OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Isekusest
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 15:45    Teema: Isekusest Vasta viitega

Just praegu istusin siin ja m6tlesin, et teen selle topicu. Mu tyytu illikuku v2ikevennakene just t6mbles ylesse ja ytles, et ta tahab m6nda minu animet vaadata.<Mul suva>, vastan ja ei tee tast v2lja. Siis l2heb vennaraas alla otsima, mida vaadata ja poriseb, et mul Mononoket pole, sest muidugim6ista tahab ta vaadata just seda, mis parajasti minu k2es pole. Tegelikult on see asjatu vaev, sest olen k6ik oma animed oma tuppa kappi 2ra peitnud, et keegi peale minu neid ei saaks vaadata. P2rast ta muidugi solvub aga see pole enam see jutt. Ylldse on mul nii et ma k6ik asjad mis mulle meeldivad peidan 2ra ja ei jaga. Tavaliselt.
Siit ka kysimus, et kuidas on teie isekusega? või olete teie kullapaid ja jagate k6ike k6igiga? M6ned kindlasti on! Happybunny
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 17:25    Teema: Vasta viitega

Kõike ma päris kõigiga ei jaga. Samas mõndasi asju jagan. Oma raamatuid laenan hea meelega, kuid oma mangasid näiteks mitte. Liiga väärtuslikud.
Aga naljalt ma kellegi kätte muid asju nagu ei usalda. Ütleme nii, et tänu oma nooremale õeraasule, kes mu asju välja laenutas ja ma nad katkistena tagasi sain : P

Sul on tegelikult õigus oma asju mitte jagada. Ma nüüd ei oska öelda, kas see on isekus või ei, sest erinevatel inimestel on asjadest erinevad arusaamad. Veidi ehk isekus küll, kuna sa ei anna talle vaadata, kuigi elad samas kohas. Ma saaks ma aru, kui sa ei taha laenata isikule, kes selle su kodu piirest välja viib.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 22:25    Teema: Vasta viitega

Mõned inimesed siit vast teavad, et ma ise jagan hea meelega enda asju, kuigi mul neid just liiga palju pole. Igaühele muidugi ei laena, kuid sõpradele ja inimestele, keda tihedamini kui kord kahe kuu jooksul näen. Kahjuks on mul halb harjumus laenatud asju liiga kaua enda käes hoida... Praegugi on laual mõne kaasbakalase plaadid, kuid tõenäoliselt need saab ta järgmine kord, kui me kohtume tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 18, 2006 23:37    Teema: Vasta viitega

Ei jaga, ei anna, ei hooli, ei huvita!

.P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 17:20    Teema: Vasta viitega

Oma toorikutele kirjutatud asju jagan kõikidele, kuna ma ei vaata reeglina kunagi midagi kaks korda. Sellest tulenevalt on mul ca. sadakond CD'd nüüd maeiteakus, aga elan üle, vaatamismälestus on ju niiehknaa alles ning ehk saab keegi teine nende asjade vaatamisest paari positiivse kogemuse võrra rikkamaks, nagu minagi sain kunagi.

Tehniliselt väärtusetute toorikute tõttu kitsi olla on minu arust väiklaslik.

Originaalasjadega on veidi teisiti. Reeglina laenan välja ainult hädavajalikke asju, mis kergelt ei purune, nt Gameboy mängude puhul laenan ainult kassette, papist karbid jätan enda kätte. Kõik oleneb karbi tugevusest, tegelikult.

Mangasid laenan inimestele keda ma usaldan.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Püh Märts 19, 2006 22:12    Teema: Vasta viitega

mul oleneb enamvähem kõik esemest ja sellest, kellele ma laenutan
oma pisikesele vennakesele ma küll ei usalda ühtki asja kätte mida ma vähegi enda omaks pean.. mine tea mis ta teeks nendega, müüb veel oma eelkoolis maha :P

asjad mida ma jagan suht hea meelega on mu joonistused, mis ei vasta mu enda ootusetele :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Märts 20, 2006 11:03    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Oma toorikutele kirjutatud asju jagan kõikidele, kuna ma ei vaata reeglina kunagi midagi kaks korda.


Sama siin, aga neid jagan ka ainult sõpradele, mis siis et suht odav kuid ikkagi ei taha tagasi saada katkiseid asju.
"He killed BECK, that bastard!" T_T URRRRRR
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Reede Märts 24, 2006 13:08    Teema: Re: Isekusest Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Just praegu istusin siin ja m6tlesin, et teen selle topicu. Mu tyytu illikuku v2ikevennakene just t6mbles ylesse ja ytles, et ta tahab m6nda minu animet vaadata.<Mul suva>, vastan ja ei tee tast v2lja. Siis l2heb vennaraas alla otsima, mida vaadata ja poriseb, et mul Mononoket pole, sest muidugim6ista tahab ta vaadata just seda, mis parajasti minu k2es pole. Tegelikult on see asjatu vaev, sest olen k6ik oma animed oma tuppa kappi 2ra peitnud, et keegi peale minu neid ei saaks vaadata. P2rast ta muidugi solvub aga see pole enam see jutt. Ylldse on mul nii et ma k6ik asjad mis mulle meeldivad peidan 2ra ja ei jaga. Tavaliselt.
Siit ka kysimus, et kuidas on teie isekusega? või olete teie kullapaid ja jagate k6ike k6igiga? M6ned kindlasti on! Happybunny


Ma ei arva et see isekus on, pigen ellujäämine ja kellegile ei meeldikatkised asjad. No mina näiteks olen laenutanud arvutimänge ja aka taagsi saanud tervena, aga üldiselt kirjutan uuele plaadile ja sisi annan mängida, mulle ei meeldi orginaale anda ja neid kah harva ikka nendele keda usaldan. Pealegi on pärast endal kah halb tunne kui tagasi ei saa voi kui saad tagasi aga on asi katkine! emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Enzan



Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 18
Asukoht: Galaktikast nimega linnutee oled kuulnud

PostitusPostitatud: Püh Märts 26, 2006 02:44    Teema: Vasta viitega

FHM-i minu käest naljalt kätte ei saa emm . Tavaliselt jagan asju päris lahkelt.
_________________
Light and Darkness are often thought to be opposites in a good and evil sense. Well, without darkness, light cannot survive. The light defeats the darkness, and the darkness casts out the light. Without one, the other is plunged into chaos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 10:35    Teema: Vasta viitega

üldjuhul olen liiga lahke, elusees ei ole midagi ära peitnud teiste eest, et nemad seda kasutada ei saaks. Kui küsitakse, siis ikka annan. Miks ma seda teen? - ei tea. äkki olen kommunist? 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 20:38    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
üldjuhul olen liiga lahke, elusees ei ole midagi ära peitnud teiste eest, et nemad seda kasutada ei saaks. Kui küsitakse, siis ikka annan. Miks ma seda teen? - ei tea. äkki olen kommunist? 0.o

tappa ka annad?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Kolm Märts 29, 2006 10:28    Teema: Vasta viitega

Igat asja ikka ei jaga küll. Midagi mis on hinnaline ei luba ma näpuotsaga ka puutuda. Aga odavamad ja mitte NII tähtsad asjad, no neid võin ma laenata küll.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 01, 2006 09:03    Teema: Vasta viitega

Mina ka ei jaga oma animevaramut kellegiga ... 25.- ja DVD - hakkame rääkima võimalikust ümberkirjutamisest ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Laup Apr 01, 2006 12:32    Teema: Vasta viitega

omg

sellised inimesed, kes oma asju ei taha laenata , okei saan aru, ei tah siis ei taha, ise ka vahel ei taha mõnda asja....aga siin üks väitis et 25.- ja dvd siis räägime ümberkirjutamisest - kas se on võõrastele või oled sa mõni "neist" (ja neid on kahjuks) kes sõpradelt asjade ümberkirjutamise eest raha nõuavad...need on jälgid tüübid mumeeli.
ise laenan enamasti igast asju, paljust olen ilma jäänud ka nii, aga pole hullu, laenan ise ka teistelt asju ja tean , et vahel lihtsalt juhtub ja siis on hea kui sõber mõistab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 01, 2006 12:58    Teema: Vasta viitega

You[k]Now kirjutas:
Mina ka ei jaga oma animevaramut kellegiga ... 25.- ja DVD - hakkame rääkima võimalikust ümberkirjutamisest ...

Sa oled idioot, pane end põlema, etc.

Nagu päriselt. Ma saan aru, et ei taha laenata, keegi lõhub su neljakroonise tooriku ära mille sa higi ja verega täis kirjutasid, aga kirjutamise eest raha küsida? Mage.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 01, 2006 14:43    Teema: Vasta viitega

Teaduskeeli:

You[k]Now ekshibiteerib anime levikut inhibiteerivat antisotsiaalset hiliskapitalistlikku käitumismustrit.

Mõtle nüüd selle üle natuke järele.

you[k]now it makes sense.

Bunnysmile
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Teis Apr 04, 2006 23:32    Teema: Vasta viitega

asju, mida mul vaja pole, jagan üldiselt lahkesti.

aga mul on ka selliseid asju, millest ma ei raatsi teistele isegi rääkida... (muidu veel mõni läheb ja hangib endale ka)


_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 09:31    Teema: Vasta viitega

Üks põhjus, miks mitte laenata, on see, et pärast on võib-olla asju raske tagasi saada. Kui tekib järsku kihk midagi uuesti vaadata või kuulata, siis peab pettumusega avastama, et plaati pole kuskil. Mingid plaadid on mul aegajalt rohkem kui aasta kellegi käes, pärast ei mäleta enam ise ka, kellele andsin. Samas, siis on suur avastamisrõõm, kui kadunuks tunnistatud plaat järsku kuskilt jälle välja ilmub.
Üldiselt parema meelega kirjutaks sõbrale oma käega uue plaadi kui annaks aastaks ajaks ära.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 18:32    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:

aga mul on ka selliseid asju, millest ma ei raatsi teistele isegi rääkida... (muidu veel mõni läheb ja hangib endale ka)


lol ma ka ei r22gi vahel teistele. Samal p6hjusel. Happybunny
You(k)Now sa oled ikka t2ielik ****. Arvan sama mis aqousmatique. Lihtsalt.... n6me ju.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 00:41    Teema: Vasta viitega

hmm...see , et teistele heast asjast ei räägi on imho veel haigem teguviis :| .
Sest se on juba lihsalt õel.
ps ma nägin eile üht ERITI kõva animed, oi se oli hea, ilusas animatsiooni, tõeliselt hea tegelaste/taustade/jne disain, liigutav ja huvitav lugu, intrigeeriv lõpplahendus ja üldse, kaugelt parim anime mida ma iial näinud olen. Ma ei ütle mis se oli ja kust seda saab LaLaLaaLaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: