OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 13:48    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Vaatasin ära selle video, mis acousmatique siia jättis Otakust. Nii haiget videot pole tükkaega näinud. Ma olen küll animefänn, aga et hommikust õhtuni ainult seda vaatada on minu jaoks natuke liig. Ise vaatan 5-6 tundi päevas animet. Olen juba nii vana, et elus on teised prioteedid tekkinud. Esiteks tööl käia, sõpradega kokku saada ja üldse elust mõnu tunda.

AINULT 5-6 tundi. Mida sa küll ülejäänud vaba ajaga teed?

Jah, see oli sarkasm. Ma olen isegi vahel nii kaua, mõnikord kauemgi animed vaadanud, aga see oli keskkooli alguses, kui elu palju muretum. Olen ka ise tööl käinud ja ega korraliku 9-tunnise tööpäeva järel seda aega küll nii palju pole. Või tegelikult on ka, aga siis on jutt sõpradega kokkusaamisest ja elu üle mõnu tundmisest BS.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 13:50    Teema: Vasta viitega

Ise magan 7-8 tundi päevas. Olen samuti juba nii vana, et elus on teised prioteedid tekkinud.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 14:27    Teema: Vasta viitega

Ega igapäev ei vaatagi, lihtsalt ei jõua. Ise saan magada 5 tundi päevas.
Puhkeäeval saan sõpradega kokku. Kui käid graafiku alusel tööl, siis on vabaaega küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 14:33    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Ega igapäev ei vaatagi, lihtsalt ei jõua. Ise saan magada 5 tundi päevas.


Iknow the pain! :S ise öösiti tööl ja päeval ülikoolis, suht sucks. Vahepeal siis tuleb veidi magada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 15:15    Teema: Vasta viitega

Ma jõuan tavaliselt animet vaadata peale tööd ja kooli ja seda ka ehk 1-4 episoodi.Kui töö hakkab hiljem,siis vaatan hommikuti 1 ep.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 15:20    Teema: Vasta viitega

Kui kõik juba kiitlevad, kui vähe nad vaatavad, siis....em.....

edu teile
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 15:46    Teema: Vasta viitega

Ja mina vaatan nii 24 minutit nädalas, st ainult siis kui One Piece tuleb, vahel vaatan natuke rohkem ka, aga mitte eriti ja mitte praegu. Ah ja Gintamat vaatan ka, aga sellel vist täpset ajakava pole, sest tõlkimine on kõvasti maas.

Ja kurat, inimesed, te hirmutate mind! Et siis elu enam lihtsamaks ei lähegi kui ta mul praegu on või?


Aa, ma räägin tänasest retsist... Algas hommikuvõimlemisega ja muud ei tehtudki eriti. Mõnele söödeti küüslauku ka ja lifti keelati kasutada, aga muud veel ei tehtud, kolmapäevani kestab muidu.

Aga hommikuvõimlemine oli vahva, meil olid paaridega harjutused. Ja peale selle veel terve klassiga tegime keti ja jooksime kuidagi üksteise ümbert kinni hoides ja siis istusime üksteisele sülle...

Aga paarisvõimlemise hulgas olid igasugused venitused ja veeremised ja muud jõu- ja ilunumbrid. Näiteks need, millest ma kiire ja koleda illustratsiooni tegin. Mina olin kõikidel neist see alumine tüüp.







Vot see viimane võttis jalad vähe pehmeks, aga jõudsin ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 17:21    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Vaatasin ära selle video, mis acousmatique siia jättis Otakust. Nii haiget videot pole tükkaega näinud. Ma olen küll animefänn, aga et hommikust õhtuni ainult seda vaatada on minu jaoks natuke liig. Ise vaatan 5-6 tundi päevas animet. Olen juba nii vana, et elus on teised prioteedid tekkinud. Esiteks tööl käia, sõpradega kokku saada ja üldse elust mõnu tunda.

Üks tuttav küsis, kas mulle meeldib Digimon või Pokemon, vastasin ei meeldi. Selle juttuga tuli meelde, et eismene jaapani anime, mida eesti kanalil näinud olin
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2347
Kas keegi mäletab veel seda animed.[/list][/list][/code]

Mäletan seda animet, olid ajad. Olin siis ikka päris noor kui see jooksis ning see oli mu vaieldamatu lemmikmultikas. Kas keegi Doraemoni mäletab? Käis vist ETV või kanal2'e pealt.
Igastahes oli Ultraman esimene positiivne animeelamus minul ja Doraemoni oli kahtlane(Lendas taevasse, et pilvedest suhkruvatti saada....like wtf?). Rääkides anime-vaatamisest, siis ma pole seda kuu aega enam teinud va. mõni üksik osa. Mitte sellepärast, et ei meeldi vaid sellepärast, et pole lihtsalt midagi vaadata, mis meeldiks ja arvuti suht tuksis vaatamiseks. Nt. Naruto hakib pääris korralikult. Aga see-eest olen ohtrasti mangat lugenud. Rääkides veel Narutost, ma olen 20 osa maha jäänud ja tekkis küsimus, et kas on huvitavaks läinud uuesti(minu arust pole Shippuuden kuni ep 56ni,kus mul pooleli on, huvitav olnudki)?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 17:48    Teema: Vasta viitega

Naruto pole minu arust pärast Haku surma üldse huvitav olnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 17:55    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Naruto pole minu arust pärast Haku surma üldse huvitav olnud.
Kes see Haku oli? See ice mirror poiss/tydruk?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 17:56    Teema: Vasta viitega

Haku on tüdruk,.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 18:08    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
http://www.absoluteanime.com/naruto/haku.htm

Character Description: Haku's Gender
There is a little controversy over whether Haku is male or female, as Haku appears very feminine. The evidence, however, shows us that Haku is most assuredly a male. First off, in the manga profiles, he is listed as a male. Also, he claims to be a boy a couple times in the series (he tells Naruto "By the way, I'm a boy"), and in the Japanese version, refers to himself using the term "boku", which a term used only for males. Additionally, in a flashback from another character's past, a young Haku and Zabuza are shown walking from the village of the mist, and Haku is dressed as a boy and is referred to as male. And in episode 9, Kakashi says that Haku is a boy several times.

Now, some fans point out that the two instances when Haku admits to being a male in the series could be explained. First, when Haku told Naruto that he was a boy, he could have done so because he did not want anyone falling in love with him (or actually in that case, it would be "her", not "him"). Then Haku was called a boy by Zabuza, but this could have been because Zabuza was embarrassed that his partner was a female.

For more evidence of Haku's gender, lets take a look at the picture to the left that somebody pointed me to. There are no cleavage lines, though there do appear to be breasts outlined by the clothes. This is easily explained, however, as just the cloth drooping because Haku is leaning over.

The episode titled "White Past: Hidden Ambition" contains a flashback when we witness Haku showing his mother his advanced bloodline. In this scene, she smacks his hand and says "you wicked, wicked child", followed shortly by "I'm sorry my darling" (play clip). I mention this because I had someone tell me that when Haku's mother smacked his hand, she said "You are a bad Boy, Haku", and someone else told me that just afterwards, she says "I'm sorry my daughter". Listing to the audio clip, you can hear that both of those claims are incorrect for the American Dubbed version, and I've been told that they are incorrect for the Japanese version as well. So basically, there don't seem to be any clues lurking there.

Additionally, on page 82 of the June 2006 Shonen Jump magazine, the second answer to a fan's letter states that Haku is a boy:

Haku IS a boy. If you think he looks like a girl, you're not alone, because Naruto thought so, too. But he's a boy.
I believe, however, that this is the Shonen Jump staff answering, and not Masashi Kishimoto, the creator of Naruto.

If you want to read more about this controversy, head over to the post titled "Haku was a GIRL, not a boy". Just please keep in mind that the "evidence" presented is actually little more than speculation. The actual evidence points to Haku being a boy.

Some else sent this to me, which I feel makes sense so I thought I'd share:

I was actually discussing this with my friends a couple of days ago, and we decided that while Haku is a boy, he kind of has to follow the gender role of a girl. Most of the issues that lead to Haku's female role come from the fact that Zabuza practically bleeds testosterone. He's strong, focuses much of his attention on killing, and is very easy to rile up. Haku acts like a calming agent to Zabuza, and Haku is seen as a softer presence in Zabuza's life.

Also, Zabuza really needs the kind of love and support that only someone in a female role could offer. He is outcast and leads the life of an outlaw. And having a female aura around kind of adds the Yin to his Yang, balancing his strong male presence. In the few non-battle scenes featuring Haku, we see him doing traditionally female-assigned tasks, such as picking herbs, caring after Zabuza, et cetera. Further proving that while he is a boy, Zabuza needs him to serve as a girl.

Haku is definitely a boy, I do not doubt that. I think, though, that because Haku's devotion to Zabuza was so strong and the fact that Zabuza really needed a female figure in his life, Haku was willing to transmogrify himself into a female personage and follow whatever orders Zabuza set forth. After all, Haku himself admitted that he would do anything for Zabuza. And if Zabuza needed a girl, he'd get one in one fashion or another.


Sorry to dissapoint You, but he is a boy.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 18:31    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Tsiteerin::
http://www.absoluteanime.com/naruto/haku.htm

Character Description: Haku's Gender
There is a little controversy over whether Haku is male or female, as Haku appears very feminine. The evidence, however, shows us that Haku is most assuredly a male. First off, in the manga profiles, he is listed as a male. Also, he claims to be a boy a couple times in the series (he tells Naruto "By the way, I'm a boy"), and in the Japanese version, refers to himself using the term "boku", which a term used only for males. Additionally, in a flashback from another character's past, a young Haku and Zabuza are shown walking from the village of the mist, and Haku is dressed as a boy and is referred to as male. And in episode 9, Kakashi says that Haku is a boy several times.

Now, some fans point out that the two instances when Haku admits to being a male in the series could be explained. First, when Haku told Naruto that he was a boy, he could have done so because he did not want anyone falling in love with him (or actually in that case, it would be "her", not "him"). Then Haku was called a boy by Zabuza, but this could have been because Zabuza was embarrassed that his partner was a female.

For more evidence of Haku's gender, lets take a look at the picture to the left that somebody pointed me to. There are no cleavage lines, though there do appear to be breasts outlined by the clothes. This is easily explained, however, as just the cloth drooping because Haku is leaning over.

The episode titled "White Past: Hidden Ambition" contains a flashback when we witness Haku showing his mother his advanced bloodline. In this scene, she smacks his hand and says "you wicked, wicked child", followed shortly by "I'm sorry my darling" (play clip). I mention this because I had someone tell me that when Haku's mother smacked his hand, she said "You are a bad Boy, Haku", and someone else told me that just afterwards, she says "I'm sorry my daughter". Listing to the audio clip, you can hear that both of those claims are incorrect for the American Dubbed version, and I've been told that they are incorrect for the Japanese version as well. So basically, there don't seem to be any clues lurking there.

Additionally, on page 82 of the June 2006 Shonen Jump magazine, the second answer to a fan's letter states that Haku is a boy:

Haku IS a boy. If you think he looks like a girl, you're not alone, because Naruto thought so, too. But he's a boy.
I believe, however, that this is the Shonen Jump staff answering, and not Masashi Kishimoto, the creator of Naruto.

If you want to read more about this controversy, head over to the post titled "Haku was a GIRL, not a boy". Just please keep in mind that the "evidence" presented is actually little more than speculation. The actual evidence points to Haku being a boy.

Some else sent this to me, which I feel makes sense so I thought I'd share:

I was actually discussing this with my friends a couple of days ago, and we decided that while Haku is a boy, he kind of has to follow the gender role of a girl. Most of the issues that lead to Haku's female role come from the fact that Zabuza practically bleeds testosterone. He's strong, focuses much of his attention on killing, and is very easy to rile up. Haku acts like a calming agent to Zabuza, and Haku is seen as a softer presence in Zabuza's life.

Also, Zabuza really needs the kind of love and support that only someone in a female role could offer. He is outcast and leads the life of an outlaw. And having a female aura around kind of adds the Yin to his Yang, balancing his strong male presence. In the few non-battle scenes featuring Haku, we see him doing traditionally female-assigned tasks, such as picking herbs, caring after Zabuza, et cetera. Further proving that while he is a boy, Zabuza needs him to serve as a girl.

Haku is definitely a boy, I do not doubt that. I think, though, that because Haku's devotion to Zabuza was so strong and the fact that Zabuza really needed a female figure in his life, Haku was willing to transmogrify himself into a female personage and follow whatever orders Zabuza set forth. After all, Haku himself admitted that he would do anything for Zabuza. And if Zabuza needed a girl, he'd get one in one fashion or another.


Sorry to dissapoint You, but he is a boy.


Ole hea, tõlgi ära, sest mina inglismaa keelt ei oska aga kangesti tahaks teada saada mis sinna kirjutatud on.
Ette tänades!
Trash
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 19:22    Teema: Vasta viitega

tl;dr

EDIT: tegelt olen ma kogu selle pläma kunagi läbi lugenud, aga see on mingi mõttetu bs mis endale vastu räägib. Haku on kahtlemata tüdruk
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 19:36    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
tl;dr

EDIT: tegelt olen ma kogu selle pläma kunagi läbi lugenud, aga see on mingi mõttetu bs mis endale vastu räägib. Haku on kahtlemata tüdruk

hoho, can't face the truth, or what

(kui juba ingliskeeletsemiseks läks)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 19:44    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Sorry to dissapoint You, but he is a boy.


Ole hea, tõlgi ära, sest mina inglismaa keelt ei oska aga kangesti tahaks teada saada mis sinna kirjutatud on.
Ette tänades!
Trash
Asi on väga kerge ja arusaadav, Haku on poiss, VÄGA naiselik, aga siiski poiss.
Muide, tsitaate ei pea tõlkima wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 19:49    Teema: Vasta viitega

Selle pildi pealt vaatab teile vastu tüdruk:

Soeng - tüdruku oma. Küüned värvitud ja pikad, nagu neiud tihti teevad. Ja on teada fakt, et ainult tüdrukutel on ripsmed.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:02    Teema: Vasta viitega

Amm, kui Kishi paneb Naruto character booki, et Haku on mees, siis ta on mees. Kõik.
Aga nõustun sinuga, et Haku näeb tüdruku moodi välja.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:10    Teema: Vasta viitega

Kishi tegi seda meie eksitamiseks kõigest
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:20    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Selle pildi pealt vaatab teile vastu tüdruk:

Soeng - tüdruku oma. Küüned värvitud ja pikad, nagu neiud tihti teevad. Ja on teada fakt, et ainult tüdrukutel on ripsmed.

Oh lawd, me räägime animest ju.
Anime kui ¾anr on androgüünsuse redefineerinud.
Aga sa oled troll, nii et vahet pole.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 220, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: