OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 23:32    Teema: Vasta viitega

ausalt öelda, oleks nautinud originaalis...
kuigi mõni koht oli tõesti lahe :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 10:15    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Kõik siin räägivad Haruhist, Mikurust, Yukist, aga seeria peategelane on ju ka pildi peal minu meelest. :P

Aga ma... ma ju ütlesin.... T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 17:01    Teema: Vasta viitega

Jajah, ja mina ka vihjasin, aga ta oli teistsugune ja ma ei olnud kindel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 00:24    Teema: Vasta viitega

nonii. ma tean et see võib olla ärritab nii mõndagi, selline oma tervise ja heaoluga riskimine. praegu ma katsetan, mis juhtub kui tekib inimesel üleväsimus või midagi taolist. kuulnud olen igasuguseid jutte, et võivad tekkida kerged hallutsiantsioonid. ootan neid siin vaikselt ja just hetk tagasi tundus, et salhvaka nutsakas laual hakkas vaikselt liikuma, noh nii silmanurgast vaadates o_O
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 00:29    Teema: Vasta viitega

electra, kaua sa siis ärkvel/töös oled olnud?

Ise olen avastanud, et mu trükkimiskiirus on kõige suurem siis, kui ma ise olen juba poolunes ehk umbes kell 1 öösel.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 00:40    Teema: Vasta viitega

magama sai mingi ühe paiku eile mindud. trükkimiskiirusega on mul, kusjuures samad lood. või siis ma ei pane pooleldi unisena oma kirjavigu tähele. üldse liigub mu mõte praegu juba jube aeglaselt.. aga see kuradi paberinutsakas mu laual! URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 00:48    Teema: Vasta viitega

mul hakkab just aju ülikiiresti tööle, mõtteid tuleb nagu paisu tagant, ideesid igasuguste asjade jaoks samamoodi. Ainus jama on selles, et nad on ülimalt koordineerimata ja seosetud, kui ma neid siia kirja paneks, peetaks mind hulluks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 00:59    Teema: Vasta viitega

keset ööd tulevad mul imelikud hood teaduslikust stuffist jahumiseks. põhimõtteliselt võin suvalise inimese võtta oma listist, kes veel online on, ja kukkuda teda küsitlema lambist tekkinud küsimustega. viimati sai vist galaktika tekke üle räägitud LaLaLaa


edit: just kõndis ämblik üle mu jala. mõnusalt paar cm suurust. kui peale vaatasin, siis teda polnud o_o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 01:01    Teema: Vasta viitega

piisavalt kaua ülevaolekuga seoses... mängimine kippus paremaks minema. aga muidu, peale umbes 54 tundi ülevaloekut mul vähemalt hallutsinatioone tekkima ei hakanud. magasin ainult pärast vähemalt 12h kui kott.

ps! RH, oota kuni see ideepurse on möödas ja vaata mis siis juhtub. st, ma ei ole üldsegi kindel, et su aju pikalt ülikiiresti töötab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 01:10    Teema: Vasta viitega

ma pean kuskil kella 3 ootama...siis läheb asi kahtlasemaks (Y) LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 01:37    Teema: Vasta viitega

Ma istun ka üleval ja olen natuke unine. Hallutsinatsioone näen ma niisama paremini kui unise peaga,aga ega tegelt päris hallukaid näinud pole, midagi imelikku küll.

Ja ma juhtusin leidma sellise vana asja.
http://www.youtube.com/watch?v=rKSOrv9Tm7s&NR
See ajas mind umbes kolm korda muigama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 02:00    Teema: Vasta viitega

Nagu NSV ajal öeldi:
Und ei ole ja und ei tule.

Vahtisin oma seina, sest und niikuinii ei ole, ei näinud mõtet silmade kinni hoidmises. Siis järsku lõi pähe, et homme on asashio koosolek. Siis tuli mulle meelde, et kunagi pidi meil laupäeval kirjand olema, otsustasin teki alt välja kobida, et asja uurida. Õnneks ei ole see homme.

Siis avastas mind üks tegelane, kellega ma pole msn'is kaua-kaua rääkinud ja nüüd pajatame maast-ilmast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 08:24    Teema: Vasta viitega

Hallutsinatsioone vast päris pole olnud aga mingeid väikseid musti täpikesi peale mitut päeva magamatta olemist mõnikord näeb lendamas
aga all nightereid kyll ei soovita teha, pärast ajad öö ja päeva segi ning ei jaksa päeval enam kuidagi üleval olla, vajud veel lampi magama ei tea mis kohtades(narkolepsia?) ja tekib ka palju muid probleeme
aga kõige imelikum tunne/asi mis magamatta olemisest olnud on peab olema ikkagi tajuvuse kaotamine, selline omamoodi creepy/kaif olek
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-XXX-



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 11:13    Teema: Vasta viitega

No mina olen vist kõige kauem ülval olnud uueaasta tulekul (pea 60h) ???
ning siis hakkas mul mööbel toas liikuma( mul oli ka tunne et tapeet tuleb seinast maha) ning tänavalatern tundus roheline 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 12:29    Teema: Vasta viitega

ise polegi jutti kaua üleval olnud, kuid omamoodi maraton on küll üle elatud Tartu Hansapäevade ajal 2006. Siis oli nii, et hommikul kell 8-9 üles, õhtul umbes kaks-kolm magama, vahepeal oli kogu aeg töö palava päikese all, igasuguste asjade koordineerimine-juhatamine-õpetamine. Ühe korra läksin pärast veel sõbra poole, kes oli ise samuti korraldaja. Tarbisime sellises koguses lakoholi, et mina olin juba "mugavalt sassis" Pärast seda koperdasin raekoja platsi oma ratta järgi, kell oli umbes 5 hommikul. Mingil põhjusel otsustasin, et võiks päikesetõusu vaadata, sõitsin siis lagedama koha peale mingi künka otsa ja vaatasin seda. Koju jõudsin kella kuueks, arvuti oli mul käima jäänud, seega töllasin veel foorumites, vist postitiasin siiagi midagi.

Järgmine päev (tegelikult 3 tundi hiljem) olin jälle Raekoja platsis asju juhatamas. Hea, et organism noor ja pohmelli ei tunne.

Umbes samas taktis möödus terve nädal.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 12:54    Teema: Vasta viitega

ma veel mäletan kuidas sai sügisel vist maratoni pandud. ommikul mingi 9 paiku üles, sai ringi tatsatud igal pool ja sõpradega hängitud, õhtul läksime veel hoogu wowi pelades. nojah, tõmblesime sellega siis mingi hommikuni välja. umbes, et lähen kööki, keedan teed, und pole ja vaatan kella - pool seitse. kuule okei, siis sai vaiksemaks võetud, sest umbes poole tunni pärast oleks mul nagunii ülejäänud pere üles roninud.
peale seda enam polegi wowi tahtnud mägida.. absoluutselt kõik sai seal vist läbi proovitud LaLaLaa


nojah, eilse kohta.. mingi pool 2 sai vist magama mindud. laiskus sai teaduslikust ekperimendist jagu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 15:09    Teema: Vasta viitega

ma läkin eile 4 magama aga ei tulnudgi midagi kahtlast silme ette :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Siis avastas mind üks tegelane, kellega ma pole msn'is kaua-kaua rääkinud ja nüüd pajatame maast-ilmast.


Let me guess...Nestea? LaLaLaa
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 16:35    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Random Hero kirjutas:

Siis avastas mind üks tegelane, kellega ma pole msn'is kaua-kaua rääkinud ja nüüd pajatame maast-ilmast.


Let me guess...Nestea? LaLaLaa


Ei. Tema oli juba magama pugenud.

Kurat küll, saksa keelt peaks tegema, kuid mitte mingit tahtmist ega viitsimist ei ole. Eesmärk on küll suur ja uhke - tasuta ülikool, kuid see on lihtsalt jubedalt igav!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 19:34    Teema: Vasta viitega

Uus teema: Uneharjumused.

Ma olen olnud üleval maksimaalselt kuskil kaheksani, kõigepealt tuleb uni, siis tuleb erk ärkvelolek, mis sujuvalt asendub masendava väsimusega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 19, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: