OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2011 19:07    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
No ma lihtsalt ei JULGE Dead Space 2 mängida.

Ma tean, mida sa tunned. Demo mängisin läbi ning ühest küljest on ta suurepärase välimusega mäng, kõik toimib mõmnusalt...aga kurat, julgusest jääb puudu. Peab ennast koguma ja mõtlema, kas saab kuidagi julgust juurde muretseda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 02:40    Teema: Vasta viitega

Elder Scrolls V: Skyrim - uus trailer.

Loodan väga, et sellest saab uus Morrowind ja mitte uus Oblivion.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 03:10    Teema: Vasta viitega

Dead Space esimese mängu olen igati pidi läbi mänginud - kõikidel raskusastmetel, sealhulgas kõige raskemal raskusastmel "Impossible," mis ei olnud paraku nii võimatu ja samuti ainult kasutasin ühe mängu vältel ainult Plasma Cutter-it. Fantastiline mäng, mis muud öelda on, ja nüüd olen valmis Dead Space 2-ks. Demo mängisin läbi ja esimese asjana oli tunda, kuidas see kange ja jäik gameplay esimesest mängust oli natuke tõhusamaks muudetud ja oli üks uus relv, mis vibu sarnasel kombel naelutas nekromorfi seina külge kinni.

Muidu siiamaani mängin Final Fantasy XIII-d ja käsil on eelviimane peatükk mängust - pole enam niivõrd palju lõpuni jäänud..
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 11:47    Teema: Vasta viitega

Edu sulle XIII.Mängiks isegi,kui omaks PS3.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 12:28    Teema: Vasta viitega

See, kas VN läheb mängu alla või ei on vaieldav aga.. Mängin/loen hetkel enda 2. (1. oli Utawarerumono mida pole ikka veel läbi teinud lol) VN Tsukihimet ja ou gad kui amazing see on, animet pole näind, nii, et ei saa võrrelda, aga kui keegi tahab VNdega tutvust teha siis soovitan seda LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 22:00    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
kui keegi tahab VNdega tutvust teha siis soovitan seda LaLaLaa

Sellisel juhul soovitan ma sul teha läbi fate/stay night-i visual noveli, mis on tsukihime tegijate poolt.. Isegi kui see anime sulle ei meeldinud, oli selle põhjus lihtsalt see, et see anime feilis visual noveli järgitegemises (Kahjuks sama peab ütlema selle filmi kohta mis hiljuti välja tuli.). Fate/stay nighti Visual novellis ON hetki mis ei ole mõeldud alaealistele, aga see võtab kogu sellest 15 tunni visual novellist ainult pooltundi maksimum, seega see ei ole samuti mõeldud inimestele kes ootavad seda, et see on mingi 100% hentai mäng..

P.S : See visual novell on just see põhjus MIKS ma astusin sellesse ''fate community'' ridadesse .. Paljud võibolla ei tea, aga Fate/stay nightil on ÄÄRMISELT suur ''fanbase'' mitte selle anime pärast, vaid see on kõik tänu sellele visual novelile...

Laiskadele bakalastele, kes ei viitsi isegi trailereid vaadata, kui just ei ole see nina alla toppitud, siis nendele on üks ilus link siin .
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 22:05    Teema: Vasta viitega

Jup, see ka ootab mängimist desktopil juba, olen teadlik, et see samadelt tegijatelt ja tegelikult toimub isegi samas maailmas. (nasuverse) :)
Fate/Stay Night aniem meeldis, nii, et olen kindel, et VN ka meeldib.
Aga thx siiski soovitamise eest. LaLaLaa
Peale Tsukihimet teen kõik spin-offid ja ka Melty Blood arvatavasti läbi, sest ma juba praegu armunud type mooni. LaLaLaa


Viimati muutis seda ShinNatsume (Püh Veeb 27, 2011 01:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 22:17    Teema: Vasta viitega

Väike teada anne kõikidele auto entusiastidele kes peaks TDU2es ringi vurama: Otsige eesti klubi üles ja liituge :)

teiseks kõigile Rifti mängijatele: Üritan Icewatchis eesti clani kokku ajada. võib noteida kui keegi teab juba olemas olevast mõnes teises serveris.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 23:08    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Fate/Stay Night


Me võime siis järeldada, et teatud isikule meeldivad täitsa nö. meelierutavad tegevused! Ilmselgelt on hea osa see, kus mädanevaid lastekodu lapsi hoitakse elus eesmärgiga, et nad oleksid ussidele toiduks. Terve mängu vältel kestnud oivaline intsest on ainult hõrk roog gurmaanidele. Muidugi, tasub ka rääkida sellest, et mingi hetk saab näha "tunnete" või siis "ürgsete instinktide" väljendamist dildousside ja noore tüdruku vahel (neid kontrollib veel selle tüdruku enda vanaisa!).

Muidugi, igal inimesel on erinev maitse! Kuid tõesti, noorhärra, teil on väga kahtlane maitse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2011 23:35    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Fate/Stay Night


Me võime siis järeldada, et teatud isikule meeldivad täitsa nö. meelierutavad tegevused! Ilmselgelt on hea osa see, kus mädanevaid lastekodu lapsi hoitakse elus eesmärgiga, et nad oleksid ussidele toiduks. Terve mängu vältel kestnud oivaline intsest on ainult hõrk roog gurmaanidele. Muidugi, tasub ka rääkida sellest, et mingi hetk saab näha "tunnete" või siis "ürgsete instinktide" väljendamist dildousside ja noore tüdruku vahel (neid kontrollib veel selle tüdruku enda vanaisa!).

Muidugi, igal inimesel on erinev maitse! Kuid tõesti, noorhärra, teil on väga kahtlane maitse.


Hmm kui sa mõtled seda ''Sakura'' asja, siis sul on küllaltki fantaasia rikkad ettekujutused.. Midagi sellest ei näidetud ja see, et need ussid järasid Sakurat, ei olnud kindlasti erootiliselt mõeldud... Küsimus kuidas sai Kariya Fate/zero -st usse enda kehasse kui ta ei ole naine? ..
Terve lastekodu laste hoidmine ei olnud mingitele ussidele vaid olid ühe teatud tegelase maailmas hoidmiseks vajalik ohverdus.. Ja ega kurjamid vaja mõelda selle üle, et tapmine on halb..
Huvitav mis mängu sa oled mänginud, kust kuulsid ''dildousside'' asja? .. Pakub huvi :P (See oli naljana mõeldud. :P )

P.S See vanamees, kes lasi nendel ussidel tüdrukut JÄRADA ei olnud tema vanaisa, vaid teda adopteerunud vana jõhker vend, kes tegi seda lapse isa teadmata...

Edit: Mingit intsesti ei olnud fate/stay night-is .. Mitte mingit .. Oli 3 erinevat rada kolmele erinevale tüdrukule, erinevate lõppudega (Saber, Tohsaka ja Sakura.) ja Shirou ei olnud mitte ühegi tüdrukuga suguluses ja selle vanamehe väite lükkasin juba ümber..

Ei tea kas sa lihtsalt proovisid bakalasi hirmutada, et nad hoiaks eemale sellest mängust või mis.. Huvitab sinu põhjus postituse tegemiseks, või koht kust sa oma andmed said.. -.-
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 00:12    Teema: Vasta viitega

Jeebus.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 00:27    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Muusik kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Fate/Stay Night
Fate/Stay Night
Fate/Stay Night


Nooruk, asjalood paistavad nii, et ma pean sind tänama. Tänama nende kergete pisidetailide eest, mis kindlasti kaunistasid minu kerget ülevaadet nendest ülemeelikutest stseenidest!

Neist dildoussidest rääkides, kahju et see tüdruk mehena sündinud ei olnud. Vähemalt siis ei oleks olnud vägistamist.

Võtkem nüüd moraalsed väärtused suguliste sidemetega seoses. Kasuõele võib ikkagi vallatuid mänge õpetada, või mis?

Minu eesmärk pole kedagi hirmutada, ärgem pidagem mind nüüd nii häbematuks! Ma vaid konstanteerin fakte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 00:42    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
Minu eesmärk pole kedagi hirmutada, ärgem pidagem mind nüüd nii häbematuks! Ma vaid konstanteerin fakte.


No tõesti.. Kuidas saad sa neid faktideks kutsuda, kui mitte kusagil ja mitte kusagil ei olnud sinu fantaasiale alust. Miks sa arvad, et tüdrukule pandi neid ussikesi sisse kusagilt mujalt kui mehele? On sul kindel idee, või on see lihtsalt üks ekslik eelarvamus?.. Kust sa arvad, et sellele mehele need ussid sisse läksid, oh jaa nüüd tuleb uuesti fantaseerida.. Mina kaldun arvama, et kogu see rõve ussi asi ei olnud mõeldud erootiliseks ja neid ei käsitletud niimoodi ka, seega oleks korralik aeg enda ''musta'' fantaasia lüliti korraks välja lülitada ... Äkki pääsesid ussid sisse läbi naba nagu Matrix-is .. Ma ei näe vajadust asja kohe erootiliselt võtta kui seda asjaolu käsitleti nõnda dramaatilise ja kurva asjaoluna.. Seda käsitleti kurvalt sellepärast, et need ussid tekitasid kohutavaid piinu läbi kogu keha liikudes ja teatud asja teatud soontes süües, ei viitsi neid termine kasutada, mis selles mängus kasutati..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 01:49    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Muusik kirjutas:
Fate/Stay Night
Fate/Stay Night


"Alusetud fantaasiad" on vist natuke liig mis liig. Kas sa eirad neid rõvedaid perverssusi, mis toimus? Sa arvad, et taolist stseeni ei olnud erootiliseks mõeldud, kuigi intensiivne "tegevus" arvutiekraanil andis muud mõista? Kas mitte sina ei ole see, kes väldib just neid asjaolusi?

Kuid miks siia tuua hüpoteetilist juurdlemist. Tundub nagu sa kalduks teemast kergelt kõrvale. Olgu need sündmused nii dramaatilised või kurvad, juhtus see mis juhtus.

Ütle sina nüüd meile, mida need ussid sõid ja mida nad tegid? Muidugi spoilerid, kui palju neid juba antud on, võid panna valgesse kirja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 03:04    Teema: Vasta viitega

Muusik kirjutas:
"Alusetud fantaasiad" on vist natuke liig mis liig. Kas sa eirad neid rõvedaid perverssusi, mis toimus? Sa arvad, et taolist stseeni ei olnud erootiliseks mõeldud, kuigi intensiivne "tegevus" arvutiekraanil andis muud mõista? Kas mitte sina ei ole see, kes väldib just neid asjaolusi?

Kuid miks siia tuua hüpoteetilist juurdlemist. Tundub nagu sa kalduks teemast kergelt kõrvale. Olgu need sündmused nii dramaatilised või kurvad, juhtus see mis juhtus.

Ütle sina nüüd meile, mida need ussid sõid ja mida nad tegid? Muidugi spoilerid, kui palju neid juba antud on, võid panna valgesse kirja.


Eiran neid rõvedaid perverssusi?.. Minu mälu järgi ei olnud seal mingit ussidildosi, mis läksid sinna sammusessegi.. Oleks tore, kui sa PM-iks mind pildiga mängust kust kogu see ''action'' toimus..
Kogu see jutt oli ju sellest, et seal on mingi jutt tüdrukust kellele ussid läksid sinna sammusessegi ja mingi vana pervertne onu hoolitses, et ussid ''teeks oma töö.'' Ja see, et seal on mitte eksisteeriv insest..

Kui sa arvad, et nende usside tegevus inimkehas aitab sinu väidete poolt tõestada, siis sa eksid, aga nende ussikeste kohta võid sa lugeda siit ..

Muidugi on mul suur kahtlus, et sa vaid trollid keset öö (Sest kõik sinu väited põhinevad selle ümber, et see asi juhtus, aga mitte mingit materjali, ega tõendid ei räägi sinuga kaasa, minu mälu on samuti vastu kajas.), aga kuna mul aega on, siis ega ma pahaks pane. :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 06:35    Teema: Vasta viitega

omg I will never watch that thing LaLaLaa
liiga imelik aitähh
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 12:49    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
omg I will never watch that thing LaLaLaa
liiga imelik aitähh

Jutt käib selle visual novelist, anime on täiesti kahjutu.

Rääkides mängudest, hiljuti tegin end tuttavaks mänguga Team Fortress 2. Kohutav, kuidas mõni hea mäng aega õgib ikka.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 13:44    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
dipsy kirjutas:
omg I will never watch that thing LaLaLaa
liiga imelik aitähh

Jutt käib selle visual novelist, anime on täiesti kahjutu.

Rääkides mängudest, hiljuti tegin end tuttavaks mänguga Team Fortress 2. Kohutav, kuidas mõni hea mäng aega õgib ikka.


Visual Novel on samuti kahjutu! GRRRR!

Minul on sama jama CoD MW2-ga .. Raske sellest mängust eemal olla.. T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2011 16:34    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
dipsy kirjutas:
omg I will never watch that thing LaLaLaa
liiga imelik aitähh

Jutt käib selle visual novelist, anime on täiesti kahjutu.

Rääkides mängudest, hiljuti tegin end tuttavaks mänguga Team Fortress 2. Kohutav, kuidas mõni hea mäng aega õgib ikka.


Visual Novel on samuti kahjutu! GRRRR!

Minul on sama jama CoD MW2-ga .. Raske sellest mängust eemal olla.. T_T


Can not unplay.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 26, 2011 09:15    Teema: Vasta viitega

PS3 mängu 'Sengoku Basara 3 promo video
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 54, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: