OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 22:49    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Gottlob Frege & Bertrand Russell tegelesid teooriaga mis üritas kogu matemaatikat loogiliselt üles täheldada.

üllatav, et sa niigi kaugele oled jõudnud, et oled suvatsenud ennast natukene selliste inimeste töödega kurssi viia. mitte et ma neist midagi teaks, aga ma pigem usun wikipediat kui sind ja seal öeldakse:

http://en.wikipedia.org/wiki/Logic#Mathematical_logic
...
The boldest attempt to apply logic to mathematics was undoubtedly the logicism pioneered by philosopher-logicians such as Gottlob Frege and Bertrand Russell: the idea was that mathematical theories were logical tautologies, and the programme was to show this by means to a reduction of mathematics to logic. The various attempts to carry this out met with a series of failures, from the crippling of Frege's project in his Grundgesetze by Russell's paradox, to the defeat of Hilbert's Program by Gödel's incompleteness theorems.

kui ma väga valesti ei loe, siis sinu poolt viidatud isikute teooria ei ole päris õnnestunud ja vettpidav kui mitte just öelda, et see on läbikukkunud. see muidugi ei tähenda, et nende töödega ei võiks tutvuda, aga see lükkab ümber sinu teadmise, et matemaatika tuleneb loogikast.
Exb kirjutas:
3. Mina pole loogikale & matemaatikale kusagil võrdusmärki vahele joonistanud. Väidsin vaid, et üks tuleneb teisest

Exb kirjutas:
matemaatika ongi loogika mis on "arvude keelde" tõlgitud

Exb kirjutas:
Õnakorvist, kus oli 9 õuna võeti ära 3. Mina ütlen, et loogiliselt jääb alles 6 õuna

kasutades eeldusi, et "matemaatika ongi loogika" ja "9-3=6 on looogikatehe" kaotab kehtivuse väide, et "3. Mina pole loogikale & matemaatikale kusagil võrdusmärki vahele joonistanud. Väidsin vaid, et üks tuleneb teisest.""

juba ainuüksi esimene väide seab matemaatika ja loogika vahele võrdusmärgi.
zork kirjutas:

Tore et sa seletasid, ainult et kuidas peaks üldse keegi aru saama, et teises pooles räägid sa sellest, et sina rumal oled? Milline lause osa(või sõna) konkreetselt sulle osutab?

Exb kirjutas:
Ma pole vist siiamaani maininud kuidas ma armastan rumalatele küsimustele vastata, eriti neile mis korduvalt proovivad tõestada kui kaugele on võimalik jõuda eirates kõiki intelligentsuse jääke mida ka eriti süvenenud tüüpi ajuvabadus omada suudab. Veider, et osoonikihi hõrenemist veel antud lausega seostada pole suudetud.

ma näen, et sa oskad ennast hästi iseloomustada, sest zorki poolt ei näe küll ajuvabadust. pealegi seletasid ju ise enda lauses lahti, et sa oled rumal haruldus:
Exb kirjutas:
Juhtum 2. Kus Exb on rumal ".. sellepeale ei tasu solvuda, võibolla on rumalus hoopis haruldus", kuna just tema on antud olukorras haruldus, seepärast ei tasugi teistel solvuda.


"Exb on rumal ... just tema on antud olukorras haruldus", seega Exb on rumal haruldus. MOTT
ja ma ei solvu üldsegi sellepärast, et Exb on rumal haruldus, sest see oleks sama kui solvuda puu peale, kuna tal kasvavad lehed okste küljes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 23:08    Teema: Vasta viitega

nüüd sai küll exb valusalt pähe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 23:50    Teema: Vasta viitega

Ohjah, ohjah...
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 00:35    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Ohjah, ohjah...


Ausalt öeldes, sul on vist isegi õigus. Exbi kirjade lugemisest ja nendele midagi vastu kirjutades võib lõpuks ainult peavalu saada.
Võiks täiesti teema ära lõpetada, kui Exb ei jookseks ainult peitu ning suudaks lõpetuseks ära vastata mõnele konkreetsele küsimusele ja ühe sõna boldiks teha.

Teeb oma lauses - Mis minu postitustesse puutub, siis täiendan end igal sammul & muutun aina teadlikumaks kui rumal mind ümbritsev maailm on.. sellepeale ei tasu solvuda, võibolla on rumalus hoopis haruldus.- boldiks sõna/fraasi, millega ta viitab endale, s.t et tema on rumal.

Näitab ära mõne allika, kus on kirjas, et suvaline liitmine/lahutamine on loogiline tehe, mitte matemaatiline. Lause stiilis - mulle tundub loogiline, et 2-1=1 - ei kõlba kuidagi.

Näitab ära, kust ta võttis, et matemaatika tuleneb loogikast või vastupidi(Exb'i tsitaat: Mina pole loogikale & matemaatikale kusagil võrdusmärki vahele joonistanud. Väidsin vaid, et üks tuleneb teisest.) Frege ja Russell ei lähe arvesse, kuna nemad püüdsid esitada matemaatikat loogika abil, mitte üht teisest tuletada.

Vastab küsimusele - Mitu tähendust on näiteks lausel - Pall on punane. ?

Ütleb lõpuks ometi vastuse saladusele, kas ta emakeel on eesti keel või mitte.

Boonusena võiks ka ära seletada, miks ta kasutab erineva tähendusega sõnu samas tähendused, kuigi neil on täiesti erinev tähendus. näiteks: sõnad=lause, hõlmamatu=hallata, definitsioon=tähendus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 11:23    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Exb kirjutas:
Gottlob Frege & Bertrand Russell tegelesid teooriaga mis üritas kogu matemaatikat loogiliselt üles täheldada.

üllatav, et sa niigi kaugele oled jõudnud, et oled suvatsenud ennast natukene selliste inimeste töödega kurssi viia. mitte et ma neist midagi teaks, aga ma pigem usun wikipediat kui sind ja seal öeldakse:

http://en.wikipedia.org/wiki/Logic#Mathematical_logic
...
The boldest attempt to apply logic to mathematics was undoubtedly the logicism pioneered by philosopher-logicians such as Gottlob Frege and Bertrand Russell: the idea was that mathematical theories were logical tautologies, and the programme was to show this by means to a reduction of mathematics to logic. The various attempts to carry this out met with a series of failures, from the crippling of Frege's project in his Grundgesetze by Russell's paradox, to the defeat of Hilbert's Program by Gödel's incompleteness theorems.

kui ma väga valesti ei loe, siis sinu poolt viidatud isikute teooria ei ole päris õnnestunud ja vettpidav kui mitte just öelda, et see on läbikukkunud. see muidugi ei tähenda, et nende töödega ei võiks tutvuda, aga see lükkab ümber sinu teadmise, et matemaatika tuleneb loogikast.

Esiteks on wikipedia "isearenev projekt" mille täitmisek kasvõi mina kaasa võin teha, pisike "Edit" nupp lubab sealset informatsiooni igaühel muuta vastavalt oma soovidele.
Kuid ma ei hakka sealset informatsiooni ümber lükkama, põhimõtteliselt ei valeta wikipedia üteldes, et Gottlob Frege'i Bertrand Russell'i teooria on lõpetamata & tõepoolest on see tagasilöök; ka A. Enstain'il jäi lõpetamata teooria jõudude sidususe kohta kuid see ei tähenda, et need ideaalis valed oleksid. Kindlasti saad aru ruri, et matemaatika & loogika on ääretult suur teadusharu ning nende ühendamiseks kulub kindlasti rohkem kui mõnede isikute eluajast. Õieti pole matemaatikagi veel täiesti mõistetav, kas saab siis loota, et neid suudetakse juba seostada?
Kui Sa juba sel lehel oled ruri siis proovi otsinguna "unsolved problems in mathematics". Väike vahepala Sulle. Selleasemel, et kritiseerida Gottlob Frege'i Bertrand Russell'i teooriat võiksid tänulik olla, et nad on teinud esimesed sammud, suhteliselt võimatu tõestamisel.
Pööraksin veel ehk tähelepanu minu ammusele väitele:
Exb kirjutas:

Kui oleksid raatsinud veidi rohkem uurida, siis formaalne- & matemaatiline- loogika on tihedalt seotud loogika vormid, neid on proovitud ka ühendada, kuid matemaatiline keerukus raskemates tehetes on (mõistetava)loogikaga praktiliselt haldamatu.

zork kirjutas:

Teeb oma lauses - Mis minu postitustesse puutub, siis täiendan end igal sammul & muutun aina teadlikumaks kui rumal mind ümbritsev maailm on.. sellepeale ei tasu solvuda, võibolla on rumalus hoopis haruldus.- boldiks sõna/fraasi, millega ta viitab endale, s.t et tema on rumal.
Väsimatu Exb on veel ohvrimeelne & teeb viimase ürituse; "Mis minu postitustesse puutub, siis täiendan end igal sammul & muutun aina teadlikumaks kui rumal mind ümbritsev maailm on kuid sellepeale ei tasu solvuda sest võibolla on rumalus hoopis haruldus." See peaks lause mõtte effektiivselt edasi andma. "...võibolla on rumalus hoopis haruldus." on selgitus sellele "miks sulvuda ei tasu." Rohkem ma sel teemal ei peatu.
zork kirjutas:

Näitab ära mõne allika, kus on kirjas, et suvaline liitmine/lahutamine on loogiline tehe, mitte matemaatiline. Lause stiilis - mulle tundub loogiline, et 2-1=1 - ei kõlba kuidagi.

Ma tahaks hoopis matemaatilist tõestust antud küsimusele. Kuidas saad vastuse/tõestad, et 2-1=1 matemaatiliselt.
zork kirjutas:

Näitab ära, kust ta võttis, et matemaatika tuleneb loogikast või vastupidi(Exb'i tsitaat: Mina pole loogikale & matemaatikale kusagil võrdusmärki vahele joonistanud. Väidsin vaid, et üks tuleneb teisest.) Frege ja Russell ei lähe arvesse, kuna nemad püüdsid esitada matemaatikat loogika abil, mitte üht teisest tuletada.
Minu tugevaim argument ehk oleks see, et tehe 2-1=? on lahendatav vaid loogilise järelduse käigus & matemaatilist tõestust sellele ma siiani näinud pole.
zork kirjutas:

Vastab küsimusele - Mitu tähendust on näiteks lausel - Pall on punane. ?
Ma Tõesti ei tea konkreetset numbrit.
zork kirjutas:

Ütleb lõpuks ometi vastuse saladusele, kas ta emakeel on eesti keel või mitte.

Senini on ta seda olnud.
zork kirjutas:

Boonusena võiks ka ära seletada, miks ta kasutab erineva tähendusega sõnu samas tähendused, kuigi neil on täiesti erinev tähendus. näiteks: sõnad=lause, hõlmamatu=hallata, definitsioon=tähendus

Hõlmamatu oleks teises sõnastuses pigem haldamatu või hallatav eitavas vormis.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 12:10    Teema: Vasta viitega

Ma ei ohka peavalust. Ei, üldsegi mitte. Ma täpselt ei teagi... kas see pole siis mitte kõige suurem teadmine e tarkus?! Kui ma ka ütlen, et olen rumal ,)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 12:37    Teema: Vasta viitega

Taunin kirjavigade suurkolooniate viljelemist selles teemas.

Vabarnamees am cry. T_T
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 14:08    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Väsimatu Exb on veel ohvrimeelne & teeb viimase ürituse; "Mis minu postitustesse puutub, siis täiendan end igal sammul & muutun aina teadlikumaks kui rumal mind ümbritsev maailm on kuid sellepeale ei tasu solvuda sest võibolla on rumalus hoopis haruldus." See peaks lause mõtte effektiivselt edasi andma. "...võibolla on rumalus hoopis haruldus." on selgitus sellele "miks sulvuda ei tasu." Rohkem ma sel teemal ei peatu.


Ei saa veel paar kommentaari juurde lisamata jätta. Mul kukkus otsese mõttes suu lahti selle kombinatsiooni peale, sinu boldiks tehtud sõnad ning ütlus, et eesti keel on su emakeel. kuid ja sest on sidesõnad, mille ainsaks süntaktiliseks funktsiooniks on siduda lauses moodustajaid, seejuures viimaste vormi mõjustamata. Need ei viita eesti keele õigekeelsuse kohapealt mitte kui kuhugi, ega mitte kui millelegi. Teiseks, ei olnud neid sidesõnu selles algses lauses, milles ma palusin midagi boldiks teha. Selle asemel, et oma originaalses lauses midagi boldiks teha, võtsid sa lause, panid sinna sidesõnad vahele ning tegid need sidesõnad bold'iks. Võtab ikka ohkama küll.
PS. ununes alguses ära, ma palusin sul viidata sõnale/fraasil, millega sa viitad endale, s.t. et sina rumal oled. Selle asemel aga tegid sa aga lause ümber ning seletasid, miks ei tasu solvuda.
Ausalt öelda on mul viimasel ajal kange kiusatus üles otsida mõni eesti keele filoloog või mõni keelespetsialist ning talle need paar pikemat teemat ette anda, kus sa aktiivsemalt sõna võtnud oled. Ehk tuleb midagi huvitavat sealt välja.

Exb kirjutas:
zork kirjutas:

Näitab ära mõne allika, kus on kirjas, et suvaline liitmine/lahutamine on loogiline tehe, mitte matemaatiline. Lause stiilis - mulle tundub loogiline, et 2-1=1 - ei kõlba kuidagi.

Ma tahaks hoopis matemaatilist tõestust antud küsimusele. Kuidas saad vastuse/tõestad, et 2-1=1 matemaatiliselt.

Töötan selle kallal, püüan ühendust saada ühe inimesega, kes on pikemat aega matemaatikaõpetaja olnud ning kui temalt mingi vastuse saan, siis panen ka siia üles. Senikaua paluks sul vastupidise asja kallal töötada, s.t. kuidas on tehe 2-1=1 loogiline.
Exb kirjutas:
zork kirjutas:

Vastab küsimusele - Mitu tähendust on näiteks lausel - Pall on punane. ?
Ma Tõesti ei tea konkreetset numbrit.

Kui sa tõesti ei tea, siis oleksid võinult vähemalt lisada juurde niipalju tähendusi, kui sa välja suutsid mõelda. Mina suudan välja mõelda ühe - see tähendab, et pall on punane. Ei ole vist palju paluda, et sa vähemalt ühe uus tähenduse nüüd ise juurde lisad.

Exb kirjutas:
Hõlmamatu oleks teises sõnastuses pigem haldamatu või hallatav eitavas vormis.

Õnneks on mul 1999 aasta käepärast. Sealt nende sõnade tähendused:
haldama <68: hallata, haldan> valitsema, administreerima
hõlmama <67: hõlmata, hõlman> enda alla võtma, endasse haarama

Selle järgi ei saa sõna "hõlmamatu" olla samas tähenduses, mis "haldamatu". Mitte kuidagi ei saa, kuna neil sõnadel on erinev tähendus. Ja kui ka ÕS pole sulle piisavalt autoriteetne, siis ei ole tõesti midagi teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 14:30    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Lumekass kirjutas:
Loogika on see, millise tulemuseni jõutakse loogikat kasutades"
. Lihtsalt kommentaar - asja ei saa defineerida tema enda kaudu. Ühesõnaga, sa ütlesid lihtsalt, et loogikani jõutakse loogikaga, vmt ???


Kuule zork, sa võiksid ikka mu postituse läbi lugeda, enne kui seda kommenteerima/kritiseerima asud.

Lumekass kirjutas:
minu arvates on tema lause, vastusena Ruri küsimusele, täiesti mõttetu.See on sama mõttekas kui vastata küsimusele: mis on pall? vastusega pall on pall.

võrdle Exbi lauset:
"Loogika tulemuselt aga, on see, millise tulemuseni jõutakse loogikat kasutades"

lausega:
Loogika on see, millise tulemuseni jõutakse loogikat kasutades".

Põhimõtteliselt ei tule välja mingit erinevust "loogika" ja "loogika tulemustelt" vahel.


See lause mida sa kritiseerid, ei ole mingi väide või definitsioon, vaid klassikalise loogilise võrdlemise jaoks loodud konstruktsioon. Loodan, et loed mu postituse läbi ja saad aru, mida silmas pidasin, või miks ma sellist lauset kasutasin.
_________________
refined social skill dance
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 14:54    Teema: Vasta viitega

Lumekass kirjutas:

See lause mida sa kritiseerid, ei ole mingi väide või definitsioon, vaid klassikalise loogilise võrdlemise jaoks loodud konstruktsioon. Loodan, et loed mu postituse läbi ja saad aru, mida silmas pidasin, või miks ma sellist lauset kasutasin.


Nojah, hakkasin vastust kirjutama ja sain kontekstist isegi aru ning kustutasin kogu jutu ära. Tõesti ei ole see lause antud kontekstis definitsioon, aga mulle lihtsalt sellena ta esimese hooga silma kargas. Et nii sügavalt ilma abistava vihjeta ma sinu kirja süveneda esialgu ei suutnud ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 15:46    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et me võime matemaatika/loogika osa ära lõpetada. Antud juhul oli minu küsimus konkreetselt matemaatiliste tehete osas, aga allpool olev annab mingil määral ka vastuse matemaatika ja loogika omavahelisele seosele. Ei tulene kumbki kummastki, loogika(matemaatiline) on lihtsalt matemaatika osa. Mind igal juhul rahuldas allpool olev vastus.

Õigus on teil mõlemal.

Liitmine ja lahutamine (aritmeetika) baseerub loendamisel. Kaks õuna ja veel kolm õuna on kokku viis õuna. Tulemuse võib saada nii liitmistehet peas tehes kui ka loendades. ;-)

Teiselt poolt, nii aritmeetika (arvutamine matemaatiliste tehetega) kui ka loogika on lihtsalt matemaatika osad.

Mis puutub aritmeetikasse, siis naturaalarvude aritmeetika on ülesse ehitatav ka aksiomaatilise matemaatilise teooriana, s.t teooriana mille põhisisu on loogika. Seda tegi esimesena itaalia matemaatik Peano (Peano aksionaatika).

Paraku on aksionaatilistes teooriates tõestamine ja põhjendamine küllalt pikk ja tüütu tegevus (aga samas matemaatika aluste seisukohalt siiski vajalik). Nii näiteks jõudis Peano oma aksiomaatikas väite 2x2=4 tõestuseni vist kusagil 74.-ndal leheküljel. Kõigepealt tuli defineerida see, mis on naturaalarvud; mida tähendab antud arvule järgnev arv, mis on liitmine, mis on liitmise suhtes ühikelement ja mis on liitmise mõttes nullelement, seejärel tuli defineerida korrutamine ja selle ühikelement ning nulleelement. Alles seejärel sai asuda lihtsamate korrutamise alaste väidete põhjendamiseni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 15:57    Teema: Vasta viitega

Oh wait, ma leidsin midagi veel paremat, ehk uuel aastal uue hooga .)
Just click here--->PokemonrapeTV
Exb sina ka, ma ei jaksa ära oodatagi millal see siin ületab 10ne lehe piiri. *põnevil*
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 17:19    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis eelnenust kõige rohkem see Exbi lause:

Tsiteerin::
Ma näen nüüd natuke vaeva & üritan selle keskmise intelligentsiga inimestele selgeks teha.


Exb, sult on käesolevaga ära võetud igasugune võimalus väita, et sa ei kannata superiority complexi all LaLaLaa

Olgu see meie foorumis teada nüüdsest ning igavesti, et Exb peab oma oponente endast rumalamateks.

Tema keskmisest teravama intellekti kõrval (jajah, selle sama, mis kirjutab Albert Einsteini nime kujul A. Enstain <me naerab pidurdamatult ega suuda veel minuteid hiljem jalgu alla võtta>) on ülejäänutel vaid keskpärane arusaam maailma asjadest...


Kulla Exb, kui sul loogikasfäärides vigurlennu sooritamisest ja meiesugustele nüridele keskpärasustele maailma asjade seletamisest aega üle jääb, PALUN võta midagi ette oma kirjatööde kvaliteedi koha pealt.

Kui sa muidu ei saa, lase vähemalt oma postitused Office'is eesti keele spelleriga üle emm

P.S. panen konkreetse koha ka, muidu arvate veel, et lahmin :wink:

Tsiteerin::
Kuid ma ei hakka sealset informatsiooni ümber lükkama, põhimõtteliselt ei valeta wikipedia üteldes, et Gottlob Frege'i Bertrand Russell'i teooria on lõpetamata & tõepoolest on see tagasilöök; ka A. Enstain'il jäi lõpetamata teooria jõudude sidususe kohta kuid see ei tähenda, et need ideaalis valed oleksid.

_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Püh Jan 22, 2006 18:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 00:13    Teema: Vasta viitega

khm. pokemonrape' video polnud minu arvates midagi erilist. Kõige paremini kirjeldabki seda tõenäoliselt leheküljel video juurde lisatud kommentaar "random kid doing stuff".

Lisan lingi ühele animatsioonile, mis minu arvates tõesti väärib vaatamist nii muusika kui visuaali poolest ning on isegi moraalne. Olgu see väikeseks tasakaalustuseks (võimalikele) videodele, mis vihaseid väitlusi tekitavad.

http://www.newgrounds.com/portal/view/33005
_________________
refined social skill dance
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 05:18    Teema: Vasta viitega

Tee oma teema, loom, mitte ärka siin .O
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 21:28    Teema: Vasta viitega

See filmike oli tõesti hea.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 08:43    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:

Exb, sult on käesolevaga ära võetud igasugune võimalus väita, et sa ei kannata superiority complexi all :D

Olgu see meie foorumis teada nüüdsest ning igavesti, et Exb peab oma oponente endast rumalamateks.

Tema keskmisest teravama intellekti kõrval (jajah, selle sama, mis kirjutab Albert Einsteini nime kujul A. Enstain <me naerab pidurdamatult ega suuda veel minuteid hiljem jalgu alla võtta>) on ülejäänutel vaid keskpärane arusaam maailma asjadest...

erick ma ei pea oma oponente rumalateks kuigi mõni küsimus võib küll seda vahel olla. Ülal tehtud viga on puhtalt kiire trükkimise viga & seda intelligentsuse näitajaks pidada oleks mõtetu. & Sinu asemel erick ei kiirustaks mina teistele diagnoose panema.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 10:35    Teema: Vasta viitega

Istu maha, mees, puhka jalga .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 01:13    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Ma näen nüüd natuke vaeva & üritan selle keskmise intelligentsiga inimestele selgeks teha.

erick kirjutas:
Exb, sult on käesolevaga ära võetud igasugune võimalus väita, et sa ei kannata superiority complexi all LaLaLaa

Olgu see meie foorumis teada nüüdsest ning igavesti, et Exb peab oma oponente endast rumalamateks.

erick, kuidas sa sellest aru ei saa, et see, nagu ka teisedki sarnased ütlused, on tegelikult fakti konstanteering, et maailmas on keskmise intelligentsiga inimesi kellele Exb peab vahel midagi selgitama. mitte sellepärast, et nad rumalad oleksid, aga nad, vaesekesed, ei saa ju nii kõrge intelligentsiga isiku jutust, nagu Exb, aru.

mis siis, et teistele vahel tundub, et ta ise ka ei tea millest räägib, aga ta intelligents on ju nii kõrge, et sellega saab kõike vabandada ja teiste keskmise intelligentsi süüks ajada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 08:21    Teema: Vasta viitega

ruri ära ole kiuslik, mulle just diagnoositi vaimne kõrvalkalle & kas Sa tõepoolest arvad, et teraapia on odav ettevõtmine?
Kuhu jääb Sinu mõistev suhtumine kaaskodaniku intellektuaalse minapildi kujundamisel?
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: