OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 10:22    Teema: Vasta viitega

Mulle ka meeldis, kuigi...Astroboy oli liiga kõvasti ja mulle hakkas kõrvadele. Päris huvitav oli vaadata vana anime nagu Astroboy ja suht naljakas oli :)
Niih, ma ei tea kes bakalastest oli, kuna ma ple varem teid näinud :P
Täna lähen kell 16.00 uuesti.
Evangelioni maraton toimub ju reedel Tallinna Kinomajas, algusega kell 11:00, 26 x23min.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 12:26    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Evangelioni maraton toimub ju reedel Tallinna Kinomajas, algusega kell 11:00, 26 x23min.

JUHUUUU!!! LaLaLaa LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 13:27    Teema: Vasta viitega

ma lähen ka täna Totorole Happybunny...siis veel hing anumas 2: süütus, neon genesis evangeliom: surm ja taassünd ja vampiirikütt: verejanu :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
ma lähen ka täna Totorole Happybunny...siis veel hing anumas 2: süütus, neon genesis evangeliom: surm ja taassünd ja vampiirikütt: verejanu :P
Ma lähen täna kella 16.00 seansile ja ostan kuni kolmapäevani iga 21:30'nese seansi piletid ära :) va. pühapäeva(tänase).
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 14:30    Teema: Vasta viitega

Lähen Teisipäeval vaatama lolz..

Pileteid saab osta kohapealt ka w? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 16:22    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Lähen Teisipäeval vaatama lolz..

Pileteid saab osta kohapealt ka w? ???


ikka saab, ma arvan, kuigi viimasel minutil saadaolevad kohad ei pruugi enam eriti head olla.

mis puutub festivali kataloogi, siis on idee poolest kõik tore, aga eestikeelse osa vormistust küll kiita ei saa. venekeelse poolega on kõik ok, aga eesti poole tekstid (v.a. Genky kirjutatud loo muidugi) on vene keelest tõlkinud keegi, kes nähtavasti ei oska normaalselt ei vene ega eesti keelt, ja materjal on trükki antud ilma igasuguse toimetamise ja korrektuurita. URRRRRR

mind kui nüristuva kuulmisega keskeaeelikut astro boy heli ei seganud.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 17:22    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Evangelioni maraton toimub ju reedel Tallinna Kinomajas, algusega kell 11:00, 26 x23min.


Kustkohast see info pärit on... internetis ma selle kohta küll midagi ei leia. Või olen ma pime lihtsalt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 17:38    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Evangelioni maraton toimub ju reedel Tallinna Kinomajas, algusega kell 11:00, 26 x23min.


Kustkohast see info pärit on... internetis ma selle kohta küll midagi ei leia. Või olen ma pime lihtsalt?


nii on kirjas festivali flaieri peal ja kataloogis, enne oli netis ka.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 17:50    Teema: Vasta viitega

aga mingit hinnakirje ei oska keegi anda selle maratoni kohta või lähen lihtsalt võimalikult paksu rahakotiga kohale? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 17:54    Teema: Vasta viitega

ma Tartlane ja tahaks teada, et kui palju seal saalis ka keskmiselt rahvast oli?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 18:22    Teema: Vasta viitega

...ma just tulin totorolt....ma ei tea palju kohti oli, aga tundus küll enamvähem täis Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 19:32    Teema: Vasta viitega

Ma tulin ka totorolt. Ma ostsin samuti esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva hilisõhtu seanside piletid ära(kokku 380kr.) Ostsin Otaku ajakirja ka ja loen selle kohe läbi!!! Subtiitrid sakivad jh. Minuarust on eestikeelsed liiga all ja see segab vaatamist alguses.
täna oli saal üllatavalt täis, arvatavasti seepärast, et lapsed käisid ka :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 19:35    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
mis puutub festivali kataloogi, siis on idee poolest kõik tore, aga eestikeelse osa vormistust küll kiita ei saa. venekeelse poolega on kõik ok, aga eesti poole tekstid (v.a. Genky kirjutatud loo muidugi) on vene keelest tõlkinud keegi, kes nähtavasti ei oska normaalselt ei vene ega eesti keelt, ja materjal on trükki antud ilma igasuguse toimetamise ja korrektuurita. URRRRRR

Njaa. See tõlke osa on ilmselt huvitav. Enamus neid tegelasi, kes seda tõlkisid ja kirjutasid, olid minu teada venelased. Ka peatoimetaja, kellega mina suhtlen. Aegajalt ta nagu helistas mulle ja küsis mõnda asja seoses eesti keelega (nt see animesõnastik), aga jah. Kui ma sellele kataloogile näpud külge saan, siis sirvin ja räägin selle mehega (kohtun temaga reedel). Järgmisel korral siis saab selles osas midagi ette võtta. Nagu ma aru saan, siis hetkel on animefestil suhteliselt hästi läinud : ) Niiet loodame ka tulevikus seda üritust näha.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 19:35    Teema: Vasta viitega

palve, et kui NGE'd või seda vampiirikütti vms verist asja näitama hakatakse, siis palun vaadake saalis ringi ja lugege kokku, kui palju on väikeseid lapsi, kes tulid emme-issiga lõbusaid multikaid vaatama. :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 19:59    Teema: Vasta viitega

proovin lugeda siis...aga mis seal otakusn huvitavat kirjas on...ma ei saa seda osta :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 20:29    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
palve, et kui NGE'd või seda vampiirikütti vms verist asja näitama hakatakse, siis palun vaadake saalis ringi ja lugege kokku, kui palju on väikeseid lapsi, kes tulid emme-issiga lõbusaid multikaid vaatama. :P


Kuna neid veriseid asju näidatakse suhteliselt hilja õhtul, siis vaevalt neid issidega lapsi seal väga palju on. Samas kui NGE tõesti kell 11:00 hakkab, siis seal võib muidugi asi väheke teistsugune olla, aga sellelt seansilt peletab lapsevanemad eemale ilmselt selle pikkus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:14    Teema: Vasta viitega

ma sealt ainult ühte pole näinud. See on see Neon Geneesise film. Kuulen esmakordselt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:37    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
proovin lugeda siis...aga mis seal otakusn huvitavat kirjas on...ma ei saa seda osta :(
Igasugust stuffi: cospplay, Tartu animeklubi, paar jaapanikeelset sõna, tutvustused jne....
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:40    Teema: Vasta viitega

Sellega seoses võiks olla ka Eestis oma anime ajakiri. Tegelt parem võimalus oleks filmiajakirjal, milles on anime rubriik.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 22:44    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Sellega seoses võiks olla ka Eestis oma anime ajakiri. Tegelt parem võimalus oleks filmiajakirjal, milles on anime rubriik.

Animeajakiri on suht suur ettevõtmine. Saladuskatte all võin öelda, et ühe isiku peas see idee igastahes küpseb. Elame näeme :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: