OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

:(
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 16:40    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
oleneb muidugi animest, aga tavaliselt kipub kõigepealt tegelaste välimus pilku tõmbama
aga need tegelased on ju lamedakõhulised ja alaealised tüdrukud enamasti
ruri kirjutas:
mida siia sihtrühm puutub? kas ma ei või vaadata animet mis mulle meeldib sihtrühmale tähelepanu pööramata? ja mis tunne on "loli"?
Loli(con) on lolita kompleksi lühendvorm ja see sai mul natuke valesti esitatud, nii et ehk siis parem oleks küsida "natuke pedo".

On ette teada missugused (noored jne) on tegelased ning see on peamiseks põhjuseks miks vaadatakse seda antud animet. Ja väikesed tüdrukud vaatavad neid sest nad saavad nendega samastuda. Aga täisealised mehed vaatavad sest ??? <- seda ma teada tahangi (samastuvad ka tegelastega? Happybunny )
ruri kirjutas:
minu arust on seda igalpool mujal palju rohkem kui mahou shoujo ¾anris.
kus rohkem pedodele meelepäraseid tegelasi on kui ¾anris, kus ~50% tegelastest on alaealised tüdrukud?
ruri kirjutas:
misasi on uus? mahou shoujo ¾anr? minu arust küll see uus pole.
Algselt ma mõtlesin ainult seda Pretty Cure'i. Aga samas, palju nõukogude ajal levis Eestis animet? Ma olen tegelt isegi kuulnud kuidas kinos näidati vahest mõnda animet aga need olid ikka harvad juhused (or not?). Kui ei saanud enne tutvuda nendega eriti, siis kust see nostalgia tulla saab? Ma arvan et ~20 aasta pärast on anime vaatajaskond veel mitmekordistunud (uued vaatajad + nostalgilised vanad + nende lapsed). Põhjus miks Jaapanis manga nii populaarne on ju eelkõige selles, et preagused täiskasvanud kasvasid üles koos sellega.

Ja siis see ka et sellele ¾anrile andis selle näo, mille järgi me seda tänapäeval tunneme, ja tegi kuulsaks ülemaailmselt eelkõige Sailor Moon (1992+)
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 17:27    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Aga täisealised mehed vaatavad sest ???

Moé, moé, moé.

Kuid kui soovid, siis sa võid ka selle vaatenurga omaks võtta.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 17:49    Teema: Vasta viitega

siin teemas ei saa teha off-topicut, sest siin puudub on-topicu tegemise võimalus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 13:24    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
aga need tegelased on ju lamedakõhulised ja alaealised tüdrukud enamasti

selliseid tegelasi on siiski normaalsem vaadata kui alaealisi ja suurerinnalisi tüdrukuid kes igalpool mujal animetes on.
Tsiteerin::
Loli(con) on lolita kompleksi lühendvorm ja see sai mul natuke valesti esitatud, nii et ehk siis parem oleks küsida "natuke pedo".

ei tule sellist tunnet. tuleb umbes selline tunne, et oh kui armas ja oh kui kena, st nagu mõned inimesed kassipoja või beebi juurde sattudes tunnevad ja osad seda ka häälekält väljendavad. ja tuleb kindlasti selline tunne mis tuleb igaühel kui ta vaatab midagi mis talle meeldib.
Tsiteerin::
kus rohkem pedodele meelepäraseid tegelasi on kui ¾anris, kus ~50% tegelastest on alaealised tüdrukud?

koolianimetes.
Tsiteerin::
Aga täisealised mehed vaatavad sest ??? <- seda ma teada tahangi (samastuvad ka tegelastega? Happybunny )

fushi võttis asja ilusti kolme sõnaga kokku :) ja ega muud polegi lisada.
Tsiteerin::
Kui ei saanud enne tutvuda nendega eriti, siis kust see nostalgia tulla saab?

nojah, samas nostalgia pärast mingit ¾anri küll ei vaata, st uusi asju samast ¾anrist.
Tsiteerin::
Ja siis see ka et sellele ¾anrile andis selle näo, mille järgi me seda tänapäeval tunneme, ja tegi kuulsaks ülemaailmselt eelkõige Sailor Moon (1992+)

mille järgi jaapanist väljaspool animega vähekokkupuutuv selstkond seda ¾anrit tunneb. vähemalt mina arvan nii, sest ise ei samasta kuidagi ainult Sailor Mooni taoliseid sentai tüüpi animesi mahou shoujo ¾anriga. seda enam, et mulle meeldivad tavaliselt rohkem sellised nagu Full Moon, Fancy Lala, Card Captor Sakura jmt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 11:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ülla-ülla. Al Azif oli aga täpsemalt vaadates ikka täiesti tüdruk alles. Lühike ja lame.

noh, Al Azif on seal enda oletatava vanuse kohta üsna normaalne mida ei saa aga Hadou Ruri kohta öelda.

Eiken tuleb selle peale meelde...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 12, 2007 18:51    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Aga see uus kamp tegelasi, see on nagu nii run of the mill kui üldse olla saab :(

Ja neid on viis ja nad on kõik eri värvi. Vaatasin esimese osa ära ja tekkis sarnane tunne nagu Ritsikas mainis. Pretty Cure teema segatud Tokyo Mew Mew'ga. Eriti süvendab seda tunnet veel see, et seal ka kaks noormeest on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: