OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ERITI SPETS MULTIKAS!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 11:11    Teema: Vasta viitega

No zork, sellele on ainult üks vastus: keskmiselt persetäis! LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 12:16    Teema: Vasta viitega

Kuulutan selle teema 100% gay´ks !!! Bunnysmile

Minu salajases superkangelase koopas helises hommikul punane telefon ja ehmunud hääl karjus torusse, et eesti animatsioonitulevikku alarkivi isikus kiusatakse. Gayd pidavat kurjalt karjuma kuna animeerituna noku näitamine neid hingepõhjani solvab aga kui suus lutsutada olevat hoopis teine magusam mekk. Ole siis tubli poiss alarkivi ja ära enam nokusi tee, kunagi valitsevad homod maailma ja siis makstakse sulle neid ärritanud rõveduste eest kätte. Ma ei saa alatiseks sind kaitsma jääda, hädasolijaid on teisigi.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 14:10    Teema: Vasta viitega

Trash, mis sa pröökad siin. Räägi parem, kas sa mängisid Ecco the Dolphin'i läbi Dreamcasti peal?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 14:33    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

Ehk siis, midagi pidi Venemaaga valesti olema ja sakslastega mitte nii valesti olema kui Suvorov väidab.


venemaaga oligi väga valesti. juhtkond koosnes idiootidest, kel polnud sõjakunstist aimugi ja kes seetõttu lasid oma teenelise sõjaväe lihtsalt maha tappa. :)

Suvorovi "Võtan oma sõnad tagasi" räägib sellest, konkreetsemalt muidugi härra zhukovi geeniusest pisut pikemalt :)

aga stiil on tal jah mahlakas, väga mõnus lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 14:41    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Räägi parem, kas sa mängisid Ecco the Dolphin'i läbi Dreamcasti peal?


??? Mhhh... nagu EI ! ???

Aga üle kahe kuu võtsin täna konsoolipuldi pihku. Hea seegi ! :)
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 20:34    Teema: Vasta viitega

*Death Glare at Trash* gr...
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 18:03    Teema: Vasta viitega

Pisut Häiriv aga toredad laulud... Nuudlid ja Hapupiim...... :P
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 18:46    Teema: Vasta viitega

rullnokuluses seda kena noormeest, kes selle loo autor on, süüdistada EI saa. tegu on tored vaimselt andeka ja vaikse poisiga, kes tõesti vahel veidi ropp on ja teinekord sisutuid rõvedusi valmistab - see ongi temajuures parim. totaalne ajuvabadus toodab inimeses, kes seda hinnata oskab, meeldiva värskenduse ja need rõvedused, suhtuge teie sellese nagu tahate, on teatud ringkondades parimateks huumorikillukesteks. autor on mu hea sõbra noorem vend, animatsioonist teab poiss palju ja oskab hästi joonistada, seda pole siin ehk näha, kuna tegu on kiire ja tähtsusetu jubinaga.
mis puutub sellesse, et osad siin NII snoobilikud, nii esteetid ja nii, vabandust et end avaldan, juhmid on et atud multikat sellena, mis ta on ei näe, ajab ausaltööldes mingidi eesti animatsiooni tlevikku kartma - äkki neist saavad autorid ja siis ei tahaks seda tulevikku nähagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 18:55    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et see kes alarkivi välja mõtles tegi selle selleks et siin oleks lõbusam.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 19:02    Teema: Vasta viitega

Minu meelest oli see väga andekas, äkki sa alarkivi, osutad veel sellistele tema töödele kui aega ja viitsimist leiad, tõeline vabameelne tegevus, mis näitab, et eetika ei kõlba kuhugi ning vabameelsus on tulevik.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 19:10    Teema: Vasta viitega

mu vanemad mõtlesid mu välja, et neil tegemist oleks. neid multiakid on veel umbes mitutuhat (liialdus muidugi) ja neid leidub teinekord netist ka. ma panen nad aga ise netti osad ja lingin. kui aega leian.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 20:44    Teema: Vasta viitega

osuta mõnele ja paljudele teistele tema töödele
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 21:28    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
rullnokuluses seda kena noormeest, kes selle loo autor on, süüdistada EI saa.

aaahh! rullnokuluses LaLaLaa
igaljuhul ära ärritu, ja loe tekstid rahulikult läbi enne kui vastama hakkad. mina tõin rullnokkluse teemasse ja seoses Random Heroga, mitte animatsiooni autoriga.
Tsiteerin::
totaalne ajuvabadus...

... ei pea tingimata olema võrdne rõvedusega.
Tsiteerin::
mis puutub sellesse, et osad siin NII snoobilikud, nii esteetid ja nii, vabandust et end avaldan, juhmid on

vabandust, et mina ka oma arvamust avaldan, aga enne teiste juhmuses süüdistamist arvesta ka sellega, et inimesi on erinevaid ning kõik ei jaga sinu maitset, ei saa asjadest sinu moodi aru ning nende jaoks võib animatsiooni sisu olla ka solvav. rõvetsemine võib ju popp olla, aga sellega elus eriti läbi ei löö.

Tsiteerin::
et atud multikat sellena, mis ta on ei näe,

millisena siin seda animatsiooni nähti/kirjeldati? rõvedana (mitme inimese poolt, k.a. sina), nõmeda ja mõttetu noorte huumorina (neiu Chiisani poolt), mittemeeldivana (vist kolme kasutaja poolt). positiivsed kommentaarid välja jättes, kas see multikas siis ei ole seda mis ma just ütlesin? millisena seda multikat PEAB nägema?

ajuvabaduse võid välja jätta, sest kui see kellelegi ei meeldi ning rõve on, siis näeb ta seda multikat ennem mittemeeldiva, rõveda ja mõttetuna kui ajuvabana.

Tsiteerin::
ajab ausaltööldes mingidi eesti animatsiooni tlevikku kartma - äkki neist saavad autorid ja siis ei tahaks seda tulevikku nähagi.

mis eesti animatsiooni tulevikku puutub, siis selle klipi põhjal mina küll ei tunneks muret autori kadumisest "eesti animatsioonist." või keegi oskab öelda, kas eesti animatsiooni tegijad (nagu näiteks Priit Pärn, Janno Põldma, jt) alustasid ka samasuguste rõvedustega? või kas nad kiidaksid seda multikat? kui ei, siis mina küll ei muretseks eesti animatsiooni tuleviku pärast kui keegi selle multika kritiseerijatest teeks nime eesti animatsioonis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2006 21:52    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
või keegi oskab öelda, kas eesti animatsiooni tegijad (nagu näiteks Priit Pärn, Janno Põldma, jt) alustasid ka samasuguste rõvedustega?


minu teada alustas priit pärn karikatuuridest ja trikitamisest viimses reliikvias ja mõlemad olid suhteliselt siivad.

aga selle multika kohta ütleks nii palju, et ma ei saa hästi aru millest selline kära. jumala mõttetu jura ju. mulle ei tulnud meelde, et ma seda asja varem näinud olin - tirisin just uuesti ja alles vaatamisel tuli meelde. et nagu ei midagi eriti śokeerivat või originaalset, sorri :P äkki olen rikutud. proovi veel, kes iganes see autor ei ole. kampai!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 10:47    Teema: Vasta viitega

seda peaks vaatlema asjana, mille taga ei olegi muud kui soov olla rõve. jah, on rõvedamaid asju - jah on haigemaid ja muidgui on teostuselt paremaid. siiski on ta omas elemendis väga tore. ja ma ei eeldagi, et se kõigile meeldiks, ma arvan, et se oleks nõme kui meeldiks kõigile aga ikkagi, ma ei oleks osanud oodata, et inimesed nii võimetud igas asjas midagi nägema on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 11:17    Teema: Vasta viitega

mina karastasin ennast sellega:
EI SOOVITA NÕRGANÄRVILISTELE:
http://www.b0g.org/wsnm/offensive/

Kui olin enamuse sellest ära vaadanud ei suutnud eesti poliitikagi enam kõhtu keerama panna.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 11:25    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
aga ikkagi, ma ei oleks osanud oodata, et inimesed nii võimetud igas asjas midagi nägema on.

kui võimalik, siis saaksid ehk selle lause kuidagi arusaadavamalt sõnastada.

aga muidu, mille üle sa praegu siin kaebad? asi on rõve ja sa hädaldad selle üle, et teiste arvates asi on rõve (ja mõttetu). või lihtsalt tunned ennast puudutatuna, et sulle meeldiv asi teistele ei meeldi ning selle kohta ... ... ehh, ma ei saa ju öelda, et halvasti öeldakse, kuna rõve pole halvasti ütlemine, vaid seda ta ju ongi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 11:40    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ja ma ei eeldagi, et se kõigile meeldiks, ma arvan, et se oleks nõme kui meeldiks kõigile aga ikkagi, ma ei oleks osanud oodata, et inimesed nii võimetud igas asjas midagi nägema on.


Sa ei oota, et meeldiks kõigile, aga samas oled pettunud, et kõik selle kohta midagi positiivset ei ütle. Jabur ei ole või?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 11:41    Teema: Vasta viitega

see võib ju rõve olla, kuid samamoodi võib mõne arust Mona Lisa kole olla. Stiilis a la: "sa oled jobu et sa sellise asja tegid, pane ennast põlema" kommentaarid pole aga kunagi teretulnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 12:05    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Stiilis a la: "sa oled jobu et sa sellise asja tegid, pane ennast põlema" kommentaarid pole aga kunagi teretulnud.

hmm, kas ma peaks teise käe, err, esimese käe appi võtma selliste kommentaaride kokkulugemiseks? pealegi, kui keegi on valmis tegema/kiitma rõvedusi ja teisi solvavaid asju, siis võiks ta ka ennast ette valmistada selleks, et tema kohta halvasti öeldakse. ja kui ta ei suuda seda seedida ning hakkab hädaldama, siis minu arust on see isik nõrk ja võiks pigem oma loomingu/sõnad peidus hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: