OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 09:14    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Resident Evil 4's olen ka viiendas peatükis ehk lõpp on ligidal, kuid kui aus olla, siis mäng on üksluiseks ning kuivaks muutunud. Kaua sa ikka viitsid neid värdjaid manalateele saata või siis reaktsioonikiirust testivaid juhuintsidente läbida :/

Soh. Võiks ju arvata, et võrreldes keskmise JRPG-ga (palun vabandust, kui selle üldistusega kedagi solvan) on RE4-s küll rohkem vaheldust. Keskaegsed lossid, steriilsed laborid, militaarbaasid, põhukuhjad ja maaalused hiigelkoobastikud - tõsi ta on, et kõikides eelnimetatud keskkondades pole mängijal eriti muid võimalikke tegevusi peale tapatöö, aga selles patus pole muidugi RE4 sugugi üksi.

DDS kohta oleks huvitav veelgi muljeid kuulda - praegu jääb tunne, nagu poleks mäng ise oma mehhaanikates ja sündmustikus piisavalt paeluv, et edukalt teise osasse välja kanda. Samas meeldib DDS sulle vähemalt piisavalt, et sellest endale avatar leida. : ) (Kuna mul saatuse tahtel on mõlemad osad puutumatuna riiulis oma järge ootamas, vajaksin hädasti rahustust, et selleni jõudmine on ootamist väärt.)

Ise tegelen praegu aktiivselt järgmiste mängudega: Mass Effect (PC), Chrono Trigger (NDS), PixelJunk Eden (PS3).
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 16:45    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Resident Evil 4's olen ka viiendas peatükis ehk lõpp on ligidal, kuid kui aus olla, siis mäng on üksluiseks ning kuivaks muutunud. Kaua sa ikka viitsid neid värdjaid manalateele saata või siis reaktsioonikiirust testivaid juhuintsidente läbida :/

Soh. Võiks ju arvata, et võrreldes keskmise JRPG-ga (palun vabandust, kui selle üldistusega kedagi solvan) on RE4-s küll rohkem vaheldust. Keskaegsed lossid, steriilsed laborid, militaarbaasid, põhukuhjad ja maaalused hiigelkoobastikud - tõsi ta on, et kõikides eelnimetatud keskkondades pole mängijal eriti muid võimalikke tegevusi peale tapatöö, aga selles patus pole muidugi RE4 sugugi üksi.

DDS kohta oleks huvitav veelgi muljeid kuulda - praegu jääb tunne, nagu poleks mäng ise oma mehhaanikates ja sündmustikus piisavalt paeluv, et edukalt teise osasse välja kanda. Samas meeldib DDS sulle vähemalt piisavalt, et sellest endale avatar leida. : ) (Kuna mul saatuse tahtel on mõlemad osad puutumatuna riiulis oma järge ootamas, vajaksin hädasti rahustust, et selleni jõudmine on ootamist väärt.)


Resident Evil 3 kannatas sama sündroomi all, mis RE4-gi, kuid see on puhtalt mu isiklik eelistus ning saan aru, et RE4 taotleb midagi muud, kui näiteks seeria esimesed üllitised. Ma oleksin soovinud, et RE4 lõppeb lossiosaga ära.

DDS-i puhul on mehaanika ise tasemel, sest kasutab Shin Megami Tensei III: Nocturne'le väga sarnast võitlussüsteemi (Press Turn System). Minu arvates on tegu parima võitlussüsteemiga kogu JRPG ajaloos, sest, oh sa mu meie, seisundit mõjutavad loitsud toimivad (ala Poison, Sleep, Str Up jne), sest miskiseid suursuguse hävitusjõuga loitse lihtsalt pole!!!! Kehvapoolsem on mängu areng ise, sest tegelikult on isegi JRPG standarditelt DDS1 (teine osa pidi sisurohkem olema) tõeline dungeon crawler, ala 2-3 tundi pead sassi ajavas labürindist navigeerimine kõrge võitlusmääraga (high encounter rate) ning võimalustelt kitsam kui Shin Megami Tensei III: Nocturne, kus sai rohkem iseseisvamalt toimetada.

Kui võtta DDS-e kui kaheplaadilist üksikmängu, siis kindlasti soovitan, kuid pean tõdema, et kui tegelastega kontakti ei leia ning tagataust ei paelu, siis pole suurt mõtet DDS1-e mängida, sest nagu ma olen aru saanud, võib ka DDS2'ga alustada.

Aga! Tegu on Megami Tensei mänguga ning MT mängud on ka halval juhul (mida ei saaks üldsegi DDS1 kohta öelda tegelikult) kõvasti parema disaini ja kunstilise poolega kui ca 90% JRPG-sid.

Õige tähelepanek muidu, et keskmine JRPG on objektiivselt vaadatuna päris hädine kooslus võrreldes teiste ¾anride keskmisega, eriti nüüd, kus kodukonsoolide osas meenutab JRPG-valik juba NSVL-i stagnatsiooniajastut.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 19:14    Teema: Vasta viitega

Kuigi nii ei ole sünnis, tegin mina täna loegust poppi ning selle asemel, et kuulata etümoloogia, leksikoloogia ja kurat teab mille võlusid sai kapist taaskord välja titiritud 8-bitine piraatkonsool ning läbi mängitud selline mäng nagu seda on Bugs Bunny Birthday Blowout. Lähemalt saab lugeda SIIT.

Contrat toksisin ka, aga vaim ei olnud täna lõpuniminekuks valmis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 14:51    Teema: Vasta viitega

Ohh, päev otsa loon igasugu elusaid ja eluta asju Spore'is. Täitsa lõbus asi, aga vahel on üle jõu käivalt palju valikuid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 16:33    Teema: Vasta viitega

Oled viitsinud lõpuni ka Spore'i mängida?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 20:51    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Oled viitsinud lõpuni ka Spore'i mängida?

Eelviimasesse etappi jõudsin, aga siis ma vaatasin, et mul on ikka kole elukas ja ma ei taha sellist ja siis asusin uut tegema, hästi põhjalikult veel. Sellega olen teises etapis ja ei tea kui kaugele sealt edasi saan, sest olen selle elaja loomise süsteemi läbi katsetanud ja eriti ilusat asja sealt ikka välja ei ime.

Nüüd ma võin vabalt selle mängu vabalt igaveseks unustuda, aga eks hommik otsustab, mis ma sellega teen, kooli peale peaks ka pool päeva mõtlema ja siis kui tuju on, ehk jõuan lõppugi. Ma küll ei tea, mis viimases etapis ootab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 02, 2009 14:04    Teema: Vasta viitega

Eile õhtul vabarnaga PS3 peal MVC2 pelada oli fun. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 02, 2009 14:32    Teema: Vasta viitega

Enne järgmist korda pean palju harjutama, nii et poole aasta pärast jälle?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Okt 02, 2009 14:50    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Enne järgmist korda pean palju harjutama, nii et poole aasta pärast jälle?

poole aasta pärast lol, ei noh LP LP HP = basic combo, ja air combo =
LP LP HK(diagoonalis alla-paremale) üles LP LP HK..
Ja pmst. loe see Help and options -> About this game läbi, seal õpetab pmst. kõike, mis teada vaja selle mängu kohta, kui alguses aru ei saa loe 1-2 korda veel seda läbi, veeda natuke aega training modes ja voila..
Tundub keerukas aga seda see pole, ma isegi seda ainult 3 päeva mänginud ja enamus ajast sellele kulunud, et proovin ühtesi kindlaid trophysi teha.
TBH ma olin ainult strideri ja morringani movesetti lugenud nendest tegelastest, lihtsalt paljudel on veerandringi punch mingi rünnak ja ultra rünnak veerandringi mõlemad punchid.. Aga minuarust ei olnud mitte sellepärast fun, et ma võitsin vaid lihtsalt eestlasega on palju lõbusam mängida, kui mingi suvalisega, (no lag ja üldiselt) muidu mängul on lahe ka see, et saab üle 55 tegelasega 3-liikmelisi tiime teha, ning neid proovida, ma panin neid üldiselt ägeduse või teema järgi kokku
WALL OF TEXT SRY
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aizen.sama



Liitunud: 13 Sept 2009
Postitusi: 53
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 04, 2009 22:53    Teema: Vasta viitega

Tch. Pidi ju anime teemailne olema?
Anyway pelan Aion-it ja hakkan ka Continent of the ninth(c9)
pelama.
Yks vaieldamatuid lemmikuid muidugi ka Bleach : War of souls(pc)
ja naruto ultimate ninja 3 ultimate storm( ps3)
tahaks veel teada, kas on lähiajal mingeid uusi animemmo(rpg)sid tulekul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 05, 2009 04:11    Teema: Vasta viitega

aizen.sama kirjutas:
Tch. Pidi ju anime teemailne olema?

Teema defineerib selle esimene postitus. Käesoleva teema esimene postitus ei nõua, et jutt peaks olema animeteemalistest mängudest. Pealegi asub teema alamfoorumis "Üldine", kus ei pea tingimata olema animeteemaline jutt.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 06, 2009 16:03    Teema: Vasta viitega

aizen.sama kirjutas:
Tch. Pidi ju anime teemailne olema?
Anyway pelan Aion-it ja hakkan ka Continent of the ninth(c9)
pelama.
Yks vaieldamatuid lemmikuid muidugi ka Bleach : War of souls(pc)
ja naruto ultimate ninja 3 ultimate storm( ps3)
tahaks veel teada, kas on lähiajal mingeid uusi animemmo(rpg)sid tulekul

Huvitav info, mees, huvitav info.
See valgendi mäng täitse huvitab mind nüüd, kuigi ma sellest suurt midagi ei tea.

Ja siis C9? Sellega väga kaua veel aega ei pidanud minema?

Ja siis sul on vist lõbustuse jaoks palju raha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 07, 2009 22:28    Teema: Vasta viitega

Heroes of Newerth of HALB mäng sest juba teist korda eelistavad inimesed HoNi mängimist minuga hängimisele.
True story emm
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Okt 07, 2009 22:59    Teema: Vasta viitega

Kas mitte, mõnel isikul ei olnud kunagi sama jama. DotA'ga? või WoW'iga...
*Must be my imagination*
Ma ka isiklikult eelistaks kodus istumist inimestega hängimisele, kuna inimestega hängimine on aega võttev ja kullukas ettevõtmine. See Real-Life mäng on ikka kahtlane ja balantseerimata asi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 13:28    Teema: Vasta viitega

Ei no jah, Real Life on ju ka lihtsalt mingi Korea toodang, mille ainus eesmärk on meilt, mängijatelt, julmalt raha lüpsta. Mitte keegi ei saa aru, miks nad selle mängimist jätkavad, aga katkestada lihtsalt ei taha.

Aga Stopa, vaata asja heast küljest, äkki see oli lihtsalt lame vabandus ja keegi ei taha sinuga suhelda, sest sa ei meeldi neile. Ehk on HoN ikkagi hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 13:52    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aga Stopa, vaata asja heast küljest, äkki see oli lihtsalt lame vabandus ja keegi ei taha sinuga suhelda, sest sa ei meeldi neile. Ehk on HoN ikkagi hea.


KUIDAS ON SEE HEA KÜLG?! O_O

raidomees kirjutas:
Ei no jah, Real Life on ju ka lihtsalt mingi Korea toodang, mille ainus eesmärk on meilt, mängijatelt, julmalt raha lüpsta. Mitte keegi ei saa aru, miks nad selle mängimist jätkavad, aga katkestada lihtsalt ei taha.

Raha lüpsta? Ma küll teenin Real Life's rohkem kui raiskan.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 13:55    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Ma küll teenin Real Life's rohkem kui raiskan.

Anna paar tip'i, mul ei tule see kuidagi välja, samas pole ma selles mängus ka raha peal väljas.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 08, 2009 14:05    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Stopa kirjutas:
Ma küll teenin Real Life's rohkem kui raiskan.

Anna paar tip'i, mul ei tule see kuidagi välja, samas pole ma selles mängus ka raha peal väljas.


Pmst liitud mingi guildi või korporatsiooniga vms ja grindid nende instasid.
Kõige kindlam viis, kuigi see võtab aega ja on veits tüütu nagu iga teine grind ikka. See probleem on praegu ka et paljud guildid lähevad noobideks ära ja kõigile antakse kickban.

Mul paar sõpra on evendist ka tegelikult suurel hulgal GPsid võitnud korraga aga see on luck värk, ei tasu lootma jääda imo.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 09, 2009 13:08    Teema: Vasta viitega

Pole ammu olnud millest kirjutada aga ühe uue huvitava mängu leidsin.

Risen



Kehastad laevaõnnetuses kaldale uhutud õnneliku pääsenut aga õige pea hakkad aru saama,et olukord pole nii hea midagi.Saarel,kuhu sa sattusid,toimuvad imelikud sündmused.Nimelt on saare maa seest välja tulnud salajased templid ja templitest on välja tulnud ,,undescribable" koletised.Koos templitega tulid saarele ka Inquisitionid,kes võtsid üle saare linna ja tegid oma seadused.Keegi ei tohi linnast lahkuda ja kes seaduseid rikub viiakse Kloostrisse,kus keegi ei tea,mida nendega seal täpsemalt tehakse.

Mäng ei võimalda custom characterit teha,et kõik peavad mängima ühe ja sama tegelasega.Mängus toimub ka kahe factioni vaheline võimuvõitlus,et saad valida,kas ühined nö. mässulistega või Inquisitioniga. Ei oska veel selgelt öelda,et kui eristunud on klassid .Ise kasutan küll mõõka ja boostin STR aga samas saan kasutada ka vibut.Magicut veel kasutada ei saa ja seda saab vist õppida ainult Inquisitioni tegelastelt.Mis mängu juures köidab on dialoogid.Mäng nõuab palju tegelaste vahelist suhtlemis,et teada saada mis mängus toimub ja kuidas midagi teha või edasi saada.AI on väga tark ja realistlik.Kui näiteks 2 hundiga võidelda,siis nad üritavad sind sisse piirata ja seljatagant rünnata ja battelid pole ültse kerged.Ma olen sunnitud ikka pidevalt save'ma ja olen päris palju surnud tänu kahele hundile või mõnele muule peletisele.Kui võõra inimese kirstu või kulla vargile lähed,siis ole parem valmis kakluseks.Kui NPC sind tapab,siis sa surma ei saa aga kaotad raha ja NPC võtab sul mingi itemi ära.Mängus on võimalik õppida blacksmithing,alchemi jne. ja kui lvl up saad,siis pead ennast erinevate NPC'de juures treenima,olenevalt kas tahad arendada DEX või STR. Graafika on hea ja vaade toimub 3rd-personis.

Gameplay
mäng pole ainult saksakeelne!

    Required Hardware Specifications:
    • OS: Win XP
    • CPU: 2.0 GHz
    • GPU: Direct X 9.1; Pixel Shader 3.0; 256 MB (GeForce 7900 - ATI 1800)
    • RAM: 1 GB
    • Hard disk: ~2.5 GB

    Recommended System Specifications:
    • OS Win XP or Vista
    • CPU: 3.0 GHz Dual Core
    • GPU: Direct X 9.1; Pixel Shader 3.0; 512 MB (GeForce 8800 - ATI Radeon HD 2900)
    • RAM: 2 GB
    • Hard disk: ~2.5 GB
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 09, 2009 15:13    Teema: Vasta viitega

Esiteks kirjutaksin, et The Last Remnant on sittakanti hea mäng ja kui FFXIII on sarnase lahingusüsteemiga, mida ta tundub olevat, küll aga tundus rohkem real time olevat, siis oleksin ma väga õnnelik kui FFXIII saaksin mängida, aga kui see suht kindlasti valeks osutuv kuulujutt, et FFXIII arvutile tuleb, tõesti osutubki valeks, siis ma ei saa sellest mängust vähemalt paar aastat mingitki maiku.
Kõige toredam on see, et ajaloo tunnid tekitasid minus soovi The Last Remnanti natuke uuesti mängida.

Siiski, otsustasin ma selle asemele Witcheri käsile võtta, sest see ei ole mul, The Last Remnantist erinevalt, kunagi lõpuni mängitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 33, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: