OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Foorumlased päriselus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
driimer



Liitunud: 22 Juun 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2007 14:41    Teema: Vasta viitega

Mälu on selline nagu ta on. Animeööl sai kohatud hunnik inimesi, alljärgnevatel panen veel näo ja nime kokku :)
genky, kaisu0, xin, Morpheus155, Will, Valdars, Random Hero (alias Hauakaevaja), Ummi, inz002, david, MTI, poizzz123, yoshy, erick. Nagu mainisin, mälu lühike wink Aga küll järgmine kord täieneb.

-edit 01.11.07-

laupäeval, st 27.10, nägin ära W_W ja mariani :)


Viimati muutis seda driimer (Reede Nov 02, 2007 05:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2007 15:32    Teema: Vasta viitega

Tunnen (enda teada) ainult Envyt ja M.C.Savaget, aga tont teab kellega ma veel võin äkki naaber lausa olla. wink
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2007 20:46    Teema: Vasta viitega

Viljandi kokkutulek, Baka sünnipäev Hellas Hundis, kaks kokkutulekut seal kusagil talus ja siis mõned asashioga seotud üritused. Kui olete nendel käinud, siis tõenäoliselt olen teid näinud.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Teis Sept 18, 2007 20:17    Teema: Vasta viitega

veel üks uuem kasutaja K2blik LaLaLaa teda tean ma ka LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2007 13:07    Teema: Vasta viitega

xelene
ainult üks
temalt sain baka-st teada
aga tema ei tegele vist enam sellega
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2007 19:38    Teema: Vasta viitega

hullu nägime täna genkyga ära. tegelikult olime teda varemgi näinud, ainult me ei teadnud, et ta hull on. Läksime ja tutvustasime ennast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2007 22:59    Teema: Vasta viitega

Täna siis korea keeles sai selgeks, kes hull on ^ ^

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, catbert, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, jihad, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, ahp, paxito, shark, anorien, geki, kaisuke/kaisu0, yuna, maasikas, koneko, zork, hotpapa, oxx, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, globaal, hundiplika, MTI, 0h00, mõlemad ichid, erick, seichi, zero, seikend, mil, Tuletegija, Fressix, chiisan, BukonoNugashi, ShadowofGoth, Mertyg, udimon, Triin, Martin, LordNikon, kammerer, doujimasan, poizzz123, nux, ops, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, m0rra, NekoNaru, Lenny666, Indrek, mimmu, uupps, inz002, driimer, Will, Valdars.

Kokku: 82

_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 22:45    Teema: Vasta viitega

hmm, täna nägin oma silmadega ära Xire'i, jackwoodi, ericku, poizzz123-e (ta arvatavasti ei teadnud, et see hull olen mina :P) ja MTI LaLaLaa


Ummi, genky, kaisu0, Hauakaevaja, Morpheus155, Indrek, k2blik, siki1965. David #emangast

hmm, kokku siis 14 :P


Viimati muutis seda uupps (Reede Nov 02, 2007 09:46). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Nov 01, 2007 22:56    Teema: Vasta viitega

täna lisandus siis nimekirja Xire. seda, kas k2blik ka bakas on, ma ei tea. kui ei ole, siis küll varsti liitub.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 09:31    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
täna lisandus siis nimekirja Xire. seda, kas k2blik ka bakas on, ma ei tea. kui ei ole, siis küll varsti liitub.



Sulle teadmiseks, ta on liitunud küll, kuid pole seni veel ühtegi postitust teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Reede Nov 02, 2007 10:37    Teema: Vasta viitega

marian ja diaspar on bakas? :P kui ei siis teavad neid isikuid ainult emangas olijad :P nemad said ka lõpuks ära nähtud.. kaua läks aga asja sai LaLaLaa

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, shark, anorien, zero, Ops, 0h00, geki, genky, yuna, maasikas, hotpapa, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, hundiplika, MTI, erick, seichi, seikend, Tuletegija, chiisan, Triin, LordNikon, kammerer, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, NekoNaru, Indrek, uupps

56
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
driimer



Liitunud: 22 Juun 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 13:20    Teema: Vasta viitega

Niih. Animeööl siis nähtud nüüd ära veel ewty, m0rra, Xire, Kitkat, uupps ja k2blik :)
_________________
Minu anime list


Viimati muutis seda driimer (Nelj Nov 29, 2007 03:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 14:28    Teema: Vasta viitega

Kitkat, k2blik, ewty

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, catbert, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, jihad, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, ahp, paxito, shark, anorien, geki, kaisuke/kaisu0, yuna, maasikas, koneko, zork, hotpapa, oxx, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, globaal, hundiplika, MTI, 0h00, mõlemad ichid, erick, seichi, zero, seikend, mil, Tuletegija, Fressix, chiisan, BukonoNugashi, ShadowofGoth, Mertyg, udimon, Triin, Martin, LordNikon, kammerer, doujimasan, poizzz123, nux, ops, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, m0rra, NekoNaru, Lenny666, Indrek, mimmu, uupps, inz002, driimer, Will, Valdars, hull, Shin

Kokku: 86
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 16:45    Teema: Vasta viitega

Nii, viimasel animeööl nägin ära siis...
driimer (istus täpselt minu ees, mängis kitarri mingi aeg), W_W (üritasin kiusata, vaikne poiss, ei õnnestunud natukenegi kiusata), Kitkat(läksin rongi peale vastu ja hüppasin kohe kaela ka Happybunny), inz002 (istusin mingi aeg tema kõrval, sest subtiitreid taha ei näinud), yoshy (veendus minu jubeduses), xin (maandus minu kõrvale diivanile üks hetk), Valdars (hüples muudkui ringi), ewty (istus minu ees diivanil), m0rra (kelle nime ma kogu aeg muidugi valesti loen)
Unustasin nüüd kindlasti kellegi ära.

EDIT: Moriuse nägin ka animeööl ära.

Xire, jackwood, erick, poizzz123, MTI, Ummi, genky, kaisu0, Hauakaevaja, Morpheus155, Indrek, k2blik, siki1965. David #emangast

kokku siis 24


Viimati muutis seda uupps (Esm Dets 17, 2007 19:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 18:38    Teema: Vasta viitega

Tänu Parikale nägin Cenorigi ja tutvusime :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 22:10    Teema: Vasta viitega

niih.. animeöölt siis lisandus Kitkat, ewty, m0rra, k2blik

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, shark, anorien, zero, Ops, 0h00, geki, genky, yuna, maasikas, hotpapa, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, hundiplika, MTI, erick, seichi, seikend, Tuletegija, chiisan, Triin, LordNikon, kammerer, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, NekoNaru, Indrek, uupps, marian, diaspar

see teeb siis kokku 60 inimest :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2007 23:22    Teema: Vasta viitega

uupps kirjutas:
hmm, täna nägin oma silmadega ära Xire'i, jackwoodi, ericku, poizzz123-e (ta arvatavasti ei teadnud, et see hull olen mina :P) ja MTI LaLaLaa


Ummi, genky, kaisu0, Hauakaevaja, Morpheus155, Indrek, k2blik, siki1965. David #emangast

hmm, kokku siis 14 :P

Kus me kohtusime ?? (lol natuke hilinenud selle küssaga aga pole jõudnud enam eriti arvutis olla emm )
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Nov 29, 2007 00:52    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:

Kus me kohtusime ?? (lol natuke hilinenud selle küssaga aga pole jõudnud enam eriti arvutis olla emm )


me tšillisime kaubamajas selle kambaga.

nimekirja lisandusid kitkat, ewty, W_W ja m0rra. kas mul Indrek on juba nimekirjas? homme vaatan üle.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 17, 2007 18:52    Teema: Vasta viitega

Animefestil nägi ilmselt päris mitmeid Bakasid. Küll aga polnud mingit tutvumist eriti (järgmine kord saab parandatud!). Keda olen senimaani suutnud nähtud isikutest tuvastada: zindrel, Sporkness, kuroneko, PlastiLiin, Maarika

Keda ma veel kohtasin ja kellega juttu puhusin?

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, catbert, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, jihad, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, ahp, paxito, shark, anorien, geki, kaisuke/kaisu0, yuna, maasikas, koneko, zork, hotpapa, oxx, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, globaal, hundiplika, MTI, 0h00, mõlemad ichid, erick, seichi, zero, seikend, mil, Tuletegija, Fressix, chiisan, BukonoNugashi, ShadowofGoth, Mertyg, udimon, Triin, Martin, LordNikon, kammerer, doujimasan, poizzz123, nux, ops, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, m0rra, NekoNaru, Lenny666, Indrek, mimmu, uupps, inz002, driimer, Will, Valdars, hull, Shin, Kitkat, k2blik, ewty, Piuxu, ZeroEndorphine, Morius

Kokku: 94
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Teis Dets 18, 2007 20:31). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Teis Dets 18, 2007 13:10    Teema: Vasta viitega

kuna festil sai käidud.. siis ma olen kindel, et tänu genky piltidele ma saan siia nimesid lisada.. aga ma tean, et nemad mind ei saa, kuna enamus ei pannud mind tähele/ei teadnud, kes ma olen Armas kuri
seega festilt siis -> Sporkness, Kuroneko, Zindrel, Morius (sry.. sa peaksid olema juba animeöölt :P ), Piuxu, Lenny666, ZeroEndorphine ... kindlasti saaks sealt vee tuua.. kuna enamus nägusid meeles.. aga nende nimed saan ainult öelda :P

manic, mascara, kinnas, hjarg, Vabarnamees, acousmatique/fushi, Sardokaur, promillipoiss, killerbean, xin zeran, Mr Cinnamon/natsue, xelene, ruri, downo, shark, anorien, zero, Ops, 0h00, geki, genky, yuna, maasikas, hotpapa, david, animenic/dnbn, yoshy, glaurung, M.C. Savage, hundiplika, MTI, erick, seichi, seikend, Tuletegija, chiisan, Triin, LordNikon, kammerer, GodOdin, Lumekass/Edvin/Nekoshounen, Morpheus155, Trash, jackwood, kaptengalaktlan, shether, Pyrmonte, Xire, W_W, Ummi, RandomHero, NekoNaru, Indrek, uupps, marian, diaspar, Kitkat, ewty, m0rra, k2blik, will, valdars, inz002, poizzz123, driimer :P


see teeb siis kokku 68 inimest siis :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: