OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka 3-nda sünnipäeva kokkutulek! + tagasiside (2006)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 20:36    Teema: Vasta viitega

oeh.. mina tark poiss suutsin eelmise päeva tegudega endale peavalu muretseda.. ehk algusest ma eriti mingit naudingut ei saanud.. proovisin lihtsalt elus püsida LaLaLaa


peale tõsiselt mõnusat sauna ja niisama istumis (ja nati DSiga pelamist) olin krips kraps terve ning suutsin toredasti vestluseski kaasa lüüa..


õhtune ma¹aasi ja jutlus ring oli midagi, mis peaks saama traditsiooniks. Jäin väga rahule wink

kohaga jäin ka rahule. hubane ning kodune.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 21:43    Teema: Vasta viitega

Kuulsin, et väga vahva perekool oli tegutsenud. Muidu oli vist täitsa okei.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 19:30    Teema: Vasta viitega

minu jaoks kuulus see kokkutulek kokkutulekute paremikku. Tore oli autos sõites näha kuidas väikeste (ja suurte) animefännide autosid oli terve rongkäik :) ka päev ja öö (+ üks väike afterparty *winks*) olid suurepärased. way to go, genky & crew :)
_________________
refined social skill dance
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 20:26    Teema: Vasta viitega

Mulle ka täitsa meeldis...eriti "perekool"..mis tõesti peaks saama traditsiooniks...nii et jääb ootama järgmist sünnipäeva :)

*ving-ving oleks ainult hommikuse salati nappuse järgi*
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 22:15    Teema: Vasta viitega

EI ole miskit, täitsa tore oli. parimaks jäid ikka need õhtused lumerõõmud.


Pildi siis meie ustav cheerleader GodOdin


Lõbusad liud LaLaLaa

Ja muidugi ärgem unustagem seda hommikust Sõitu Tuletegija Vs Hotpapa
Need kes vastavates autodes istusid teavad millest jutt käib LaLaLaa

lõpetuseks siis aadress kus kõik pildid ilusti olemas mis tuletegija teha jõudis.

http://dorm.ottomar.ee/~fireman/Baka/

Pildid nüüd suuruses 1024x768 väiksemaks ei tee ja seda küsida pole ka mõtet LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God


Viimati muutis seda Tuletegija (Esm Veeb 13, 2006 22:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 22:20    Teema: Vasta viitega

Ahto oli jah hea cheerleader LaLaLaa Liu laskmine tal välja ei tulnud eriti, kuid see eest teiste ergutamine oli parim. Eriti lahe oli kui ta kelgutajate kõrval mäest alla jooksis!

Pikima liu omanikuks jäi glaurung. Kuigi Triin, Seichi ja Mil pakkusid kõva konkurentsi LaLaLaa
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 22:30    Teema: Vasta viitega

tuletegija, resize, RESIZE!! >_<
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2006 23:52    Teema: Vasta viitega

Kõik algas nagu alati - me ärkasime Lumekassiga Half-Life 2 nõiduslikust uimast
alles paarkümmend minutit enne eeldatavat väljasõitu Plasku parklast. Edasine toimus
kõrvetada saanud kaslase kiirusel riideid, toitu ja muud vajalikku atribuutikat
suurtesse kottidesse loopides,
peas haamerdamas: kiiremini-kiiremini-kiiremini!

We did it. Vaevu kümne minutiga tegime ära selle, mille jaoks olime algselt tunni planeerinud.
Oh well, kes ütles, et arvutimängud töövõitudele ei vii?

Kiirel sammul Plasku all maabudes avastasime ehmatusega, et oleme... täitsa üksi.
Mitte ainumastki bakapisikust nakatatud hinge lähima 200 meetri raadiuses.
Eeldasime hullemat ning helistasime Genky'le, ise peas juba busside graafikuid lapates.
"Hei, Genky, kus te juba olete?"

Genky oli Kaubamajas. Söögikraami varumas.

Peale kümneminutilist ootamist ja tagantjärele mõtlemist,
et mida kõike selle ajaga oleks peale saanud hakata,
jõudsime järeldusele, et...
munasalati oleks saanud märksa peenemaks hakkida näiteks.

Kusagilt ilmus välja naeratav peakorraldaja, ning nagu märguande peale saabusid
kohe ükshaaval või mitmekesi ka ülejäänud bakalased.
Meie tõld sõitis ette (7 istekohta, beat this), ning siis me sõitsime.
Ja sõitsime. Ja sõitsime. Ja sõitsime.
Möödus 45 minutit ja voilà! möödusimegi sildist, mis kuulutas rõõmsalt, et...
olime just just väljunud Tartu linna piiridest.

I settled in for a long ride.

Piiludes läbi tagaakna nägin meile järgnemas hämmastavalt pikka autoderivi.
Tervelt 4 masinat, koos meiega 5. Kõlab mitte väga pikalt? Maanteel hoitakse umbes 25m pikivahet.
5x25=125m autosid ja maanteed. Täitsa pikk ühesõnaga.
Eriti kui mõelda, et arvates välja Genky isa, oli tegu 100% animesõpradega.
125m puhastverd bakalasi. Oi see tegi südame soojaks XD

Kruiisisime kuni metsavahele tekkis väike lagendik, millel ilutses maaliline bernhardiin.
Koos majaga.

Maja ma pikalt ei kirjeldakski, see oli igati korraliku suure allkorrusel asuva peosaaliga
ning pisikeste mugavate kahe- kuni neljakohaliste mõnusate tubadega. Võrrelduna tavaliste majataguste välitalupeldikutega oli WC
nagu euroremonditud soe paradiis.

Kell oli 3, kui ma seda allkorrusel esimest korda vaatasin.
Rahvas oli näljane, eriti Lumekass, kes juba autos oli vorsti ja juustu leiva peale lõiganud.
Hommikusöök ratastel, niiöelda. Laua taha jõudnud, vaatas temagi ringi. Ta silmisse ilmus unisklev pilk.
"Kuidas oleks veel ühe hommikusöögiga?".
Pööritasin silmi, irvitasin ja läksin meie tuppa toidukraami järele.

Pakkisime oma mitte väga peeneks hakitud munasalati välja
ning tegime vaikimisi näljased inimesed häälekalt näljasteks.
Varsti tõid kõik oma toidu- ning joogikraami lagedale.



Vasakult poolt ringis ümber laua: Zero kukal, Glaurung, Erick, Yoshy, Chiisan, Vabarnamees, Shark, Triin, Hjargi kukal


Peale väikest ampsamist läks söömaaeg sujuvalt üle joomaajaks.
Tõenäoliselt jõid kõik peale Genky, Chiisani ja poizz123-e, kes olid
terve peo jooksul karsked ja kained kui värsked kuusepalgid.

Maha peeti ka traditsiooniline viktoriin, mille oli kokku pannud Genky.



Genky

Võitjateks osutusid sport ja kollektiiv koosseisus Ruri, Erick, Zero ja
Chiisan, napi 0,5 punktise eduga Vabarnamehe poolt veetud võistkonna
ees.

Laudade alt ilmusid välja Nintendo DSid, tekkisid esimesed wireless
connectionid, Shark valutas eelmisest õhtust jäänud pohmakat ning tappis
märgatava mõnuga Advance Warsi pisikesi sõdalasi. Keegi kusagil rääkis
midagi kindlasti animest ka.



Alt üles: Vabarna, Sharki valutav pea, Zero ja Ruri

Glaurung päästis laua peale valla väikese stiilse PSP, kuid seal ees
ootavad 4 DSi tegid sellele kiire kambaka ja asusid peale võitu koos Mario
Karti mängima, kuni patareidesse ei jäänud enam milliampritki voolu.

Kella kuueks oli kokkutulek saavutanud tõelise peo mõõtkava. Hjargi häält
kuuldi kindlasti ka ümbritsevates metsakülades, ning Erick rääkis
arbitraarseid inimesi surnuks. Põhiliselt neid, kes tema kõrval istusid.
Naerupahvakud kergitasid katust ning tekitasid akendesse mikropragusid.
Inimesed (loe: joonud mehed)läksid sauna ning siiberdasid
saunarätikuteks kutsutavate niudevöö moodi asjadega süüdimatult muu
seltskonna vahel ringi.

Lagedale toodi konjak ning Coke. Hardcore, mõtlesin ma, ning lasin endale
kallata. Liitri longero ning kahe topsi konjakikoka järel arvasin olevat
sobiva aja Chiisanile universumi, karma ning hingede omavahelisi seoseid
seletada. Edasist 45 minutit ma... ei kommentaari. Vähemalt oli Chiisan
veel elus, kui ma taas asjadele kainema pilguga vaatasin. Ma usun, et ka
tema kõrvakuulmine on tänaseks päevaks vähemalt mingi piirini taastunud
>_<

Peo tipphetked olid ent alles ees. Ühel hetkel kogunes väike seltskond
ühte eelmainitud ülakorruse mugavasse mõnusasse tuppa kaarte
mängima.



Vasakult: HotPapa, Chiisan ja Lumekass

Valetamise pealt liiguti Sharki bikiinides neide kujutavate kaartide põhjal
missivõistluse korraldamiseni - ettekäändeks soov teada saada, kas
tüdrukute ja poiste maitsed naiste osas on tõesti nii erinevad, kui
väidetakse. Hämmastavalt tihti olidki. HotPapa osutus ülimalt kaalutlevaks
¾üriiliikmeks, kes vaatas iga kaarti suure põhjalikkusega.



Same as above

Shark tegi presentaatorina suurepärast tööd, esitledes iga uut kaarti
andeka jutuvada saatel.



Shark

Võitjaks tuli kaart, millel kujutatud kaunijuukseline neiu küttis ilmselt
võrdselt üles mõlema sugupoole fantaasiaid.

Protsess sai mingil määral ka videole võetud:
http://asashio.anime.ee/foto_vid/baka_muuvi.avi

Nii, ja nüüd siis lühidalt ühest värskest baka.ee kokkutuleku traditsioonist.
Paljud on kindlasti põnevil, et mida siis Vabarnamees ikkagi öösel läbi
seina kuulis.



Vabarnamees

See pidi ikkagi midagi väga intrigeerivat olema, kui kumu Vabarna poolt
(?) Perekooliks nimetatud üritusest hommikusöögilaudagi levis =)

Tõsi ta on. Perekool kujutab enesest intrigeerivat lebasklemise, tõde või
tegu refleksmängu, õlamassaa¾iõppe, ning avameelse sugudevahelise
mõttevahetuse omanäolist segu. Siin on lühike pingerida kõige
intrigeerivamatest küsimustest, mida Vabarna läbi seina kuulda võis,
alustades sündsamatest:

1. Mida kujutab endast 2D kompleks?
2. Kas tasasest eesti poisist võib Saksamaal peoloom ja naistemurdja saada?
3. Kas ja kuidas taluvad tüdrukud oma poiss-sõprade pr0n foldereid?
4. Millal on kõige õigem aeg süütust kaotada?
5. Kui kaugele suudavad noored hentaist läbiimbunud mehehakatised oma tüdrukuid viia?

Ja lõpuks:

6. mida tegi poizzz123 ühes toas morpheuse ja seichiga?

Selle mõttega ma lõpetaksingi, et teised saaksid otsa üle võtta, sest
kindlasti on veel mõndagi, millest ma paraku teadlik pole ; )
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Teis Veeb 21, 2006 19:44). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 18:28    Teema: Vasta viitega

Kaia palvel täiendan elamuste jada endapoolse pisema nägemusega.

10.02.2006

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada reede (10.02.2006) õhtupooliku algusest, kui tööst kurnatuna liitusin hjargi, Vabarnamehe ja Opsiga esmanimetatu sidrunkollases prantslases teel Dorpati poole. Pisut kilomeetreid sai neelatud, mängides PSP peal kuldaväärt Luminesi, aga teine pool sai vesteldud, ennekõike filmiklassika homoseksuaalsuse aspektist ja lähimineviku retro-mängundusest. hjargi tähelepanu köitis madala kvaliteediga maantee ja auto juhtimine, Vabarnamehe oma tema NDS (peamiselt Castlevania), seega olime suuremateks lobisejateks mina ja Ops. Kodulinna jõutud, seadsin mina sammud vanemate maja poole, Ops Vabarnamees aga läksid külla rahanappuses vaevlevale fushile ja tema metsloomadest puretud telepurgile. Kuna minu juhe oli töönädalast ikka veel plahvatusohtlikult koos, siis veetsin ööl vastu laupäeva aega täiskasvanute meelelahutusega (Sakura Sena), Shin Onimusha: Dawn of Dreams, Urban Reign, Ape Escape 3 ja veel mõne uuema toote testimisega.

11.02.2006

Ärkasin hommikul kummalise tuikava valuga oma kandilises peas ning pakkisin asjad, viskasin koos muu tehnikaga spordikotti oma sülearvuti, mõned DVD-d (Virus Buster Serge, Family Guy kolmas hooaeg, The Simpsons kuues hooaeg), mõned vahetusriided ja seadsin sammud kokkusaamispaika. Rüüstasime koos asjaosaliste hjargi, triinu ja Vabarnamehega kohalikku toidupoodi ja mina isiklikult täiendasin enda joogivarusid toreda pudeli Hennessy konjakiga. Uudistasime konsoolide vallas uut Laima taskumängu (ilmselgelt Gizmondolt plagieeritud disain) ning seadsime pärast kassasse ohtra raha jätmist sammud tagasi kohtumispaika.

Sinna oli selleks hetkeks kogunenud juba tunduvalt suurem hulk rahvast, ent mingid pärismaalased (nimesid nimetamata) olid suutnud Tartu üüratus liikluses (sarkasm) ära eksida ja seega pidime me neile hakkama vastu sõitma. Üldiselt möödus tee meie jaoks viperusteta (siinkohal tervitused härra Mart Jallaile nii minu kui Tiit Raidi poolt) ning ma tüütasin autos istuvaid inimesi pealiskaudsete kõlakatega PS3 ja PSP teemadel. Samuti seletasin ma noortele konsoolimängude põlvkondade arengu teooriat ning vana XBOXi majesteetlikku läbikukkumist Jaapanis koos selle põhjustega. Teised noored veetsid aega arusaamatute numbrimängude mängimisega, milles puudus peale loogika ka aspect of fun, seega annaks OPM sellele ~90%.

Ilmselt suutsid samad pärismaalased, kes Tartus ära eksisid, ära eksida ka Otepääle (kus pole mitte kaks tänavat, nagu Tartus, vaid üks tänav ja kaks maja), seega pidime me seal seiskuma ja ootama.

Viimaks jõudsime me sihtkohta, piltilusasse puhkemajja künka veerel. Ilm oli mahedama temperatuuriga, kuid lund palju ja seega olemine mõnus.

Pakkisime endid tubadesse lahti ja siirdusime alla kaminaruumi. Kuna mingid seltsilised avastasid alles kohale jõudes, et oleks võinud midagi kaasa osta ja suundusid tagasi

Otepääle poodi, tekkis murumängude alustamisega kerge viivitus ning rahvas korkis esimesed limonaadipudelid ja söögipoolised välja. Paljudele oli see alles esimene võimalus päeva jooksul keha kinnitada. Teised vahtisid seni niisama. Kasutaja shark tõmbles mingis agoonias, Lumekass võidu erickuga alustas Chiisani surnuks rääkimist. Viimane ei võtnud esialgu ülemäära vedu.

Jututeema keeras kiiresti videomängude ja filmide kursile ning rääkijaid oli laua ümber palju. Ühtäkki muutus tulijate seas levinud NDS laual domineerivaks jõuks ning inimesed toksisid usinasti Mario Karti, mis küll serverjaamana toimiva masina aku kiirelt tühjaks imes. Oma fonoteegi tõi autost lahkelt kuulamiseks hjarg.

Ise pakkusin huvitatuile proovimiseks ka oma PSP'd.

Murumängud osutusid viktoriiniks animé ja Jaapani teemadel ning su doku ülesannete lahendamiseks paber peal. Esimesest neist kahest võtsin osa, kuuludes sinisesse meeskonda ning kaotades haledalt. Teise ülesande lahendamisega seotud ei olnud ning tulemustest tean umbes sama palju.

Pärast organiseeritud mängude ammendamist jätkus meeleolukas vestlus lauas ning edasine NDSide piinamine. Kuigi meelemürke liikus lauas palju, ei paistnud keegi endale liiga tegevat ning konfliktseid situatsioone kohtas samuti üllatavalt vähe (välja arvatud nuxi konflikt eesruumi põrandaga).

Varakult enne keskkööd sai nautida saunamõnusid ning end soovi korral lavaruumist otse lumme veeretada.

Pärast sauna aga otsustasid mõned uljaspead (kõneleja sealhulgas), et puhkemaja ümbritsevad nõlvad nõuavad endast alla laskmist ning seega seati sammud sinnapoole. Kuna kelkusid kohalikel välja pakkuda ei olnud, olime sunnitud mäest alla laskma erinevate kilekottide peal, mis friktsiooni suuresti tõstis ja hoogu vähendas. Hoogu vähendas ka kohalike emane bernhardiin, kellel oli komme mäest alla laskvat inimest hammustada, ilmselt päästmise eesmärgil. Mina koerana tunneks samuti muret laste pärast, kes püüavad kilekottide peal mingisse jõkke jõuda. Õnneks kutsuti koer kiiresti ära ja meie enesevigastuskatsed võisid jätkuda. Minu kui korpulentsema bakalase hoog oli enamasti suurim ja liug seega pikem. Ühel hektel oli hoog koguni nii suur, et suutsin välja jõuda kenakesti ära jäätanud autotee peale ning enda istmikule väga ebameeldivalt viga teha (sinised plekid tänase päevani).

Kui jõud rauges, otsustasime ära tuppa minna ning avastati, et üks seltskonnast oli oma telefoni suutnud ära kaotada. Noh, kohevast lumest koheva NOKIA leidmine ei ole sugugi nii lihtne, kui arvata oleks, ent üles sai sunnik leitud.

Tuppa tagasi jõudes oleks tahtnud uuesti sauna minna, sest riided olid nii umbes aluspesuni ära vettinud, ent ihne pererahvas (saunatunni hind oli 200.-) oli saunaukse lukustanud ning seega pidin leppima vahetuspükstega oma kaasavõetud garderoobist. Tuppa jõudes selgus ka, et väiksem seltskond oli kohad sisse võtnud minu ThinkPadi ees ning vaatas klaasistunud pilguga Virus Buster Serge'i. Rüüpasime vappuvate rindade taustal veel konjakit ja debateerisime vaadatava kraami madala kvaliteedi üle. Üsna varsti ilmus kusagilt ruri kollektsioonist paar plaati School Rumble't seeriaid ning ka need sai suhtelise tüdimusega ära vaadatud.

Magamine kujunes raskeks, sest erick ja Lumekass mölisesid kõrvaltoas hingematva järjepidevusega (kui mina oleks Chiisani asemel seal nendega olnud, mul oleks kõrvad ammu vett jooksnud), kuid pidev treening lubas mul siiski suikuda.

12.02.2006

Ärkasin hommikul lõdisedes lõikava külma ja kummalise nimmeluudest tuikava valu peale. Toanaaber Vabarnamees oli pidanud elektriradiaatori asemel õigemaks ühendada elektripistikusse oma NDSi laadija. Pärast ärkveleraputamist muutus stereopilt pisut selgemaks, käisin oma mõistust veega loputamas ja omasin ilmselt ülejäänud aja seltskonna kõige kohutavamat soengut.

Rahvast tilkus autodega Tartu poole vähehaaval, ent viimaks liikuma hakates saime teada ka päeva tähtsama sündmuse: Kristiina olümpiakulla.

Täiendan hiljem fotodega, kui need telefonist välja suudan peksta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 20:01    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
Üsna varsti ilmus kusagilt ruri kollektsioonist paar plaati School Rumble't

parandus: mul polnud ühtegi plaaati kaasas, seega pole ma seda au ära teeninud mida mulle nende jagamise eest osutatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 22:11    Teema: Vasta viitega

Chiisan mainiks heameelega ka seda, et ta ei pidanudki niivõrd piinlema, kui arvata võiks...ta suutis koguni midagi head oma halli olluse talletada, nimelt, mis on täpsemalt semiootika!...ja avastas/hankis ajutiselt veel ühe vahva anime..mida hakkab ka kohe vaatama :P
...ja mida vaadates hakkas chiisan äkki mõtlema...et kuidas võiks avalduda tüdrukul 2d kompleks...sest kuna tüdrukud ei ole niisugused väikesed perverdid nagu poisid(väääga piiratud mõttemaailmaga meessoo suhtes LaLaLaa), peaks see avalduma plikadel nõrgemal kujul...võib-olla oleks sümptoniks lihtsalt minimaalne huvitatus poistest...ja animede armsate+ osade raamatu tegelaste kohati liigne fännamine..."üle selja käivad judinad mõeldes endale"..EI...see ei ole võimalik! Hentai

...nii et chiisan jäi täitsa ellu..ja temasse kogutud jutuvada elas ta välja (täna) kunstiringi (asendus) õpetajale, kellele meeldib vahepeal endamisi pobiseda, kasutades uusi teadmisi semiootika vallast, kui pidi oma kunstiliselt sokerdisi slaididel esitama....
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 23:29    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
semiootika!

Ühtäkki on mul jube hea meel, et ma kohale ei tulnud. :)

[Edit: Off-topic mula kõrvaldatud. See ei olnud eriti huvitav niikuinii!]

2D komplekse on tüdrukute puhul tavaliselt kahesuguseid, ühed armastavad koguda täpselt samu asju mida poisid ning teised jällegi koguvad palju shounen ai-maigulisi asju. Põhjused selleks on mõneti sarnased poiste kiindumusega naiste vormidesse, aga erinevad paljuski. Aga seda peaksid sa ise juba paremini teadma. :)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Kolm Veeb 15, 2006 00:33). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 23:58    Teema: Vasta viitega

Kaks õiendust:

1. School Rumble pärines siiski yoshy varudest.

2. FYI, meie toas oli kaks pistikupesa, millest ühes oli tõepoolest minu DS (ilma milleta poleks ma suutnud Perekooli oma une huvides eirata ning oleksin ilmselt viimaks amokki jooksnud ja kõrvaltoa seltskonnale raske tömbi esemega külla läinud - õnneks aitas mind kõrvaklappides mänginud suurepärane Dawn of Sorrow OST!), aga teises... Annan paar vihjet: see oli infotehnoloogiline ja kuulus glaurung'ile. Nii et ei saa ma võtta kogu vastutust meie toa jääkapistumise eest endale, ei saa. URRRRRR

Ent muidu, esmaklassiline reportaa¾!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Specter



Liitunud: 25 Nov 2003
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 19:25    Teema: Vasta viitega

Baka kokkutulekud tunduvad jah iga aastaga paremaks minevat. Seekord oli isegi peaaegu õnnestunud saavutada tasakaal joodava ning söödava kraami osas. Kõrvalmärkusena võiks küll mainida, et nii suurt hulka kartuli- maisi- jmt krõpse pole ma enam ammu söönud, ent kõhtu täitsid needki ja keegi õnneks nälja käes vaevlema ei pidanud.

Ürituse tipphetk oli minugi jaoks kesköine soprdiüritus, mis tuletab ennast siiamaani ristluude ebaotstarbekohase kasutamise tõttu meelde.

Öö möödus rahutult sest tundub, et maja temperatuurikõikumised olid tohutud -Sarnaselt Vabarnamehe ja Glauringiga (kes magasid hoopiski maja teises otsas) oli ka minul külm samas kui teisel pool seina maganud Tuletegija väidetavalt üsna küpsenuna hommikul silmad avas.

Ja kuigi suuremaid intsidente ei olnud, võib väiksemate nimistusse lisada Hjargi varba kohtumise libeda põrandaga - kes kaotajaks jäi, seda oli hommikul näha.

PS! teadmiseks kõikidele - varbaluu murruga pole mõtet traumapunkti minna - kipsi ei panda aga 50 krooni läbivaatustasu võetakse sellest hoolimata! URRRRRR
_________________
: )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mil



Liitunud: 25 Juun 2004
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 21:46    Teema: minugi meenutused, küllaltki tähtsusetud kuid siiski Vasta viitega

See mida tehti ja mida ei tehtud bakade kokkusaamisel

Arvatavasti jäid kõige tähtsamad asjad välja.


Kui Mil juba Emajõe Ärikeskuse ja Tartu Bussijaama vahelise parkla vasakusse tagumisse nurka jõudis olid väga paljud juba seal. Lausudes tervitussõnu sai ta ka ulatada abistava käe koos kahvliga ühele hommikusöögihimulisele bakalisele ning seejärel seadis ennast mõnusalt sisse ühte suurematsorti autosse. Pisut vähem kui tunni möödudes jätsime ka Tartu seljataha ja natuke peale seda olimegi õuel koos rõõmsameelse berhardiini ja veel rõõmsamate bakalastega (seda natukest täitsid, muuseas, neljakohalised arvud).
Peale mõningast sissesättimist kogunesid kõik ühte suurde ruumi, mida sisustasid kaks suurt lauda, sinna juurde kuuluvate pinkidega. Pinkidel võeti istet ja nii saigi kõik alguse. Keegi lükkas aeglaselt kogu seltskonnale hoo sisse.
Hiljem ei võinud enam eritada ühte häält teisest ega teist naeru esimesest.
Mil ei olnud just päris mitte seltskonna keskel vaid pigem ääremail. Ometi eksis ka siia näiteks mõni siiralt iivil, kes pidas asjakohaseks rääkida meile kaheteralistest käsikirvestest ja rüütlitest. Räägiti ka sellest, mida rüütlitele kanda meeldis ja mida mitte, ning mida nad oletatavalt oleksid pidanud kandma. Väga meeldiv.
Kui Mil sauna jõudis käis mürts kõrvalruumis, hiljem oli kuulda, et see kellegi varvas olla olnud, ju ta siis oli. Saun ise oli säärane sõbralik ja soe, teadagi, nagu saunad ikka.
Peale sauna tuli midagi külma ja toredat nagu kelgutamine. Kuigi kelkude asemel olid kilekotid ja kelgutajate asemel bakad kujunes kilekotil mööda lumevagu allalohisemisest, midagi äraütlemata toredat. Asja tegi lõbusaks ka muidugi noormees mustas mantlis, kes kuidagi mäest alla ei osanud sõita aga see-eest mäe peal trikke teha oskas. Kui nüüd veel päris aus olla siis oli neid vapraid kelgutajaid vaid seitse tükki, kes võtsid naeratades vastu külma õhu, jäise tee, lumised künkad (kaks lumist küngast kelgutamiseks!) ja märjad riided. Hoolimata kõigest olid nad kõik päris rõõmsate nägudega (mida võib muide kontrollida piltidelt).
Veidratel põhjustel sattus enamus kelguseltskonda (või vähemalt osa) pisut hiljem mingisse pisikesse tuppa koos koti õuntega ja ühe säärase imemasinaga, mis pilti teadis näitas. Mingil veidral põhjusel näitas see pildimasin tütarlast, kes ei julgenud näiteks WC-st väljuda kuna keegi noormees ukse taga seisis ja veel palju veidraid asju.
Kui haigutamisest lõualuud paigast nihkuma hakkasid asusid mõned magama.
Hommikul olid esimesed väga tublid ärkajad koristanud laua ja sõid külmunud banaane. Varsti saabus hommikusöök.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 22:01    Teema: Re: minugi meenutused, küllaltki tähtsusetud kuid siiski Vasta viitega

mil kirjutas:
Varsti saabus hommikusöök

... mis ürginstinktide vallapääsemisel ka kohe lahkus, nii et ma sain ainult tema sabaotsa katsuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 23:19    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Chiisan kirjutas:
semiootika!

Ühtäkki on mul jube hea meel, et ma kohale ei tulnud. :)


Mis on sul semiootika vastu? Kas kellelgi mitte semiootika õpik või seesugune laua peal ei vedelenud?
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 23:20    Teema: Vasta viitega

Let's set things on fire!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 02:36    Teema: Vasta viitega

Seichi kirjutas:
Let's set things on fire!

things=Seichi

i agree.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 06:18    Teema: Vasta viitega

Järjekordselt suutsin ma ennast ületada oma sõnanappusega, sõna suutsin sekka poetada ainult siis kui jutt anime peale läks või xin mõnda h-game mainis. Üllatas mind kuigi veidi poizz123, kes polnud selline nagu nime ja käitumise järgi bakas võiks järeldada. Teise päeva hommik enne äraminekut süüdistati mind häbematult rallitamises, kuigi tegelesin vaid siduri katsetamises peale selle õhutamist, ärge valesti aru saage.

Seltskond oli meeldiv, igati hea kogemus.

PS: Erick, su pildid on mittefunktsionaalsed. Fix it!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: