OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

UUS BAKA!?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 21:01    Teema: UUS BAKA!? Vasta viitega

Esitaks küsimuse Baka esiotsale, kallitele administraatoritele, et millal ja mis viisil jõuab meieni BAKA vol. 2. Peale Baka.ee avamist ei ole meil siin mitte kui midagi muutunud. Kallis portaal vajaks minu meelest kangesti uuendust, seda nii kujunduse kui ka tehnilise poole pealt.
Ma ei taha kuulata/lugeda, et ei ole aega ega viitsimist. Sellistel põhjustel tuleks leida inimesi kelle on aega ja viitsimist tegeleda.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 21:16    Teema: Vasta viitega

Jah, sellest postitusest lausa kumab seda, kui kallid me sulle oleme.

Kui sul endal on aega, viitsimist, oskusi ja nägemus, palun võta meiega eraviisiliselt ühendust, kindlasti leiame võimaluse sinuga kohtumiseks ja ärakuulamiseks.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 21:20    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Jah, sellest postitusest lausa kumab seda, kui kallid me sulle oleme.

Kui sul endal on aega, viitsimist, oskusi ja nägemus, palun võta meiega eraviisiliselt ühendust, kindlasti leiame võimaluse sinuga kohtumiseks ja ärakuulamiseks.

Kahjuks ei ole mul sellist aega, minu peale pole mõttet suuri lootusi panna.
Pigem oli see üleskutse teistele külastajatele aktiivseks muutuda :)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 22:27    Teema: Vasta viitega

Huh, see kõik läheb üsna otseselt minu kapsaaeda :)

( tere, mul ei ole internetti olnud vahepeal, peatselt naasen teie sekka! )

Et siis. Peale manicu eemaldumist kogu kommuunist astusid Vabarnamees ja hjarg minuga kontakti ja palusid, et ma uue versiooni kujundamise ning kõiksugu tehnilise tegevuse enda peale võtaks kuna mul oli selles osas juba teatavad kogemused ( siiski kujundamise, mitte programmeerimise suhtes -- selleks on vaja leida omaette inimene, mis on ka üsna suur komistuskivi ) ning mina, agar ja naiivne nagu alati, võtsin selle vastutuse enda kaela.

Mõne aja pärast visandasin ma valmis mingisuguse kujunduse, millega ma siiani ülimalt rahul olen. Ja edasi ... jäi töö seisma. Mitte küll täielikult, aga mingit reaalset progressi enam aset ei leidnud. Põhjuseid selleks on üksjagu, alustades muidugi isikupärasets laiskusest, aga neid on veel.

Esiteks ei olnud ma enam eriti kindel, et ma nii lihtsalt progeja leian, kes viitsiks suuremat backendi tegema hakata. Need inimesed, kellega ma paar aastat tagasi koos asju tegin on nüüdseks tööle läinud erinevatesse prestiižikatesse firmadesse ning neil puudub aeg ja soov sellise asja kallal töötada.

Teiseks kaotasin ma tasapisi ära sihi mille nimel töötada. Sesmõttes et tõsiselt, kellele on vaja seda uut versiooni? Mis takistab kasutajaid ja adminne rakendamast praegust versiooni täiemahuliselt? Milleks on vaja arendada edasi kommuuni, mille ainsad mittekirjaoskamatud kasutajad eelistavad peamiselt osaleda pseudofilosoofilistel nokumõõtmisvõistlustel?

Ja, ffs, millal siin viimati üldse anime üle arutati?

Ning, naksti, panin Photoshopi ning EditPlusi kinni, vahtisin oma igavat desktoppi korraks, sulgesin monitori, kustutasin tuled ning läksin magama. Pole rohkem asja kallal töötanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 23:02    Teema: Vasta viitega

tagasihoidlikult teeksin märkuse, et enne kui hakata midagi uuendama ja hoopiski muutma võiks vaadata kas vana versioon on täielikult rakendatud.

Tsiteerin::
Mis takistab kasutajaid ja adminne rakendamast praegust versiooni täiemahuliselt?


tõepoolest.
mis toimub eelvaadete ning jutukaga nt ?
ma saan aru, et keegi ei viitsi neid eelvaateid teha jne. aga kui see juba välja on reklaamitud, siis on eriti tobe vaadata kui see tühjalt ja aegunult igavleb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 07:16    Teema: Vasta viitega

Mjahh, Xin, kus on uus omalooming? Kasutajad nõuavad!!! Osad kasutajad olid nähtavasti nõus seda isegi rahaliselt toetama!

kammerer, eelvaated kaovad uue versiooniga, millal iganes see ka saabub. jutukas on #emanga serveris zone.ircworld.org. Aga samas, kui soovi on, siis oleme hea meelega valmis vastu võtma uusi eelvaateid ja ülevaateid, olgu need siis sinu või kellegi teise sulest.

Viimaks:
Tsiteerin::
Ma ei taha kuulata/lugeda, et ei ole aega ega viitsimist. Sellistel põhjustel tuleks leida inimesi kelle on aega ja viitsimist tegeleda.


Ei, genkyt me ei võta.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 09:16    Teema: Vasta viitega

Nagu,... õah.

Sellise suhtumise pärast keegi ei vaevugi ju. Mina kaasa arvatud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 09:58    Teema: Vasta viitega

Järgneb vabarnamehe aus ülestunnistus etteantud teemal a la Agu Sihvka:

Kui baka.ee idee rohkem kui 2 aastat tagasi alguse sai, kuulusid nö meeskonda 4 isikut: manic, hjarg, guardian a.k.a catbert ja mina. Esimene ja kolmas eelmainitutest on nüüdseks portaaliga tegelemisest loobunud. Tollal oli üsna selge, tänu kellele baka.ee tehnilises mõttes rajatakse, hooldatakse, täiendatakse - selleks oli manic, kellel olid ainsana meie hulgast (guardian võib siinkohal muidugi vastu vaielda, kui soovib) selleks tööks vajalikud teadmised ja oskused. Ülejäänud kolm meie hulgast olid valmis ja võimelised andma oma panuse ülevaadete kirjutamise ning teistelt autoritelt saadud ülevaadete ülesriputamise, foorumi administreerimise ja serveriruumi eest raha väljakäimise näol. See on tegevus, mida hjarg ja mina (raha maksmisel osaleb endiselt ka manic) oleme vahelduva eduga tänase päevani teinud.

Pea algusest peale oli meil kavas baka.ee-d aja jooksul täiendada ja mingil hetkel kindlasti ka nii väliselt kui sisult uuendada. Need täiendused ja uuendused ei saabunud nii kiiresti kui loodetud ning oma osa selles on vast kõigil meeskonna liikmetel. Kui manicu huvid ja elu lõplikult teistele radadele suundusid, olime konkreetsemaid plaane siiski juba mõnda aega vaikselt heietanud - nüüd jäime ilma nende teostajast. Asusime otsima asjatundlikku inimest, kes oleks nõus puhtast huvist või kasvõi sümboolse tasu eest (lepingulistele veebidisaineritele tasu maksmiseks ei ole meie kahe entusiasm siiski piisav, ma arvan, et hjarg nõustub siin minuga) tegelema baka.ee uuendamise programmeerimis-ja veebikujundusalase poolega. Leidsime acousmatique'i, kes oli esialgu nõus meid abistama. Hiljem koges ta aga valgustuslikku hetke, millest võite lähemalt lugeda tema postitusest veidi kõrgemal käesolevas teemas, ning pole sellest ajast peale meie projektiga tegelenud. Ei saa kurta, tore oli vähemalt mõneks ajaks loota, et midagi toimub.

Mulle tundub, et baka.ee on praegusel hetkel ristmikul ning võimalik on valida mitme suuna vahel:
1) jätkub endine suhteliselt stagneerunud seisund;
2) baka.ee lõpetab tegutsemise;
3) baka.ee jätkab tegutsemist üksnes foorumi näol ja ülejäänud funktsionaalsus (mis pole osaliselt juba pikemat aega ja osaliselt mitte kunagi täies mahus toiminud) kaob;
4) leiame pühendunud ja vajalike oskustega inimese oma kasutajate või nende tutvusringkonna seast, kes on nõus oma lihaseid proovima sellise tagasihoidliku taimelavaga nagu baka.ee seda on;
5) korraldame baka.ee kasutajate seas korjanduse ja kogunenud rahaga katsume leida lepingulise professionaalse veebidisaineri (sellisel juhul tõuseks minu käsi raha vastu võtma üksnes täisealiste kasutajate käest, sest kaugel olgu minust koolilapse taskuraha hõivamise mõtted);
6) mõni muu võimalus, mille peale ma hetkel ei tule.

Mul oleks väga hea meel, kui kõik baka.ee kasutajad, kes seda vähegi soovivad, avaldaksid siin teemas oma arvamust ja mõtteid selles küsimuses ning et tekiks diskussioon baka.ee tuleviku üle.

Lõpetuseks märgin ära, et kuidagi ei soovi ma ühineda hjargi poolt eelmise postituse viimases lauses väljaöelduga. Võttes arvesse minu ja hjargi suhtumise ja maailmavaate erinevusi, on ühine hääl luksus, mida me endale lubada ei saa - sellest tulenevat adminide sõnavõttude skisofreenilisust on tähelepanelikud kasutajad kindlasti korduvalt märganud. Isiklikult olen kindlasti huvitatud ükskõik millise isiku (isegi genky, keda hjarg mingil temale arusaadaval põhjusel on pidanud tarvilikuks nimetada) koostööpakkumisest - seda eeldusel, et see isik omab teadmisi ja oskusi, millest baka.ee meeskonnal puudus on (märksõnadeks oleksid ilmselt php ning kunsti- ja kujundusanne), ning piisavat tahet nende kasutamiseks. Kui selline isik leidub, annan talle kindlasti oma poolthääle ja vajadusel tambin hjargilt temapoolse nõusoleku välja. wink

Niisiis, arvamusi, ettepanekuid, tagasisidet. Palun.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 11:10    Teema: Vasta viitega

Kuna kammereri märkus eelvaadete ja jutuka köndistatud oleku piinlikkuse kohta on sulatõsi, amputeerisin need kasutud eendid baka.ee päisest ja struktuurist. Nüüd oleme vähemlubav ja -eksitav.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 12:01    Teema: Vasta viitega

Võin ulatada abistava käe kujunduses.
Õpin arvutigraafikat (kolmas kursus), jagan veidi ka koodimise poolt (aasta TTÜ võrgutarkvara õpitud).
Samuti olen hetkel ühe phpBB'l põhineva foorumi administraator.

Võib mõelda ka näiteks foorumitarvara vahetamisele näiteks vBulletini vastu - iseenesest ei ole baka'l vist turvaprobleeme, ent siiski on tegu natuke turvalisema variandiga kui phpBB.

Kindlasti tahaks uuesti näha Omaloomingut, ent suurema kätši vältimiseks võiks vist teha eraldi alafoorumi kas siis algajatele või hoopis edasijõudnutele; või siis liigitada mitte-manga stiilis joonistet asjad eraldi.

Usun et osa kasutajaid oleks heameelega nõus igakuiselt näiteks 10-25 krooni panustama arvele, mis maksab serveriruumi eest. Need annetused on muidugi täiesti vabatahtlikud, samas peaks vastutav isik hoidma silma peal annetuste sissevoolul, et vajaliku koguse raha saavutamisel seda rahvale ka teada anda.

Ise oleksin hea meelega nõus sisse seadma igakuise makse antud arvele.

Tuleviku mõttes oleks võibolla mõistlik registreerida Baka mittetulundusühingu/seltsinguna (a la Eesti-Jaapani Kultuurivahetusedenduse Selts e. Baka), see annab vabamad käed näiteks ürituste korraldamiseks, samuti võimaldab see kõiksugu võimuorganitesse põhendatud rahasoovidega pöörduda. Mittetulundusühingu asutamine vajab ca 500 krooni, juhatuse liikmeid ning inimest, kes projektide kirjutamisest/raamatupidamisest midagi jagab.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 13:38    Teema: Vasta viitega

ma tahaks selle kõige peale kosta veel seda, et baka.ee on äärmiselt tänuväärne portaal ka sellisel olekus nagu ta hetkel on. minu arvates ei saaks baka kohta kohe kuidagi stagneernunud öelda, kuna temast on kujunenud äärmiselt mahukas, eesti keelne infokogum, mis mulle anime vallas täiesti hindamatut abi on osutanud. foorumis otsingut kasutades leiab peaasjalikult alati midagi, mis mu küsimustele ka vastuse on andnud, kas siis uute või vanade animede või tehniliste küsimuste kohta. samuti on bakas ju suhteliselt mahukas ülevaadete pagas , mis on eestikeelne, päris kõrgel tasemel ning mind päris pikaks ajaks kuvarit jõllitama pannud.

ühesõnaga mina arvan, et poleks mingit põhjust nt baka tegevus lõpetada vms. minu arvates on kõik hetkel väga hästi ja baka meeskond on väga tänuväärset tööd teinud. minul kui täielikul kõrvalseisjal oleks ka äärmiselt nõme nuriseda visuaalse kujunduse või millega muu säärase kallal.
sellessuhtes, et kogu mu enda panus baka.ee-sse on olnud vist ainult üks hädine ülevaade. see tuleneb ka sellest, et koolilapsena lihtsalt ei ole aega ja nö poolepersega ka ei taha ülevaateid kirjutada üldse.

kui keegi teeb ettepaneku, või nuriseb selle kallal, et baka on visuaalselt kuidagi maha jäänud või siis võiks olla mahukam ja rohkemate võimalustega, siis peaks see isik ise kohe ka mingeid reaalseid näiteid, ideid ja võimalusi pakkuma kuidas seda teha ja miks jne.

muidugi oleksid igasugused uuendused väga toredad, kuid ei saa ju oodata et vabarna ja hjarg kõik lihtsalt ise ära teevad. kui ei meeldi, siis peaks ise kätte võtma ja midagi paremat tegema. iga bakast hooliv kasutaja võiks keskenduda sellele et hetkel eksisteerivat baka keskkonda täisväärtuslikult ära kasutatakse. kirjutage ülevaateid ja arutage animedest. kellele üldiselt ikka korda läheb milline on su lemmik anime juuste värv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 14:22    Teema: Vasta viitega

Ma liituksin Ichi ettepanekutega. Tulevikuhõnguline Baka MTÜ oleks... huvitav wink

Professionaalne veebidisainer läheks vist liiga kulukaks. Ichi kõrval võiksin ma ennast "mittetehnilisel" kujundamisel abiks pakkuda. Arhitektuuri tudengina peaks ideid ikka olema.

Kokkuvõttes, minul isiklikult pole midagi, mille üle eriti nuriseda. Omalooming oleks muidugi tore... no ja postituste sisu pealt, selle sisu määrab siin enamustes "lemmik-mingi-asi-värv" teemades vanus. Kuid midagi halvustavat ma ei ütle. Tore oleks, kui käesolev teema toob huvitavat vaheldust, ainuüksi postitusi on juba hea lugeda. Edasine sõltub jah ainult meist.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 15:50    Teema: Vasta viitega

Ma leian, et tegelikult piisaks ainult foorumist, kui just mitte ei lisaks midagi täiesti uut juurde. Arvatavasti saaks selle ka foorumiga tehtud tegelikult. Ülevaated saaks vabalt kirjutada foorumisse. Minu jaoks pole baka.ee eriti muud pakkunud kui foorumit ja ülevaateid, mida oli väga hea informaatika tundides lugeda. Sellisest hulgast ülevaadetest oleks vist foorumist üpris tüütu üles leida mingit kindlat ülevaadet, aga olen kindel, et selle probleemi saaks ka lahendatud. Olgugi et ainult foorumina oleks baka.ee midagi muud, arvan, et saaks nii hakkama väga hästi. Võin öelda, et mina kirjutan küll kohe foorumi aadressi ja ei vaevu esilehele eriti vaatama. Seal olevad uudised on enamasti ka foorumis olemas.

Nõustun ka tesitega, et pole eriti põhjust praeguse üle nuriseda. Disainil pole minu arvates küll midagi viga. Kahjuks uue baka.ee tegemisega poleks minust küll eriti kasu.

See MTÜ idee on täitsa huvitav. Kui selline asi tõesti teeks näiteks ürituste korraldamise kergemaks siis poleks vastu sellisele asjale. Seoses üritustega peaks vist mainima, et eelmisest baka.ee kokkutulekust on parajalt aega möödas. Õnneks pole kunagi liiga hilja ja äkki avaneb võimalus tutvuda uuemate kasutajatega, keda küll vist eriti palju pole, ja näha jälle juba tuntuid nägusid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 16:11    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ei, genkyt me ei võta.

Ole mureta. Mul pole huvigi.


Edit:
hjarg kirjutas:
Mjahh, Xin, kus on uus omalooming? Kasutajad nõuavad!!! Osad kasutajad olid nähtavasti nõus seda isegi rahaliselt toetama!

Xin pole selle uue omaloomingu asjaga seotudki. Sinu informatsiooniks siis: meil on olemas nii server, kui ka põhimõtteliselt kujundus. Siis aga hiljuti saime teada, et on olemas üldine omaloomingufoorum http://artis.monzi.org/. Ka meil oli plaanis midagi sarnast teha (kuid ainult visuaalse kunsti oma (sinna mitte arvestada fotograafiat)), kuid jäi seetõttu pooleli. Kui esitada tolle foorumi omanikule palve, siis ma arvan, et nad on nõus anime/manga alafoorumi tegema.
Hetkel ootab meie registreeritud foorum oma ideed.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Püh Mai 14, 2006 22:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 19:06    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Mulle tundub, et baka.ee on praegusel hetkel ristmikul ning võimalik on valida mitme suuna vahel:
1) jätkub endine suhteliselt stagneerunud seisund;
2) baka.ee lõpetab tegutsemise;-see oleks kõige rumalam idee üldse
3) baka.ee jätkab tegutsemist üksnes foorumi näol ja ülejäänud funktsionaalsus (mis pole osaliselt juba pikemat aega ja osaliselt mitte kunagi täies mahus toiminud) kaob;noh see ongi kadunud nüüd juba
4) leiame pühendunud ja vajalike oskustega inimese oma kasutajate või nende tutvusringkonna seast, kes on nõus oma lihaseid proovima sellise tagasihoidliku taimelavaga nagu baka.ee seda on;
5) korraldame baka.ee kasutajate seas korjanduse ja kogunenud rahaga katsume leida lepingulise professionaalse veebidisaineri (sellisel juhul tõuseks minu käsi raha vastu võtma üksnes täisealiste kasutajate käest, sest kaugel olgu minust koolilapse taskuraha hõivamise mõtted);-
6) mõni muu võimalus, mille peale ma hetkel ei tule.
.
1--ei ole ta midagi nii stagneerunud
2-see oleks kõige rumalam idee üldse
3-noh see ongi kadunud nüüd juba
5-taskuraha kulutamisega ongi raskusi..

Minu arvates on senine baka ka väga huvitav olnud.
hmm...kuid MTÜ pani jah mõtlema...
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 20:10    Teema: Vasta viitega

Eehh..kui pärsi aus olla olen rahul kuid mõni asi võibolla võiks muutuda nagu nt. template'ide valikuvõimalus.
igale anime fännile oma lemmikanime template(ei,ma ei mõtle selle all kõiki animesid) aga noh,mingid kolm-neli populaarsemat anime template'i oleks kyll tore.
enda foorumis on mul pandud NGE template,kuid see pole just eriti hea ???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 22:03    Teema: Vasta viitega

portaali kujundus meeldib väga ... kinni küll ärge palun pange ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2005 15:36    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Mulle tundub, et baka.ee on praegusel hetkel ristmikul

ja mulle tundub, et see ristmik on tegelikult peatuskoht sirgel kus keegi mõtles, et võiks ristmiku teha. st reaktsioonide järgi võiks pigem ristmiku olematuks lugeda ja hetkel vanaviisi edasi jätkata. ei ütle, et kõik arenguplaanid tuleks maha matta ja mitte midagi teha, aga kui ressursse praegu pole, siis pole mõtet ka arengut peale suruda ning proovida enda varjust üle hüpata, sest kui aktiivseid inimesi siin niivõrd vähe on, siis on hea juba seegi kui foorum püsib.

ja võib ju mingi kleepuva teema kuhugi teha mis kutsub inimesi jõudumööda abistama...

ps! kui keegi viitsib, siis võiks taastada endise olukorra kus foorumis sai bännerile vajutades foorumisse. lihtsalt seda suurt sinist latakat on palju kergem tabada kui seda väikest kirja mis foorumi indeksile viitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 15:00    Teema: Vasta viitega

hmmm..mida ma siit välja lugesin oli, et osad endised bakalased on muutunud kibestunud bakalasteks...ja osad on lihtsalt edasi läinud... ühesõnaga enam ei ole samu inimesi, kes algul...

Aga bakale peab sellegi poolest au andma, sest ta on (vähemalt mul on selline mulje jäänud) paari inimese töö, mis lihtsalt natukene kasvas suuremaks (ikkagi algul oli ikkagi uus ja huvitav) aga edasine pealesurutud areng on mõttetu sest...
Tsiteerin::
kui ressursse praegu pole, siis pole mõtet ka arengut peale suruda ning proovida enda varjust üle hüpata, sest kui aktiivseid inimesi siin niivõrd vähe on, siis on hea juba seegi kui foorum püsib.


Aga idee, mis siit läbi hüppas ja mulle täitsa meeldis:
Tsiteerin::
Tuleviku mõttes oleks võibolla mõistlik registreerida Baka mittetulundusühingu/seltsinguna (a la Eesti-Jaapani Kultuurivahetusedenduse Selts e. Baka), see annab vabamad käed näiteks ürituste korraldamiseks, samuti võimaldab see kõiksugu võimuorganitesse põhendatud rahasoovidega pöörduda. Mittetulundusühingu asutamine vajab ca 500 krooni, juhatuse liikmeid ning inimest, kes projektide kirjutamisest/raamatupidamisest midagi jagab

aga selleks peaks olema tõesti häid ideid üritusteks ja aktiviste...kahte viimast nähakse koos tõesti harva...eriti kui puudub tänapäeva peaaegu ainuke motivatsioon- raha...(jippi...kapitalism võimutseb URRRRRR )

Siit ma küsiksin edasi, missugused üldsegi võiksid olla üritused, mis inimesi huvitaks nii palju, et nad ennast ka kohale veaksid?

kõrvu jõudnud ideid:
*mingi mängu(de) meistrivõistlused...(juba ammu olen tahtnud näha osavaid mängureid )
*animemaraton (uhh...mingi 24-48 h järjest ainult animet...kes on kõige võimsam LaLaLaa)
*lihtsalt kokkusaamised...mingi anime vaatamine ja sellele järgnevate arvustamiste võrdlemine...

ehmm..siin olidki asjad, mis mulle esimesena pähe tulid...

NB: Kui kunagi peaks tulema baka vol.2 siis ma loodan kogu südamest, et see uus on natukene organiseeritum, et tahtes millegi kohta midagi öelda ei peaks enam pool tundi vastavat teemat otsima, kuni lõpuks kaob üleüldsegi rääkimise tuhin ära...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 22:25    Teema: Vasta viitega

kujundada/progeda/veebi maintainida ma kahjuks ei oska, aga...

Ichi kirjutas:
Usun et osa kasutajaid oleks heameelega nõus igakuiselt näiteks 10-25 krooni panustama arvele, mis maksab serveriruumi eest.


...sign me up, kui sellest abi on. ja ma võiksin end oluliselt parandada ka selles osas, et toodaks näiteks arvustusi (siiani jääb asi pidevalt selle taha, et a) olen nonprofit-töö osas veel laisem kui tasustatava osas; b) keegi on enamikust mu nähtud asjadest juba kirjutanud).

brainstormimise käigus ei tohiks küll ühtegi negatiivset sõna öelda, aga kogenumad inimesed on mulle rääkinud, et mtü pidamine on paperworki koha pealt päris korralik pain in the ass. millisel põhjusel ei eksisteeri siiani mingil ametlikul kujul eesti koomiksiseltsi. projektide kuni rahataotluste kirjutamisega saan ma hakkama, aga raamatupidamise kuni maksuameti-aruandluse vastutust enda kraesse küll ei taha. (ja olgem ausad, acidburnide nimel ei vaevuks pingutama ka...)

teiseks, mtü-nduse oluline catch mu meelest on see, et sellise egiidi all ettevõetavad projektid peaksid ideekohaselt olema suunatud pigem n.ö. ühiskondlikuks hüvanguks, seega peaks plaanima pigem mingeid laiemale publikule suunatud kultuurhariduslikke üritusi kui isekeskis hängimist kuni koduseid kinoõhtuid. ja sry, meil napib selleks praegu ilmselgelt kriitilist massi. või siis paari hullu organisaatorit. kuidas võtta...

* siiski, on the record, mul on praeguse baka üle ka teinekord päris hea meel. see on palju parem kui mitte midagi. *


mis puutub ideedesse, siis mul poleks midagi meeldiva asukoha ja korraliku tehnopargiga rangelt piiratud liikmeskonnaga privakino-Club Baka vastu... aga ma lähen nüüd tagasi oma esimese miljoni kallal töötamise juurde. :(
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: