OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ja meie uus president on:
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas oled rahul valimistulemustega?
Jah
67%
 67%  [ 21 ]
Ei
0%
 0%  [ 0 ]
Vahet pole
32%
 32%  [ 10 ]
Kokku Hääli : 31

Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 22:42    Teema: Vasta viitega

njah, aga kas olete annelinnas või lasnamäel käinud? Minu majal üksi on juba 8 trepikoda, see tähendab et iga luku jaoks oma võti. See tähendaks ikka vägevat võtmepunti!
Õnneks on vähemalt minu majal postkastide avad väljaspool, nii et mingid postiljonid oma novaluxi reklaamidega minu trepikotta ei roni.
Ja millegipärast saan oma võtmega väga edukalt avada ka naabertrepikoja lukku, terve maja omi pole proovinud (homme teen ära)

Ja hullumaja on minu asukohaks märgitud ainult nalja pärast. Olen hullumajas 2 korda känud ka, sellisel lihtsal põhjusel, et nahakliinik asub samas majas LaLaLaa

Kas ma olen teemast väljas?
lisan siis miskit teemasisest, et päris aia taha ei läheks:
Mul tegelikult ikka täiesti ükskõik kes sinna Arno asemele sai. Peaasi et papi pensionile lõpuks sai.

Ahjaa, kas teate, et mõnedes foorumites on võitlussüsteemid, kus kasutajad saavad ükskteist rünnata ja siis järjest tugevamaks muutuda jne... igatahes on ühes mu tuttavas USA foorumis, kus ka palju eesti kasutajaid kõige nõrgemaks relvaks Arnold Rüütel. ennem oli selleks gnome (päkapikk)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 22:54    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Samas, kahju et see läbi on. Taoliseid "Kesknädala" taolisi üllitisi, mis mu postkasti potsatasid, loeks veelgi. Suurepärane ajaviitekirjandus!

Ah jah mulle tuli see posti, kui aus olla ma lugesin seda ja naersin kuidas seal Ilvest maha tehti, kuid samas oli see meeli küllastav ja huvitav. Seda saab ka tellida kuid mingi hind on 5 kr no u. sama kalis kui Pärnu Postimees kuid ma arvan, kuid ei ole kindel kas pärnakad sama arvavad, on PP-s rohkem lugeda kui KN-is. Kui mõni penskar kes on kergelt mõjutav loeb KN-i(Kesknädal) saab sealt hea peapesu ikka.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 00:48    Teema: Vasta viitega

Ma panin, et vahet pole, kuna ei tea asjast midagi. Alguses öeldi, et Ilves on juut aga samas on ju biiblis kõik juudid ja ikka loetakse jumalast palju seda raamatut. Ma ise lugesin vahepeal ka aga siis ei viitsinud jälle. Aga se biibli film oli küll jumalast äge, verd pritsis ja piinati ka normaalselt, kuigi koguaeg oli mõnikord vastik vaadata. Rüütel oli jälle kommunist ja see on jumalast halb. Oleks olnud hea kui saab ikka ise valida, mitte riigikogus nagu nüüd. Tavai siis !

Need jänesega ikoonid on ikka jumalast ägedad, panen kohe ühe siia Happybunny
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 08:07    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Ma panin, et vahet pole, kuna ei tea asjast midagi. Alguses öeldi, et Ilves on juut aga samas on ju biiblis kõik juudid ja ikka loetakse jumalast palju seda raamatut. Ma ise lugesin vahepeal ka aga siis ei viitsinud jälle. Aga se biibli film oli küll jumalast äge, verd pritsis ja piinati ka normaalselt, kuigi koguaeg oli mõnikord vastik vaadata. Rüütel oli jälle kommunist ja see on jumalast halb. Oleks olnud hea kui saab ikka ise valida, mitte riigikogus nagu nüüd. Tavai siis !

Need jänesega ikoonid on ikka jumalast ägedad, panen kohe ühe siia Happybunny


Lisaks juut olemisele on ju Ilves ka USA luure agent.

Ja erinevalt ameerikakeelsest variandist algab maailma populaarseima raamamatu kodumaise variandi nimi p-ga, mitte b-ga. Endal jäi kah Jeesuse seikluste lugemine pooleli. Raamatu omandasin nii, et ükskord ammu-ammu kutsuti õpilased saali kus laua peal oli hunnik raamatuid ja siis igaüks sai lahke väljamaa onu käest endale ühe eksemplari.

Praegu ei valinud riigikogu vaid valimiskogu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 15:19    Teema: Vasta viitega

ma olin NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII õnnelik. ma käisin enda onu ilvese toetus kontserdil tammsaare pargis ka. see oli lahe, aga põhiline on see, et ilves on lõpp neile pikkadele "Rüütli-aastatele"!LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:11    Teema: Vasta viitega

Ma oleks siiski tahtnud ikka Lennart Meri presidendiks
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 18:14    Teema: Vasta viitega

ittekimasu! kirjutas:
... aga põhiline on see, et ilves on lõpp neile pikkadele "Rüütli-aastatele"!LaLaLaa


ittekimasu! kirjutas:
ma olen 13


Vaeseke! 8 - 13 eluaastani juba niimoodi kannatada. Nüüd kui keegi räägib rasketest Stalini või Bre¾nevi aastatest võid uhkelt vähele öelda:" Aga mina elasin Rüütli-aastad üle !" Võtan mütsi maha.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 20:16    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Ma oleks siiski tahtnud ikka Lennart Meri presidendiks

Nõustun siin kohapeal, Lennart Meri tegi ikka midagi selleks, et seda kohta omada ja seda tooli soojendada nagu seletas seda meile Random Hero. Samas kes võiks olla hea president kuid on liiga arukas, et seda teha on Mart Laar.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:08    Teema: Vasta viitega

Minu arust on Ilvese kõned suht arukad seni olnud ja ma usun, et ta suudab meie riiki edukalt esindada. "Ta on ülbe ja punnsilmne" või misiganes väited on nüüd küll väga pealiskaudsed. Tal on siiski vastav kogemus olemas, mees on olnud välisministri ametikohal peale kõikide muude vastutusrikaste ametite. Muuseas, kui ma õigesti meenutan, siis oli Meri ka tegelikult suhteliselt ülbe, see käib ametiga mõneti kaasas. Rüütel oli erand aga temast pole küll tarvis eeskuju võtta.

Ma ei kujuta ette mida Rüütel küll välisvisiitidel ja riigipeade kohtumistel formaalse asja kõrval tegi...
arvatavasti istus nurgas ja nokkis nina, sest vaevalt tal oleks midagi asjalikku olnud nendega arutada, kui see polnuks tema nõuniku poolt eelnevalt kirja pandud ja läbi tõlgi inglise keelde tõlgitud.

bio-tmnt kirjutas:
Samas kes võiks olla hea president kuid on liiga arukas, et seda teha on Mart Laar.


Kahjuks Laari hüüdnimi "pensionääride vaenlane" ei lase tal enne ühe põlvkonna möödumist presidendi kohale astuda. Aga ta veel piisavalt noor, tal veel aega küllaga wink
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:16    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Ma oleks siiski tahtnud ikka Lennart Meri presidendiks


Elavana oli ta ju suht OK, aga zombina oleks ta tõenäoliselt isegi Rüütlile alla jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 22:08    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Yokai kirjutas:
Ma oleks siiski tahtnud ikka Lennart Meri presidendiks


Elavana oli ta ju suht OK, aga zombina oleks ta tõenäoliselt isegi Rüütlile alla jäänud.


Tegelt, on viisakus, et surnutest ei räägita nõmedusi.
Lennart Meri oli hiilgav persoon, ärme solgi tema nime.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 22:29    Teema: Vasta viitega

No minu arvates on Ilves suht normaalne, arvestades sellega,et presindendil ju suurt rohkem midagi teha polegi kui meie riiki esindada.
Ta oskab vähemalt rohkem keeli kui Rüütel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 11:41    Teema: Vasta viitega

Rüütel oleks iikagi olnud KOHUTAV. Meri on läbi aegade muidugi parim, aga... T_T
Ilves on ikka teine variant, hea
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 19:23    Teema: Vasta viitega

Loomulikult oli Ilves väga hea valik. Natuke kurbust valmistas nii pisike ülekaal. Rüütel on küll välimuselt päris väärikas ja tore, aga ta on üpriski seniilne ja kipub lausetega puntraid tegema. Ta ei saavutanud ka oma presidendiajal midagi erilist ning välissuhete arendamises jäi päris jänni. Tal ju keeleoskus on suhteliselt kesine. Aga presidendi üks olulisemaid töid on ongi välismaal tegutsemine ja maine loomine. Meri sai sellega fantastiliselt hakkama. Samuti ei istunud mulle kuidagi Rüütli taust.. Kuigi see enam eriti ei mõjuta, tundub siiski natukene nukker, et endine kommunist on presidendiks. Ning loomulikult... See ära kasutamine nende kahe narri: Etsi ja Villu poolt, kelle poliitika pole mulle kunagi silmaotsaski meeldinud.

Mina eeldan, et Ilvesel on samasugused välispoliitilised oskused nagu Meril. Ta on seda ka järjekindlalt tõestanud omades väga häid sidemeid väljaspool meie pinda. Muidugi tundub ta olek kuidagi üleolev, aga ta pole ju kunagi kellelegi nähvanud ega midagi ebasündsat ja paha öelnud, veel vähem eputanud, samuti pole ta kunagi olnud demagoogiaga seotud. Välimuselt paistab Ilves ka päris silma: meie armas kikilips : )

Arvan, et Ilves saab oma ametiajas palju paremini hakkama, kui Rüütel ning suudab Eestit veelgi nähtavamaks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: