OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2008, 25. oktoober Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 16:42    Teema: Vasta viitega

Misa kirjutas:
Karstike kirjutas:
inz002 kirjutas:
Misa kirjutas:
inz002 kirjutas:
T_T Aww. Pole aus ma tahtsin sind kallistada....
Misa-chan Kallis Kallis



:) aitäh
No, kuna sa Tartus, elad siis saab alati ka hiljem seda kallit edastada Happybunny
Või siis ma võin edukalt koduvisiidi teha tänase päeva jooksul.


tee jah! tee jah! ja tee pilti siis ka! Kallis Kallis



ei tee :O

Ole rõõmus, sa saad RAEP'i see on ju tore, ja seda peab kõigiga jagama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 19:49    Teema: Vasta viitega

Uhoh... Rahvast oli nagu üle poole rohkem O_O Kirja sai 135 inimest. Kuid ilmselt oli veel + klubiliikmed. Meil oli KITSAS. Nüüd lõpetamine. Uhh koristama
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 19:55    Teema: Vasta viitega

kuidas pidu oli kaa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 20:11    Teema: Vasta viitega

Kas mingid pildid ka sellest eksisteerivad?
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 20:11    Teema: Vasta viitega

Väga tore oli! :)

Millal järgmine animatsuri on? 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 20:33    Teema: Vasta viitega

Minu arust väga õnnestunud üritus oli.Sushit oleks võinud rohkem olla,sest ma ei saanud ühtegi T_T .Üllatas cosplayde arvukus,sest ma mõtlesin,et heal juhul tulevad 1-2 inimest cosplaydes .Au ja kiitus korraldajatele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 21:17    Teema: Vasta viitega

Üritusel tõesti polnud midagi viga, kuid inimesi oli tõepoolest PALJU, küllap mängis oma osa ka suhteliselt ulatuslik reklaamimine. :) Ei saanud küll lahkumisel sellele küsitlusele vastata, kuigi inz mul sellega bussijaamani järel jooksis, mille peale talle need suuliselt ära vastasin ja ta lubas asjad kirja panna tagasi jõudes. Kas see ka meeles oli, ei tea. :P
Suured tänud sulle, et viitsisid mind ära saata, tänu sulle oli natuke huvitavam koju minna. :)

Ise võtsin klassiõega osa viktoriinist, sest genky sõna otseses mõttes pistis meile pliiatsi ja paberi pihku. Stepmania võidu puhul õnnitlused Muusikule. Happybunny Väga tore oli näha ka tuttavaid nägusid animeöödelt ja tuttavaid emangakaid, kellelt nii mõneltki kalli sai :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Laup Okt 25, 2008 22:30    Teema: Vasta viitega

Tundus tore olevat. Kahjuks sain ainult paar tundi olla... veidikene Gainaxi lugu kuulata ja veidikene väitlust kuulata. Joonistuste võidutöö oli ka suurepärane... kesiganes sa poleks, kes sa selle tegid, aplaus! Sain ka oma esimese manga Yoshy ja manga-müüja-neiu abiga soetatud. Jee.. nüüd on Death Note'i esimest osa kah vaja veel, siis saab lugema hakata (ostsin teise osa, sest esimest polnud enam). Ainuke miinus on asja juures liiga palju bussisõitu ühe päeva jooksul. Aga see on ka pigem mu enda viga.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 05:07    Teema: Vasta viitega

Nii, jõudsin kell kuus koju. Ja ennäe imet! Kell on viis!! Vinge päev.

Animatsuri oli väga äge! Kõik oli parem kui ma oodanud olin. Mitte et ma suurt midagi oodanud oleks. Aga misiganes. Sato-chan'il oli supermõnus lauluhääl!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 09:10    Teema: Vasta viitega

Väga mõnus üritus oli, ootan juba pikisilmi järgmist :) Suur aitäh korraldajatele!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 10:10    Teema: Vasta viitega

uupps kirjutas:
:) Ei saanud küll lahkumisel sellele küsitlusele vastata, kuigi inz mul sellega bussijaamani järel jooksis, mille peale talle need suuliselt ära vastasin ja ta lubas asjad kirja panna tagasi jõudes. Kas see ka meeles oli, ei tea. :P
Suured tänud sulle, et viitsisid mind ära saata, tänu sulle oli natuke huvitavam koju minna. :)
See jäigi mulle pluusi rinnatasku ja ega sa midagi üliinformatiivset ei vastandki. Aitähh sullegi, et sa nii tore olid.
Igastahes, ma arvan, et kõige toredam asi selle ürituse juures olid inimesed. There were real people! Tõesti ma ei kujuta ette, kuidas nii palju toredaid inimesi ühte ruumi lihtsalt kogunes selle fakti pärast, et neile meeldib jaapani animatsiooni vaadata.
Juhul kui keegi ei saanud aru siis mina olin see kiisukõrvadega tarkpea kes kallistas inimesi ja korraldas karaoket. LaLaLaa Samas jäi ka palju inimesi keda oleks võinud kallistada veel Happybunny
Tänan muidugi kõiki külastajaid!



Ah jaa. Those people from Latwia and Club EVA, You had amazing cosplayers!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 10:49    Teema: Vasta viitega

Jeps, pidu oli väga hea ja silma jäi kah palju cosplayereid ja lihtsalt lahedaid inimesi. Tahaks pilte kah!

Kahjuks ei saanud ma osa võtta söömis võistlusest *boo*. Ning ajakava oli natuke halvasti plaanitud, mille pärast jäi ka ära Lucky Star dance? Ning karaoket oleks võinud veel teha!!

Kes oli see cross-cosplayer? Ja mis chari ta tegi?

Aga muidu meeldis hästi palju! (L)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 10:57    Teema: Vasta viitega

Väga lahe oli. Poleks arvanudki, et sinna nii palju inimesi tuleb. O: Cosplayerid olid ka lahedad. Hikaru x Kaoru ftw.

Ma sain viktoriinis kolmanda koha ja võitsin mingi Bleachi tegelase mobiiliripatsi. Whee~ (note to self: hakka Bleachi vaatama).

Ootan juba järgmist sellist üritust. Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 11:19    Teema: Vasta viitega

Mega vahva üritus oli, kui kohale jõudsin oli esimene asi kohe "wow", ikka tõiselt tore on näha, et inimesed kaasa elasid. Ja nagu näha oli, elas mõni oma rolli isegi väga sisse :P
Lisaks poleks arvanud, et toit mingi 10 minutiga ära läheb, järgmine kord püüan rohkem teha. Või siis tegemine mitme inimese/ seltkonna vahele ära jagada. Märkima peaks, et järgminekord võiks isegi nuudleid mingi sümboolse hinna eest müüki panna, näljaseid paistis seal päris palju olevat LaLaLaa
Mangalett oli ka üsna kirev, kuigi nagu ma aru sain, oli algse tormijooksu tagajärjel algselt olemasolevast ~145 mangast vaid umbes pool alles jäänud. Ja miks kellegile Fruits Basket ei meeldinud? Kas mass hirmutas Happybunny
Programmiga seoses, eks ta veidi jama oli, et mõni asi vahele jäi. Aga nagu ma kõrvalt vaatasin oli joonistajatel ka ilma joonistuskursuseta vahva ja mõne pliiatsist valmisid ikka väga väga kenda pildid. Oleks tahtnud mõnda endale küsida, aga ma nii arg. Ja tants poleks sinna ruumi, selle massi juures eriti kuidai tahtnud ära mahtuda. Veidi piinlik küll nüüd nende ees, kes nädalaid kodus harjutanud olid, aga ma loodan, et pikka viha ei pea keegi.

Lisaks suured suured tänud meeskonnale, kes siiski on väga eduka animefestiga hakkama saanud Happybunny Ma loodan, et te kasutate täna võidetud lisatundi hästi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 11:37    Teema: Vasta viitega

Oeh... kodus magatud ja puhatud. Hääle olen isegi tagasi saanud, aga kurk on valus ning mõnus köha on. Järgmine kord peab ikka korraliku võimenduse ja mikri muretsema LaLaLaa

Seekord oli küll meil eelis, et saime eelneval päeval ruumi kõik paika, kuid ikka jäid asjad viimasele minutile. Ja siis... natuke enne avamust vaatasin aknast välja... rahvast oli juba hästi palju. Ja tuli järjest juurde ja juurde. Esimese poole tunniga saime juba ~100 inimest! Kahjuks mõjus kitsikus ning poole päeva pealt olid umbes pooled algselt tulnud läinud. Aga kokku saime vihikusse kirja 135 nime + meie klubi liikmed + mõned, kes said tasuta. Niiet oma 150 inimest tuli ära!

Kui nüüd üritusest endast rääkida, siis kahjuks pean tõdema, et ajakava läks ikka väga metsa. Seetõttu jäi ära ka Lucky Star tants, mille puhul kõige rohkem oli kahju vaadata zorki pisipõnni, kes oli tantsima tahtnud tulla. Suured vabandused ka kõikidele teistele, kes olid selle pärast palju harjutanud. Järgmisel korral seda enam ei juhtu. Siis saab olema üritus kahepäevane, et kõik ikka ära mahuks.

Mis puudutab toitu, siis seda sai tõesti tehtud poole väiksema külastajatearvu eeldades. Nüüd teame, et peame järgmine kord kuhjaga tegema.

Aga tõesti... külastajate arv oli meile kõigile väga suureks üllatuseks ning ei osanud seda oodatagi. Seepärast jäi mõningaid asju liiga väheks... eelkõige ruumi :P

Ja nagu xin ütles: "Next time will be bigger, better and funkier."

Aitäh kõigile, kes tulid Happybunny


NB! Läti cosplayerid olid mõnusad! Järgmine kord muretseme neile püsiva tõlgi, kes nendega kaasas hängib. Ahti?
Kendo oli ka väga lahe, kuigi mina esimest korda päeva jooksul selle ajal hoopis natuke eemal istusin ja oma selga ja jalgu puhkasin.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 12:21    Teema: Vasta viitega

kuna uus tuleb T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 12:25    Teema: Vasta viitega

Umbes aasta pärast.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 12:47    Teema: Vasta viitega

Tegemist oli tõesti suure õnnestmisega.
Isegi kui veits kitsas oli, tegi selline rahvamass asja väga elavaks. Cosplayerid olid ka viimase peal ^_^

Kahju tõesti, et Lucky Star Dance ära jäi aga õnneks selle pärast mingit mässu ei tulnud, nii et pole hullu.Happybunny

Tõesti üllatas, et inimesi ka Lätist kohale tuli xD

Sain oma karaoke skillze ka demonstreerida, kuigi mikrofon mingi pool laulu üldse ei töötanudki *lol* ahh, mõnus. LaLaLaa
Viktoriinis võidetud figure'i tõttu pean vist nüüd Gundam Seed'i ka vaatama hakkama :)
Ja Pocky on nii nämm-nämm LaLaLaa

Aga loodan varsti pilte festivalist ka näha~ :3
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 13:30    Teema: Vasta viitega

hothothot latvian cosplay:

http://foto.inbox.lv/mii-sama/Animacuri-08

Pidu oli good times. Mingisugune melu alati käis ja kõik olid alati heas tujus, tundus mulle. Sai jälle palju vanu sõpru nähtud, ühe uue inimesega tutvutud ning Sato-chan'ile küünarnukk pähe pandud. Oma GBA koos Riviera ja Survival Kids'iga sain ka tagasi, wahoo.

Veidi rohkem oleks tahtnud inimestega suhelda vist. Eriti nendega, keda foorumist tean, aga päriselus kohtunud pole. Kas cenorig oli peol? Dejiko-nyo!? Jne.

Erilised tänuavaldused kaasväitlejatele Olari, Olger ja Andres, kelle viimase minuti ettevalmistused mul enda mõtteid koguda aitasid ja otsustaval hetkel mul paar sõna suust lasid välja tulla. Thankssss.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2008 14:53    Teema: Vasta viitega

Hmmm. Kõige täpsem oleks vist öelda, et ma ei kahetse, et seal käisin. Aga ma ei ole tegelikult selliste sündmuste jaoks küllalt sotsiaalne. Ja ainsa inimesega, keda ma seal tundsin, polnud ma eelnevalt üle kahe sõna vahetanud. (Muidu oleks viktoriinis õnne proovinud.)

Isiklikult nautisin kõige rohkem ettekandeid ja väitlust. Ja cosplay kvaliteet oli meeldiv üllatus. EVA Lust oli väga muljetavaldav... :)
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: