OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

tornaado^^
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acidburn13



Liitunud: 13 Dets 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 20:11    Teema: tornaado^^ Vasta viitega

Noh Maardus juhtus midagi väga huvitavat, nimelt ,,tornaado,, Puud on igal pool laiali, katused katki ja elektritraadid samuti. See kõik juhtus kell 20:13 ja minu õnneks see algas minu maja kõrval ja liikus metsa poole. Mu aknad läksid peaegu katki, enne ma arvasin et see on lihtsalt tugev tuul, vaatasin välja ja seal ta oli suur tumedate pilvede kogu ma tardusin paariks minutiks ja ruttu jooksin välja. Ma arvan et te kuulete sellest täna uudistes LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 11:07    Teema: Vasta viitega

kule kus kandis maardu asub,mis linna lähedal või maakonnas??
mudu oleks ma üliõnnelik olnud kui minu maja juurest tornaado ka mööda oleks pannud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 12:06    Teema: Vasta viitega

tallinna ligidal minu teada... ???
huvitav ma pole sellest siia maani midagi kuulnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 12:19    Teema: Vasta viitega

Postimehe võrguväljaanne ka ei maini...
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2005 21:16    Teema: Vasta viitega

ei no, teil seal oli ikka põnev
raadios rääkis kah et trombid ja sellised asjad risustasid eestit

meie vaatasime sellepeale aknast välja - vihma tilkus ainult :(

tuleb mujale kolida.. meie kant seal on ikka väga igavaks muutunud (tartust jõgeva poole veidi)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 10:48    Teema: Vasta viitega

hmph...tegelt jah,mul on sama lugu,peaks koju sõitma,sest siin oli ka tormi asemel kurb tibutamine ja tuul nii väike et ei puhu tuhka suitsultki maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 13:07    Teema: Vasta viitega

tornaado oleks ja tore olnud kuid varsti peaks ju need sügistormid ka kätte jõudma ja siis on jälle huvitavamat ilma.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 14:03    Teema: Vasta viitega

saab jälle koju jääda:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 14:08    Teema: Vasta viitega

loodus maksab inimestele kätte. vaadake, aina hullemaks need ilmad lähevad. varsti saame hiidlaineid ja maavärinaid. samas, paras inimestele sest inimesed on ikka väga palju kurja loodusele teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 15:41    Teema: Vasta viitega

''Too bad nature doesnt choose its victims''
siis jääksid süütud ellu;P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 22:33    Teema: Vasta viitega

Tornaadot tahaks küll näha. Kui nii võtta, siis on nad minu lemmik nö loodusõnnetused.

muda kirjutas:
loodus maksab inimestele kätte. vaadake, aina hullemaks need ilmad lähevad. varsti saame hiidlaineid ja maavärinaid. samas, paras inimestele sest inimesed on ikka väga palju kurja loodusele teinud.

Eks ta jah maksab kätte, aga maavärinad ja hiidlained on Eestis siiski välistatud. Maavärinad hävitava jõuga on laamade piirialadel (lähim on Euraasia ja Põhja-Ameerika laam, kui ma õieti mäletan, mis läheb Atlandi ookeani keskelt ja läbi Islandi) ja hiidlained tekivad kas maavärinate tõttu või siis meteoriidi kukkumisel Läänemerre. Pigem ohustavad meid tormid ja üleujutused. Aga jah...mujal maailmas võib nii mõndagi juhtuda, kuigi maavärinad ja hiidlained pole inimeste vigade tõttu wink
Soovitan vaadata filmi "The Day After Tomorrow". Seal on suht hästi näidatud, mis meid ees ootab...
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 22:39    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
''Too bad nature doesnt choose its victims''
siis jääksid süütud ellu;P


küll jumal omad ära tunneb.

ei aga tõsiselt - ära soovi seda mida sa ei taha. tornado on lahe jah senikaua kuni ta sul katust pealt ei lennuta või midagi veel hullemat korda ei saada. "tornado on lahe" on umbes sama nagu "püstolitega neegrigängid on lahedad".

maardu tornaado - oleks tervis korras, oleksin seda oma silmaga näinud. naise majal pühiti katus pealt ära... temal küll vedas, vaid üks plaat läks, aga naabril terve katus ja lagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 22:54    Teema: Vasta viitega

muda kirjutas:
loodus maksab inimestele kätte. vaadake, aina hullemaks need ilmad lähevad. varsti saame hiidlaineid ja maavärinaid. samas, paras inimestele sest inimesed on ikka väga palju kurja loodusele teinud.


keegi ei maksa kellelegi kätte peale inimese enese. loodus ei tunne selliseid tühiseid inimlikke tundeid nagu kättemaksuiha. ainus, mida me tunnistame, on meedia võidukäik ja mitte looduse kättemaks. loodus on kogu aeg raevutsenud, nüüd me lihtsalt saame sellest teada...

ps. ja selline tulevik nagu day after tomorrows näidati meid kohe kindlasti ei oota. kliima nii kapitaalselt ikka päevadega ei muutu. aga iseenesest huvitav teema - võimalikud maailmalõpustsenaariumid. proovime siis mõnda :)

mis puudutab _kliimat_ siis ma ei usu, et sealtpoolt maailmalõpp tuleb. kui me keerame kliima persse, siis max mis juhtuda võib, on see, et golfi hoovus lõpetab oma töölepingu ning meile siia saabub siber. loomulikult võib see omakorda pallid veerema lükata ning siberiga ei pruugi asi piirduda. merepinna oluline tõus ei ole välistatud, kuid suuremad katastroofid ilmselt siiski siia ei jõua, me oleme piisavalt hästi geograafiliselt kaitsud. nojamis siis, kui ainult lõuna eesti maa peale jääb :) kuigi jah, võimalik et soojenemise asemel leiab aset hoopis jahtumine. atmosfääri paiskuvad inimtekkelised gaasid nimelt "tumendavad" maad. st tekitavad ning juba on tekitanud efekti, kus maapinnale jõuab üha vähem ja vähem päikest. aga need on siiski kõik stsenaariumid, mida "on võimalik võita".

veel üks võimalik stsenaarium - maa magnetväli kogu aeg vaikselt liigub. ajaloos on teada kordi, kus magnetväli on oma poolused vahetanud. väidetavalt on see kiire protsess ning keegi ei tea, mis seda põhjustab. inimkonnale aga põhjustaks see kohe kindlasti huku, kuna muudaks kasutuskõlbmatuks kogu meie elektroonika. maad kataksid elektromagnettormid ja no oleks üldse hästi paha.

last but not least - peak oil. ilmselt kõige tõenäolisem stsenaarium. pikka lahtiseletamist ei vaja, kindlasti kõik siinlugejad on asjaga juba tutvunud. põhimõte seisneb siis selles, et üha tõusvad naftahinnad hakkavad majandusele mõjuma, tekitades alguses majanduslanguse, siis depressiooni ja siis kollapsi.

kellelgi on veel midagi krõbedat/krõbedamat mõttes? :)
ma need deep-impactid ja asjad jätsin taotluslikult kõrvale kui ebatõenäolised.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 23:25    Teema: Vasta viitega

Genky kirjutas:
Soovitan vaadata filmi "The Day After Tomorrow".


...mina küll ei soovita. :( esiteks on see lihtsalt halb film ja teiseks pole sel reaalsusega muud pistmist kui nürimeelse stsenaariumi aluseks võetud udune point, et ookeanide temperatuuri muutumisest võib veel tõsine jama tulla. ehkki iseenesest see variant, et "kliima soojeneb -> vee loomulik tsirkuleerimine Põhja-Atlandis kujuneb ümber -> Golfi hoovus lakkab toimimast -> we're screwed, sest Põhja-Euroopas tekib uus jääaeg", tundub võrdlemisi tõepärane. ja noh, sealt edasi ei saaks vist uute rahvasterändamissõdadeta.

pansomon kirjutas:
kellelgi on veel midagi krõbedat/krõbedamat mõttes?


stanislavskile omistatud ütluse kohaselt, kui etenduse alguses on seina peal püss, peab see lõpuks pauku ka tegema. pakun, et vähemalt paar nuke'i lastakse siin planeedil veel käiku. pöhjuse leiab alati, nagu öeldakse.

p.s. stiilipunktid pansomonile eelmise posti avalõigu eest.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 07:08    Teema: Vasta viitega

No ma oleksin isegi uue jääaja ettekuulutamisega ettevaatlikum. Golfi hoovus tõesti soojendab Põhja-Euroopat, kuid selle ärajäämisega muutuks meil asi tõesti pigem Siberi-laadseks kui et suurte jäämassiividega kaetud Gröönimaa sarnaseks asjaks.

Muideks, Gröönimaast rääkides- aasta 1000 paiku oli seal veel täiesti toimiv viikingite asundus, mis kusagil 1400-nda aasta paiku välja suri, sest kliima muutus liig sitaks. Samamoodi, eelmise aastatuhande alguses oli Inglismaa veel piisavalt soe koht, et seal sai viinamarju kasvatada ja veini ajada. Umbes samal ajal kui Gröönimaa värk, sai ka see lõbu otsa.

Ah et mis see asjasse puutub? Nimelt niipalju, et keskajal puudus inimestel võimalus oma elutegevusega looduse käiku muuta. Sellest hoolimata kliima muutus. Seega- me küll mõjutame, kuid enamjaolt Maa ise teab, mida teha ja mida mitte.

Muideks, doujimasan, isegi tuumapommide plahvatused on tsipa kahtlased. Kui sa kedagi nuke'd, siis see kuram saadab oma poisid kohe vastu ja see muudab pommide kasuteguri negatiivseks. Sul pole enam kedagi, keda vallutada ja alamad on kahh otsakorral. Hea, kui ise kusagil punkris eluga pääsed.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 11:59    Teema: Vasta viitega

SlÕhtuleht 15. august 2005

Pealkiri: Vägev keeristorm rüüstas Maardut
tsiteerin:Reede õhtul Maardus puhkenud keeristorm lõhkus hulga aknaid ja katuseid ning juuris maast puid välja.
Samuti katkestas tuulispask staadionil peetud jalgpalli-
mängu, paisates tribüüni üle vutiplatsi.
Keegi tuulemöllus õnneks viga ei saanud.




Loe lähemalt netist: http://sloleht.ee/index.aspx?id=179051
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 12:35    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Muideks, doujimasan, isegi tuumapommide plahvatused on tsipa kahtlased. Kui sa kedagi nuke'd, siis see kuram saadab oma poisid kohe vastu ja see muudab pommide kasuteguri negatiivseks. Sul pole enam kedagi, keda vallutada ja alamad on kahh otsakorral. Hea, kui ise kusagil punkris eluga pääsed.


ega ma ei eita, et selleks peab hull olema, aga neid on ennegi vastutavatele positsioonidele sattunud. ja "püha sõja" kontekstis poleks enda kiirem paradiisiminek eriline probleem, peaasi, et uskmatud laksud kirja saavad.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 15:07    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
ei aga tõsiselt - ära soovi seda mida sa ei taha. tornado on lahe jah senikaua kuni ta sul katust pealt ei lennuta või midagi veel hullemat korda ei saada. "tornado on lahe" on umbes sama nagu "püstolitega neegrigängid on lahedad".

Rohkem õigus ei saagi sul olla. Ma küll leian, et nad on huvitavad, aga oma kodu kallale neid küll ei taha. Siiski...ma arvan, et mulle jääks ka tornaadod edaspidi meeldima, sest mul on selline väike feti¹ loodusõnnetuste vastu. Nad näitavad meile, kui abitud me siiski looduse vastu oleme.

pansomon kirjutas:
ps. ja selline tulevik nagu day after tomorrows näidati meid kohe kindlasti ei oota. kliima nii kapitaalselt ikka päevadega ei muutu. aga iseenesest huvitav teema - võimalikud maailmalõpustsenaariumid. proovime siis mõnda :)

Ega ma nüüd nii loll ka pole :P Ma tõin selle filmi seepärast näiteks, et see on üks väga võimalik stsenaarium, mis meid ees ootab. Ja nagu ise juba ütlesid, nii kiiresti see asi ka ei toimu.

pansomon kirjutas:
merepinna oluline tõus ei ole välistatud, kuid suuremad katastroofid ilmselt siiski siia ei jõua, me oleme piisavalt hästi geograafiliselt kaitsud. nojamis siis, kui ainult lõuna eesti maa peale jääb

See on jah Eesti eelis, et enamus looduskatastroofide eest oleme me päris hästi kaitstud. Tornaadod, veidi tugevamad tormid ja üleujutused on suurimad vaenlased. (Eks see kliima muutus ka, aga see on pikaajaline ja nagu mainitud, meie seda ei näe.)
Mis osa Eestist pinnale jääb, sõltub pigem juba sellest, kui palju veetase tõuseb. Pandivere ja Sakala kõrgustikud on ka veel võimalikud veepeale jääjad. http://www.estonica.org/failid/155/reljeef_est.jpg

pansomon kirjutas:
kuigi jah, võimalik et soojenemise asemel leiab aset hoopis jahtumine. atmosfääri paiskuvad inimtekkelised gaasid nimelt "tumendavad" maad. st tekitavad ning juba on tekitanud efekti, kus maapinnale jõuab üha vähem ja vähem päikest. aga need on siiski kõik stsenaariumid, mida "on võimalik võita".

Vastupidi...inimeste tekitatud gaasid ei lase päikeselt tuleval soojusel tagasi kosmosesse minna. Maale jõudvatest kiirtest osa neeldub, kuid suurem osa siiski peegeldub tagasi. Kui gaase on liiga palju atmosfääris, siis see pigem takistab kiirte tagasiminemist kosmosesse. Seega tekib kasvuhooneeffekt ja kliima soojeneb. Inimene ei suuda sellist gaasihulka tekitada, et see takistaks kiirtel maapinnale jõudmist. (ma vähemalt loodan ._. )
Nii palju gaase, mis takistaksid igasuguse päikesekiirte jõudmise Maale, saab olema atmosfääris arvatavasti alles siis, kui toimub mõni ülivägev vulkaanipurse või asteroid kukub maale. (Või saavad inimesed millegi osavaga hakkama.)

pansomon kirjutas:
veel üks võimalik stsenaarium - maa magnetväli kogu aeg vaikselt liigub...

Pole küll Maa magnetväljadega eriti kursis, aga sul on õigus. Telekas oli sellest doksaade kunagi, et magnetväljad juba midagi teevad.

pansomon kirjutas:
last but not least - peak oil...

Ma fännan pigem looduse poolt tekitatud katastroofe kui inimeste omi :P Aga see saab küll huvitav olema, kui nafta otsa saama hakkab.

pansomon kirjutas:
kellelgi on veel midagi krõbedat/krõbedamat mõttes? :)
ma need deep-impactid ja asjad jätsin taotluslikult kõrvale kui ebatõenäolised.

Hetkel mul krõbedaid mõtteid ei tule, aga..
Ega need asteroidid midagi nii ebatõenäolist ole. Iga päev kukub maakerale meteoriite. Vahe on selles, et nad on nii väiksed, et me ei pane neid tähele. 11.-13. august oli tähesadu kõige effektiivsem. Eks langevad tähedki on meteoriidid, mis atmosfääris põlevad. Aga sellise suurem asteroid on pigem haruldus kui ebatõenäolisus. Meie eluajal seda lihtsalt ei pruugi juhtuda. Aga jah...asteroide on kukkunud igasugustesse huvitavatesse kohtadesse : ) Arizonas on üks priske kraater -> http://www.astrosurf.org/lombry/Documents/impact-meteor-crater-barringer.jpg
Ei tohiks unustada ka ~65 miljonit aastat tagasi toimunud asteroidi kukkumist Maale, mis oletatavasti hävitas dinosaurused-> http://navasotaisd.org/navjrhigh/Teacher%20Websites/Rushing/WebPage2/YucaCaves/KT1.htm
Muidugi ka meie oma kraater Saaremaal. Muideks...Osmusaare lähedal on Neugrundi kraater. Pilte ma selle kohta ei leidnud :/, aga -> Link1, Link2
Ja siin on mõned tabelid : ) -> http://neo.jpl.nasa.gov/ca/, http://neo.jpl.nasa.gov/risk/

doujimasan kirjutas:
mina küll ei soovita. :( esiteks on see lihtsalt halb film ja teiseks pole sel reaalsusega muud...

Ega ma siis filmi seepärast soovitanud, et see mingi meistriteos oleks. Muidugi see pole seda. Aga vähemalt mingi Hollywoodi film, kus inimene ei saa võitu looduse üle. Pealegi on tegu võimaliku tulevikuga. Las hollywoodifilmide vaatajad ka suts mõtlevad :P Kuigi ma kardan, et enamus neist ei usu, et midagi säärast juhtuda võib emm

hjarg kirjutas:
Ah et mis see asjasse puutub? Nimelt niipalju, et keskajal puudus inimestel võimalus oma elutegevusega looduse käiku muuta. Sellest hoolimata kliima muutus. Seega- me küll mõjutame, kuid enamjaolt Maa ise teab, mida teha ja mida mitte.

Nõustun hjargiga. Inimene on võrreldes Maaga köömes. Kuigi meid on võrreldes keskajaga jube palju, ei usu ma siiski eriti, et inimene loodusele midagi nii tõsist teha saab. Ma pakun, et kliima soojenemine on enamjaolt tingitud sellest, et tegu on jääaegade vahelise ajaga. Kuid vaatamata sellele siiski inimene viimaste sajanditega on tugevalt oma panust juurde pannud.


Mis puutub tuumapommidesse, siis ma olen nii hjargi kui ka doujimasan'iga nõus. Hjargil on sellega õigus, et mida sa vallutad, kui seal enam olla ei kõlba. Samas on doujimasan'il õigus, et hulle leidub igasuguseid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 18:14    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
p.s. stiilipunktid pansomonile eelmise posti avalõigu eest.

no kuidas keegi tunneb. mina ütleks pigem, et see on käibefraasi kallal norimine, sest vaevalt keegi selle "looduse kättemaksu" all mõtleb selle peale, et loodus istub kusagil nurgas ja ihub kättemaksuhimuliselt hammast inimeste peale kes rikuvad looduse tasakaalu. sest sa ei hakka ometi ju norima vanasõna kallal "narri põldu üks kord, põld narrib sind üheksa korda", et põllul ei ole tegelikult mingit tahtmist sind narrida, vaid sa ise oled lollisti käitnunud ning lõikad oma tegevuse vilju.

mis pansomoni mainitud maailmalõpustsenaariumitesse puutub, siis seda nad ka ainult on - stsenaariumid. kui nende järgi tuleks maailmalõpp (va magnetpooluste vahetumine), siis oleks midagi üsna imelikku lahti. reaalsed maailmalõpu võimalused on ikkagi nende "ebatõenäoliste" sündmuste tagajärjel nagu tuumapommid, meteoorid vmt ootamatut ja katastroofilist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 18:59    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
mis pansomoni mainitud maailmalõpustsenaariumitesse puutub, siis seda nad ka ainult on - stsenaariumid. kui nende järgi tuleks maailmalõpp (va magnetpooluste vahetumine), siis oleks midagi üsna imelikku lahti. reaalsed maailmalõpu võimalused on ikkagi nende "ebatõenäoliste" sündmuste tagajärjel nagu tuumapommid, meteoorid vmt ootamatut ja katastroofilist.

Kas ma eksin või on maailmalõpu all pigem mõeldud inimese kadumine? (pole selle üle eriti varem mõelnud ._.) Ette tänades.

Aga jah..ootamatu ja katastroofiline saab see olema.
Väike märkus. Meteoriidid on kuni 1km läbimõõduga, kuid nende kahjustused pole niivõrd katastroofilised kui 1-...km läbimõõduga asteroidid. (Sõltuvalt diameetrist on nimeks kas asteroid või meteoriit). Eks muidugi kahjustusi on, aga maailmalõppu veel mitte.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: