OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kust kohas saab vaadata animet läbi interneti?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kasutan anime vaatamiseks internetis:
www.youtube.com
28%
 28%  [ 12 ]
www.google.com video otsingut
7%
 7%  [ 3 ]
muud
64%
 64%  [ 27 ]
Kokku Hääli : 42

Autor Teade
ritsuka



Liitunud: 1 Okt 2006
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 10:53    Teema: Kust kohas saab vaadata animet läbi interneti? Vasta viitega

Tere kõikidele anime sõpradele!
Mul on teile selline küsimus, et kust peale www.youtube.com i saab vaadata animet? Olen otsinud, proovisin peale youtube google video otsinguid, kuid seal on väga vähe videosid.
Nii et olen igasuguse info eest tänulik! Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 15:37    Teema: Vasta viitega

Läbi mingi youtube või muu lehekülje ma küll ei vaata.
Iga viimase kui anime tõmban ma endale arvutisse ja sealt vaatan BSplayeri või RealPlayeri kaudu.

Esiteks on otse interneti kaudu tavaliselt halvem kvaliteet ja ei saa korralikult täisekraanis vaadata. Teiseks võtab see laadimine terve igaviku ja kui viimase viie minuti jooksul tuleb ühenduses mõni viga, nii et ei saagi vaadata... jama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 20:27    Teema: Vasta viitega

Laisk olen ja kasutan youtube, asi pole kvaliteedis, nagu on teada on animel kaks stiili: joonistus ja mõtte(siia alla käib tegelaste taust jnejne), kui tõesti mulle meeldib mõte, isegi väga, siis ma tõmban ja ikka kui leian, siis vaatan oma lemmikuid uuesti ja uuesti...
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 20:44    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
nagu on teada on animel kaks stiili: joonistus ja mõtte(siia alla käib tegelaste taust jnejne)

nagu on teada... ehk seletad natuke neid stiile lahti? st, mida sa joonistusstiili all mõtled ja mida mõtte all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 21:08    Teema: Vasta viitega

Joonistusstiili all mõtlen animele omane joonistused(suured silmad, emotsioonide väljendus) ehk animele omased joonistused.

Mõtte - olgu, siis võib seinast seina minna, sest igal filmil, seriaalil ja maeiteamidaveelnimetada on olemas oma mõte, tihti leiab inimene omakorda oma mõtteid igast erinevast animest.


Kindlasti tulevad mõned targemate põhjendustega nüüd välja ja tihti ründava hoiakuga, aga loodan, et mõistate, mida püüdsin edasi anda.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 22:02    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Joonistusstiili all mõtlen animele omane joonistused(suured silmad, emotsioonide väljendus) ehk animele omased joonistused.

M.O.T.T.
kõigepealt, lähtudes sellest, et anime tehakse (üldiselt) manga järgi, ja mangal ei suuda vähemalt mina tuvastada ühist joonistusstiili, on mul väga vastumeelne rääkida sellisest stiilist nagu "anime joonistusstiil". Alexander Senki, Crayon Shin-chan, Dragon's Heaven, Tamala 2010, Gits, Nekojiru Gekijou, Dead Leaves... mida neis ühist on, et neid ühe stiili alla panna saab?
Tsiteerin::
Mõtte

mõte, mitte mõtte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 22:20    Teema: Vasta viitega

See oli liiga ette aimatav, et midagi sellist tuleb.

Alustuseks, kui sa viskad neid autoreid näkku, siis need ei tekita midagi muud, kui segadust.
Teiseks, ole tolerantsem. Näiteks mina, kui päris anime algne vaataja, olen vaadanud ainult paari animet, otsin välja sellise meeldiva ja vaatan selle kõik osad ära, aga ma isegi ei aima, kes on autorid, mis manga järgi on tehtud jne.
Kolmandaks, tore, et sa oled väga sügav anime ja manga fänn(see ei ole hetkel õige sõna aga...), aga mina olen jällegi selline pühapäeva-anime-vaataja, ma arvan, et nii on ka paljud.
Neljandaks, ma tahtsin kohe alguses lisada, et ma pole hetkel täiesti advekaatne väljendama oma mõtteid, sest otsutasin hommikul, et tänane kuupäev saab minu jaoks anime/Jaapani päev.
Viiendaks, kui sina hakkad uurima, kes on anime või manga autor, mis on erinevad joonistusstiilid, siis mina jällegi vaatan asja teise pilguga. Mulle tekitasid uudisimu igasugused jaapani ja hiina väljendid, mida seal kasutati ja mida tõlgiti, see juhatas mind huvitava Jaapani kultuuriajaloole pilku heitma.
Kuundekas, Head Ööd ja jää mõistvaks ka teiste suhtes.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 22:41    Teema: Vasta viitega

Sooviks siis kah niiöelda maas lamavat Otti natuke jalgadega peksta.

Mina sain aru asjast hoopis nii aru, et ruri nimetas anime autorite asemel hoopis animesid (millest ma tõenäoliselt ei ole mitte ühtegi näinud).

Anime ja manga fänne võib kutsuda sellise sõnaga nagu otaku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 23:00    Teema: Vasta viitega

Olen näinud Shin Chan'i ja see on tõesti väga algelise joonistusstiiliga, umbes nagu oleks loo peategelane (4 aastane) selle kokku joonistanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 23:11    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Alustuseks, kui sa viskad neid autoreid näkku, siis need ei tekita midagi muud, kui segadust.

nagu juba mainiti, need ei ole autorid, need on animed. seega võid kasvõi internetist piltide abil nende joonistusstiiliga tutvuda.

Tsiteerin::
Teiseks, ole tolerantsem. Näiteks mina, kui päris anime algne vaataja, olen vaadanud ainult paari animet, otsin välja sellise meeldiva ja vaatan selle kõik osad ära, aga ma isegi ei aima, kes on autorid, mis manga järgi on tehtud jne.

mida tähendab ole tolerantsem? mille suhtes? enda arust olen piisavalt tolerantne ning isegi mainisin, et "mul väga vastumeelne rääkida sellisest stiilist nagu "anime joonistusstiil"". st, et ma olen täiesti teadlik sellest, et inimesed võtavad animet kui suurte silmadega tegelastega multifilmi jmt, ning tundsin lihtsalt huvi, millisena sina seda anime stiili näed. sellest ka see M.O.T.T. ehk siis Mida Oligi Tarvis Tõestada.

ja mis sinu tolerantsusesse puutub, siis sellest küll ei saa aru, st mida puutub tolerantsusesse see, et saa ei aima kes autorid on ja millise manga järgi anime tehtud on (iseenesest imelik küsimus)?
Tsiteerin::
Neljandaks, ma tahtsin kohe alguses lisada, et ma pole hetkel täiesti advekaatne väljendama oma mõtteid, sest otsutasin hommikul, et tänane kuupäev saab minu jaoks anime/Jaapani päev.

millegipärast tundub, et väljendus kannatab mitte ainult selle all vaid ka muude mõjutusainete all. või siis mõjus terve päev animet tõesti nii hullusti...

Tsiteerin::
Viiendaks, kui sina hakkad uurima, kes on anime või manga autor, mis on erinevad joonistusstiilid, siis mina jällegi vaatan asja teise pilguga. Mulle tekitasid uudisimu igasugused jaapani ja hiina väljendid, mida seal kasutati ja mida tõlgiti, see juhatas mind huvitava Jaapani kultuuriajaloole pilku heitma.

millest sellised oletused minu suhtes? see, et ma võtan sõna anime joonistusstiili suhtes, ei näita ju kuidagi seda, millise pilguga mina animet vaatan ja mida ma sellest leian, või kuidas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 10:31    Teema: Vasta viitega

Tõesti M.O.T.T.

Selle asemel, et "ära panna", oleks võinud rahulikumat asja seletada.
See on alati olnud, et vanad olijad oigavad uute olijate tobedate küsimuste ja väidete peale.

Tõesti, ma vaatan anime ajaviiteks, ja selleks jääb ka, sest on tähtsamaid asju, kui teada, mis animega on tegemist, kuidas erinevad ja nii edasi.

Tolerantne uute inimeste suhtes.

Ma ei näe enam siin vaidlemisest põhjust, sest tegelist põhjust ei olegi, on lihtsalt tore vaadata, kuidas kogenumad viskavad soppa näkku.

M.O.T.T. - tüüpiline eestlane.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 10:40    Teema: Vasta viitega

Ruri jutu juhul on kõikse kummalisem see, et 99% juhtudest heidad animule ühe pilgu peale ja ütled rõõmsalt: näe, animu! Aga mingit kindlat joonistusstiili ei ole ju...


youtube on sellest hoolitamata saatanast. Ärge langege tema võimusesse!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 11:24    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Ma ei näe enam siin vaidlemisest põhjust, sest tegelist põhjust ei olegi, on lihtsalt tore vaadata, kuidas kogenumad viskavad soppa näkku.

mina näen ainult sind soppa loopimas ja hädaldamas, kuidas vaesekesele ja teadmatule liiga tehakse. aga jah, kui lihtsalt küsimuse peale selline reageering tuleb, siis pole isegi mõtet seletada, vaidlemisest rääkimata.
hjarg kirjutas:
Ruri jutu juhul on kõikse kummalisem see, et 99% juhtudest heidad animule ühe pilgu peale ja ütled rõõmsalt: näe, animu! Aga mingit kindlat joonistusstiili ei ole ju...

ehk tuleneb see sellest, et seal on midagi erinevat lääne joonistustest millele näppu otseselt peale panna ei oska, aga kuidagi tajub ära, et see pole euroopas/usa's tehtud.
Tsiteerin::
youtube on sellest hoolitamata saatanast. Ärge langege tema võimusesse!

anime vaatamisel küll, aga muidu on hea asi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 11:25    Teema: Vasta viitega

Äh, mina olen teadupärast laisk loom ja vaatan osasid asju tõepoolest youtube'ist. Aga kui asi tõsiselt meeldima peaks hakkama, siis peab selle ikka arvutisse laadima, teisiti ikka ei saa.

PS. Kas animes on hiina väljendeid? Happybunny Ei midagi vaenulikku, lihtsalt mina pole neid seal kohanud, vähemalt tõlgituna mitte.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 13:41    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ehk tuleneb see sellest, et seal on midagi erinevat lääne joonistustest millele näppu otseselt peale panna ei oska, aga kuidagi tajub ära, et see pole euroopas/usa's tehtud.


Mhmh, ja äkki see, millele sa näppu otseselt peale panna ei oska, ongi too animu joonistusstiil?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 13:56    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

youtube on sellest hoolitamata saatanast. Ärge langege tema võimusesse!


Kui sul peaks tekkima tahtmine Youtube'st animet vaadata, löö end.
Ma saan aru, et see on kiire ja mugav, kuid väga palju detaile läheb kaotsi, see 7-8 minutiste klippide vahtimine ja otsimine vihastab ka pikapeale tõsiselt välja. Siis jõnksutab see veel, tahab algul natuke eel-laadimist (minu 1Mbit ühenduse puhul küll) ja lõpuks saad vaadata lamedat ja udust segaputru.

Soovitan pigem torrent otsida, seal prioriteetidega mängida ja VLC player alla laadida. Lahtiseletatult siis: võta torrent, pane esimestele osadele (3-4, või niipalju kui su ühenduskiirus lubab) kõrge prioriteet, järgmisele 3-4'le madal prioriteet ja ülejäänusid ära laadigi alla. Nii saad need osad kõigepealt kätte, mida su vaja ja sa ei pea ootama, millal sulle kõik need gigabaidid ennast alla on laadinud. Ja VLC player mängib enamjuhul pärist talutavalt ka 60-70% allalaaditud faile. Vahel tekib hetkeks mingi venitamine või udukogu kuid see on kah halvimal juhul youtube sarnane :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 21:54    Teema: youtube Vasta viitega

ma ei saa aru, kust kohast seal need detailid kaotsi lähevad?
äkki keegi seletax?
ise olen sealt ka asju vaadnud, aga ple küll selle aja jooksul tähelepannud, et kuskilt midagi kaotsi olex läinud, kõiki asju olen saanud probleemitete suurel ekraanil vaatata(full screen), muidugi ega jh, puhverdamis mälule ta siiski hästi ei mõju ja torrentitega saab asju väga lihtsalt ja kiirelt endale asju arvutisse tõmmata, aga siis kannatab kõvaketas :P
arvan, et igaüx tehku mis tahku, selles suhtes, et telekast meil ikka tuleb kuradima vähe animed, siis kui sati ple on asi veel hullem ja suur summasid läbi neti ostmisex mul ka ple T_T
aga ega ma siis ju sellepärast animes loobu Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 22:06    Teema: Vasta viitega

Youtube'is on failisuurused jms. piiratud, seetõttu tuleb osasid tükeldada ja kvaliteeti vähendada. Mina saan niipalju aru sellest ja see ei huvita mind suuremal määral.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 23:12    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
nagu on teada on animel kaks stiili: joonistus ja mõtte(siia alla käib tegelaste taust jnejne)


Mina hakkasin selle väite peale kukalt sügama... mida sa öelda tahtsid sellega. Kas seda, et kõik joonistatud liikuvad asjad, millel on mõte sees, on anime või seda, et läänes ja mujal tehakse joonisfilme millel ei ole mõtet sees? Sest joonistus on seal kindlasti ja kui sa teed anime ja lääne animatsiooni vahel vahet, siis peaks nagu seal lääne omal mõte puuduma, sest kuidas sa muidu neid eristad. Ühel on joonistus ja mõte, teisel ainult joonistus...

Riion kirjutas:
Ma ei näe enam siin vaidlemisest põhjust, sest tegelist põhjust ei olegi, on lihtsalt tore vaadata, kuidas kogenumad viskavad soppa näkku.

Tsiteeri mullegi, kus see "sopp" siin on, mina küll ei näinud. Või oled sa see inimene, kes kohe vinguma ja hädaldama hakkab, et talle tehakse liiga, kui keegi, kes asjast rohkem teab, talle midagi natuke seletada üritab. Tore on, me võime siin muidugi kõik supertolerantsed olla ning iga uue inimese jutu peale suu kinni hoida, kuid mis mõte sel on. Istu teinekord ja loe, kuidas inimene ajab lausrumalat juttu(ei viita siin hetkel sulle) ning ei tohi ise midagi vahele öelda, et kuule, asjad ei ole siiski nii vaid teisiti. Natuke nõme ei ole, või mis sa ise arvad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 23:29    Teema: Vasta viitega

Mina ei vaata üldse internetis kuna leian, et kvaliteet ei ole just kõige parem. Parem tõmban ikka alla... :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: