OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 10:05    Teema: Vasta viitega

Käisin eile Tallinnas * üle pika aja* ja nägin ühe päeva jooksul 14 jaapanlast o.o Tartus näen 1 jaapanlast 1 aastaaja jooksul .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 13:35    Teema: Vasta viitega

terraomegamon kirjutas:
Pidin täna Asashio sünnipäevale minema,kahjuks läks teisiti,ei leidnud kohta ülesse,eksisin ära,sattusin linnast välja,hakkasin koju tagasi liikuma,jõudsin Tammelinna,Tamme pst,l vaatasin,et keegi jälitab mind,püüdsin põgeneda,aga kui jõudsin Suur Kaar,ele,jõudsid nad mulle järgi ja lõpuks sain ühelt suvaliselt arvatavasti enda välimuse pärast peksa..pea valutab suht hetkel.


Seda kohta pole raske üles leida tegelt tuleb aint mööda Võru tänavat minna linnast välja ja kunagi paremat kätt tuleb Vahi tare.

Et midagi enda poolt lisada, kõndisin eile Vahi tarest kui 1,5 tundi, väga lihtne oli jõuda kesklinna, ainult otse minna LaLaLaa.

EDIT: 7,7 km üksi kõndida pole huvitav eriti kui ainsateks kaaslasteks on muusika ja mõningad tuuleiilid.


Viimati muutis seda skullkiller (Püh Okt 31, 2010 15:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 15:16    Teema: Vasta viitega

Ise nägin suvel tammelinnas grupp jaapanlasi. Ise arvan et nad olid kellelgil külas. Aga Tartu on ikkagi ilus linn ja rahulik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 16:22    Teema: Vasta viitega

Tallinnas on jah viimasel ajal palju jaapanlasi....
Iga kord kui linna lähen, näen mõnda LaLaLaa
Jaapani keelt kuuleb ka ikka poes vahest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 16:40    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Ise nägin suvel tammelinnas grupp jaapanlasi. Ise arvan et nad olid kellelgil külas. Aga Tartu on ikkagi ilus linn ja rahulik.


oooh LaLaLaa äkki läksid mu naabritele külla LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 20:11    Teema: Vasta viitega

terraomegamon kirjutas:
Pidin täna Asashio sünnipäevale minema,kahjuks läks teisiti,ei leidnud kohta ülesse,eksisin ära,sattusin linnast välja,hakkasin koju tagasi liikuma,jõudsin Tammelinna,Tamme pst,l vaatasin,et keegi jälitab mind,püüdsin põgeneda,aga kui jõudsin Suur Kaar,ele,jõudsid nad mulle järgi ja lõpuks sain ühelt suvaliselt arvatavasti enda välimuse pärast peksa..pea valutab suht hetkel.
Ouch, minu kaastunne. Muidu, Vahi Tare asuski umbes 100 meetrit linnast väljas - Võru tänavat pidi minnes paremat kätt viimane maja enne raudteeülesõitu. Ringtee peatusest umbes 5-10 mints jala.


skullkiller kirjutas:
EDIT: 7,7 km üksi kõndida pole huvitav eriti kui ainsateks kaaslasteks on muusika ja mõningad tuuleiilid.
Olen sealt natukene kaugemalt, Ülenurmelt jala koju tulnud (ja enne seda jala sinna läinud) paksu lumega talvel ja minu meelest on just mõnus. Aega mõtsiklemiseks ja aja maha võtmiseks.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 21:15    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
EDIT: 7,7 km üksi kõndida pole huvitav eriti kui ainsateks kaaslasteks on muusika ja mõningad tuuleiilid.


Just suppper mõnus on jalutada muusika saatel, täiesti üksinda. Ise mõnikord lähen õhtul vanalinna jalutama, kui tuju tuleb :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 21:18    Teema: Vasta viitega

Karoliine kirjutas:
skullkiller kirjutas:
EDIT: 7,7 km üksi kõndida pole huvitav eriti kui ainsateks kaaslasteks on muusika ja mõningad tuuleiilid.


Just suppper mõnus on jalutada muusika saatel, täiesti üksinda. Ise mõnikord lähen õhtul vanalinna jalutama, kui tuju tuleb :)

Nõustun, üksi muusika saatel kõndimine on super. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 31, 2010 22:04    Teema: Vasta viitega

terraomegamon kirjutas:
Pidin täna Asashio sünnipäevale minema,kahjuks läks teisiti,ei leidnud kohta ülesse,eksisin ära,sattusin linnast välja,hakkasin koju tagasi liikuma,jõudsin Tammelinna,Tamme pst,l vaatasin,et keegi jälitab mind,püüdsin põgeneda,aga kui jõudsin Suur Kaar,ele,jõudsid nad mulle järgi ja lõpuks sain ühelt suvaliselt arvatavasti enda välimuse pärast peksa..pea valutab suht hetkel.

Oi... see küll nüüd läks kehvasti :/ Loodan, et mitte väga hullult.

Aga jah, mis puudutab Vahitare asukohta, siis nagu Hypno ütles, asus see linnapiirist natukene eemal. Tegu punase majaga, mille silt ka pimedas valgustatud. Järgmine kord helista julgelt, kui mure. Mu number sai ka antud :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2010 13:33    Teema: Vasta viitega

Keemias. Võtame uut osa, aga kuna suutsime õpetaja välja vihastada sellega, et ei tõusnud kohe püsti, kui kell helises, pidime seisma 5 minutt ja nüüd iseseisev töö uue teema "arvuta molekulide arv" ja "mitu hapniku aatomit on..." peale. Mina, kes keemiat üldse ei jaga, otsustasin, et istun hoopis ipodiga netis ja küsin pärast kellegilt targalt, kuidas asjad käivad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Nov 01, 2010 23:05    Teema: Vasta viitega

Esimene NaNoWriMo Eesti hullude koosistumine Ruunipizzas. Sai naerda, plote lahata, kirjutamisest viilida ja süüa-juua. Pitsade põhjad endiselt õhukesed. Märge iseendale: ära iial telli pitsat number 6, see sibul oli ilge.
Nüüdseks on kirjas 3,138 sõna, homsest normist on puudu 196, aga lasen üle veidi.
Mis põnevat juhtus? NANOWRIMO JUHTUS! : D
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 01:03    Teema: Vasta viitega

teshrin kirjutas:
Esimene NaNoWriMo Eesti hullude koosistumine Ruunipizzas. Sai naerda, plote lahata, kirjutamisest viilida ja süüa-juua. Pitsade põhjad endiselt õhukesed. Märge iseendale: ära iial telli pitsat number 6, see sibul oli ilge.
Nüüdseks on kirjas 3,138 sõna, homsest normist on puudu 196, aga lasen üle veidi.
Mis põnevat juhtus? NANOWRIMO JUHTUS! : D



Tuleb üks hirmus November :)

Hetkeks 1296 sõna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 02:02    Teema: Vasta viitega

Karoliine kirjutas:
Keemias. Võtame uut osa, aga kuna suutsime õpetaja välja vihastada sellega, et ei tõusnud kohe püsti, kui kell helises, pidime seisma 5 minutt ja nüüd iseseisev töö uue teema "arvuta molekulide arv" ja "mitu hapniku aatomit on..." peale. Mina, kes keemiat üldse ei jaga, otsustasin, et istun hoopis ipodiga netis ja küsin pärast kellegilt targalt, kuidas asjad käivad...


Esimese poole peale tekitas minus hämmingut, samas arvan, et tõde on siinkohal enda kasuks moonutatud aga viimase osa peale oleks soovinud palju halba.

Ehk eneseõigustused on alati naljakad.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 07:59    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Karoliine kirjutas:
Keemias. Võtame uut osa, aga kuna suutsime õpetaja välja vihastada sellega, et ei tõusnud kohe püsti, kui kell helises, pidime seisma 5 minutt ja nüüd iseseisev töö uue teema "arvuta molekulide arv" ja "mitu hapniku aatomit on..." peale. Mina, kes keemiat üldse ei jaga, otsustasin, et istun hoopis ipodiga netis ja küsin pärast kellegilt targalt, kuidas asjad käivad...


Esimese poole peale tekitas minus hämmingut, samas arvan, et tõde on siinkohal enda kasuks moonutatud aga viimase osa peale oleks soovinud palju halba.

Ehk eneseõigustused on alati naljakad.


Kui tegemist on õpetajaga, kes ka mulle kunagi andis, siis ma arvan, et tõde pole kellegi kasuks moonutatud. Ka õpetajad on inimesed, seega ei ole garanteeritud, et neil kupli all alati kõik päris korras on.

Teemasse: jäin eile õhtul kolm korda bussist maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 12:06    Teema: Vasta viitega

Kui eelmises keemia laboris läks kogemata katki kolm katseklaasi, siis tänases laboris tegime neid hulgaliselt katki ja seekord juba meelega... õigemini haamriga. LaLaLaa See oli iseenesest juba päris põnev, kui kamp tundegeid laboris tõmbekapi juures järjekorras seisis ja kordamööda katseklaasidele haamriga virutasid. LaLaLaa Eesmärgiks oli katseklaasi põhja tekkinud raua ja väävli ühendi kristalli kättesaamine.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 13:29    Teema: Vasta viitega

IceWolf kirjutas:
Kui eelmises keemia laboris läks kogemata katki kolm katseklaasi, siis tänases laboris tegime neid hulgaliselt katki ja seekord juba meelega... õigemini haamriga. LaLaLaa See oli iseenesest juba päris põnev, kui kamp tundegeid laboris tõmbekapi juures järjekorras seisis ja kordamööda katseklaasidele haamriga virutasid. LaLaLaa Eesmärgiks oli katseklaasi põhja tekkinud raua ja väävli ühendi kristalli kättesaamine.


Oleme ka seda teinud.

Kursaõega suutsime iga praks teha midagi katki, põlema panna või plahvatama panna. Viimane praktikum, kus püüdsime hoolikad olla, suutsin katse käigus oma katseklaasi nii plahvatama panna, et juuksed läksid põlema.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 17:17    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Esimese poole peale tekitas minus hämmingut, samas arvan, et tõde on siinkohal enda kasuks moonutatud aga viimase osa peale oleks soovinud palju halba.

Ehk eneseõigustused on alati naljakad.


Siin pole midagi moonutatud.
Jajahh tegemist sama õpetajaga, kes Võhikulegi keemiat andis.
Meie keemia õpetaja ongi selline. Kui midagi valesti teed, pannaks nurka, seisma oma kohale, mõnitatakse kahh:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 19:38    Teema: Vasta viitega

Terve päev olen suhteliselt väsinud olekuga olnud. Sõitsin tagasi kunstiringist trolliga koos ühe teise tüdrukuga sealt ringist. Midagi terve tee seal räägime, mina eriti väsinud (natuke nagu joobes) häälega. Siis tuli minu peatus, hakkasin ukse poolt liikuma, kui troll järsult peatus, ma kukkusin tahapoole veidi ja haarasin kiirelt torust. Selle teo käigus suutsin kellegile vastu põlve panna jalaga. Hakkasin naerma, kuna väsinud olin ja see mulle nii omane. Igaljuhul see inimene kellele ma kergelt vastu põlve panin tema ees hakkasin vabandama ja küsima, ega ta heledad püksid kusagilt mustaks saanud ja seda nii naervas olekus ja see inimene samamoodi naerdes vastas, et pole midagi jne... Anyway ja samal ajal teised inimesed trollis vaatasid seda kõike kahtlase pilguga, peale ringi kaaslase kes naeris ka selle kõige üle. Trollist väljudes, see inimene veel lisas "Vaata, et sa siis ümber ei kuku rohkem." Vist jätsin väga väsinud või joobes mulje XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 21:27    Teema: Vasta viitega

Eksisin täna udu sisse ära.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Nov 02, 2010 22:29    Teema: Vasta viitega

Olen jõudnud 150-st CDR-ist ära kõrvetada 35. Vaikselt, plaat sisse, suriseb ja välja, kiiruseks 10x.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: