OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Final Fantasy VII: Advent Children
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 09:19    Teema: Vasta viitega

[ennastunustav offtopic]

Selge pilt! Järelikult konkureerivad kõikide aegade parima filmi tiitlile pea eranditult õndsa Russ Meyeri loometeosed, millelele pakub tihedat konkurentsi nn uue laine musternäide "Barb Wire". Vahva!

[/ennastunustav offtopic]
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 09:45    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
[ennastunustav offtopic]

Selge pilt! Järelikult konkureerivad kõikide aegade parima filmi tiitlile pea eranditult õndsa Russ Meyeri loometeosed, millelele pakub tihedat konkurentsi nn uue laine musternäide "Barb Wire". Vahva!

[/ennastunustav offtopic]

Mitte keegi peale sinusugste snoobide ei vaidlusta nende filmide kõrget kvaliteeti.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 10:04    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka siis Final Fantasy VII: Advent Children'it ja mida muud minagi öelda oskan, kui et väga kvaliteetne (tehniliselt, heh) ja väga tühi (emotsionaalselt, kahjuks). Sellega ei taha ma väita mitte seda, et ekraanil emotsioone ei näidata, vaid seda, et puhtalt näitamiseks asi jäigi, ilma emotsioonide kandumiseta minu kui vaataja nö südamesse.

Asi võib olla selles, et olen hoolimatu ja kalk, või ka selles, et filmitegijad olid jäänud lootma asjaolule, et nende vaatajaskond on mängu suhtes nostalgiliselt meelestatud ning piisab vaid tuttava tegelase ekraanile toomisest, kui juba klomp kurku ja pisarad silma tungivad. Mängu mitte kogenuna jään mina sellises olukorras paratamatult istuma kui kägu ja imestama, miks kõik ümberringi nii valjult õhkavad.

Seegi on võimalik, et naispeategelaste rindade agar eksponeerimine soodsate nurkade alt tapab minusuguse snoobi jaoks igasuguse võime liigutuda. Kes teab, milline nendest võimalikest põhjustest minu haigutamapanevas filmielamuses süüdi on... Vast ehk acousmatique?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 10:15    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Vast ehk acousmatique?

Asi on lihtne tegelikult: sa oled väljaspool peamist demograafikut. Sa oled õnnelikus püsisuhtes.

:)

( See ei olnud eriti tõsiseltvõetav väide muidugi, aga oma korrelatsioon on seal kindlasti )

Edit: Kuid, kui ma nüüd päris aus olen, siis minu piiratud kogemuste põhjal peegeldub kõiges FF-iga seotud produktides ( ha ! ) üsna labastatud arusaam armumisest ja armastusest -- eemaldumine reaalsusest on nii suur, et kõik päriselus esinevad armastuse nüansid on justkui kõlvatud ja imperfektsed.

Ja see nagu imeb või nii.

Mul ei ole midagi muinasjuttde, müütide, legendide, etc vastu -- "Iidsete Aegade Lood" on üks mu lemmikraamatuid -- kuid see kuidas Square'i fantaasiamaailma protagonistid armuvad nagu üliinimesed ning samas käituvad nagu mõne B-kategooria slapstick-komöödia tegelaskujud on äärmiselt eemaletõukav. Nende teatav labasus muudab neid käegakatsutavaks ja paneb mängijaid / vaatajaid arvama, et nii peabki olema ning ardunud fännid alustavad otsingut tõelise armastuse järele, unustades et kahe inimese suhte peamine võlu on teineteisega arvestamine, mitte ülistamine.

Samas, mis ma ka tean. Ma ei ole siiamaani suutnud ühtegi FFi lõpuni mängida ning ei ole ma ka Spirits Withini ja Advent Childrenit näinud. Ma lihtsalt haistan... halba karmat.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 11:18    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Sellega ei taha ma väita mitte seda, et ekraanil emotsioone ei näidata, vaid seda, et puhtalt näitamiseks asi jäigi, ilma emotsioonide kandumiseta minu kui vaataja nö südamesse.


Räägi enda eest.

Vabarnamees kirjutas:
Seegi on võimalik, et naispeategelaste rindade agar eksponeerimine soodsate nurkade alt tapab minusuguse snoobi jaoks igasuguse võime liigutuda.


Tifa rindu vähendati filmi jaoks. Mängus olid need kaks korda suuremad.

Igal juhul... Kvaliteet on väga ambivalentne väljend. See kõlab tobedalt, aga ma arvan et seda peaks igaüks enda jaoks ise otsustama kuidas seda määratleb.

acousmatique kirjutas:
kuid see kuidas Square'i fantaasiamaailma protagonistid armuvad nagu üliinimesed ning samas käituvad nagu mõne B-kategooria slapstick-komöödia tegelaskujud on äärmiselt eemaletõukav.


Ma ei hakka teesklema nagu oleks mul õrna aimugi millest sa räägid.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 12:14    Teema: Vasta viitega

Twilight kirjutas:
Igal juhul... Kvaliteet on väga ambivalentne väljend. See kõlab tobedalt, aga ma arvan et seda peaks igaüks enda jaoks ise otsustama kuidas seda määratleb.

Twilight kirjutas:
Kvaliteet on väga lihtne. Ilmselgelt võib seda jagada filmi erinevateks tahkudeks, aga ma mõtlesin seda kõige lihtsamal tasemel - kas film on hea või halb.

Huh :? Kvaliteet on "väga ambivalentne väljend"? See on üsna ...

* otsib välja ebamäärase (võõr)sõnakasutuse käsiraamatu *

... esoteerilis-eklektiline esildis!

Twilight kirjutas:
Ma ei hakka teesklema nagu oleks mul õrna aimugi millest sa räägid.

:(
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 12:49    Teema: Vasta viitega

Twilight kirjutas:
Räägi enda eest.

Seda ma ju teengi, vt nt lõiku "minu kui vaataja nö südamesse". Igaüks, kes postitab foorumisse mingi subjektiivset suhtumist väljendava väite (nt "Advent Children" on see, mis "The Spirits Within" oleks pidanud olema", "asi jäi puhtalt emotsioonide näitamiseks" vms), räägib ikka ja alati enda eest, mitte kellegi teise eest. See ei ole täppisteadus, teoreemid siin ei aita. Keegi ei saa ju olla ometi nii naiivne, et uskuda absoluutse tõe olemasolusse tunnete või (maitse)eelistuste valdkonnas, veel vähem pidada enda väljaüteluste sisu nimetatud olematuks absoluutseks tõeks.

Või saab? Kui saab, siis seda imelooma tahaks küll näha. Saaks palju nalja. :)

Lisatud:
Twilight kirjutas:
Tifa rindu vähendati filmi jaoks. Mängus olid need kaks korda suuremad.

Asi pole mitte suuruses, vaid eksponeerimise viisis.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Teis Sept 27, 2005 14:27). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 13:59    Teema: Vasta viitega

Twilight kirjutas:
Igal juhul... Kvaliteet on väga ambivalentne väljend. See kõlab tobedalt, aga ma arvan et seda peaks igaüks enda jaoks ise otsustama kuidas seda määratleb.

jälle sa segad subjektiivset objektiivsega. hea asi on subjektiivne, aga kvaliteetne seda ei ole. kvaliteet on teatud standarditega paika pandud seega on ta täiesti üheselt mõistetav ning seal pole mingit "nii kuidas ise tahan" määratlemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 14:37    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tifa rindu vähendati filmi jaoks. Mängus olid need kaks korda suuremad.


MIIKKSS ?? !!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 15:28    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:

MIIKKSS ?? !!


Hea postitus... Lugesin mingit üpris tõsist juttu siin ja järsku tuli sinu postitus LaLaLaa Hea töö!

Aga kui nüüd FFi kohta midagi tõsisemat öelda siis mulle tegelt film täitsa meeldis. Loomulikult loo sisu oli veidike tühi, kuid ma ei oodanudki sellest midagi erilist. Ju siis asi oli selles, et ma ootasingi suures koguses kõrgete levelitega tegelaste vahelist võitlust. Mängu küll ise mänginud pole, aga teadagi et FFi mängude lõpus on tegelased kõrge leveliga. Just seda seal oligi ja mina olen sellega rahul. Paraku ootasin sarnast asja esimeselt FFi filmilt ja natuke pettusin seda vaadates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 15:37    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
levelid

Väga hea lähenemine tegelikult. Kavatsen ise filmi samasuguste ootustega vaadata, sest _tegelikult_ boos battle'id FF'ides mulle meeldivad. Nad ei ole tüütud.

Aga, veel kaugemale minnes, mõtle kui lahe oleks see, kui keset filmi ilmuksid tegelaste kohale näiteks nende HP ja MP ning iga ( arvestatava ) löögiga ka löögitugevust väljendavad numbrid. Ning keset võitlusi hakkavad tegelased ühtäkki aru pidama, et kellele potionit anda ja kas äkki keegi etherit ka vajab. Kõik võitlussteenid oleksid ka hästi balansseeritud esitusega, kordamööda ning killing move'i puhul ütleks tegelane midagi eriti tobedat.

Vot see oleks cool.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 15:39    Teema: Vasta viitega

Kahju, et nendest levelitest seal tegelaste vahel täpsemalt juttu ei olnud. Nad oleksid võinud ütelda, mis nende level parajasti on, ja küsida üksteise käest, mis level kellelgi on. See oleks olnud armas DBZ/GT stiilis pingelangus muidu nii "tõsises" filmis. LaLaLaa

Edit: Näe, acousmatique jõudis juba põhimõtteliselt ette oma samasuunalise, ehkki põhjalikuma jutuga. Kiire mees.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:26    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga, veel kaugemale minnes, mõtle kui lahe oleks see, kui keset filmi ilmuksid tegelaste kohale näiteks nende HP ja MP ning iga ( arvestatava ) löögiga ka löögitugevust väljendavad numbrid. Ning keset võitlusi hakkavad tegelased ühtäkki aru pidama, et kellele potionit anda ja kas äkki keegi etherit ka vajab. Kõik võitlussteenid oleksid ka hästi balansseeritud esitusega, kordamööda ning killing move'i puhul ütleks tegelane midagi eriti tobedat.


hah. LaLaLaa
keegi võiks hakkama saad turnbased filmiga nt

aga ff-ist niipalju, et vaatsin ac-d suht kohe, kui see kättesaadavaks muutus. ja mina olen sellega ülimalt rahul. keegi mainis kusagil üleval pool selle filmi puhul sellist asja nagu cool factor ja see oli minu arvates selle filmi kohta äärmiset tabavalt öeldud.

ma ei ole ff-isid mänginud ja sw jättis ääretult külmaks, kuid heitke pilt ac tegelaste juustele ja nendele äärmiselt komplitseeritud võitlusstseenidele. ja küsige endalt, kas enamustelt äktsion filmidelt tasubki oodata keerukat stoorit ? sellessuhtes, et suhteliselt tobe oleks järgmise steven seagali filmi esilinastuselt tulles kiruda, et "oh jah .. minuni kahjuks see emotsionaalsus ei jõudnud" :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:34    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
ma ei ole ff-isid mänginud ja sw jättis ääretult külmaks, kuid heitke pilt ac tegelaste juustele ja nendele äärmiselt komplitseeritud võitlusstseenidele. ja küsige endalt, kas enamustelt äktsion filmidelt tasubki oodata keerukat stoorit ? sellessuhtes, et suhteliselt tobe oleks järgmise steven seagali filmi esilinastuselt tulles kiruda, et "oh jah .. minuni kahjuks see emotsionaalsus ei jõudnud" :P

Ma õudsalt tahaks sulle vastu vaielda action-filmide seisukohalt, aga ma peaksin enne FF:AC'd nägema... aga kogu mu ketas on Veronica Marsi täis !

Seega on see siin... placeholder !
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:35    Teema: Vasta viitega

Oletatavasti oli kõigi level 99.

Vabarnamees kirjutas:
Seda ma ju teengi, vt nt lõiku "minu kui vaataja nö südamesse".


See oli ainult kõnekäänd. Vabandust, ma olen liiga harjunud inglise keeles rääkima...kirjutama.

Vabarnamees kirjutas:
Asi pole mitte suuruses, vaid eksponeerimise viisis.


Filmis oli ta rõivastus samuti palju tagasihoidlikum.

ruri kirjutas:
jälle sa segad subjektiivset objektiivsega. hea asi on subjektiivne, aga kvaliteetne seda ei ole. kvaliteet on teatud standarditega paika pandud seega on ta täiesti üheselt mõistetav ning seal pole mingit "nii kuidas ise tahan" määratlemist.


Kuid igaühel on need standardid erinevad.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:50    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
jälle sa segad subjektiivset objektiivsega. hea asi on subjektiivne, aga kvaliteetne seda ei ole. kvaliteet on teatud standarditega paika pandud seega on ta täiesti üheselt mõistetav ning seal pole mingit "nii kuidas ise tahan" määratlemist.


Mis meil on nüüd filmide kvaliteedi määramiseks ka oma GOST olemas?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:51    Teema: Vasta viitega

Twilight kirjutas:
Kuid igaühel on need standardid erinevad.

kvaliteedi suhtes ei ole igaühel erinevaid standardeid, kvaliteet on ühene. ja kvaliteedist ei räägita "tunnete või (maitse)eelistuste valdkonnas" kuna sellistel asjadel pole standardeid. sina aga millegipärast teed seda...
hjarg kirjutas:
Mis meil on nüüd filmide kvaliteedi määramiseks ka oma GOST olemas?

kas sa küsid seda minu käest?!? kuskohas mina filmi kvaliteedist rääkisin?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:57    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
kvaliteedi suhtes ei ole igaühel erinevaid standardeid, kvaliteet on ühene. ja kvaliteedist ei räägita "tunnete või (maitse)eelistuste valdkonnas" kuna sellistel asjadel pole standardeid. sina aga millegipärast teed seda...


Kui kvaliteet on ainult üks tabel heast halvani, siis on seda täiesti võimatu aru saada või määratleda. Või kasutada.
Või suudad sa mulle anda näitest millegi puhtalt kvaliteedi järgi antud hinnangust? Ükskõik millele. See on võimatu, kõik lasevad oma eelistusel oma arusaamu "heast" filmist(või millestki muust) mõjutada.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 22:17    Teema: Vasta viitega

Twilight kirjutas:
Kui kvaliteet on ainult üks tabel heast halvani, siis on seda täiesti võimatu aru saada või määratleda. Või kasutada.

kvaliteet ei ole tabel heast halvani vaid mingi norm, standardid, mille järgi tehtud asja loetakse kvaliteetseks.
Tsiteerin::
Või suudad sa mulle anda näitest millegi puhtalt kvaliteedi järgi antud hinnangust? Ükskõik millele.

kvaliteetmaterial, kvaliteetselt tehtud kapp, tehnika, mida iganes. need asjad võivad sulle meeldida või mitte, aga sellest hoolimata on need asjad või materjalid kvaliteetsed, teatud normidele vastavad.

sellised asjad saavad olla kvaliteetsed, film seda olla ei saa. see oleks nagu kunsti hindamine tasemel kvaliteetne või mittekvaliteetne. see muusikapala on kvaliteetselt tehtud, see maal pole üldsegi kvaliteetne... kas sulle tundub siin midagi valesti olevat või mitte?

lisa:
kammerer kirjutas:
keegi võiks hakkama saad turnbased filmiga nt

kas see peaks olema selline kus film vahepeal "kinni kiilub" ning vaatamise jätkamiseks peab keegi füüsilist vaeva nägema?
Tsiteerin::
kuid heitke pilt ac tegelaste juustele ja nendele äärmiselt komplitseeritud võitlusstseenidele.

ma ei suuda tabada seost juuste ja võitlusstseenide vahel. st juuste vaatamisel suudan ainult nentida seda, et arvutiga tehtud ja nii enam-vähem korralikult.
Tsiteerin::
ja küsige endalt, kas enamustelt äktsion filmidelt tasubki oodata keerukat stoorit ?

nomaitea. äktsionfilmi (isegi kehva ja ilma storyta) puhul on tavaliselt peale vaatamist tunne, et vaatasin filmi, aga FF AC puhul oli peale vaatamist tunne, et peale võitluse seal midagi muud polnudki. ilus ja kohati isegi põnev vaadata, aga mulje jäi nagu oleks mingit demo või arvutimängu vahepala vaadanud mitte filmi. seega stoori küsimuse asemel ma parem mõtlen selle üle, et kas see oli ikka film või oli see mingi filler episood mänguhuviliste jaoks? või lõpuepisood mängule?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 17:52    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nomaitea. äktsionfilmi (isegi kehva ja ilma storyta) puhul on tavaliselt peale vaatamist tunne, et vaatasin filmi, aga FF AC puhul oli peale vaatamist tunne, et peale võitluse seal midagi muud polnudki. ilus ja kohati isegi põnev vaadata, aga mulje jäi nagu oleks mingit demo või arvutimängu vahepala vaadanud mitte filmi.


Kui positiivset otsida, siis vähemalt jäi AC siiski oma juurtele truuks, kas pole? :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: