OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 22, 2007 23:46    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
minust ei tehta välja :( KURAT MILLE JAOKS MEIL ÜLDSE SIIN REEGLID ON!!!.

sinu eiramine ei ole reeglite rikkumine. teiste kasutajate poolt mitte kaasaminemine sinu avastusega, et reegleid rikuti pole ka reeglite rikkumine. rohkema spämmi mittetegemine reeglite rikkujate süüdistamiseks pole samuti reeglite rikkumine. seega kui häirib, siis häirib, aga liigset kära paari pildi kommenteerimise pärast pole minu arust ka vaja tõsta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 14:04    Teema: Vasta viitega

sinu postitust lugedes oli küll 0.o . ma ei tea kust sa selle võtsid aga kui sa arvad et minu arvates on minu eiramine ja mitte minu "avastusega" kaasaminemine reeglite rikkumine siis see ütleb hoopis nii mõndagi sinu enda kohta. Ja miks mitte kära tõsta? See reegel pandi üles sest inimesi häiris piltide tsiteerimine ja kui seda ei täideta siis mis sellest kasu on? Sa tundud inimesena kes kui näeks kuskil elus seaduste rikkumist vaataks kah kõrvale ja ei hakkaks paari kerge kuriteo pärast ka kära tõstma.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 14:11    Teema: Vasta viitega

Tohoh, või Trash jälle(?) pilte tsiteerimas. Ai ai. Järgmine kord, kui ma teda näen, panen talle südamele, et ta enam nii ei teeks. Liiati ma usun, et ta ei teinud seda meelega ja nimme, sest sellisel juhul teeks ta midagi hoopis räigemat. Nende reeglitega on ju nii, et nendest mõnede rikkumine häirib foorumi rahulikku toimimist ja rikub inimeste tuju rohkem ning mõnede vähem.

Antud juhul ma kardan, et Trash'i leebelt halb käitumine kahvatus yellow candy screen'i räigelt halva käitumise kõrval ja seetõttu jäi ka administratiivse raevu teravik tema poole suunamata. mimmu südamerahuks kustutan selle pildi siiski tema postitusest ära.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 14:14    Teema: Vasta viitega

aitäh. :)
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 23:28    Teema: Vasta viitega

yellow candy screen kirjutas:
meenutad põhjanaabrist vodkaturisti.


Trash kirjutas:
Höh höh ! Näe, purjus soome mummo. Höhöhöööö...!!!


Vabarnamees kirjutas:
Tohoh, või Trash jälle(?) pilte tsiteerimas. Ai ai. Järgmine kord, kui ma teda näen, panen talle südamele, et ta enam nii ei teeks. Liiati ma usun, et ta ei teinud seda meelega ja nimme, sest sellisel juhul teeks ta midagi hoopis räigemat.


Ma proovisin nagu väheke parodeerida ja vabandan kui kedagi sellega solvasin.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 01:05    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Sa tundud inimesena kes kui näeks kuskil elus seaduste rikkumist vaataks kah kõrvale ja ei hakkaks paari kerge kuriteo pärast ka kära tõstma.

peaaegu iga päev teen seda, st "vaatan kõrvale". imelik oleks ju autoga sõites iga natukese kiiruseületaja või mõne muu liikluseeskirja punkti rikkuja pärast politseisse sellest teatada, veel hullem avalikult tänaval kisa sellepärast tõsta...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 04:58    Teema: Vasta viitega

päris hirmus äikese torm oli just ... 0.o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 11:07    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
päris hirmus äikese torm oli just ... 0.o

Ma tahan ka!!!

Mis kasu on olla äikesevaatleja, kui kõik äikesetormid sinust mööda lähevad T_T Ainult üks asjalik torm on siin Tartukandis olnud.

Bleah.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 11:56    Teema: Vasta viitega

Ma olen lõpuks ometi koju jõudnud. Peaaegu kaks kuud sai svenssonite maal mööda saadetud ning selle aja jooksul sattusin ainult korra netti ja bakasse...



TSIVILISATSIOON RUULIB!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 14:44    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
mimmu kirjutas:
Sa tundud inimesena kes kui näeks kuskil elus seaduste rikkumist vaataks kah kõrvale ja ei hakkaks paari kerge kuriteo pärast ka kära tõstma.

peaaegu iga päev teen seda, st "vaatan kõrvale". imelik oleks ju autoga sõites iga natukese kiiruseületaja või mõne muu liikluseeskirja punkti rikkuja pärast politseisse sellest teatada, veel hullem avalikult tänaval kisa sellepärast tõsta...

nojah aga kuidas sa tead et teine kiirust ületas? Ja mõtlesin ise selliseid asju mille puhul on sul võimalik kaasa rääkida.
Pealegi foorumi kuriteod on jäävad aga kui keegi autoga vales kohas midagi teeb siis see on üks hetk ja siis möödas, teab paremini. Kuid kui näeksid kedagi päriselus mõnest kuriteost teatamas kas sa ka ütleksid talle et "ära hakka kära tõstma", lase olla...?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 15:34    Teema: Vasta viitega

Täna öösel vastu hommikut oli Tallinnas selline äikeseshõu väljas, et hirmus kohe. Välkus ja paukus nagu automaadist 0.o
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 20:01    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Täna öösel vastu hommikut oli Tallinnas selline äikeseshõu väljas, et hirmus kohe. Välkus ja paukus nagu automaadist 0.o


polnud viga jah. LaLaLaa mulle äike meeldib. soojendusraundi ajal 3 ja 4 vahel kõõlusin natuke akna peal ja vaatasin, aga viie-kuue vahel, kui juba iga paari sekundi tagant toa valgeks lõi ja lahinal sadas, enam ei viitsinud.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 20:11    Teema: Vasta viitega

Ma arvasin, et kujutasin ette, kui korraks kaardina taga valgemaks läks. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Naru-Chan



Liitunud: 22 Märts 2007
Postitusi: 49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 20:19    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
BukonoNugashi kirjutas:
Täna öösel vastu hommikut oli Tallinnas selline äikeseshõu väljas, et hirmus kohe. Välkus ja paukus nagu automaadist 0.o


polnud viga jah. LaLaLaa mulle äike meeldib. soojendusraundi ajal 3 ja 4 vahel kõõlusin natuke akna peal ja vaatasin, aga viie-kuue vahel, kui juba iga paari sekundi tagant toa valgeks lõi ja lahinal sadas, enam ei viitsinud.

Tegin täpselt sama
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 20:19    Teema: Vasta viitega

Ma ka päris ei kartnud, aga üles ajas küll, raisk. Ma olen viimasel nädalal nii vähe magada saanud :(
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 21:21    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
nojah aga kuidas sa tead et teine kiirust ületas?

kuidas sa tead, et keegi sinust mööda jooksis?
Tsiteerin::
Pealegi foorumi kuriteod on jäävad

tõsiselt võ? ma siiani olen arvanud, et adminnidel on õigus ja võimalused kustutada mida iganes.
Tsiteerin::
Kuid kui näeksid kedagi päriselus mõnest kuriteost teatamas kas sa ka ütleksid talle et "ära hakka kära tõstma", lase olla...?

minu teada on kuritegu seaduse rikkumine mitte iga väiksemagi reegli/eeskirja/ettekirjutuse/vmt rikkumine, sest vastasel juhul olen mina paadunud kurjategija oma lugematute liikluseeskirjade rikkumistega nii jalakäijana kui ka autojuhina.

ja sinu küsimusele mul vastust ei ole, sest maailm ei ole must-valge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 22:59    Teema: Vasta viitega

Gee ma just juhtisin adminnide ja asjaosaliste tähelepanu sellele et nad poleks jäävad ju! Ja selles osas et neid kuritegudeks nimetan on sul õigus. Nii hullud nad pole, kutsun neid siis pigem valskusteks.
Sinu vastus minu kiiruseületamise küsimusele oli aga nii idiootne eneseõigustus et ma ei vaevu sellele isegi vastama. Palun mõtle kodus selle üle rahulikult järele.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 02:03    Teema: Vasta viitega

usas koguvad hoogu kõlakad, et Fidel Castro on lõpuks surnud. olla surnud juba eelmisel reedel järjekordse soolevähi-operatsiooni tagajärjel.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 08:15    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Sinu vastus minu kiiruseületamise küsimusele oli aga nii idiootne eneseõigustus et ma ei vaevu sellele isegi vastama.

aitäh. igaljuhul tundub, et sul on raskusi võrdlusest arusaamisega, seega seletan natuke.

nii nagu ma kõndides näen, et keegi jookseb minust mööda, seega liigub kiiremini kui mina, näen ma ka autoga sõites enda kiirust ning saan selle järgi järeldada minust möödasõitvate autode kohta, et nad sõidavad minust kiiremini. kui mina sõidan lubatud kiirusega ja autod sõidavad minust mööda, siis järelikult ületavad minust möödasõitvad autod lubatud kiirust.

seega: nii nagu sa näed, et keegi jooksis sinust mööda, seega liikus sinust kiiremini, näen ka mina liikluses, et keegi sõitis minust mööda, seega sõitis minust kiiremini. ja kui mina sõidan lubatud kiirusega, siis oskan ma järeldada sellest ainult seda, et minust möödasõitev auto ületas kiirust. nii lihtsalt saabki teada, et teine ületab kiirust.

selline vastus rahuldab sind?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 10:39    Teema: Vasta viitega

Exb saga II... hakkab jälle pihta .D
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 66, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: