Minu arust jäi oldschool wow rohkem sellisele 'fantasy' genre peale ja mis oli TBC üks tugevamaid külgi oligi, et sellel oli suurepärane 'fantasy' tunnetus juures.
Võibolla sulle tundub, et WOTLK on lähedam vanale oldskool wowi stiilile, kuna siis tulid need uued rassid, mis olid täiesti erineva stiiliga, kui oldschool wow. Vikingite stiil pole kuidagi lähedamal vanale wowi stiilile, kui oli TBC stiil.
Kogu see ümbruskond sobis äärmiselt hästi selle maailmaga, mille ettekujutuse sain warcraft 3 expansionist.. :)
Ja lugedes eelmisi poste tuleb mul ka üks 'ema nali' öelda ''Ma tean mida sinu ema tegi eile!'' .. (Emadest on suhteliselt raske korralike nalju teha muuseas.)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 15:21    Teema: Vasta viitega

Kas keegi juhuslikult teab,et kas Supreme Commander 2-te on võimalik läbi hamachi sõbraga mängida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 22:19    Teema: Vasta viitega

Mängisin sõbra pool natuke persona 4, suht vähe aga suht vaimustusse sattusin. Tellin vist P3: FES ja P4 millalgi (nagu, et 1 kaupa, mängin 1 ära tellin teise).. kui keegi neid mänginud siis kumb on parem ja kumb kestab kauem? Ma tean, et parem on väga subjektiivne sõna aga siiski..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 22:26    Teema: Vasta viitega

suht terve internet väidab, et p3 on parem kui p4.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 22:36    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
suht terve internet väidab, et p3 on parem kui p4.

hm okei, arvatavasti siis mängin p3 ennem läbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Juun 05, 2010 18:42    Teema: Vasta viitega

sorry for double post aga..
Panin tõmbama just touhou seeria kõik mängud, kuna tuli SHMUP tuju ja varem või hiljem pean need nkn. läbi mängima.
Et siis.. Võite soovitada Run 'n Gun (Noh Metal slug, contra, gunstar heroes jne. sarnaseid) ja shmup mänge nii Arcade peal (MAME) kui ka doujin mänge.

EDIT: Mängisin nati touhout ja wow, kuigi ma feilin rämedalt siis mulle nii meeldib see lulz. (sama teiste shmupidega) Sama kaklusmängudega, kus küll sõprasid võidan, aga onlines saan haledalt lutti.. Ja ka run 'n gunidega kus teen mängu küll läbi aga ma ei tea küll mitme continuega.. Arcade Puzzledes ma olen isegi enam-vähem normaalne aga mingeid über combosid väga ei tee (nimelt meeldivad mulle Jaapani arcade mängud väga :P ja run 'n gun, shmup, fighting ja puzzle on ühed mu lemmik zanridest)


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Juun 05, 2010 22:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 05, 2010 20:47    Teema: Vasta viitega

Lord of the Rings Online Goes Free.

http://pc.ign.com/articles/109/1094774p1.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 46, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: