OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

arvutist on jura mangasid lugeda eksole ?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Kahju et ma Haapsalus mangasid näinud pole, deem Haapsalu on ikka üks ****** koht küll GRRRR! Pean vist ikka arvutis neid edasi vaatma :P
Mis sa arvad, et neid suurtemates linnades rohkem on või? Tallinnas Apollos on paar väikest riiulit, tõsi küll, aga ega needki tippteosed pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 13:42    Teema: Vasta viitega

Noh aga ikkagi on midagi.. siin pole sedagi ja anime/manga fänne ka ple - IT'S HELL DOWN HERE! Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 19:12    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:

Kahju et ma Haapsalus mangasid näinud pole, deem Haapsalu on ikka üks ****** koht küll GRRRR! Pean vist ikka arvutis neid edasi vaatma :P


Mitu tuhat vaba raha sul siis nii hullusti sügeleb? Kui Tallinna satud võid ju ühe kotitäie mangasid ära osta, et suuremat nälga rahuldada.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 20:32    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Noh aga ikkagi on midagi.. siin pole sedagi ja anime/manga fänne ka ple - IT'S HELL DOWN HERE! Muhe


Tell me about it.

URRRRRR
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 22:32    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
-hectic- kirjutas:

Kahju et ma Haapsalus mangasid näinud pole, deem Haapsalu on ikka üks ****** koht küll GRRRR! Pean vist ikka arvutis neid edasi vaatma :P


Mitu tuhat vaba raha sul siis nii hullusti sügeleb? Kui Tallinna satud võid ju ühe kotitäie mangasid ära osta, et suuremat nälga rahuldada.

Jaaa, kindlasti ostan kotitäie XD nagu mis ühe manga hind on.. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 22:56    Teema: Vasta viitega

100-125 piires olid need volume'id seal. Vaata manga hankimise teemat ja ka seda posti, kus ma üles lugesin, mida leida võib sealt. http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?p=21524&highlight=#21524

Nüüd on valik arvatavasti muutunud. Soomekeelset Dragonballi on ka võimalik saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enthy



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 09:58    Teema: Vasta viitega

MMm loomulikult on kõige parem lugeda päris mangat, kuid inimestel nagu mina kellel on rahaga probleeme peavad mangat arvutist lugema mis on ühest küljest nõme. Aga olen sellega juba harjunud.
Mina igastahes tõmban igalt poolt internetist mangat. Vaatan pidevalt et need oleksid zip failid siis ple mul erilist probleemi igasuguste programmidega jamamisega, nimelt ma extractin zip failid ning siis on neid hea lugeda kõige tavalisema Windows and Fax Vieweriga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ketsuya



Liitunud: 25 Veeb 2006
Postitusi: 115

PostitusPostitatud: Kolm Mai 02, 2007 15:00    Teema: igaks juhuks Vasta viitega

muide igaks juhuks parandan et cdisplay avab kõiki tavalisi arhiveerimisformaate vahet pole mis laiend seal taga on kas rar või cbr, (rar ja cbr on tegelikult sama formaat) nii et pole vaja midagi konvertida, muidugi ladustada cbridena sest tavaliselt raride avamine ametlikult mõne pakkeproge jaoks jäetud.
Samuti on tore et avab ka teksti ja info faile nende sees, mis on nifty kui mõni kibestunud skänni aja ja vahendite ning tavalise arhiivi info juurde mõni kibestunud skännimismaailma alla käigus pettunud kiri jäetud salakavalalt.

Picwalker sobib minu arust paremini inimestele kes loevad asju suurem osa ajast otse netist ülespanekud, mulle isiklikult picwalkeri stuff ei ole mokka mööda, kaustades sorida võin exploreriga ja üldse igasugused aknad mulle ei istu, ning Cdisplayl need pmst puuduvad. Samuti ei leidnud Picwalkerist optioneid kontrasti ja muu muutmiseks.Näiteks on mulle mokka mööda Cdisplay variant et leheküljest üle jääv osa värvitakse vastavalt koomiksi enda taustfoonile. Picwalkeris esmavaatlusel ei näinud midagi sarnast. Kui millegis eksin sooviks kuulda parandusi.

ise olen aastaid rahulolev CDisplay kasutaja. Kammererile soovitasin seda isegi. Põhjuseks võib olla ka see et olen ise rohkem Ameerika/Inglise koomiksitega tegelenud, kui otseselt just mangadega. Tüüp, kes CDisplay tegi, on seda aja jooksul tunduvalt parendanud et asja mugavamaks ja mitmekülgsemaks teha, plus on asi käepärane ja näeb sümpaatne ja minimalistlik välja, või noh asi ei saakski minimalistlikum välja näha, sel juhul tuleks koomiks ka ära koristada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
m0rra



Liitunud: 1 Veeb 2007
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 11:12    Teema: Vasta viitega

Windowsi all Irfanview, Linuxis comix.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annakaz



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 18:09    Teema: Vasta viitega

Inimesed, kui vähegi Helsingisse satute käige kindlasti ära Good-Feloows'is. Väga hea manga valik, mõned action-figure'd ka( mina sain sealt Cloud Strife'i koos tema mootorrattaga LaLaLaa) , pluss veel suur valik Marveli koomikseid. See on päris Stockmanni lähedal.

Aadress on Frederikinkatu 38

Siin ka nende kodulehekülg : http://www.goodfellows.fi/index.htm(soome keeles)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 18:38    Teema: Vasta viitega

Annakaz kirjutas:
Inimesed, kui vähegi Helsingisse satute käige kindlasti ära Good-Feloows'is. Väga hea manga valik, mõned action-figure'd ka( mina sain sealt Cloud Strife'i koos tema mootorrattaga LaLaLaa) , pluss veel suur valik Marveli koomikseid. See on päris Stockmanni lähedal.

Aadress on Frederikinkatu 38

Siin ka nende kodulehekülg : http://www.goodfellows.fi/index.htm(soome keeles)

On eestis ikka?
Saad mini-kaarti anda?
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 18:41    Teema: Vasta viitega

Robin, loe postitus tähelepanelikult läbi ning sa avastad, et juba esimeses lauses on ära märgitud, et tegemist on Soomega...
Ning kui su küsimus - "On eestis ikka?" - tähendas midagi muud, siis ürita ennast selgemalt väljendada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Laup Mai 05, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

Ups..Ma lugesin "HELLSINGISSE"..Et nagu kes Hellsingit on lugenud..Lugesin seda kiiresti niiet point teise lause poolest sai alles pärast kätte ja esimest poolt ei viitsinutki lugeda..Ah sorry et tüütan.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Esm Aug 06, 2007 23:16    Teema: Vasta viitega

Mul on Windows XP ja ma loen slaid show´na mangasid. Silmad ainult kipuvad ära kuivama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 07:46    Teema: Vasta viitega

Tegelikult lugeja ei ole oluline. Igaüks loeb sellega, mida ta mugavamaks peab/millega on harjunud.

Oluline on hoopis monitor. Tavalise puhul on viga selles, et lapik teine, samas kui mangad on pikuti. Jääb liiga palju musta ala, pilt on liiga väike jne jne. Nii et soovitaks manga lugemiseks hoopis korralikku LCD monitori, mida saab 90-kraadise nurga all pöörata. Ainult eredus ja kontrast keerake maha, tapate endal muidu silmad ära!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 11:11    Teema: Vasta viitega

Mul on täna viimast päeva CRT ja minuarust sellega saab küll hästi mangasid lugeda, kuigii alati on parem paberilt lugeda :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
driimer



Liitunud: 22 Juun 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 15:37    Teema: Vasta viitega

Lugejana kasutan ise Hamana riiderit, väga rahul sellega ja paigutusprobleemist saan sellega üle, et lasen tal kuvada 2 lk. korraga :). Muidu jah, LCD teeb CRTle ikka ära, silmad saavad tunduvalt vähem vatti.
_________________
Minu anime list
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 19:45    Teema: Vasta viitega

Kasutan Windows Picture and Fax Viewerit.

Mingit musta ala mul küll ei ole kuna suurendan pilti terve ekraani suuruseks ja siis kui allpoolt loen võtan abivahendiga paremal olevast ristkülikust kinni ja tõmban allapoole.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

Just, miks endale elu raskeks teha. :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 20:59    Teema: Vasta viitega

Mina kasutan Manga Readerit. Väga mugav kaustamajandus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: