OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2. Jaapani animefilmide festival JAFF 4.-13. aprill
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2008 23:40    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin sõpradega täna ainult Paprikat, saal oli suht täis, võib olla esimesed read olid tühjad, ei vaadanud seda saali osa LaLaLaa.
Muidu Paprika oli lahe :P, sõpradele meeldis ka...jah
aa, sellel olid kah eesti keelsed subtiitrid paigast ä'ra, aga inglise keelega sai ka hakkama^^.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 11:29    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka siis eile seda "Tüdruk, kes hüppas läbi aja"
Väga meeldis Happybunny
See käis jah närvidele, et eestikeelsete subtiitritega mingi jama oli.
Vahepeal oli hullem paus ja siis tuli mitu rida hästi kiiruga.
Õnneks need venekeelsed subtiitrid olid lihtsad ja siis ma suutsin isegi midagi aru saada, kui eestikeelsetes paus oli o_O

Täna lähen vaatama "Arsene Lupin ja Cagliostro loss" ja homme "Minu naabrid Yamadad". Ja siis on plaan minna Haruhi maratonile ka Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 13:29    Teema: Vasta viitega

Vaatasin eile siis mõlemaid filme... jäin väga rahule :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 13:34    Teema: Vasta viitega

Sporkness kirjutas:
Vaatasin ka siis eile seda "Tüdruk, kes hüppas läbi aja"
Väga meeldis Happybunny
See käis jah närvidele, et eestikeelsete subtiitritega mingi jama oli.
Vahepeal oli hullem paus ja siis tuli mitu rida hästi kiiruga.
Õnneks need venekeelsed subtiitrid olid lihtsad ja siis ma suutsin isegi midagi aru saada, kui eestikeelsetes paus oli o_O

Täna lähen vaatama "Arsene Lupin ja Cagliostro loss" ja homme "Minu naabrid Yamadad". Ja siis on plaan minna Haruhi maratonile ka Happybunny

See suubtiitri probleem oli jah vastik..Paprikat ma ei vaadanud, kuna seda vaatasin juba eelmine aasta..
Arvatavasti lähen teisipäeval, kolmapäeval, või reedel uuesti midagi vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 13:58    Teema: Vasta viitega

Kuna Tartu rahvas ühendust võtta vist ei taha, et mingeid aegu kokku leppida, siis täna saab raha anda alates kusagil kella 17.00ist või nii. Selleks ajaks olen ma seal.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 21:41    Teema: Vasta viitega

Niih. Avastasin nüüd sellise asja, et kolm viga on siin esitatud kavas olnud, mis ma nüüd ära parandasin.

Tallinnas, 9. aprillil ei ole 19.30 mitte "Ookeanilained" vaid "Appleseed"

Tartus läksid need kaks vahetusse. Täna on hoopis "Ookeanilained" ja homme "Appleseed"

Nad ilmselt tegid muudatuse peale seda, kuid ma kava sain : /


----


Ise tulin natuke aega tagasi Athenast tagasi. Totoro dub on päris tore :) Kartsin hullemat. Kui DVDl välja tuleb, siis hea meelega ostaks kohe ära.
5cm sekundis oli nagu oli oma kehvakese subiajastusega. Samas ma tean ka põhjust, miks mõned asjad nii kehvad on, et otseselt mul õigust selle üle kurta pole. Suurelt ekraanilt oli igastahes animatsiooni ilus vaadata.

Tänase päevaga sai müüdud 8 mangaraamatut. Mõlemad Death Note ja Bleachi raamatud, 1 Naruto, FLCL, Ouran ning midagi veel, mis mulle hetkel ei meenu. Piiu, meie müüjatädi, oskab ilmselt viimase kohapealt aidata.

Homme on ka lett olemas alates kolmveerant seitsmest.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 22:06    Teema: Vasta viitega

Niih. Tehtud esimene külastus sinna.

Igav oli. Läksin, mõtlesin, et tsekin värki. Kõigepealt leidsin mangaleti. Seal oli palju huvitavaid mangasid - soovitan teilegi. Toolilt tõusis püsti piuxu ja jooksis ruttu leti juurde. Esialgu ma ei tahtnud väga midagi osta, sest ma arvasin, et mul pole piisavalt raha. Piuxu ei andnud alla, osta manga ära! Siis ma kontrollisin rahakotti, ja seal oli sada krooni rohkem, kui ma arvanud olin. Ja siis ma ostsin FLCL'i manga esimese volüümi.

Ja ma olen oma ostu üle väga õnnelik. Ma kartsin mangat, millest saab veel vähem aru, kui animest. See oligi nii, aga teistsugune joonistusstiil jms mõjusid tõsiselt värskendavalt. Kohe loen lõpuni. See selleks.

Siis läksin ostsin pileti filmile 5cm/s. Ma olin seda varem näinud, aga mis seal ikka, lähme vaatame uuesti. Kohavalik oli ka hästi õnnestunud, pea oli filmi ajal kuklas. Vaatasin filmi uue pilguga. Panin tähele, et kõigis rongides andis viivitutest teada sama mees!! Kas neil on siis valmis lindistatud, et "rong hilineb 2 minutit" ja "rong hilineb 8 minutit" ja "rong hilineb 30 minutit" ja "rong seisab nüüd kaks tundi, sorri" või on kuskil kahtlases ruumis üks mees, kes meeleheitlikult kõiki neid teateid sisse räägib või hoopis kangelast jälitas üks kindel teadaandja, kuigi ta seda tähele ei pannud ja midagi ei juhtunud? Vastus on ilmselt selge.

Subtiitritest oli näha, et asjaga tuli kiirustada. Mitmes kohas oli silmata halvasti sõnastatud lauseid. Subtiitreid toksiv inimene toksis tihti mööda.

Millegipärast film ei puudutanud mu südant nõnda, nagu esimesel vaatamiskorral. Kas asi oli selles, et ma keskendusin valedele asjadele? Või selles, et avalikus kohas pisar poetada on piinlik? Ei, see pole mind veel takistanud. Äkki oli asi selles, et minu südant äsja puudutati, School Rumble'i manga 268. peatükis ja siis veel täna seiklusmängu Dreamfall lõppedes, ning mulle ei tundunud, et see film pürgib samale tasemele? Võimalik.

Hoolimata sellest, et minu südameni see film enam ei jõudnud, oli see hea. Ma ei hakka seda praegu teatud põhjustel seletama. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 22:29    Teema: Vasta viitega

mina homme(P.päev) 14.35 ,,Mononoket " vaatama.kes mind näeb või ära tunneb võib julgelt tulla juttu vestma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 08:06    Teema: Vasta viitega

Tahaks ka vist minna... Täne ei ole midagi kohutavalt huvitavat Tartus ja järgmised 2 päeva üldse ei saa, aga kolmapäeval või nii äkki isegi lähen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 11:05    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Tahaks ka vist minna... Täne ei ole midagi kohutavalt huvitavat Tartus ja järgmised 2 päeva üldse ei saa, aga kolmapäeval või nii äkki isegi lähen.

Teisipäeva õhtul ju saab, kell kolm lausa pidime tagasi jõudma. Pealegi, kolmapäeval pole imho midagi vaadatavat plaanis (v.a printsess mononoke, mida kõik on kindlasti juba sada korda näinud).

Tüdruk, kes hüppas läbi aja.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 11:27    Teema: Vasta viitega

Oeh, tahtsin ka eile minna igasugu asju vaatama ja seda mangat osta, mille nüüd Ummi ära napsas. Aga jah, tervis ei mängi kaasa, nii et lõbutsege ja jagage oma muljeid, siis mul peaaegu selline tunne nagu oleks ka ise kohal olnud Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 11:51    Teema: Vasta viitega

Käisin "Tüdruk, kes hüppas läbi aja" ja "Mononoke Hime" vaatamas, olen mõlemat näinud, aga elamus oli ikkagi väga hea va. subtiitrite RÄME moodapanek kohakuti, esimese filmi puhul sai venekeelt vahepeal lugeda, aga mononokel ei saanud sedagi, aga vähemalt olin seda ennem 2-3x näinud juba(algust millegipärast mitte...) :)
Täna lähen "Alles Eile" vaatama.

Tuttavaid nägusi oli päris palju(mõtlen neid, keda eelmine aastagi nägin).
Cenorigiga sai suheldud tsipa isegi.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 12:16    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Tänase päevaga sai müüdud 8 mangaraamatut. Mõlemad Death Note ja Bleachi raamatud, 1 Naruto, FLCL, Ouran ning midagi veel, mis mulle hetkel ei meenu. Piiu, meie müüjatädi, oskab ilmselt viimase kohapealt aidata.

Homme on ka lett olemas alates kolmveerant seitsmest.



Ära osteti lisaks neile ka veel Trigun LaLaLaa
Aga tulge kõik kindlasti vaatama! Päris mitu huvitavat asja veel alles... Või tulge luihstalt külla - seltskond on alati oodatud Happybunny
Ma usun, et ma maandun seal poole seitsme kanti. Muhe
_________________


Viimati muutis seda Piu (Püh Apr 06, 2008 12:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 12:33    Teema: Vasta viitega

Mnjah, kui nüüd möödalaskmistest rääkida, siis eks need subtiitrid olid päris kehvad. TokiKake oli lihtsalt häiriv. Mononoke puhul oli hüplevaid subtiitreid vähem, aga ajastusega pandi ikka mööda. Vähemalt avastasin, et jõuan isegi venekeelset teksti kiiresti lugeda kui vaja, ja natuke saan aru ka. Ning ülejäänuga oli ka nii, et kui jaapani keeles mõni tuttav sõna kõlas, siis sai tõlkega kokku viia ja arvutada, et see oli subtiitrites enne, see oli pärast, ja siis järelikult on subtiitrid +/- sellisehulga lauseid möödas. Tore see muidugi polnud.

Kõik muu oli OK, ainult laupäevaõhtusel seansil hakkas lõpupoole samas hoones asuvast kasiinost mingi diskolugu tulema, bass tuli muretult läbi seinte. Õnneks polnud seda kuulda, kui filmis endas vähegi rääkimist oli, aga seal oli ka vaiksemaid hetki.

Mis filmidesse puutub, siis ajahüppajast tüdruku linateos oli armas, südamlik ja õpetlik romantiline komöödia, aga selleks see jäigi. Armsaid, südamlikke ja õpetlikke romatilise komöödiad, kuigi see mu lemmik¾anr ei ole, olen ma palju näinud, seda nii anime- kui muus vormis. Ja see film ei paistnud eriti silma, tüüpiline jaapani narratiiv ei tulnud ka kasuks.

Mononoke oli juba teine asi. Olin seda kunagi ammu näinud, ei mäletanud eriti midagi. Oi, see oli võimsam kui mälestustes. Suurepärane film. Ma lausa imestasin kodu poole minnes, et kell 12-le läheneb. Uskusin, et mobiil on jäänud suveajale sättimata. Tavaliselt on ikka märgata, kui pikk film on pikk. Need kaks ja veerand tundi lausa lendasid mööda, ilma ühegi aeglase või igava kohata.

Nädala lõpus satun veel Nausikaale, Patlaboritele ja Appleseedile ehk ka.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 17:00    Teema: Vasta viitega

Käisin täna oma väiksema õega Minu naaber Totorot vaatamas. Talle meeldis ja ka mulle meeldis Hop-Hop Ise olen seda kunagi lapsepõlves näinud, midagi ähmaselt ka mäletasin, aga mu väike õde polnud seda veel kordagi näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 18:01    Teema: Vasta viitega

Eile sai siis vaadatud "Arsene Lupin ja Cagliostro loss" ning "Porco Rosso"
Lupin oli lastefilm selle kõige paremas tähenduses. Kõik kohustuslikud elemendid olid olemas ja nii hästi kokku segatud, et mul tekkis isu sarja vaadata kuid samas jäi puudu millestki erilisest, mis selle filmi esile tõstaks. Oma elemendis väga hästi õnnestunud film. 7/10
Porco Rosso on suht mõnus ja lapselik film, kus sai mitmes kohas koos saaliga naerdud, kuid kus olid sees ka palju tõsisemad ja täiskasvanlikumad teemad. Lisapunktid saab selle eest, kuidas II ms. aegset itaaliat kujutas. 8/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Miiia



Liitunud: 29 Veeb 2008
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 20:23    Teema: Vasta viitega

käisin täna meremaa lugusid vaatamas. polnud seda varem näinud ja peab ütlema, et mulle täitsa meeldis. mõnus pärastlõunane ajaviide.

aga tahaks küsida, kas mangaletis nanat kah müüakse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 22:39    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:

ainult laupäevaõhtusel seansil hakkas lõpupoole samas hoones asuvast kasiinost mingi diskolugu tulema, bass tuli muretult läbi seinte. Õnneks polnud seda kuulda, kui filmis endas vähegi rääkimist oli, aga seal oli ka vaiksemaid hetki.


See on täiesti tüüpiline, on ju kino sõprus samas majas klubiga hollywood ja näiteks pöffi filme vaadates täiesti tavaline et tümakat kuuled, ma väga loodan et animefestil sellest pääsen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 22:48    Teema: Vasta viitega

Otsustasin ka täna minna ,,Mononoket" vaatama.Jõudsin kenasti kohale kuid olin oma tarkust üle hinnanud...nimelt olin sattunud valesse kinno Happybunny.Õnneks tänu trammile ja kiiretele jalagdele jõudsin siiski õigesse kinno XD.Mononoke elamust rikkus ainult subtiitrite vigasus aga samas meenutas ,,Mononoke" vaatamine,miks ta mu lemmik anime on ja miks ta arvatavasti jääb selleks veel pikaks ajaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 22:54    Teema: Vasta viitega

Miiia kirjutas:
aga tahaks küsida, kas mangaletis nanat kah müüakse?

Nana 1. vol peaks alles olema veel :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: