OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Algajale
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Mysticel kirjutas:
Mina tahaksin soovitada "Full Metal Alchemist"-i.
Seal küll psühholoogiat pole, aga actionit on ja sisu on ka huvitav.


Ma leidsin, et sellel film kah olemas, et kas ennem seriaali kallale asumist tuleks film ära vaadata?
Aga muidu võite veel soovitusi jagada : )
Minupoolsed tänud kah abistajatele.

NB! Ka teised inimesed võiksid seda teemat kasutada, et endale sobivamat animet algatuseks (vms.) leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Apr 23, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

FMA filmi tegevus toimub peale seriaali, seega vaata enne seriaali.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 14:14    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
FMA filmi tegevus toimub peale seriaali, seega vaata enne seriaali.

Fuhh, teine lausepool on liiga kahetimõistetav. :( seriaal, siis film

FMA seriaal läks mingil hetkel teise suunda kui manga (jõudis järele vast), sellest on kahju, sest manga story-line oli minu arust veidi parem anime omast. Samas, ma jätsin manga ka 60. ch. peal pooleli...

Ah, aitab lobast. :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:43    Teema: Vasta viitega

Mysticel kirjutas:
Mina tahaksin soovitada "Full Metal Alchemist"-i.
Seal küll psühholoogiat pole, aga actionit on ja sisu on ka huvitav.


psühholoogiat pole?
mu meelest küll on ???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 17:44    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Ryu kirjutas:
nii siis mida soovitaks...nuh One Piece...seal on vöitlust, seal on psühholoogiat, seal on nalja LaLaLaa

...ja tohutus koguses mõttetut pläma. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:19    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Ryu kirjutas:
nii siis mida soovitaks...nuh One Piece...seal on vöitlust, seal on psühholoogiat, seal on nalja LaLaLaa

...ja tohutus koguses mõttetut pläma. :(


On see nüüd sarkasm või ... ?

Sai siis vaadatud "Hellsing"-i 13 osa ära ja "Appleseed" (2004). No voomane oli visuaalide poolest võimas, sisu oli aga mitte-midagi ütlev . (Muidu keegi teab soovitada muid heade visuaalidega anime filme, sisu võiks kah olla :) ? )
No ja "Hellsing" meeldis mulle väga. Sünge, verine ja stiilne... Ütleb kõik mis vaja, mulle meeldis. Aga paar küsimust jäi, nimelt, kes siis oli nende rünnakute taga? Kes oli see reetur ümarlauas ? Miks oli sellel 'mastermindil' tarvis hävitada inglismaa/maailm, või oli see lihtsalt viimase vampiiri enda soov (kuigi nad allusid ju täielikult oma masterile.)
Btw mis tähendab 'OVA' ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:41    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

-=Px=- kirjutas:
No ja "Hellsing" meeldis mulle väga. Sünge, verine ja stiilne... Ütleb kõik mis vaja, mulle meeldis. Aga paar küsimust jäi, nimelt, kes siis oli nende rünnakute taga? Kes oli see reetur ümarlauas ? Miks oli sellel 'mastermindil' tarvis hävitada inglismaa/maailm, või oli see lihtsalt viimase vampiiri enda soov (kuigi nad allusid ju täielikult oma masterile.)
Btw mis tähendab 'OVA' ?

Sari ei peagi vastama eriti millelegi, aga OVA, mis küll erineb sarjast, juba vastab. OVA tähendab original video animation'it ja see on otse manga põhjal tehtud. Hellsingi 3. OVA tuli välja neljandal aprillil ja järgmist tuleb veel pikalt oodata, nii et kui need küsimused sulle kuidagi rahu ei anna, siis võid ka mangat lugeda.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:45    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Ryu kirjutas:
nii siis mida soovitaks...nuh One Piece...seal on vöitlust, seal on psühholoogiat, seal on nalja LaLaLaa

...ja tohutus koguses mõttetut pläma. :(


vaata on olemas asi nagu kerimisnupp :P
OVA=http://en.wikipedia.org/wiki/OVA
kui midagi töist vaadata tahad siis vaata Kenshini...ise tead kas sarja v OVA- sid wink mulle meeldivad möladat tohutult
aga Vaimudest viidud (sorri inglis keelset nime ei mäleta) ja siis Printsess Mononoke (Mononkoe Hime- Baka's ülevaadetes oli ka olemas..kui ma öieti mäletan )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:50    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Ryu kirjutas:
nii siis mida soovitaks...nuh One Piece...seal on vöitlust, seal on psühholoogiat, seal on nalja LaLaLaa

...ja tohutus koguses mõttetut pläma. :(

ma ütles selle kohta, et maitse asi...
mulle isiklikult meeldib One Piece'i vaadata just selle mõnusa huumori pärast, a mingit mõttetut pläma ma küll tähele pole pannud ???

mida sa selle all üldse mõtlesid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:52    Teema: Vasta viitega

Pole One Piece'i näind, kuid pakun, et see mõnushuumor koosnebki suuresti mõtetust plämast (?) Mõtetu pläma ftw!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:55    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Pole One Piece'i näind, kuid pakun, et see mõnushuumor koosnebki suuresti mõtetust plämast (?) Mõtetu pläma ftw!

hmm, vägagi võimalik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 18:58    Teema: Vasta viitega

Mina olen One Piece'st kolme osa näinud ja huumorit eriti pole näinud. Mõtetut pläma on küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:23    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Ei mingit sarkasmi. Samas ei eita, et One Piece on suht okey ajaviide, kuid selle osad on liigselt venitatud, nõnda, et võitlused, millega võiks saada ühele poole ntx 1-3 osaga, võtavad 5-10 osa aega. Eks samas saab ka tegijatest aru - mida rohkem venitamist, seda rohkem osi ja seda rohkem pappi voolab. Umbes nagu mehhiko seebid.
Ning lisaks venitatud võitlustele, hüüavad karakterid pidevalt miskit "tarka" üksteisele fightide keskel, imestavad, kui tugevad kõik ikka on jne. Asi muutub kiiresti üksluiseks, kuid noh - nõnda pikkade sarjade juures muutuvad karakterid aga paratamatult südamelähedaseks, nii et on siiski miski, mis edasi vaatama tirib.
Kerimisnuppu aga ei salli, kuna ei taha sarjas, mida jälgin, millestki ilma jääda, isegi kui mõni koht surmigav on. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 19:34    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
Samas ei eita, et One Piece on suht okey ajaviide, kuid selle osad on liigselt venitatud, nõnda, et võitlused, millega võiks saada ühele poole ntx 1-3 osaga, võtavad 5-10 osa aega. Eks samas saab ka tegijatest aru - mida rohkem venitamist, seda rohkem osi ja seda rohkem pappi voolab. Umbes nagu mehhiko seebid.

see venitamine on jah tüütu, eriti nüüd Enies Lobby arcis, aga see on nähtavasti põhjustatud sellest, et anime astub vaikselt manga kandadele st. hakkab talle looga järele jõudma ja siis venitatakse animet igal võimalusel, topitakse mingeid asjassepuutumatuid fillereid vahele ja muud sellist...aga tegelased on tõesti südamelähedaseks muutunud :)

raidomees kirjutas:
Mina olen One Piece'st kolme osa näinud ja huumorit eriti pole näinud. Mõtetut pläma on küll.

vaata rohkem, algus ongi selline, pikapeale läheb palju paremaks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 14:58    Teema: Vasta viitega

ei One Piece on hea :)
vaadake kindlasti...
jep pärast poole kui pande koos on siis on lahedam :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 17:08    Teema: Vasta viitega

Kas hästi joonistatud a kakluseid täis megahead animet, Shinichiro Watanabe: Samurai Champloo ja Cowboy Bebop.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 25, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Aga üks visuaalselt ilus anime on ergo proxy, endal on poole peale jäänud, seal on psühholoogilist ka kõvasti^^, võitlus steene on vähem :I
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 07:02    Teema: Re: Algajale Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:

Kerimisnuppu aga ei salli, kuna ei taha sarjas, mida jälgin, millestki ilma jääda, isegi kui mõni koht surmigav on. :P


no ma vahel lausa armastan seda :)
sesuhtes et ma olen piisavalt animesid vaadanud et juba osa alguses etteaimata mis osas juhtub wink( one piece koha pealt just )
et siis vahel ommikul enne kooli on kiire ja siis ei jõua lihtsalt tervet osa vaadata...siis ongi nii et vaatan kiirendusega v jätan osad kohad vahele...
siia maani pole ma küll millestgi ilma jäänud wink

aga see on vist rohkem maitse asi nagu öeldakse LaLaLaa


ps...Cowboy Bebop(Kaupoi Bipappu vms :LOL:) on 29.04 kell 10:00 TV3- s
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 20:41    Teema: Vasta viitega

OT: Mitteametlikult
Keegi häid torrenti site oskab soovitada, kust animet saaks. Näiteks torrentleech on ülimalt hea, hästi kiiresti saab kõik kätte st. seederite ja downloaderite suhe on alati esimeste kasuks. Tradeda oleks mul Deamanoidi kutset. Võin soovitada ka häid kohti netist, kust saab animet vaadata (mitte youtube).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 20:47    Teema: Vasta viitega

-=Px=- kirjutas:
OT: Mitteametlikult
Võin soovitada ka häid kohti netist, kust saab animet vaadata (mitte youtube).


mhhh miks sa neid siis kohe kirja ei pannud ? ???
LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: