OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

E3 2005
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 14:35    Teema: Vasta viitega

Microsoft on tõesti Nintendo ära unustanud ja proovib ainult Sony'le ära teha. Kahe suure gigandi võitlusest võib väike Ninty hoopis võitjana väljuda Happybunny Pöialt neile : )
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 15:37    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka siis www.gametrailers.com lehel olevad PS3 mängude treilerid läbi ja pean tunnistama, et suht hea mulje jäi. Paistab, et graafiliselt on masin korralik ja mängud (enamus küll järjed vanadele) on ahvatlevad. Eriti meeldib fakt et jällegi on backwards compatibility mängus, vana ps2 peal sai ise ka vahel jälle ps1'e finalfantasy'd mängitud. Rõõmsaks tegi ka see, et tech demona oli FF VII algusevideo PS3 realtime graafikaga renderdatud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 16:23    Teema: Vasta viitega

http://anime.pixel.ee/st_ff/index.php?dir=ninja/revolution
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 17:57    Teema: Vasta viitega

http://boss.streamos.com/wmedia-live/ebms/8562/256_ebms-e3video_050514.asx IGNi stream Nintendo pressikonverentsilt!
http://www.gamespot.com/live/gslive_e3live_iframe.html GameSpot!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 20:15    Teema: Vasta viitega

Meh : (

Ma nii lootsin, aga nintendo pressiettekanne oli parimal juhul keskpärane. Minimaalsel määral uut infot ja palju lubadusi, mida sai kuulda juba eelmise aasta E3l. Revi kohta saime teada, et
1) Miyamoto meeskond töötab uue frantsiisi kallal
2) mingi flashkaartide põhine mälu on masinal
3) DVD'de mängimiseks peab lisajunni ostma (no kuulge!)
4) Square Enix töötab uue mängu kallal Revile, mis peaks launchiks valmis olema
5) Smash Brothers Online Revil
6) Iwata arust on väga tore, et kõik on nii müstiline ja salajane
Ei mingeid täpseid andmeid Revi kohta. Mitte mingit infot Mario 128 ega Metroidi kohta (aga üks uus klipp DS'i sidescrolliva Mario kohta), Revi toetavad paljud firmad, mitte ühtegi konkreetset mängu.

Revi revolutsioonilisus on siiani nägemata.

Meh.

Edit: ahja, see ka

_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Echolibrium



Liitunud: 30 Jan 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 20:37    Teema: Vasta viitega

zero kirjutas:
Echolibrium kirjutas:
Ülekõige ootan sellist mängu, nimega Shadow of the Colussus (Wanda and the Colussus), teised on suht saastad võrreldes sellega.


sa mõtled siis seda ICO järge :/ Hmm mäng oli hea, aga kui tehakse tore mäng ei tähenda see, et kõik teised halvaks muutuks või saastad oleks.


Tegelikult väidavad mängu autorid, et see ei ole Ico järg, kuigi mängu look on suhteliselt sarnane. Seda ma nüüd päris tõsiselt ei mõelnud, et teised mängud halvad oleksid, oleksin pidanud ennast kuidagi teisiti väljendama vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 23:20    Teema: Vasta viitega

Nintendo ikka üritab GBA-d väga kaua elus hoida, kuid kui see lahe väike mängumasin veel suupill ka oleks, siis ei kahtleks ma selle ostmises sekunditki.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 02:47    Teema: Vasta viitega

KONAMI
ja nende loodud alamstuudio Kojima Productions
Metal Gear Ac!d 2 PSP trailer - cool ja naljakas. Kojima!
Metal Gear Solid 3: Substinence PS2 trailer - multiplayer MGS : s Kojima!
Metal Gear Solid 4 PS3 teaser - GENIAALNE! KÕIK VAADAKE! KOJIMAAAAA!

Nende videote nägemiseks vajutage media playeris nii kaua 'play' kuni mängima hakkab.

Kojima!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 10:32    Teema: Vasta viitega

Nintendo pressikonverents oli väga armas muidugi, elektroplanktonikeste ja koerakestega ja puha. Kahju ainult, et Revolution'i pulti ja mõnda mängu ei näidatud. Ju siis ei olnud veel midagi vaatamisväärset näidata. Veel on kahju, et Shigeru Miyamoto ainult selle pärast USAsse kupatati, et blondi meediatibiga flirtida - ilmselge ressursside raiskamine ja vanameistri solgutamine.

Uue Zelda ostan kindlasti, kui ilmub.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 11:01    Teema: Vasta viitega

Jah, Metal Gear treilerid olid lahedad, eriti muidugi neljanda oma. Kahju ainult, et uuest tehnoloogiast (PS3) treileris haisugi polnud. Aga oli naljakas, kohe väga - Raideni ja Snake'i rabelemine peategelase koha pärast - super :P
Kuid ikkagi, mingi väikese pildigi oleks võinud ju PS3 Metal Gearist näidata T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 22:44    Teema: Vasta viitega


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 23:11    Teema: Vasta viitega

Aga ma kardan, et uus Nintendo jääb ka sel korral tagaplaanile, puhtalt selle pärast, et mängukuubik nii jama ja kole välja kukkus ning Sony ja X-Box konsoolituru põhimõtteliselt kahe peale ära jagasid. Mõlemad lasid ju küllaga häid mänge välja ja ma ei mõtle praegu ühtegi põhjust välja, miks peaksid vanad kunded äkitselt Nintendole üle minema. Kui pole palju konsooliomanikke, pole ka palju neid, kes tahaksid teha sellele konsoolile mängu, rahad liiguvad mujal, tehakse sinna.
Eks muidugi on ju selliseid ka, kel konsoole mitu on, Nintendo siis põhiliselt nendest peakski elatuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 23:24    Teema: Vasta viitega

Kas kellegil peale minu veel oli probleeme MGS4 teaseri vaatamisega? Tehniliselt võttes saan ma vaadata küll, kui kaader 10 sekundi jooksul vaatamiseks nimetada.
Ja mina naiivne inimene arvasin veel siiani, et megase ühendusega peaks enamvähem kõike striimida saama...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 00:33    Teema: Vasta viitega

Hmm no kui nintendol poleks neid imelikke väikseid plaate kuubikul, siis oleks ta mul ammu juba kodus olemas. Vaese õpilasena pole nende mängude soetamine just väga lihtne. Samas Revolution mängib dvd-sid ja mina küll ei välista selle ostmist. Rohkem muretsen ma hetkel Sony Blu-Ray tehnoloogia pärast. Aga Fushi, kas see viimane Revolutioni pilt on õige? Väga lahe retro look igatahes.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 00:43    Teema: Vasta viitega

PS3 on ikka vägev. 0.o

nintendo paha URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 01:04    Teema: Vasta viitega

Mainiks veel, et ma olen suht pettunud selles, et MS ja Nintendo mõlemad on endale kopeerinud Playstation2'e vertikaal- ja horisontaalasetuse võimaluse... PS3'st saan veel aru, kuna see on ju otsene järglane PS2'le, kuid teised võiks nagu ise millegi uuega välja tulla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 01:55    Teema: Vasta viitega

uplink: See on muidugi maitse asi, aga minu arust on Gamecube selle generatsiooni ilusaim masin, kohe Dreamcasti sabas : ) Muidugi, lilla versioon oli tõesti viga, nad oleksid võinud kapitaliseerida siiski hõbedasel või mustal toonil. Aga noh, eks nad ise teavad.
Kuid sa eksid ühes punktis. Nintendo ja Xbox on maailmaturul enamvähem ühepalju masinaid müünud. Ma võin sulle hiljem täpsed numbrid välja otsida, kuid need peaksid olema veidi alla 20 miljoni, Xbox veidi rohkem kui kuubik. PS2 on muidugi mitu korda rohkem müünud kui eelmainitet kaks konsooli.
Ning Nintendo elatub eelkõige väga noortest lastest ning oma lojaalsetest fännidest. Vabarnamees on ka kusjuures omamoodi marginaalne turusegment Nintendole, nimelt mängurid kel pole palju aega mängimiseks ning keda ei köida Xboxil domineerivad mürglimängud ja PS2e liigsuur mänguvalik. Ja muidugi on odaval hinnal oma osa.

Aga miks mängutootjad peaksid ühtäkki taas Nintendole mänge looma hakkama, me veel ei tea, kuna Nintendo salatseb oma revolutsiooniliste omaduste suhtes, kuid üks variant on see, et Revolutionile on odavam mänge toota kui ülejäänud kahele konsoolile. Who knows, eh?

zero: Ei ole, see on fänni kätetöö. Aga veidi maalritööd tehes peaks selline asi üsna teostatav olema.

treasure: http://anime.pixel.ee/st_ff/viduo/kojimapro_e32k5.asf
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 01:56    Teema: Vasta viitega

ero-sennin kirjutas:
Mainiks veel, et ma olen suht pettunud selles, et MS ja Nintendo mõlemad on endale kopeerinud Playstation2'e vertikaal- ja horisontaalasetuse võimaluse... PS3'st saan veel aru, kuna see on ju otsene järglane PS2'le, kuid teised võiks nagu ise millegi uuega välja tulla...

Ole nüüd. See on ju puhas praktilisus ning inimestele meeldivad ristküliku kujulised konsoolid rohkem kui kuubikujulised (hint hint).
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 02:17    Teema: Vasta viitega

Oh sind, internet:

Tsiteerin::
Nintendo: BIG announcement coming up!
Fans: omg WUT COULD IT BE
Nintendo: IT'S MARIO PARTY 8 JUST LIKE YOU WANTED!








Benefit of doubt.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 19, 2005 07:57    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
...mängukuubik nii jama ja kole välja kukkus...

"Kole" on esteetiline kategooria ja maitse asi, aga "jama"... Miks sa siis ikkagi arvad, et kuubik "jama" on? Kas sellepärast, et kuubikul pole GTA'd, GT'd või Halo't? Loogiline, ei peagi olema, sest kuubikul on The Legend of Zelda, Metroid Prime ja F-Zero.

Või seetõttu (sarnaselt zero'le), et kuubikul oli esialgu raske piraatlust harrastada, mis Eestis teadupärast eluviis ja norm on? Tundub, et see'p see peamine põhjus ongi, sest häid mänge on ka sellele konsoolile hulganisti. Lihtsalt keegi (vähemalt meil siin) eriti ei tunne neid, kuna nende "tasuta" hankimine on keerukam kui oma konsooli kuhugi keldrisse modifitseerida viimine. Internetipoodidest on kuubikule kümneid väga häid mänge saada 350-400 krooniga / tk ja sellise hinnataseme juures on vähemalt minul piinlik neid piraatluse korras tirima hakata. Tunnistan, et olen ka seda teinud ja neid kuubiku võrgukaardi kaudu stream'ides mänginud, aga kogemused näitavad, et säärasel moel hangitud mängud jäävad paratamatult enamasti arhiveeritult kappi tolmuma, ausal moel ostetud mängude suhtes aga on motivatsioon neid mängida tunduvalt kõrgem.

Kui sa pead "jama" all aga silmas nt eksklusiivsete third-party mängude vähest müügiedu ja valikut, siis see on tõesti nii ja põhjusedki erinevates foorumites hästi dokumenteeritud, peamiseks põhjuseks see, et suure N'i enda mängud on lihtsalt liiga kvaliteetsed, põrmustades konkurentsi juba eos.

Teema juurde tagasi tulles ei arva ka mina, et Nintendo lähemas tulevikus konsooliturgu uuesti domineerima hakkab, aga huvitavaim tegelane (vähemalt minu jaoks) sellel turul on ta endiselt.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: