OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kuidas te mangat joonistate ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 14:45    Teema: Vasta viitega

Mina joonistan 4B või 6Bga vahel ka HB, siis peab olema hea kustukas ja aega wink Joonistan manga university ja kümnete muude tutorialide järgi( ebookid arvutis), peast eriti ei oska, sest mul ple mõtteid eriti ja kui on siis see tegelane peab tulema perfektne või muidu trashcani :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 17:15    Teema: Vasta viitega

olen joonistand väga palu, aga arvan et ei tule niihästi välja kui peab...
aga õppisin tänu internetile :)
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
W_W
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 14:56    Teema: Vasta viitega

Ma joonistan siis kui tuju tuleb või kui väga igav on. :)

Vahendid:

Valge paber või vihik
Kustukumm
Pliiats
Vildikas
Skanner
Tagasi üles
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 15:45    Teema: Vasta viitega

hmm...kui ma tahan õnnestunud pilti siis joonistan ma kodus, võtan paar harilkku pliiatsit lauale, kustuka, teritaja, valge paberi, makki viskan tavaliselt kanye westi plaadi ja hakkan pihta. aja võtan tavaliselt koduse töö tegemise ajast ning tänu sellele on mu hinded veits kannatada saanud :P

kehvema kvaliteediga pilte joonistan koolis, põhimõõteliselt igas tunnis on mul pastakas näpus nig koolivihikud igasugu tegelasi jms täis joonistatud
:)

viimane projekt mida joonistasin(ning mis praeguseks on soiku vajunud) oli doujinshi mille idee pärineb ühelt klassivennalt Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 18:06    Teema: Vasta viitega

Mina joonistan väga halvasti ja selle pärast ka väga harva, aga muidu joonistan lihtsalt esimese ettejuhtuva harilikuga, kui muud pole käib pastakas ka, ükskõik mis tegelikult. Paber pole ka tähtis, aga vahel oskan isegi mina midagi ilusat teha, aga seda juhtub tõesti harva.

Tavaliselt kui ma üritan midagi tõesti ilusat teha ja teen aeglaselt ja hoolega läheb pilt täiesti sassi, aga kui niisama sikerdan tuleb vahel midagi ilusat, aga seda juhtub isegi harvemini.

Aga tegelikult ma pole kunagi joonistanud ja samal ajal muusikat kuulanud kui välja arvata need kunsti tunnid, kus mõni klassikaaslane oma mobiililt mingi halva loo mängima paneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 18:17    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aga tegelikult ma pole kunagi joonistanud ja samal ajal muusikat kuulanud kui välja arvata need kunsti tunnid, kus mõni klassikaaslane oma mobiililt mingi halva loo mängima paneb.

Kunstitunnid on niiii toredad. Happybunny Eriti kui kõrvitsad lendavad. See on parim atmosfäär minu jaoks, kõige paremad pildid tulevad just seal välja.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 19:37    Teema: Vasta viitega

kunsti tunnis on jah hea ideid saada. tihti ronib keegi klassiõde või midagi sellist ligi ja pakub kah midagi välja. lõpeb muidugi nõudmisega et pilt tuleks pärast ära ka neile anda.. kurat, ma olen kitsi inimene -____-

viimasel ajal ma olen avastanud et pargis on väga vahva joonistada. eriti neil päevadel kus on hea ja kuiv ilm. üldse õues on jube vahva kunstiga tegeleda Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 05:53    Teema: Vasta viitega

Õues oleks jah tore kunstiga tegeleda, aga inimesi on jube palju. Eriti kui on ilus ilm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 16:40    Teema: Vasta viitega

Joonistan siis, kui tuju tuleb ja kui aega on. Vahendid on harilik pliiats, kustukas, paber ja värvilised pliiatsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 17:12    Teema: Vasta viitega

Oeh, joonistan tavaliselt öösiti XD Sest siis mul tuleb mingi inspiratsiooni-laks. Ma saan igasuguseid ideid. Tavaliselt kirjutan luuletusi või jutte ning siis otsustan sõnadest hoopis pildi teha. Muusikat tavaliselt ei kuula. Taustaks hoopis telekas. Võin joonistada igas meeleolus, lihtsalt et pildid tulevad erinevad. Mõned sünged, teised aga hullumoodi napakad ja lõbusad. Vahendeid ma nagu täpselt ei vali. Võtan siit ja sealt mis leian ning asun kähku joonistama enne kui idee kaob. Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 11, 2007 18:05    Teema: Vasta viitega

Kui sina oleksid mina ja äkki võib olla sul samasuguseid omadusi joonistamise vallas, siis ma soovitan sul tõsiselt hoiduda inspiratsioonihoogudest, nad on nagu narkootikum(kuigi ma pole proovinud ja ei tea sellest midagi), tundub väga ahvatlev ja hea, aga teeb asja ainult halvemaks.
Joonista ainult siis kui inspiratsioon täiesti puudub. Kui sa tahad head pilti. Aga no tegelikult, eks igaühel ole omad tavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kishumanga



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 35
Asukoht: Võru

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 21:57    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt õhtuti, siis tuleb paremini välja. Mingi suure raamatu võtan alla ja joonistan. Kindlasti pliiats ja kustukumm, muidu ei saaks. Joonistan paberile. :) Tujust sõltub, et milline pilt tuleb.. Kogu aeg ei tule välja, kui on tuju siis tuleb.. Muidu värvin värvipliiatsitega :P siis skänneriga arvutisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 23:05    Teema: Vasta viitega

Tundide ajal, bussis, magamise vahepealt (kõige paremad ideed), võttan vahendi, mis kätte satub ja kui see ei tööta olen marus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 23:06    Teema: Vasta viitega

Siiamaani ainult koolis tundide ajal. Harilikuga või musta pastakaga vihikute tagakaantele ja vabadele paberilehtedele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

harilik, pastakas, tabletiga, vildikaga, mis iganes kätte juhtub
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 23:45    Teema: Vasta viitega

Ma joonistasin manga 0.o
11 lehekülge + kaanepilt + lõpu creditite osa.
Üleni harilikuga tehtud, Eesti keeles. Võtsin selle pliiatsi, mis kätte juhtus, suurust seega kahjuks ei tea. Ühe foorumi rollimängu järg oli see manga. Seal rollimängus sai mu tegelane surma (õigemini palusin ise, et ta ära tapetaks, kuna ma ei suutnud teda välja mängida (vampiiride valitsejanna Mirrhaus-Lamia oli ta nimi)) ja järg oli midagi sellist, et paarsada aastat hiljem ta reinkarneerub ühe tüdruku kehasse ja siis hakkavad kõik vampiirid ja inimesed ja inglid teda jahtima, et ta esimesena kätte saada, tema tahab aga rahulikult sureliku elu elada.
Igastahes joonistasin üldiselt öösel. Kümne ja kolme vahel. Esimesel paaril lehel olin hästi hoolikas, hiljem läksin lohakamaks. Lõpu creditite leht meeldib mulle. Creditite lehe pidin lisama, kuna kasutasin mõndasid oma tuttavate rollimängutegelasi mangas. Aga animed on tore joonistada Happybunny
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 23:53    Teema: Vasta viitega

Ja teistele ei näitagi või? 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 00:27    Teema: Vasta viitega

Mul pole skännerit, pealegi ei näitaks ma seda isegi oma emale. Mitte, et see oleks hentai, kuid mulle ei meeldi mõningad tegelased ja lohakad taustad. Pealegi lõikasin ma mitu mõttes valminud dialoogi maha, et oleks vähem tööd joonistamisega, seega tundub kogu lugu rutakas. Mu õde lubas mulle kunagi Shotimaalt ''How to draw a manga'' nimelise raamatu saata ja ootan seda huviga. Ehk teen kunagi kauges tulevikus oma mangast (''Mileedi'' on selle nimi) uue versiooni ja siis panen selle bakasse üles...ahjaa. Mis meenutab mulle, et ma ei saaks seda näidata ka siis, kui ma tahaksin, kuna bakas on omalooming kurjast.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 21:03    Teema: Vasta viitega

Pastakas, harilik pliiats ja valge paber. Joonistan peamiselt töö juures. Alustasin seeriaga ja loodan kunagi valmis saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 21:04    Teema: Vasta viitega

koolis. Suvalt. Kodus. üldse kogu aeg :0
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: