OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

READ THIS!!!!!!
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acidburn13



Liitunud: 13 Dets 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 20:40    Teema: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

Kas ainult mina arvan nii, et meie kulla Adminnid on perse lakkujad...kui te kõik kasutajad arvate nii öelge HAI, ja teie adminnid minge nutke nurgas^^. Because ive seen boiled moose ballz do a better job than you guys... te peax võtma eeskuju teistelt foorumitelt nagu dotANIMEdot. Just go suck a used condom or make this site more interesting, cuz ive had it. Id rather sit in school than be here and listen to old boring hags and there life storys or sit in front of grampa and listen to his War stories that have no end. Sayonara, and i hope i never see you ass-rapeists again.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Itachi



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 24
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 20:43    Teema: Vasta viitega

HAI!!! 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lenny666



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 20:51    Teema: Blah... Vasta viitega

Njah.....kui see nii igav on, miks sa siis ei soovita, ega tee midagi, et seda paremaks muuta?
Kuskilt eemalt mätta otsast võib igaüks haukuda, kuid eks sa võta ju asi enda kätte. Mõtle midagi paremat välja ja pakku seda adminnidele.....ja siis teosta asi ära ka. Keegi ei käse sul siin käed rüpes istuda kui asi ei meeldi. Eks teiste peale on ikka hea näidata, et miks te asja paremaks ei tee.....aga sama hästi võib öelda, et miks SINA asja paremaks ei tee? Kes keelab.....tee zone serveris midagi valmis ja siis paku seda adminnidele......kui see parem on kyll nad vastu selle võtavad. Ka adminn on inimene.....mõtle sellele!
_________________
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 21:22    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

acidburn13 kirjutas:
Kas ainult mina arvan nii, et meie kulla Adminnid on perse lakkujad...kui te kõik kasutajad arvate nii öelge HAI, ja teie adminnid minge nutke nurgas^^. Because ive seen boiled moose ballz do a better job than you guys... te peax võtma eeskuju teistelt foorumitelt nagu dotANIMEdot. Just go suck a used condom or make this site more interesting, cuz ive had it. Id rather sit in school than be here and listen to old boring hags and there life storys or sit in front of grampa and listen to his War stories that have no end. Sayonara, and i hope i never see you ass-rapeists again.
NO U
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 21:22    Teema: Vasta viitega

LOL
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2005 07:59    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

- HAI! HAI! HAI!

- Estlander sind nette leute!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2005 13:47    Teema: Vasta viitega

1) õpi eesti keel selgeks
2) õpi inglise keel selgeks
3) kriitika võiks olla konstrukiivne. eeskuju võtta.... mis osas? kuidas?
4) eelviimast lauset tsiteerides: mine tõesti kooli. arene natuke.


grammar nazi ichi
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 13, 2005 15:18    Teema: Vasta viitega

huvitav, kas keegi tegi pisikesele liiga või sai keegi suvaline tema kontole ligi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shinken



Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 07:26    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

hjarg kirjutas:
- HAI! HAI! HAI!

- Estlander sind nette leute!



Esten sind nette leute....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 16:30    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

Shinken kirjutas:
hjarg kirjutas:
- HAI! HAI! HAI!

- Estlander sind nette leute!



Esten sind nette leute....



...Esten sind nette Leute.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 16, 2005 08:18    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

acidburn13 kirjutas:
te peax võtma eeskuju teistelt foorumitelt nagu dotANIMEdot.


Kahtlane küll, et sa seda topicut veel loed, aga üks küsimus oleks sulle ikka - millist eeskuju sealt võtma peaks? Sellist, et hakkame ainult inglise keeles kirjutama Sellist et hakkame raha lunima, tahaks saada $20, palun annetage. Sellist et teeme asja mõttetult kirjuks ning hakkame lisaks igasugu torrenteid, amv'si, ost'e jne levitama. Sellist, et pooled lehed on - Under construction...coming soon.
Ühesõnaga - millist eeskuju?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 20:32    Teema: Vasta viitega

nähes teema algataja viimast postitust tuleb mainida, et isik on tõenäoliselt kusagilt kõrgelt pea ees alla kukkunud ja kahjuks ellu jäänud. minu kaastunded vanematele...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 21:12    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
nähes teema algataja viimast postitust tuleb mainida, et isik on tõenäoliselt kusagilt kõrgelt pea ees alla kukkunud ja kahjuks ellu jäänud. minu kaastunded vanematele...


* läheb tagasi perseid lakkuma *
...m'kay. Cya^^
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 22:03    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

acidburn13 kirjutas:
Kas ainult mina arvan nii, et meie kulla Adminnid on perse lakkujad...kui te kõik kasutajad arvate nii öelge HAI, ja teie adminnid minge nutke nurgas^^. Because ive seen boiled moose ballz do a better job than you guys... te peax võtma eeskuju teistelt foorumitelt nagu dotANIMEdot. Just go suck a used condom or make this site more interesting, cuz ive had it. Id rather sit in school than be here and listen to old boring hags and there life storys or sit in front of grampa and listen to his War stories that have no end. Sayonara, and i hope i never see you ass-rapeists again.


acidburn13.. ma oletan, et 13 vihjab sinu (Max) vanusele sest kui tegu oleks vanema isiksusega siis on tegu silmapaistva solvanguga inimese kui liigi arengule. Muidugi vaevalt, et admin'id tõepoolest oleks suutelised niivõrd primitiivsele solvangule reaaalselt reageerima & seepärast ei ole mul kavas pikemalt amin'ide tööre¾iimi üle mõtiskleda (Olenemata sellest, kui fantastilist tööd nad teevad.. [Minu vabandused Admin'de ees]).
Mis puutub aga sinusse acidburn13, siis sinu elumissioon "solkida interneti lühidate mõtetustega solvamaks sellega kõiki asjaosalisi" on väga suur ettevõtmine mida finantseerivad küll tuhanded reklaamikompaniid, kuid mille liikumine pole pooltki nii õilis kui "roheliste osavõtt osoonikihi vähendamisel". Olenemata oma soovist säilitada osoonikihti ka tulevastele põlvkondadele, ei pruugi kõik mitte minu tahtmist mööda minna.
Muidugi ei taha ma sinu eel-teismelise eale, mis teotub naiivsele eneseimetlusele Eminemi kopeerides, liiga teha. Aga ilmselgelt on tegu haavunud isiksusega, kelle peaeesmärgiks on tähelepanupuuduse kustutamine ühiskonna silmis(& samas selle eitamine).
Loodetavasti siinsest postitusest oled saanud piisava koguse tähelepanu & ma ei pea sulle rohkem "ema eest olema" ning edasine infovahetus piirdub mõistva üksteise ignoreerimise lainetes.

Edu
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 22:16    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mis puutub aga sinusse acidburn13, siis sinu elumissioon "solkida interneti lühidate mõtetustega solvamaks sellega kõiki asjaosalisi" on väga suur ettevõtmine mida finantseerivad küll tuhanded reklaamikompaniid, kuid mille liikumine pole pooltki nii õilis kui "roheliste osavõtt osoonikihi vähendamisel".


misasja ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 08:08    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
misasja ?


Mina sain aru, mina sain aru!!! :P


:wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 09:50    Teema: Re: READ THIS!!!!!! Vasta viitega

Exb kirjutas:
acidburn13 kirjutas:
Kas ainult mina arvan nii, et meie kulla Adminnid on perse lakkujad...kui te kõik kasutajad arvate nii öelge HAI, ja teie adminnid minge nutke nurgas^^. Because ive seen boiled moose ballz do a better job than you guys... te peax võtma eeskuju teistelt foorumitelt nagu dotANIMEdot. Just go suck a used condom or make this site more interesting, cuz ive had it. Id rather sit in school than be here and listen to old boring hags and there life storys or sit in front of grampa and listen to his War stories that have no end. Sayonara, and i hope i never see you ass-rapeists again.


acidburn13.. ma oletan, et 13 vihjab sinu (Max) vanusele sest kui tegu oleks vanema isiksusega siis on tegu silmapaistva solvanguga inimese kui liigi arengule. Muidugi vaevalt, et admin'id tõepoolest oleks suutelised niivõrd primitiivsele solvangule reaaalselt reageerima & seepärast ei ole mul kavas pikemalt amin'ide tööre¾iimi üle mõtiskleda
(Olenemata sellest, kui fantastilist tööd nad teevad.. [Minu vabandused Admin'de ees]).
Mis puutub aga sinusse acidburn13, siis sinu elumissioon "solkida interneti lühidate mõtetustega solvamaks sellega kõiki asjaosalisi" on väga suur ettevõtmine mida finantseerivad küll tuhanded reklaamikompaniid, kuid mille liikumine pole pooltki nii õilis kui "roheliste osavõtt osoonikihi vähendamisel". Olenemata oma soovist säilitada osoonikihti ka tulevastele põlvkondadele, ei pruugi kõik mitte minu tahtmist mööda minna.
Muidugi ei taha ma sinu eel-teismelise eale, mis teotub naiivsele eneseimetlusele Eminemi kopeerides, liiga teha. Aga ilmselgelt on tegu haavunud isiksusega, kelle peaeesmärgiks on tähelepanupuuduse kustutamine ühiskonna silmis(& samas selle eitamine).
Loodetavasti siinsest postitusest oled saanud piisava koguse tähelepanu & ma ei pea sulle rohkem "ema eest olema" ning edasine infovahetus piirdub mõistva üksteise ignoreerimise lainetes.

Edu


See on peaaegu... 'lahe' juba .P

Tõesti amüseerivaks lugemiseks :)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 11:00    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Mina sain aru, mina sain aru!!! :P

kas ka sellest, et miks "rohelised võtavad osa osoonokihi vähendamisest" ja miks see õilis on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 11:08    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
kas ka sellest, et miks "rohelised võtavad osa osoonokihi vähendamisest" ja miks see õilis on?

See on vist mingi metafoor (!)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Sept 19, 2005 14:56    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
ruri kirjutas:
kas ka sellest, et miks "rohelised võtavad osa osoonokihi vähendamisest" ja miks see õilis on?

See on vist mingi metafoor (!)


Iroonia
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: