OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Born to ride a mecha
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 07:17    Teema: Born to ride a mecha Vasta viitega

Ehk siis- peale eile "Soukyuu no Fafner'i" vaatamist tuli mulle geniaalne mõte, kuidas hoida kokku kaitsekulutustele minevat Eesti riigi raha. Saadame selle va sõjaväe laiali ja ehitame paar mechat. Paigutame nad nii enam-vähem kergest leitavatesse kohtadesse ja unustame nad.

Kui meid mingi vastane ründab, siis peagi satub selle mecha juurde mõni kangelaslik noormees / neiu. Eriti vedades on see ängsti täis bishounen. Istub, imetleb, vaatab robotit ja siis astub sisse ja ründab vastasi. Loomulikult tema võidab.

Teoreetiliselt peaks Eesti-suuruse riigi katmiseks aitama ka ühest, kuigi kindluse mõttes tuleks vast paar mechat hankida. Pole vaja hoolduskulusid- kõik teavad, et mechas muutuvad aja möödudes vaid paremaks. Pole vaja väljaõppekulutusi- kõik teavad, et mecha juhtimine on asi, millele aitavad tugevalt kaasa näiteks joonistamisoskus või tunne, et sa peaksid siin maailmas midagi suurt korda saatma. Lisaks, paar karjet juhtimisel kindlustab võidu.

Võib-olla sõja saabudes peab hakkama tegelema selliste pisiasjadega nagu remont ja varustus, kuid selle ajani pole lisaks mechadele mingeid kulutusi.

Seega, paar mechat ja varem või hiljem leiavad sobivad piloodid need ise ülesse ja teevad maa ning taeva vastastest puhtaks.

:)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 08:22    Teema: Re: Born to ride a mecha Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Võib-olla sõja saabudes peab hakkama tegelema selliste pisiasjadega nagu remont ja varustus, kuid selle ajani pole lisaks mechadele mingeid kulutusi.

Ah mis sa ajad? Sõja ajal ilmub esile üks salapärane ja väga mõjukas organisatsioon, kes teadis tegelt ammu nendest mechadest ja kes neid ka hooldama hakkab. Hiljem ilmnevad veel selle organisatsiooni intriigid ja mecha piloot(id) on sunnitud nende tohutu armee vastu võitlema ja lõppus tulevad edukalt sõjaväljalt õnnelikult koju tagasi.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cored



Liitunud: 6 Juul 2003
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 08:28    Teema: Vasta viitega

Ei usu et mechad kulutusi kokku hoida võimaldaksid. Nad on ikkagi üsna kallid. Lisaks mecha hinnale tuleb arvese võtta ka kahjud mida nad ümbruskonnale tekitavad. Näiteks peale mõnda relvakonflikti Tallinnas oleks linn kohe mõnest kõrghoonest ilma.
Ma pakun välja et peaks hoopis mõõgad kasutusele võtma. See on ju vana tõde et üks mees mõõgaga suudab tappa vähemalt 20 tulirelvadega vastast. Mõõkade kasutamisel langeksid ära ka kulutused laskemoonale ja kütusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 08:47    Teema: Vasta viitega

Tea nüüd, kahjud jääksid vist samaks... mis see paar kõrghoonet samuraimõõgale ära ole.

Viga on selles, et üks mecha on kasutatav terve vastaste armee vastu, samas kui samurai kõlbab max. 100+ tüübi ja mõne tanki vastu. Lennukiteni nad hüpata ei jõua (välja arvatud mõned väga hästi treenitud), kuigi neid võib kasutada ka õhutõrjes- meie poole lastavate rakettide ja pommide pooleksraiumine peaks neil olema käkitegu.

Aga mõtted samuraipataljonidest on ka head...

Hmmm, Eesti Kaitseväe tulevik. Peajõud random mechaüksused, tugiüksused samuraid LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cored



Liitunud: 6 Juul 2003
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 12:27    Teema: Vasta viitega

Mechad ja samuraipataljonid? Ma arvan et Eestil pole niivõrd suurt sõjalist võimsust tarvis... Kui just pole plaanis maailma vallutada või kaitsta ennast mõne kõrgeltarenenud tulnukarassi vastu.
Eesti omakaitseks piisab samuraidest täielikult.
Ja kui lähebki tarvis natsa suuremat jõudu, näiteks kas Läti või Soome okupeerimiseks, võib nad alati varustada küberneetiliste või geneetiliste upgradedega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 03, 2004 13:17    Teema: Vasta viitega

Nagu võis näha filmist "Viimane samurai", olid samuraid ka parema tahtmise juures suhteliselt võimetud vändaga kuulipilduja vastu. Kui tuleb film "Viimane samurai 2", võime näha, mida suudavad nad mechade vastu.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 04, 2004 12:45    Teema: Vasta viitega

ärge tehke nalja, see tulevik pole enam sugugi nii kaugel :)

http://www.r50rd.co.uk/research/internal/v2i/engin/

võibolla on see link juba olnud, aga topelt ei kärise. sellised asjad juba valmis, kaugel see eva'gi enam on...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 21:08    Teema: Vasta viitega

Sooh... ja järgmine samm on siis geneetiliselt muundatud bishounenid, kes oskavad automaatselt mechat juhtida?

Vau, tehnika imed...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Sept 08, 2004 23:09    Teema: Re: Born to ride a mecha Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ehk siis- peale eile "Soukyuu no Fafner'i" vaatamist tuli mulle geniaalne mõte, kuidas hoida kokku kaitsekulutustele minevat Eesti riigi raha. Saadame selle va sõjaväe laiali ja ehitame paar mechat.

See tuletab mulle meelde, kuidas kunagi sellises ajakirjanduslikus suurteoses nagu ajaleht 'Post' tehti samalaadne ettepanek -- saata Eesti kaitsevägi laiali ja kolme-nelja aasta kaitseväe eelarve eest osta stealth-pommitaja ja tuumapomm. Ja pole mingit muret, et keegi kallale julgeks tulla.

Kurbnaljakas selle loo juures on see, et tollal lugedes jäin ma seda vist isegi poolenisti uskuma.


Ja see mecha-idee on Jaapanis niikuinii juba ammu teoks tehtud -- ega nad muidu oma ainult hädisele armeele ja USA heasoovlikkusele toetudes end nii kaitstuna tunneks. Bishounenid pole sealmail vast kah probleemiks, ning hädajuhul saab alati cosplay appi võtta.
Aga Eesti... äkki peaks Tarmo Kõutsi ja Margus Hansoni Soukyuu no Fafneri tegijatele külla saatma know-howd ostma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Sept 26, 2004 18:56    Teema: Vasta viitega

minu arust suurepärane mõte! kuigi ma arvan millegipärast, et siis tekiks väga suur trügimine mecha piloodiks...sest isegi kui praegu mõtleb iga teine, et ikka lahingusse minna ei tahaks, siis mõtle kui sinu käsutuses on mingi hiiglaslik masin, mis iga inimese kes teele ette jääb võib laiax licuda...teine probleem, mis võib tekkida, on aatompommidega...noh mecha aatompommi vastu...ee...ma kardan et meie mecha sis peale ei jääks...
igatahes mina kyll vastu ei oleks...:P
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Okt 01, 2004 09:17    Teema: Vasta viitega

Pöördudes veel tagasi meie piloodi juurde: tal peab, ning ma kinnitan, et PEAB olema mingi peidetud võime, mis ilmutab end ainult kohutavalt pingelistel/emotsionaalsetel momentidel ning see kindlasti ka areneb, et pealtnägijatel oleks lõbus hetk enne hävingut. Ahjaa, ja ta mängib lautot, ärge küsige, lihtsalt mängib .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
seemeessealt



Liitunud: 25 Sept 2007
Postitusi: 3
Asukoht: meie kauni Eestimaa lõunapoolene piirkond.

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 16:15    Teema: Vasta viitega

hea plaan aga vähemalt paar mechat tasuta võiks saada nii: loome eeti maffia, röövime hiinas mõne rikkuri ära, ja nõuame lunarahaks paar mechat ja ühe korraliku bishouneni.
_________________
Anime in progress.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 16:33    Teema: Vasta viitega

Tere uus liige, seemeessealt, ma teen nüüd ühe postituse teemast mööda, aga tahan lihtsalt mainida, et kindlasti vaata enne viimase posti, või siis selle posti, mida sa tsiteerida tahad, kuupäeva, sest näiteks selle teema jutt toimus 3 aastat tagasi ja osasid vestluses osalenud inimesi polegi siin foorumis ja vaevalt keegi seda mäletab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

cored kirjutas:
Mechad ja samuraipataljonid? Ma arvan et Eestil pole niivõrd suurt sõjalist võimsust tarvis... Kui just pole plaanis maailma vallutada või kaitsta ennast mõne kõrgeltarenenud tulnukarassi vastu.
Eesti omakaitseks piisab samuraidest täielikult.
Ja kui lähebki tarvis natsa suuremat jõudu, näiteks kas Läti või Soome okupeerimiseks, võib nad alati varustada küberneetiliste või geneetiliste upgradedega.

Emm..
Mechad + Samuraid tuleks ju väga äge kombinatsioon.
Ja ma vb paneks ühe Mecha pihta eesti sõjaväelt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
seemeessealt



Liitunud: 25 Sept 2007
Postitusi: 3
Asukoht: meie kauni Eestimaa lõunapoolene piirkond.

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2007 20:16    Teema: Vasta viitega

ups.
_________________
Anime in progress.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2007 23:31    Teema: Vasta viitega

leidsin täna wikist üsna mõnusa artikli Demonabane kohta. kohe mitu head mõtet tuli.


Tsiteerin::
Titus:
A four-armed samurai mage.


Nelja käega samura-maag. See oleks ikka väga lahe. Et siis neli mõõka kätte anda ja siis vaenlastel päid nagu kapsaid maha raiuma. Tuleb kohe 28 Weeks later meelde, kus tüüp helikopterit hakklihamasinana kasutas. Ja tagatipuks on mees nagu võlur, puhub tulekuule ja ja laseb kõuekõminal kõhutuult. aga see pole veel kõik!

Tsiteerin::
Winfield
has boxing skills great enough to allow him to defeat four-armed samurai magicians and giant robots


Tüüp, kes annab neljakäelistele võlur-samuraidele kitli peale nii et tolmab ja vahel peksab igavusest ka mõne mecha juppideks.

Eesti ei peaks enam venelasi ega lätlasi kartma, kui meil oleks neljakäelised samurai-maagid ja Winfieldi-sugused elukad.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Sept 28, 2007 04:41    Teema: Vasta viitega

Yldiselt huvitav oleks samurai yksese ja mechadega...aga et samyuraid oleks sama tugevad nagu te loodate peaks need samuraid olema läbi teinud sitaks haige treenimise ja peaks kogu aeg elu ja surma vahel k6ikuma.....yldiselt oleks ma sellega n6us...aga ma ei usu et paljud inimesed oleks ja kui nad juba selle lvli on saanud et nad suudavad 4m k6rgusele hypata siis ma ikka arvan et nad suudavad mingi 800 pystoliga meest kindlalt maha v6tta........ja see ki või mis iganes suudab tugevdada inimese keha nii tugevaks et kuulid sisse ei lähe siis oleks see kyll kerge:P

Ma tean aga see lihtsalt harjumus et lause l6ppe ei tule tavaliselt ette mu kirjas....aga mis vahet see teeb......inimene saab sellest aru ja kui sa ytled et ma kasutan valesi tähti jne asi selles et ma ei saa neid kasutada isegi nubritega ei saa ja ei viitsi otsida intist seda tähte ka..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Sept 28, 2007 12:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Sept 28, 2007 12:06    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Yldiselt huvitav oleks samurai yksese ja mechadega...aga et samyuraid oleks sama tugevad nagu te loodate peaks need samuraid olema läbi teinud sitaks haige treenimise ja peaks kogu aeg elu ja surma vahel k6ikuma.....yldiselt oleks ma sellega n6us...aga ma ei usu et paljud inimesed oleks ja kui nad juba selle lvli on saanud et nad suudavad 4m k6rgusele hypata siis ma ikka arvan et nad suudavad mingi 800 pystoliga meest kindlalt maha v6tta........ja see ki või mis iganes suudab tugevdada inimese keha nii tugevaks et kuulid sisse ei lähe siis oleks see kyll kerge:P

Emm..
Et jah.
Kas su kirjastiil "WÕIX" muutuda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 14:06    Teema: Vasta viitega

minu mecha on selline. http://www.ambientart.de/3d/gallery/robots/Mechanical%20Scorpion.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 15:31    Teema: Vasta viitega

Envy kirjutas:
minu mecha on selline. http://www.ambientart.de/3d/gallery/robots/Mechanical%20Scorpion.jpg

Emm..See pole vist juhitav.
Ja sellega mõtlen et see pole mecha. Ja on hoopiski mehaaniline skorpion. Skorpioni suuruses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: