OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sõltuvus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 00:16    Teema: Vasta viitega

"My name... is, uh, Raoul Duke. I'm on the list, that's for sure. I have my attorney with me and I realize of course that his name is not on that list, but we must have that suite! You see, this man is actually my driver. Just check the list and you'll see. What's the score here? What's next?"

"We had two bags of grass, seventy-five pellets of mescaline, five sheets of high-powered blotter acid, a saltshaker half-full of cocaine, and a whole multi colored collection of uppers, downers, laughers, screamers... Also, a quart of tequila, a quart of rum, a case of beer, a pint of raw ether, and two dozen amyls. Not that we needed all that for the trip, but once you get into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can. The only thing that really worried me was the ether. There is nothing in the world more helpless and irresponsible and depraved than a man in the depths of an ether binge, and I knew we'd get into that rotten stuff pretty soon. "

"How long could we maintain? I wondered. How long until one of us starts raving and jabbering at this boy? What will he think then? This same lonely desert was the last known home of the Manson family; will he make that grim connection when my attorney starts screaming about bats and huge manta rays coming down on the car? If so, well, we'll just have to cut his head off and bury him somewhere, 'cause it goes without saying that we can't turn him loose. He'd report us at once to some kind of outback Nazi law enforcement agency and they'll run us down like dogs. Jesus, did I say that? Or just think it? Was I talking? Did they hear me? "

"A drug person can learn to handle such things as seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to deal with this trip. "

"You can turn your back on a person, but, never turn your back on a drug. Especially when it's waving a razor-sharp hunting knife in your eye. "

sorri ma lihtsalt pidin selle jutu peale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 10:48    Teema: Vasta viitega

see on klassika :)
nii film kui raamat. johhny deppi üks paremaid ülesastumisi kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 15:38    Teema: Vasta viitega

jeap long live gonzo journalism. benicio tel toro (vist kuidagi nii) ka väga sümpaatselt rõve selles linateoses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 22:46    Teema: Vasta viitega

......

Viimati muutis seda catbert (Teis Sept 12, 2006 19:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 20, 2006 00:00    Teema: Vasta viitega

Poisid, poisid või mehed, mehed, mida teie ka kõike ei tea 0.o
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 12:40    Teema: Vasta viitega

catbert kirjutas:
pansomon kirjutas:
tuletan meelde, et ka alkohol on tavaline kemikaal :) ja keskmistest tendentsidest rääkides kindlasti mitu korda rohkem agressiivsust tekitav kui e.

no oleneb inimesest. mõne inimesega on nii et alko teeb leebeks ja e. keerab ära. vt poksija näidet mu eelmisest postist.


ma ütlesingi, et rääkidest tendentsidest ja mitte inimestest. alkohol _kipub_ siiski olema agressiivsem kui paljud teised narkootikumid.

catbert kirjutas:
pansomon kirjutas:
baksjorid lähevad vihaseks isegi siis kui kanepit suitsetavad :)

no mis jutt nüüd. :) päris mööda paned praegu ju. seesama poksija on juba isegi 70% sativa taime suitsetades kontsantselt kõht kõveras lihtsalt. ja kui nii on, siis on täiesti võimatu üldse mingisugusest agressiivusest rääkidagi. pealegi teeb isegi väike % taimes indicat väga rahulikuks. seda tehes vajus poiss lihtsalt oma mõtetesse.


kas sa usuksid, kui ütlen sulle, et see sinu tuttav baksjor pole ainus baksjor? :)

catbert kirjutas:
pansomon kirjutas:
usun, et kanep on isegi rohkem paranoiakas. reeglina siiski on e mõju märksa positiivsem. vaadake näiteks filmi Human traffic, seal on küllaltki elutruult asja näidatud. tsitaat: http://www.20six.fr/FIo/archive/2005/08/

no kamoon, mis jutt nüüd. :) ma räägin sellest mida ma oma silmaga näind olen. ma siiski usuks pigem reaalsust ja asju mis on päriselt toimunud ja mida mu silmad näinud on, kui mingit filmi. muidugi ma ei väida, et seal filmis midagi valesti kajastatud oleks, ma pole seda näinudki. aga reaalsus on reaalsus. film on film. ja ecstasy ei ole kohe mitte kindlasti vähem kahjulik kui roheline. nagu juba öeldud, kahjustab ecstasy aju kaitsemehhanisme. seevastu kanep aitab kaasa uute närvirakkude tekkimisele ja soodustab depressiooni langemist. kust otsast nüüd see ecstasy parem on?


:) ma ei öelnudki, et e parem on. või tervislikum. loe korralikult läbi. jutt käis paranoiast. kanep kipub tekitama rohkem paranoiat kui e. ning positiivsuse all ei pidanud ma silmas tervislikkust, vaid inimese meeleseisundit "mõju all". ei, ma usun ka rohkem asju mida ma ise näinud ja kogenud olen, seetõttu mulle HT meeldiski - tõi tagasi mitmeid mälestusi :)

catbert kirjutas:
pansomon kirjutas:
ei räägi poole sõnagagi sellest, et hape nüüd jubedalt ajurakke sööks või midagi muud paha sinu füsioloogiale teeks. põhiküsimus seisneb ikka psüühikas.

räägin ju ecstasyst.


nojah, aga jutt sai tegelikult alguse ju ikkagi happest (drop acid, not bombs). sa ise tõid kuidagi sujuvalt selle e-teema siia sisse :)
ning kohe sellega seoses ka teema, et sünteesitud asjad on üks kohutav värk. ma lihtsalt proovisin osutada, et sünteesimine ei pruugi olla mingi näitaja, kuna sünteesitud lsd 1 doos on tervisele füsioloogilisest seisukohast sama ohtlik kui nitriteid sisaldav keeduvorst.

heh, ok, sina võidad. lõpetame selle teema nüüd. muidu visatakse meid varsti siit välja...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 13:09    Teema: Vasta viitega

......

Viimati muutis seda catbert (Teis Sept 12, 2006 19:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 13:26    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vastupidi on asjad. räägin sellest mida näinud olen. toon jälle sativa taime näitena. kui sa ikka ohjeldamatult naerad ei teki mingeid parakaid sul.


nagu te ise ka juba mitu korda öelnud olete siis asi oleneb inimesest ning narkootikumist. erinevatele inimestele mõjuvad erinevad ained erinevalt. ka erinevatele poksijatele.

ma tean kedagi, kes ei saa üldse kanepit või haśisit vms suitsetada, kuna ta satub täiesti paranoiadesse. ta ei hakka kartma mitte ainult korravalvureid vaid ka täiesti absurdseid asju.

üks noormees ei saa kanepi võludest aru, kuna tal ei ole seda suitsetades kordagi naerueffekti tekkinud. ta jääb iga kord lihtsalt nii kivisse et ei saa mitte millegist aru. kuid ta ei lange ka mingitesse sügavamatesse mõttetesse vaid ei saa konkreetselt enam mitte kui millegist aru. lihtsalt istub ja on segaduses. ja samas ma olen näinud ka agresiivseid kanepit suitsetanud inimesi.

ecstasiga pole eriti kokku puutunud. küll aga lsd ja kokaiiniga. ja tõepoolest üldiselt muutuvad inimesed äärmiselt energiliseks.

erinevatel ainetel on küll sagedamini esinevad nähud ning tavapärased sümptomid , aga lõppkokkuvõttes oleneb see ikkagi inimesest ning tema vaimsest ja füüsilisest seisundist, kui ta midagi tarvitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 13:37    Teema: Vasta viitega

......

Viimati muutis seda catbert (Teis Sept 12, 2006 19:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 13:56    Teema: Vasta viitega

Ma just hullusti ei ole sõltuvuse ainult tundide ajal joonistan animet ,kodus joonistan animet, vaatan animet, vaatan intras animet, ostan anime pleiko mänge, mängin anime taolist online mängu LaLaLaa ei nimetaks sõltuvuseks
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 09:51    Teema: Vasta viitega

Kaks aastat tagasi olin 5 nädalat Rootsis tööl, animest täiesti eemal. Kohe VÄGA tunda andis, muusika ja anime, ilma nendeta pole elu võimalik. Sõltuvusse kipun jääma asjadest mis mulle täiel määral meeldivad. Narkootikumidest ei jääks ma sõltuvusse ainult sellepärast, sest need on mulle kahjulikud, selle teadmisega ei saa ma neid mõnuga nautida.

Tavaliselt tahetakse määratleda sõltuvust, kui haigust. Puhtlollus, inimesed peaksidki tegelema nende asjadega, mis neile meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 23:09    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
Kaks aastat tagasi olin 5 nädalat Rootsis tööl, animest täiesti eemal. Kohe VÄGA tunda andis, muusika ja anime, ilma nendeta pole elu võimalik. Sõltuvusse kipun jääma asjadest mis mulle täiel määral meeldivad. Narkootikumidest ei jääks ma sõltuvusse ainult sellepärast, sest need on mulle kahjulikud, selle teadmisega ei saa ma neid mõnuga nautida.

Tavaliselt tahetakse määratleda sõltuvust, kui haigust. Puhtlollus, inimesed peaksidki tegelema nende asjadega, mis neile meeldib.


kui sa jääksid tõepoolest animest sõltuvusse ning päevast-päeva seda vaataksid, õhtust hommikuni ilma mingi vaheta - kas see siis poleks kahjulik? kas see oleks millegi poolest vähem kahjulik kui kogu ärkveloleku pilves/purjus olemine? elu jääb ju sama moodi elamata. pideva ekraanijälgimise mõju inimese silmadele ning tundidepikkust paigalistumist ühes asendis ei saa ka kindlasti tervisele kasulikuks lugeda...
muidugi, see hikikomorilik näide on pisut äärmuslik, aga mõte on selles, et iga asi võib kahjulik olla, kui sellega liialdada.
sõltuvus on omaette teema. see võib ka _suhteliselt_ kahjutu olla. suutmatust elada ilma animeta võib võrrelda kohvisõltuvusega või sellega kui keegi joob iga õhtu ära pudeli õltsi. suhteliselt kahjutu, vähemalt tervislikust seisukohast. kuid lõppkokkuvõttes on igasugune rutiin halb ning sõltuvus tegelikult on all about rutiin. tõsiselt ka, nii kummaline kui see ka ei ole, nt budistliku õpetuse kohaselt on ka sõltuvus animest või muusikast samuti kahjulik... mitte haigus, vaid lihtsalt aja ning elu raiskamine. muidugi, eks igaühel ole oma südamelaul ja igaühel on see isemoodi.

ning mõnuga nautimisest - kas sa siis elus pole kordagi purjus olnud? ja isegi ühtegi sigaretti pole teinud? hm... igatahes need tegevused on ju samuti kole kahjulikud. ma ise küll ei suitseta ning napsutan viimasel ajal kohutavalt harva (häbi suisa), kuid kui ma ka vahel võtan, siis see ei ole vein (õlts/lv), mida ma naudin - see on elu, mida ma naudin. ja f*ck the füsioloogia, ajurakud taastuvad 4 aastaga, muu kraam veelgi kiiremini.

siia juurde mõte - kui keegi tõestaks ära, et 30 minutit teleka/ekraani vaatamist vähendab silmade eluiga 5 minuti võrra (st noh, et vanaduses on selle võrra kiiremini prille vaja ning selle võrra kiiremini nägemine halveneb), kas sa siis jätaksid anime vaatamise järgi ning ei suudaks seda enam täiel rinnal nautida, kuna see on ju kahjulik?

noh niisama, et surnud koera veel pisut togida ja põnevat teemat aktiivsena hoida :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: