OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime levitamine Eestis
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Anime tuleks Eestis...
...populaarsemaks saama.
68%
 68%  [ 33 ]
...jätma rahule.
31%
 31%  [ 15 ]
Kokku Hääli : 48

Autor Teade
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 21:52    Teema: Vasta viitega

Kui ma ei eksi on selle teema pealkiri 'anime levitamine eestis' nii-et sellest tuleks ka rääkida... vähemalt rohkem.
Kui ma sain teada animest umbes mõni nädal hiljem mõtlesin minna etv toimetusse koos mingi kamba ja allkirjadega, et nemad hangiksid animet, mida saaks lasta etv's. Ma olin aga liiga lihtsa mõtlemisega (ja olen siia maani) ja arvasin, et asi on 1-2-3 ja valma (ostad dvd poest ja lased eetrisse).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 22:57    Teema: Vasta viitega

Äkki oleks lihtsam saata e-mail või miskit?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 23:16    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Kui ma ei eksi on selle teema pealkiri 'anime levitamine eestis' nii-et sellest tuleks ka rääkida... vähemalt rohkem.
Kui ma sain teada animest umbes mõni nädal hiljem mõtlesin minna etv toimetusse koos mingi kamba ja allkirjadega, et nemad hangiksid animet, mida saaks lasta etv's. Ma olin aga liiga lihtsa mõtlemisega (ja olen siia maani) ja arvasin, et asi on 1-2-3 ja valma (ostad dvd poest ja lased eetrisse).

Kust ETV need suured summad võtab? Riigiettevõte ju.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 09:14    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et teleka kaudu küll anime nii kuulsaks ei saa kuna inimesed liigitavad KÕIK multikad lastekate alla.... :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:07    Teema: Vasta viitega

W_W kirjutas:
Ma arvan et teleka kaudu küll anime nii kuulsaks ei saa kuna inimesed liigitavad KÕIK multikad lastekate alla.... :(

Parem kui mitte midagi, aga ma tahaks lisada, et see on väga võimalik, et kui animet näidata telekas ja kellegile see meeldib ja näiteks läheb netis selle kohta otsima mida iganes ja siis jõuab selleni, et WTF on anime ja uurib seda ja nii edasi ja nii edasi... Minuga vist juhtus midagi sellist mul on väga, väga vilets mälu ja ma ei mäleta isegi mida ma tegin eelmine nädal, aga midagi sellist vist oli.
Või siis näiteks keegi kaval tegelane paneb tähele: "Oi näe, päris head multikad ja kõik on jaapani päritolu, midagi kahtlast toimub. Milline kokkusattumus! Äkki peaks uurima, ähh, ei viitsi, aa oi näe, viitsisin ikka, ohhoo, anime, mis see on, www.baka.ee foorum, oo.*klõps* Oi,oi, siia ma küll ei tule. Oi, tulin ikka, aga päris põnev ju." Või midagi sellist, ma ei üritanudki midagi loogilist kirjutada, et keegi minust halvasti/halvemini mõtlema ei hakkaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:55    Teema: Vasta viitega

Raido, tegelt, ära vabanda iga postituse lõpus... :P

"Oi, tulin ikka, aga siin on mingid lollid inimesed, lähen kirjutan oma blogisse, et see on ikka nõme sait ää."
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:13    Teema: Vasta viitega

Aga mõtle kui ma endast halva mulje jätan! See ei kotiks mind üldse, aga see oleks jube!
Oi näe ma tegin off-topicu, vabandust, vabandust.

Aa igatahes, et mitte nii off olla, on mu klassis üks tüüp, kes ütles, et ta nägi seda Card Captor Sakurat ja hakkas mind selle pärast põhimõtteliselt mõnitama, et mulle sellised asjad meeldivad, aga ma olen talle miskipärast nagunii pinnuks silmas, ei tea miks, aga vot näe, olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

Ära nüüd sellepärast nukraks mine, see on juba iseloomus kinni.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:33    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aa igatahes, et mitte nii off olla, on mu klassis üks tüüp, kes ütles, et ta nägi seda Card Captor Sakurat ja hakkas mind selle pärast põhimõtteliselt mõnitama, et mulle sellised asjad meeldivad, aga ma olen talle miskipärast nagunii pinnuks silmas, ei tea miks, aga vot näe, olen.

mina arvan, et salaja on ta animefänn, aga kuna "normaalsete inimeste" silmis ei ole see üldse mitte lahe, et teismeline poiss "multifilme" vaatab, siis on ta sunnitud sind selle pärast mõnitama, et tema ebakindlus välja ei paistaks ning et tema kohutav saladus ilmsiks ei tuleks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:40    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
mina arvan, et salaja on ta animefänn, aga kuna "normaalsete inimeste" silmis ei ole see üldse mitte lahe, et teismeline poiss "multifilme" vaatab, siis on ta sunnitud sind selle pärast mõnitama, et tema ebakindlus välja ei paistaks ning et tema kohutav saladus ilmsiks ei tuleks...

Tabasid naelapea pihta!

Kuigi konkreetne isik vaatab rohkem Prison Break'i ja mängib CS'i. Ja hängib endast kolm aastat nooremate tattidega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:46    Teema: Vasta viitega

Prison Beak laik ruulz.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:49    Teema: Vasta viitega

Tegelikult talle ei meeldi anime mitte üldse, sest ta ei oska eriti inglise keelt, ma vist ajasin selle koha pealt ta kellegiga segi, aga ta ei oska ikkagi eriti inglise keelt) ja ei saa sellest aru või midagi ja siis talle meeldib alati tähendada, et animes on kindlasti nii lihtne möla, et imik saab ka aru. Nii ta vist täpselt ütleski, aga ärme liiga palju sellest räägi. Teema on ikkagi anime levitamisest Eestis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:54    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
W_W kirjutas:
Ma arvan et teleka kaudu küll anime nii kuulsaks ei saa kuna inimesed liigitavad KÕIK multikad lastekate alla.... :(

Parem kui mitte midagi, aga ma tahaks lisada, et see on väga võimalik, et kui animet näidata telekas ja kellegile see meeldib ja näiteks läheb netis selle kohta otsima mida iganes ja siis jõuab selleni, et WTF on anime ja uurib seda ja nii edasi ja nii edasi... Minuga vist juhtus midagi sellist mul on väga, väga vilets mälu ja ma ei mäleta isegi mida ma tegin eelmine nädal, aga midagi sellist vist oli.
Või siis näiteks keegi kaval tegelane paneb tähele: "Oi näe, päris head multikad ja kõik on jaapani päritolu, midagi kahtlast toimub. Milline kokkusattumus! Äkki peaks uurima, ähh, ei viitsi, aa oi näe, viitsisin ikka, ohhoo, anime, mis see on, www.baka.ee foorum, oo.*klõps* Oi,oi, siia ma küll ei tule. Oi, tulin ikka, aga päris põnev ju." Või midagi sellist, ma ei üritanudki midagi loogilist kirjutada, et keegi minust halvasti/halvemini mõtlema ei hakkaks.

Selline asi on suhteliselt ebatõenäoline. Sel teel satuvad aind üksiknähtused animet vaatama. Animastiooni suhtes mitteuhuvituvad inimesed lihtsalt üldjuhul ei süvenekski kui telekast mingi hea anime tuleks. Tema jaoks oleks see enamuses ikkagi sama. Ma leian, et alustada tuleb lastest (laste- ja noorteanimetega!) ja nendest kasvatada animepõlvkond LaLaLaa
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:25    Teema: Vasta viitega

Eks anime hakka rohkem levima kui te varastamise ära lõpetaksite ja seda ostma hakkaksite. Kaubamaja valik pole tõesti suurem asi aga ju nad tooks rõõmuga juurde kui needki anime ei tolmuks aastaid riiulis.

Kui te ostaks animed siis tuleks õige pea aeg kus mõne telejaama hankejuht ajaks näiteks Kaubamaja hankejuhiga peale sauna õllet juues juttu ja ta saaks teada, et anime läheb kaubaks kui soojad saiad. Seega võiks ta mõelda, et võtaks kah programmi paar animesarja.

Telekas anime näitamist takistab minu arust ka see, et telejaamadel (vähemalt ETV-l) on ette määratud mitu % saadete mahust peab olema Euroopa päritolu (et siinsed teleprogrammide tootjad päris nälgima ei peaks). Seega võetakse lastele pigem mingi Prantsusmaa multikas, et õhtul saaks USA filmi näidata.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:40    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Eks anime hakka rohkem levima kui te varastamise ära lõpetaksite ja seda ostma hakkaksite. Kaubamaja valik pole tõesti suurem asi aga ju nad tooks rõõmuga juurde kui needki anime ei tolmuks aastaid riiulis.

et oleme patrioodid ja maksame lisaks veel ka eesti kaubitsejatele peale selle eest, et me animet näha saaksime? st, kas kaubamaja hinnad on tõesti võrreldavad internetipoodide hindadega, et sealt peaks ostma? ja valik ka? ma ei taha osta patriootluse pärast mingit animet mis mulle ei meeldi või siis VHS kassette mida mul pole kuhugi panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:47    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
... ma ei taha osta patriootluse pärast mingit animet mis mulle ei meeldi või siis VHS kassette mida mul pole kuhugi panna.

Kusjuures...vähemalt Tartu kaubamajas küll anime VHSe pole. Täiesti DVDd. Vampire Hunter D, Blood: The Last Vampire, mingi GitSi sarja esimese 4 osa ühel DVDl ning Street Fighter. Oleks raha, siis esimesed kaks ostaks küll ära. Tallinna Kaubamajas oli aga rohkem GitSi. Ahjaa..Animatrixit nägin ka, aga see oli teiste Matrixitega ühes väga kallis pakis koos. Aga nende üksikute DVDde hinnad olid miski 299.- ?


Lisa: üks EVA animeklubi tegelane sai säästumarketist Initial D filmi vms (DVD, 99.-). Oli miski hiinakeelne vist. Aga subtiitrid olevat täiesti eesti keeles olemas.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:04    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Eks anime hakka rohkem levima kui te varastamise ära lõpetaksite ja seda ostma hakkaksite.


Vaatasin täna just Eternal Family netist tiritud DVD-d. Hea inimene zytroop oli anime ära tõlkinud, subtiitrid teinud ja need ka DVD-le külge pookinud. Ametlikult ostes oleksin ma pidanud seda vaatama ainult jaapanikeelsena, mida ma ei oska. St. ma poleks seda üldse vaadanud.
Nagu ma aru olen saanud on sama lugu ka paljude sarjadega, näiteks Fushi lemmikut The Melancholy of Haruhi Suzumiya´t ma samuti eng subbituna dvd-l ei leidnud.

Custom reliisid GO!!!
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:13    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Aga nende üksikute DVDde hinnad olid miski 299.- ?

dvdpacific'us näiteks Gits: SAC vol 1 $10.74. niikaua kuni siin juhuslik ja suvaline valik on ning hinnad niipalju kõrgemad ei ole eesti küll minu jaoks koht anime ostmiseks.

ps! Trash, Haruhi on litsentseeritud ja esimene vol tuleb mai lõpus välja, seega vaevalt keegi viitsib custom releasiga enam vaeva näha.

pps! ja ametlikult tohib vist eestis ainult regioon 5 DVD-sid müüa, või kuidas?


Viimati muutis seda ruri (Teis Apr 24, 2007 19:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:20    Teema: Vasta viitega

Praegu on olukord Eesti animega ju Catch-22:
Inimesed ei tea animet nõuda, sest anime pole populaarne. -> Telesse saamise jaoks peaks populaarsem olema ja rahvas rohkem DVD-sid ostma.-> Keegi ei osta DVD-sid, sest keegi ei tea - ja need, kes on teadlikud (selle varastamise koha pealt võib kohe eraldi lõnga teha ja seal vaielda, kui soovid), ei vaevu üldse Eestist ostmagi. -> Ja telesse saamise jaoks peaks rahvas rohkem teadma ja nõudma.

Kes ära lahendab, saab pannkooki metsmaasikamoosiga. :
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:25    Teema: Vasta viitega

teeme eestisse palju-palju rahvast juurde ja kasvatame nad anime peal üles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: