OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

keegi anime filme vaatab we ??
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 14:58    Teema: Vasta viitega

recycled_nerd kirjutas:
...ma kasutan muidu igast downloadimis programme..aga nende kiirused on suht kõikuvad...

Aga siiski, milles probleem? Nagu ise tunnistad, kasutad downloadimis-programme, mille "kiirused on kõikuvad". No las' nad siis kõiguvad pealegi - see, mida sa tõmbad, jõuab ju kohale niiehknii. Minul näiteks küll pole mingit imerohtu pakkuda kõikuvate kiiruste vastu. Endal ka kõiguvad pidevalt (BT, kliendiks utorrent) ja ma ei näe selles probleemi. Ei ole mul väga kiiret kuhugi, et vaja n arv terabaite kohe täna kätte saada.

Aga muidu, kõik vajalikud andmed antud valdkonnast on baka.ee-s kogutud sellesse teemasse. Kui sealt abi ei leia, on viga endas. Temaatilist diskussiooni sobib arendada üksnes käitumisreegleid silmas pidades. Ning BukonoNugashi'il on tõesti õigus, ka minu lemmikviis animet hankida on seda osta (ehkki seda vaid harva ja ettevaatlikult teen).

recycled_nerd kirjutas:
ostaks kui oleks kindel sissetulek...või oleks raha plaju...aga kuna kumbagi pole siis nagu pole suurt tahtmis osta asju või näiteks animet või mangat...

Hmm. Väga kurb. See on tegelikult hea küsimus mõtisklemiseks meile kõigile: mis oleks kõige õigem teha siis, kui vahendeid pole, aga soov on? Kas kehitada õlgu ja oma saatusega leppida? Või saatusele sülitada ja käsi välja sirutada?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 17:38    Teema: Vasta viitega

Minul ka mingit kindlat sissetulekut pole, ainus raha, mis mul on, tuleb vanematelt. Selle vähesegi raha kulutan just kõige parema meelega mangade peale, anime peale kulutaks kah, kuid neid pole just nii kerge hankida nagu mangat. Samas ei saa ma küll 100% kindel olla, et sa sellistki raha saad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: