OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

aria

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 20:21    Teema: aria Vasta viitega

Genres: Drama, Science Fiction, Slice of Life

Osasid : 13 + 26

Miks ma siis teda vaatan...

Selle animega on sedasi vähemalt minu puhul et ma hakkasin teda eelarvamusega vaatama et naised on peaosas ja peaaegu kõikides osades ja ega ikka se suurem asi ole...
Kuid peale esimesi kaaderid oli selline hea tunne võiks väita et positiivne atmokas oli suudetud luua, mis kannustas vaatama edasi, kuni ma märkasin yhel hetkel ei juba 3 osa on käsil...

sisust siis niipalju et

On planeet kus on linn mida kutsutakse veneetsiaks se planeet on terraformitud ja inimesed on tulnud sinna maalt .
Ja kuna se on veneetsi siis ei pääse me ka kondlitest mida juhivad peategelased.
Inimestele seal meeldib elada lihtsalt käivad jala ja joovad vett.
Ja kondlitädid on yhiskonna psyhholoogid...

















_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 21:02    Teema: Vasta viitega

Aria on tõesti väga sümpaatne anime. Kuid kirjeldad sa siis "Aria the Animationit" või "Aria the Naturali". Võin ka eksida kuid mulle on jäänud mulje et need on erinevad(üks on järg?). :0
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 23:22    Teema: Vasta viitega

äkki on "aria the animation"? vaata seda viimast pilti...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 23:30    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Aria on tõesti väga sümpaatne anime. Kuid kirjeldad sa siis "Aria the Animationit" või "Aria the Naturali". Võin ka eksida kuid mulle on jäänud mulje et need on erinevad(üks on järg?). :0

minu arust vahet pole, kuna Natural jätkab samamoodi edasi nagu Animation (ja sealt kust Animation lõppes).

aga jah, Aria on hea anime. rahulik, tundeline, näitab kuidas väikestest asjadest ja elust võib rõõmu tunda ning rahustab hinge :) minu jaoks on see sari mida võib õhtul üks-kaks osa vaadata ja siis rahuliku südamega ja päevamured unustanult magama minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 23:26    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just esimese hooaja.
Mõnus, tegi mul paar päeva tuju heaks.
Meeldis, et sisu oli korralikult läbi mõeldud(näiteks kas või see, et talvel ei tahtnud eriti keegi gondliga sõita).
Muusika sobis hästi selle anime rahuliku tempo juurde. Ma viitsisin isegi lõpulaulu kuulata(seda on juhtunud vaid kaks-kolm korda).
Üks osa ei meeldinud, see, mis pühendus Aria presidendile. President on küll armas tegelane, kuid sellest ühe osa sisustamiseks minu arvates ei piisa.
Nii hea, et mul veel Ariat arvutis on. Väga hea elamuse pakkus Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 23:49    Teema: Vasta viitega

aria the animation oli ülisuper nagu mainisin enne.
Aga aria the natural mulle eriti ei meeldinud. Esiteks visuaalne erinevus. Teiseks tundus see natuke pingutatud ja selles polnud animationi puhast siirust, vaid pigem oli keegi selle teinud nii, et ta oleks animationi sarnane lihtsalt. Kuidagi ei kutsunud edasi vaatama... Aga aria the ova:arietta oli ka hea :) samalaadne nagu animationgi
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: