OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

gantz
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 18:46    Teema: Vasta viitega

Väga meeldiv anime... animatsjoon hea... sound track supper. Tegevus kohati üllatav... huvitav selline. Palju verd ja paljast keha.

Soovitan kindlasti vaadata seda ,kuigi LÕPP ON ILGE JAMA.
Ma loodan ,et tuleb mingi kolmas season kunagi sellele ,et nimetatud viga parandatud saaks ning et Gantz'ist rohkem teada saaks. (Ega tegelikult ei tule jah.... aga noh.... võiks ju)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 19:04    Teema: Vasta viitega

Nüüdseks olen ma Gantzu loomulikult lõpuni vaadanud ja see on üks mu lemmikuid. Duh, ubervägivald ja tissid ja hingamist peatav sü¾ee - mida veel tahta? Ainult seda, et poleks venitatud nii palju ja lõpp oleks võinud ka parem olla, aga muidu tipp-topp. Tegelased olid küll mölakad, aga nad paranesid.

Õnneks on olemas manga, mis läks veel mitu korda ägedamaks ja on äge siiamaani.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Esm Dets 10, 2007 21:21    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Ma loodan ,et tuleb mingi kolmas season kunagi sellele ,et nimetatud viga parandatud saaks ning et Gantz'ist rohkem teada saaks. (Ega tegelikult ei tule jah.... aga noh.... võiks ju)

Kui aus olla siis ma usun, et tehakse, sest mangat lugedes võib öelda, et materjali on kahe seasoni jaoks veel olemas! LaLaLaa

Isiklikult kuulub Gantz minu lemmikute hulka, seda juba eelmainitud vägivalla, stoori ja suure hulga palja ihu pärast Hentai . Mainima peaks veel, et Gantz on eriline just selle poolest, et see on üks väheseid (kui mitte ainus) anime milles on seksi ja jõhkrat vägivalda käsitletud kui anime ühe loomuliku ¹anri ja osana, mitte aga kui midagi anime sõpradele keelatud või sobimatut.
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 17:55    Teema: Vasta viitega

Vaatan Gantzi. 5 vaadatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Dets 11, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

Mul on ka Gantz läbi vaadatud.
mulle meeldis sarja muusika, alguslugu veel eriti. Samuti meeldib mulle väga see joonistusstiil :)

Hull kirjutas:
Mainima peaks veel, et Gantz on eriline just selle poolest, et see on üks väheseid (kui mitte ainus) anime milles on seksi ja jõhkrat vägivalda käsitletud kui anime ühe loomuliku ¹anri ja osana, mitte aga kui midagi anime sõpradele keelatud või sobimatut.

Vägivald ja tissid mind selle anime juures ei seganud arvatavasti just sellepärast, et nad sinna tõesti sobisid....


algul käisid tõsiselt närvidele tegelaste sisemonoloogid, eriti peategelase oma... ja mingi hetk mõtlesin isegi sellepärast sarja nurka visata, aga hea meel et seda ei teinud. Mul oli küll natuke kurb kui kõik teised peale peategelase lõpuosades maha tapeti. See viimane võitlus oli üldse kuidagi väga sürr ning asi lõpper väga järsku ära.
Kui asjale järg tehakse siis vaatan kindlasti, kuigi ei usu eriti, et tehakse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 22:52    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka seda animet 2 päeva tagasi vaatama, enne kui üldse midagi tollest animest teadsin. Nüüdseks on läbi vaadatud ja jättis väga hea mulje, kuigi lõpp jäi veidi kahtlaseks...
Igatahes soovitan neil eriti vaadata kellele veri ja soolikad meeldivad. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Dets 12, 2007 23:32    Teema: Vasta viitega

olen tänaseks 10 episoodi läbi vaadanud. Võin öelda, et Gantz on ainuke anime mille OP'i ma igakord vaatan, sest see on lihtsalt nii hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 00:35    Teema: Vasta viitega

pole veel vaadanud...aga see listis mida ma KUNAGI vaatan aga ma ei tea millal....
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 13, 2007 16:11    Teema: Vasta viitega

Palun nüüd väga vabandust oma vingumise pärast, aga palun sellised postitused enda teada jätta:

Tsiteerin::
Vaatan Gantzi. 5 vaadatud.


Tsiteerin::
olen tänaseks 10 episoodi läbi vaadanud.


Tsiteerin::
pole veel vaadanud...aga see listis mida ma KUNAGI vaatan aga ma ei tea millal....


Muidugi on tore ju, et te selle anime vastu huvi tunnete ja värki, aga sellised postitused on tühjad, teistele kasutajatele mittemidagiütlevad ja lõppude lõpuks täiesti tavaline spämm. :( [/url]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2008 11:40    Teema: Vasta viitega

Just paar minutit tagasi sai ka Gantz vaadatud. Peale 160 Naruto osa vaatamist oli väga värskendav. Anime ise oli ka muidugi väga hea. Neile kellele meeldivad veri, soolikad ja ECCHI (suurte tähtedega, sest kohati oli tunne nagu vaataks hentaid) on see anime mõeldud. Lõpp oleks minu arust võinud kuidagi teine olla, sest oleks ikkagi lootnud sellist lõppu mis kõik asjad ära seletab ja näitab mis Kei'ga siis lõpuks saab (kuid arvatavasti lootsin seda, sest olen selliste lõppudega harjunud). Tegelased ise olid väga head... Mulle eriti meeldis, et nendega oli väga raske ennast samastada ja neid oli seal igast äärmusest. Kuid lõpuks muutusid nad tglt väga süpaatseks ja oli isegi kahju mingil määral, et nad kõik surma said<spoiler.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 08:27    Teema: Vasta viitega

Tegelt see anime lõpp Gantzile imes ning story on mangas ropult edasi läinud ning tunduvalt suuremaks kui seal. Gantzi intro oli neh ülim ning siiamaani üks lemmikanimesid, arvestades Gantzi puhtust on raske seda kohta mõnel teisel animel haarata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 10:15    Teema: Vasta viitega

Gantzi anime oli t6siselt huvitav, agaanime l6pp ol ypriski n6me...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 04, 2009 16:54    Teema: Vasta viitega

Kuigi teema on juba aasta aega surnud olnud, ei suuda ma enda suud kinni (tegelikult küll sõrmi paigal) hoida ning lihtsalt pean oma emotsioone ja arvamusi väljendama. Niisiis.
Gantzi näol on tegemist üle pika aja sellise animega, mida ma lihtsalt ei suutnud niisama seisma jätta ning kogu sari lihtsalt nõudis, et ta saaks kõigest mõne päevaga läbitud, mis ka õnnestus. Nii mitmelgi korral tabasin enda näol suure naeratuse, mida põhjustasid üllatavad plot twistid, ägedad võitlused ning kohati vägagi absurdsed huumorikillud. OP lugu oli lihtsalt suurepärane ning animatsioon silmale ilus vaadata.
Siiski ei olnud see anime nii täiuslik, et teda automaatselt enda top 3-e või mõnele muule pjedestaalile tõsta. Vigu "loogikas" ning muid ärritavaid faktoreid esines siin ja seal, eriti ärritavaks olid tegelased. Ma pole vist enne kohanud ühtegi teist animet, mis suudaksid mind tegelasi vihkama panna. Enesekeskne ning kiimas peategelane Kei, liigagi suure südamega moraalijünger Kato (kes meenutas mulle segu Battle Royale'i Hirokist ning Cromartie High Schooli Kamiyamast) ning suure rinnapartiiga tütarlaps Kishimoto, kes on piisavalt udu, et mitte teada mida ta täpselt tahab. Igakordsetes tiimikaaslastes leidus samuti selliseid, kes kopsu üle maksa ajasid ning hetked, mil nad lömastati olid minu jaoks nagu päikesekiir pilvises taevas. Muidugi oli ka ägedaid tegelasi ning ka põhitüüpidel oli häid hetki, eriti äge oli vaadata Keid võitlussteenides.
Vaatamata kõigele oli tegemist minu jaoks hästi ägeda animega. Nüüd pole muud, kui et võtta käsile manga, mis pidavat isegi veel ägedam olema!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 21:02    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka vaatama LaLaLaa 7 osa vaadatud ja suht meeldib! OP on tõesti lahe.
Kei´ga toimuvad perverssed juhtumised võivad küll naljakad olla aga ma ei tea LaLaLaa Natuke üle pingutatud minuarust >.<
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kyo



Liitunud: 6 Sept 2009
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 17:36    Teema: Vasta viitega

Sain anime päevaga läbi vaadatud. Lihtsalt alustasin vaatamist ja ei suutnud enam lõpetada ennem kui läbi sai. Peategelane oli mulle väga sümpaatne.. Samuti nagu eelpool mainitult ei meeldinud mulle Katou ja see Kishimoto. Samas pakkus mulle huvi aga see teine mustapealine naine, kellega peategelane siis lähemalt tuttavaks sai. Ainuke asi mille üle vinguda on lõpp, mis mulle karvagi ei meeldinud. Arvatavasti vaatan selle anime veel kunagi läbi=) Soovitan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shinjitsu



Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 8
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 10, 2010 23:26    Teema: Vasta viitega

algselt tõmbas mind seda sarja vaatama, sarja esimeses osas toimunud sündmus, mis on ka päriselt juhtunud. Pärast teist osa aga jäi pisik külge ning sari sai lõpuni vaadatud.
Eks selles sarjas on näha milline see inimene päriselt on. Keegi ei saa olla 100% meeldiv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kyo



Liitunud: 6 Sept 2009
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Teis Jan 12, 2010 18:19    Teema: Vasta viitega

Lisaks juurde, et sain ka manga läbi loetud või noh sinna maani kus ta preagu on episode 310 oli vist. Ning täitsa põnev, soovitan ka seda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: